|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nestrpne-al bo?
8.2.2006 14:34:51   
Grizo
Se enkrat cestitke, Mis. user posted image  Pa nima se smisla sekirat za stvari, ki bi lahko bile. Misli na stvari, ki so. In te so lepe!!!user posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nestrpne-al bo?
8.2.2006 18:10:45   
inja2
Čestitke mis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nestrpne-al bo?
8.2.2006 20:27:34   
mis




Hvala punce, res ste krasne. Tudi vam zelim vs sreco. No, danes bi morala priti M, pa je res ni, BT ne pade, test pokazal user posted image , tako da sedaj je pa to to. Vsaj mislimuser posted image .
Barbk, Viola test zgleda podobno kot CB. Je tudi tak, da ga polulas ali pa v kozarcrk pomocis. Takoj vidis, da se trak moci. Cakas 5 minut in to je to. Ampak res 5 minut, ker crtica je bila vedno bolj mocna. Danes, ko se je trak posusil pa sta dve skoraj enakovredni crtici. Je pa to test, ki naj bi pokazal ze 10 dni po oploditvi. Jaz sem ga delala 1 dan pred predvidenouser posted image .
Srecno vsem!



(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 8:46:02   
MALA 26
Ojla še ena ki se vam pridružujem. Tudi jaz sem na trnih ker ne vem kaj naj si mislim. user posted image  zamuja že 10 dni pa še vedno nisem delal testa ker imam občutek da bo zdaj zdaj tu. Prsi me ne bolijo fejst samo na dotik pa  špika me v jajčnikih tako da ne vem kaj naj delam. Sicer opažam da imam vsak drugi mesec zamude in točno spet je ta mesec okrog. Kaj bi ve naredile na mojem mestu.Naj kupim test?

lp mala 26

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 8:57:33   
Barbk
Ojla punce,

kakšno je kaj stanje-je kaj novega?Mala26 tebi praviš, da zamuja že 10 dni pa še nisi testa delala.Pa jaz ti moram kar čestitat ko tako dolgo zdržiš.Dej naredi ga, da se ne boš matrala z vprašanji al si user posted image .Pa hitro nam javi, da nas ne bo razneslo od firbčnosti.Jaz se pa počasi približujem dvevu.Joškice ne bolijo več, imam pa tako napihnjene in težke, da mi je že kar modrček mal premajhen.Bt še vedno visoka, sluzi še nič, me pa špika bolj okrog popka.Upam,da se ne bo prikazala.Že dva dni me ful mrazi, pa nenormalno se potim pod pazduho.Sem pomoje že kar mal bolna od vseh teh pričakovanj.Bi se mogla malo več učit pa kar buljim v računalnik.Sej bo, sploh če se bodo prikazale dve user posted image  bom dobila ful zagona za učenje.Držim pesti za vse čakajoče in upajoče.

Lp,
Barbk

(odgovor članu MALA 26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 8:59:48   
gaya
Ojla,

tudi moje user posted image  še vedno ni in tudi jaz si še vedno ne upam delat testa,.... in sicer z razloga k sem ga že parkrat povedala, prejšnji mesec sem mela lažen + rezultat in sem bla vsa fertik in ravn tko mi je zamujala user posted image ,...
Zdaj bom počakala še do torka k je ravn valentinovo in bom naredila test, pol bomo pa vidl, kje smo user posted image

Kako pa kaj druge čakajoče, da ne pride user posted image ???

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu MALA 26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 9:41:19   
zvezdica5
ojla,
tudi jaz sem ena od čakajočih, in sicer  user posted image  (ne)čakam 18.2.
zdi se mi, da bo ta teden teden dolg najmanj kot leto dni.

ja, me pa nekam čudno bolijo jajčniki in kot bi čutila napetost - topa bolečina, ne prej občutek.

moram pa povedati, da je fajn, da lahko na tem mestu preberem podobne "problemčke", ki jih imamo tovrstna dekleta.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 10:02:57   
Ocenia
user posted image  jest mam še 4 dni do user posted image . Še bolje, jest nimam 4 dni user posted image  temveč leto in pol user posted image
Jest sem v prejšni nosečnosti delala test s CB. Je kar precej drag za preizkušat tako malo, pred M. Koliko pa pridejo tile testi C. Baby in First S. ?

Lp

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 10:28:31   
Barbk
Oceania First sign se dobi v Dm in stane okrog 900 sit, za ostale pa ne vem.CB sem dvakrat že delala v prejšnih dveh ciklusih in obakrat krepki -.Tista svetlo roza črtica v torek me je čist zmešala.user posted image  ne smem dobit jutri oz. pojutrišnjem.Res upam, da je ne bo in ne vem, če bom zdržala-bom pomoje jutr še en test nardila.A si ti v prejšnji nosečnosti tud preduser posted image  delala test?Ma sej sem že čist nora.Kako se pa drugač zdej počutiš-so že kakšni znaki da bo +?

Barbk

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 10:29:04   
lucika
jaz imam se 8 dni. in imam vse znake, mal mi je slabo, mal se mi moti, mal me lulat preveckrat; pa prsa me bolijo, pa spika me kar nekaj, pa....jao, da se tole prezivim.

no, pa saj veste, kako mi je:)

kolk minimalno se moram pocakat za test?  pa ne do m, mal prej bi jaz to:)

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 10:50:57   
zvezdica5
lucika, a res drži, da naj bi bil eden od znakov nosečnosti, da moraš večkrat na stranišče?
sama imam enake znake, ki so se začeli pred par dnevi. pomislila sem, da je to skoraj nemogoče, da bi takšne simptome dobila že takoj na začetku in sem se raje oklenila tega, da imam rahlo vnetje mehurja(?) - (malce neumno, ker ni vnetja brez povišane temperature). pa še nekaj me pikajo jajčniki. kaj naj bi to pomenilo? prosim za nasvet. a je možno, da bi to lahko bilo user posted image ?

mene tudi zanima, kdaj lahko čimprej napravim test (baje je dober oni Viola za zgodnje odrivanje nosečnosti iz Mullerja - cca 1.400 SIT) - samo jaz ne bi šele dan ali dva pred M! jaz bi to čim, čim, čim prej:)


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 11:13:38   
Barbk
zvezdica5 dobrodošla v klubu neučakanih.Kolk pa imaš še do user posted image ?Jaz sem test naredila 4 dni pred in so bile črtice(rahle) pa se mi zdi, da sem zdej še bolj nora.Upam, da je jutr ne bo.Me je pa zdele neki tam dol začel bolet-sploh ne znam opisat tega občutka, ker v bistvu ne boli in ni tko kot ponavadi pred user posted image .Tale hidičevka naj mal zgine za ene 9 mesecev.

Barbk

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 11:45:26   
zvezdica5
M ne pričakujem 18.2, torej še natanko 9 dni.
torej, test lahko naredim 4 dni pred pričakovano M? bom pa poskusila in ga naredila takoj zjutraj 14 (no, če pa se ne bom mogla strpeti pa dan prej).

jutri pa !obvezno! poročaj! držim pesti.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 12:00:26   
*AnaL*
Ojla, sotrpinke!
Naj vam povem, da je tudi jaz nisem čakala 5.2. in je tudi nisem dočakala, torej JUHU danes mi je baby c. mini pokazal user posted image . Po dolooolgih dveh letih in 8-ih mesecih nama je s pomočjo klomifena končno uspelo. Kar ne dojamem še čist. Znakov pa nimam nobenih posebnih. razen zamude user posted image  in povečane temperature že 20-ti dan.  Pomoje bom jutri še C.B naredila, ker ga mam glih doma, da bom bolj sigurna.
Držim pesti, da je tudi ve NE-čakajoče nebi dočakale še kar en lep čas in bi končno zagledale user posted image .

Lep dan, zame vsekakor je!
Ana

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 12:44:05   
Ocenia
AnaL, čestitke user posted image

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 12:45:11   
Ocenia
mis tudi tebi čestitke user posted image

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 12:48:41   
Ocenia
No, za vse ki sprašujete o znakih nosečnosti.
Pri meni je bilo tako, da se mi je zdelo kot da bom vsak čas dobila user posted image . Pa me je špikalo, zbadalo, jokala sem... full sem bila čustveno na "psu". Vse mi je šlo na jok.
Se pravi - (strokovno) user posted image :
- zbadanje v spodnjem delu trebuha
- čustveno razpoloženje "na psu"
- rahla slabost
- pa 1x , še preden sem vedela da sem user posted image , sem omedlela (preden naj bi prišla M)
To so vsi znaki, ki sem jih imela preden naj bi prišla M.

Držim pesti za vse NAS!

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 13:13:57   
lucika
zvezdica, jaaaaa, to so ziher znaki:)
hehehe, ce sem pa na istem ko ti; pojma nimam. upam pa:)
cez kak teden me vprasaj, ti bom za ziher povedla, do takrat pa samo upam...

ampak sraufa me pa isto kot pred m, ampak 8 dni pred m me nikoli ni, par ur, al pa dan najvec. joj, jaz bi tud kar po test sla, pa vem, da je se prehitro. al pa tudi ne, bi bila zadovoljna s sibko crtico, vseeno, samo da je.

nic, se malo bomo skupaj trpele!

lp

(odgovor članu Ocenia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 14:56:00   
Anonimen
Je obilen izcedek (nekaj dni pred M) očiten znak, da M prihaja?

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 15:18:04   
zvezdica5
lucika, ti si torej 2 dni pred mano!
srečnica, boš prej vedela.
držim pesti za obe, pa tudi za vse ostale, da čim prej ugledamo +.
ampak jaz bom test naredila že prej - sigurno 13.2 ali pa 14.2; da se bom vsaj malo "potolažila" - pa še nič ne izgubim, ker če ne bo 2 črtic, se bom tolažila, da test ni pokazal prav in bom čakala do dne M. po moje lahko tudi ti narediš test 11.2 ali 12.2.
pa da ne pozabim: prijateljica, ki že ima otroka, mi je rekla, da je v času "ko še ni vedela" imela v predelu jajčnikov občutek, kot da jo nekaj tišči...
al pa smo res me tako zelo postale pozorne na svoje telo in na vse znake, ki jih prej nismo niti zaznale? in sedaj že najmanjši znak "okronamo", da je posledica +?
v upanju za vse nas...

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 15:47:55   
Grizo
Hoj.
No jaz bi jo morala vceraj dobit (user posted image ), pa je nisem. Pa sem danes naredila CB, pa je pokazal... - user posted image  Tako, da sem kar malo razocarana... Mi pac samo malo zamuja.
Drzim pa pesti za ostale.

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 16:07:45   
Anonimen
Grizo, jaz bi jo mogla dobiti v torek, pa jo nisem (drugače je točna kot urca). Me pa stalno nekaj špika po trebuhu...enkrat v levem, enkrat v desnem jajčniku, pa pri popku me špika, potem malo pod popkom, včasih me pa tud nič...
In danes sem dobila svetlo rjav izcedek-ga ni veliko čisto malo ga je...pa zjutraj mi First Sign ni pokazal - ... Ga bom drug teden delala še enkrat, razen, če se vmes ne pokaže M.

LP

(odgovor članu Grizo)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 16:22:18   
Grizo
Jaz imam vse znake enake, razen izcedka (mogoce se pride). Hm...
Ne vem, mogoce pa je res samo prekmalu za test. Bova videli. Eno mora bit - user posted image  ali pa user posted image , ne?user posted image
Jjasna, daj ce bo kaj novega, javi. Jaz bom pa tudi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 19:51:23   
gaya




Itak, da mi ni uspelo zdržat do valentinovega. Opogumila sem se in naredila test. In mi je takoj pokazal user posted image user posted image ,.... Tko da nama je po julijskem SS končnio uspelo. Zdaj sem tko presrečna in mislim pozitivno,... Tko da upam, da grem skoz vseh polnih 40 tednov,....
Skratka za vse ostale pa še vedno stiskam pesti!!!! user posted image





_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nestrpne-al bo?
9.2.2006 20:02:12   
Anonimen
gaya, čestitke! user posted image

(odgovor članu gaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?