|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:33:27   
Anonimen
to kar ste napisale zgoraj, vse drži.. sam dvomim, da mi bo v naslednjih dveh mesecih šlo še 5 kg dol...user posted image

ravno zato me mal mineva vsa stvar..

aja, pa še to.. danes k je pica.. sem razmišljala, da bi zdajle jedla vegetarjansko, zvečer pa klasiko (kao sladica).. torej, kaj mislite?? ali pa za večerjo topel sendvič..

aja, pa še to.. včeraj nisem dobila odgovora.. za B dan je 1 kos kruha. jaz bi pa jedla tople sendviče (samo s sirom). torej, koliko sendvičev lahko pojem?? samo enega?? user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:40:32   
t_t_y
Biba12 - če piše en kos kruha, je to ponavadi 1 kos. Če bi rada, da ti ostale damo zeleno luč za tople sendviče (kjer bi jih bilo več - posledično več kruha), verjetno čakaš zaman. Vsaj jaz ti tega ne bi priporočila. Sicer pa sama v teh 36 dneh še nisem jedla kruha - ga bom danes namesto pice ali testenin, nanj pa bom namazala ajvar in mal pogrela (kao topli sendvič).
Pa še glede pice - kot je enkrat že ena napisala, tudi jaz mislim, da je bistvo sladice na OH dan ta, a dobi naše telo OH iz sladkorja + seveda tudi psihološki učinek, tako, da menim, da jesti kaj drugega (npr. klasično pico v tvojem primeru) ne ustreza smislu diete.
Je pa to samo moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:50:02   
Pi-kica 1
Še jaz se javljam!

Kljub večernemu grehu - zvečer sem jedla svinjska reberca - mi danes kaže - 0,5 kg. Jupiiii.
Danes pa špageti brez vsega in skleda solate.

LP

Pi-kica

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:54:04   
Anonimen
saj jaz tud še sploh nisem kruha jedla (razen enkrat se mi zdi).. ampak ne morem pa cel dan jest sam 1 sendvič... kaj pa pol?? tud sam sir ne morem jest??

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:03:38   
t_t_y
Ali si kdaj na B dan probala pojest kako zelenjavo posuto s sirom in zapečeno v pečici ali mikrovalovki. Jaz sem si enkrat tako pripravila brokoli, drugič brstični ohrovt - meni je ful dobro. Ali pa solato s sirom (ala grška solata). Ali si pa pripraviš samo eno rezino toasta s sirom, pa kako zelenjavo zraven - sej zvečer se pa itak naj nebi jedlo kruha. Ene so si baje tud pohan sir pripravile...
Aja, sej res ne vem točno,al se tebi gre za to, da bi sir jedla, al bi rada prav kombinacijo sira in kruha nekako stlačla v dieto?

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:18:36   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

ampak ne morem pa cel dan jest sam 1 sendvič... kaj pa pol?? tud sam sir ne morem jest??


Hja, mislim, da se s sendviči ne boš mogla prešvercat. user posted image  Poanta je na siru in ne na kruhu. V sendviču je pa itak velika večin kruha. Tako da, naredi si kakšen sirov krožnik (z več vrstami sira), pa zraven kos kruha in zelenjavo, ali pa si zelenjavo obilno potresi s sirom in zapeči, pa zraven spet lahko kos kruha. Ali pa sir daj v solato, tudi to je njami.

Tako bi jaz naredila. Za večerjo na OH dan pa tudi jaz vedno jem sladico in ne sendivičev in drugih zadev.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:22:54   
Erin
Pozdravljene..
Imam 7 dan, se pravi OH...
Se vam smem pridružitiuser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:27:16   
t_t_y
teejaa - seveda se nam lahko pridružiš. Dobrodošla med ODLOČNIMI.
Če želiš, da te vodimo v naši evidenci izgubljenih kg, sporoči koliko kg bi se želela znebit.

pozdravček

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:34:23   
Erin
Hvala za dobrodošlico!
S to metodo hujšam že v 3, vsako leto 1x... 2 leti nazaj sem izgubila 8,5 kg, lani 4 letos pa je moj cilj spet 8... Ne vem zakaj so se mi kg tako veselo vrnili, je mogoče da so krive kontr. tabletke?
Sej vem nakladam, hehe..user posted image user posted image user posted image
V glavnem ... imam 67 kg, rada bi prišla nazaj na petdeseta, se pravi vsaj 59 kg..

Že vnaprej pa vso srečo vsem puncamuser posted image .
Gremo v boj proti kg!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:49:22   
taška30
Teejaa, dobrodošla. Ti si čisto moj kaliber (iz 67kg na 59kg), no, pravzaprav jaz ciljam na 57kg.

Muki, hvala, hvala za vzpodbudo, saj sem se že pobrala.user posted image  Ampak zjutraj je bil pa res šok. Pa nos do tal.user posted image

Jessy; tebi še posebej hvala za te besede, upam, da je res tako in da smo zdajle v najbolj kritičnem momentu, je treba stisnit zobe, pa it naprej.

Sem ravno razmišljala, da jaz sama ne bi zdržala tega toliko časa, mislim brez vas, brez odločnih. Sem že imela zjutraj malo črnih misli, da bi nehala, pa sem si rekla, hudiča, kako boš pa to povedala 'odločnim', sram te bodi, saj drugim tudi stoji, pa ne mečejo puške v koruzo.

Ja, kriza je mimo, gremo naprej v nove boje!!!user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:50:11   
Anonimen
joj punce men zelenjava že iz ušes ven gleda..-pa ne da si jih ne bi umivala.....user posted image

zadnič sem si skuhala cvetačo, pa me je že ko sem jo zavohala minilo do vsega.. mi gre kar na bruhanje.. jo pač ne maram..

ja, mogoče bi pa res jedla pohan sir, popoldne pa en toast s sirom.. (sem kupla polnozrnatega)..

ne vem, no .. bomo vidl..

zdajle pa že pečem pico.. mhhmmm, kok diši.. upam da bo boljša kot zadnjič, ko sem sama delala testo..user posted image  zdaj sem pa kar pečjakovega kupla, dala gor vvveeellliiikkkoo pekočega ketchupa, gobe, korzo in artičoka. pa česen..

čeprav me bolj mika druga polovica, k jo bo jedu moj lubči.. sir, salama, pršut, suha salama, feferoni, olive, gobe, koruza... user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:51:16   
Grascakinja
 MINIMALISTKE!!!!
 
tudi meni stoji user posted image  - kilaža namreč -2,5 še vedno. Še vedno 7,5-5,5 ostane za dol vržt.

Delam na tem. Fitnes pa to. Kak dan mam krizo ker ne gre nikamor, kak dan sem optimistka, tako kot danes. Klinc, bo že, kakorkoli, za en velik lonc goveje juhe mesa sem zgubila. user posted image  Upam, da do konca diete uspem zgubit še 3 ali 4 kile - svojega začetnega cilja verjetno ne bom dosegla, bom pa na dobri poti do njega. Definitivno suhejša. Tudi to je nekaj.

Kaj se mate pa vi za bunit, ki ste že zgubile po 8 kil, mi pa ni jasno. V enem samem mesecu ste zgubile tooooooooooliko, pa vam spet ni prav. A dejte no.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 12:55:54   
Anonimen
A-a, jaz se pa danes že ne bom tehtala pa še par dni ne. Je bilo zadnjič preveč lepo videt pa želim, da bo naslednjič spet tako.
Ampak danes ne bi bilo, je bilo včeraj preveč riževih špagetov.

Danes pa seveda klasika - pizza in palačinke.
Njam!

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:09:43   
ronja5
Še vedno -6 kg, sem pa grešila in v nedeljo pojedla velik kos smetanove rolade, packa! user posted image
Sicer pa user posted image user posted image user posted image  za nas!!!!

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 7.2.2006 13:12:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:10:45   
t_t_y
pupa25 -  sej jest se nič ne bunim, k sem zgubla 9, je pa res, da jih moram še 6 da bom na teži (višina-100), torej bi bla sigurno bl vesela če bi šlo še kej več dol.
No, skratka, tiste ki majo (mate) za zgubit manj, se že kg ali dva pozna, nam pa 10 komej kaj.

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:30:15   
Erin
Punce, prosila bi vas za vaše mnenje: Kaj je bolj pomembno za vas:

- da imaš ITM pod 25 ali

- da imaš telesno težo: višina- 110=x

????
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:36:01   
t_t_y
Meni gre za ITM, je pa res, da nisem bla nikol suhica.
Sicer pa ne eno ne drugo še ne pomeni dobre postave, za to je potreben večji procent mišic (no seveda ne prevelik, ampak pri meni se gotov še doooolgo ne bo za batuser posted image ).

pozdravček

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:38:58   
Anonimen
sem že pojedla pol pladnja pice.. sej je bla kr dobra, glede na to, da je bla vegetarijanska..

zvečer pa .... mam en "mančmelov" (sej ne vem kako se napiše), mam še merci čokoladice.. najbrž bom kr to, glede na to da me ne bo doma.. pa en kapučin čez.. sicer se mi ful lušta, da bi pojedla še enga vanilijevega navihančka, sam bom najbrž šele zvečer doma (po 7 uri), takrat pa najbrž ni glih pametn..

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:46:29   
lelaval
Taška- tako se govori. Saj si vendra odločna.
Teajaa - dobrodošla
 
Svojo pizzo sem že pospravila user posted image
Za večerjo pa me že čaka gibanica (je moj user posted image ) že včeraj poskrbel, da bom imela večerjo, kot je treba. user posted image
Če pa mi ne bo všeč, pa imam v zmrzovalniku vanilijeve buhtle. Jih je delal zadnjič, ko smo imeli vodni dan. So prav fino dišali, pa vsi so jih tako hvalili, da sem jih 3 kar pospravila, da jih ne pojedo. Še dobro, ker ni noben ostal. user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 13:59:12   
Anonimen
kako se že računa ITM?? pa tiste lestvice, kakšne so?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:02:16   
Pia67
Živjo!

Po nekaj dnevih abstinence RR-ja, se vam s ponosnim (malce manj polnim-hvala bogu) modrckom javljam. Jutri bo teden dni odkar sem se vam pridružila. rezultat: -2kg (vem, da gre za odvečno vodo, maščobe bom načela šele čez kak slab teden).
Skratka, hribovske hlače oblečem in grem na sprehod z njimi BP. Počep je še malo utesnjen user posted image
Sem pa res zelo strikna, kajti hrane se mi zdi kar prevec, za namecek pa tudi tečem.

Danes testenine s pinjolami, včeraj popečen fižol. Dva litra zelenega čaja. Dopoldan pa kako jabolko, če ravno nanese.

Jutri pa si bom naredila jabolčno juhco in jo počasi žulila celi dan.

Fajn ste, lepo vas je brati,

Damjana

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:02:25   
Erin
Srečkica, kako dobrega user posted image imaš. Moj ne zna kuhat, pa tudi poje in je bolj malo, tko da kr sama in samo zase kuham, pa še to ponavad neki zajuser posted image in bolj malo pojem.
user posted image user posted image user posted image
Nezavedno moja kuha poskrbi za to da imam male obroke..user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:06:22   
Erin
                                            telesna teža (v kg)

                          ITM  =   --------------------------------
                                                           2
                                        teles. višina     (v m)


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:09:42   
Anonimen
A kateri tale link odpre? Meni ga noče, je pa recept za špagete s pinjolami. Dajte ga prosim odpret, in če se da, sem prilepit.
http://www.ona-on.net/clanek.php?parentid=37&subid=39&articleid=585

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 14:11:59   
Erin
aja sori, pozabla....

do 18,5 ---> premajhna telesna teža
18,5-25 ---> normalna telesna teža
25-30 ---> prekomerna telesna teža
30-40 ---> debelost
nad 40 --->huda debelost

user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?