|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke - kje ste?
24.2.2006 19:11:01   
Marčica
Pozdravljene!
Tudi jaz se vam naslednji mesec pridružim. Zadnjo user posted image  sem imela 15. 02.2006, pa še nisem smela user posted image , ker sem imela pljučnico-zelo močna zdravila, ki bi škodilauser posted image . Ko marca dobim user posted image , 5 dan začnem z K.
Imam že enega user posted image , sedaj pa se trudiva z mojim že 18 mesecev, pa sem pred vsemi preizkavamo dobila K-ali je to normalno. Ali mi K lahko kaj škoduje, glede na to, da mi še niso nič preizkav naredili?
No, upam, da bo vse uredu in da bom kmalu user posted image . Sem že mal računala, če mi rata v prvo bomo imeli decembrčka!user posted image



lp, jana

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Klomifenke - kje ste?
25.2.2006 17:51:29   
ona78
Drage moje Klomifenke,
meni po prvem ciklusu jemanja K ni uspelo user posted image , danes je prišla moja največja sovražnica user posted image !!!
Upam, da boste imele ostale več sreče.
V ponedeljek spet začnem jemat K, ampak samo polovičko tablete - 5 dniuser posted image !!A se kateri mogoče sanja zakaj mi je zmanjšal dozo???

Javte se ostale!!

lep vikend,
pa pa
user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Marčica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Klomifenke - kje ste?
26.2.2006 7:09:29   
Massa26
Meni je tudi dr. Reš za štiri mesece predpisal po pol tabletke (sedaj sem v zadnjem ciklusu s pol tabletke). Je rekel, da včasih z manjšo dozo dosežejo večji učinek. Kaj pa vem, o učinku bi se dalo razpravljati user posted image user posted image ,

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Klomifenke - kje ste?
27.2.2006 11:10:59   
Anonimen
Oj! Spet jaz...
Bila sem prvič na K in M mi zamuja dva dni. Toda nič ne čutim, le jem full :)
Jooj upam, da je to to, čeprav se bojim, da me spet čakajo solze. Zadnjih dvakrat mi je M zaostajala 14 dni. Prej pa nikoli!!! Zakaj ravno zdaj, ko vedno tako čakam, da nič ne bo.

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Klomifenke - kje ste?
27.2.2006 11:24:20   
cocki
Heej, jaz jutri začnem z klomifenom in ga bom tudi pila od 5. do 9. dne ciklusa po 2 na dan!

Upam in želim si, da NAM bo VSEM uspelo!!!!

< Sporočilo je popravil cocki -- 27.2.2006 11:25:29 >

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Klomifenke - kje ste?
27.2.2006 11:30:31   
Ženkica
Hej Anonimna!!!! A te mogoče kaj joškice bolijo? Mene ful, pa bradavičke tut . Mam take polne joškice. user posted image  Danes nisem nič na trebuhu spala, samo na hrbtu. Drugih znakov za M pa nimam, tako kot ponavadi. Joj, če nama je slučajno uspelo, priredim zabavo v ta namen, resno!!!!

Punce, kako pa kaj ostale klomifenke? Je že katera user posted image ?

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Klomifenke - kje ste?
27.2.2006 11:42:10   
Anonimen
Oj ženkica! Moje ime je Nika da se ti predstavim user posted image
Nič ne čutim joškic oz. bradavič, so pa bolj polne,vendar se bojim, da od tega, ker samo jem in sem se malčo zredila. Je pa res, da me malo zaboli vsake toliko časa v spodnjem predelu - ne vem, če od psihe, ker non stop berem o tem špikanju. Strah me je! Res sem vesela, da držimo skupaj. Za obe stiskam pesti!!! In za zabavo velja!!!!

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Klomifenke - kje ste?
28.2.2006 8:35:46   
cocki
punce pozdravljene!

Jaz sem danes začela z klomifenom in me zanima (sicer nevem koliko je pomembno) kdaj ga je treba jemati - dopoldne, po jedi ... ??? Jemati moram po 2 od 5. do 9. dne ciklusa!
Pa še nekaj me zanima, ker vidim da ste vste ve ze čist ufurane, dejte mi pomagati zračunati, kdaj lahko naredim test, s tem da sem prvi dan zadnje user posted image  imela 24.2 ? Sej ne da ne bi sama znala  ampak sem toliko ze zblojena user posted image  od vsega racunanja, da vas raje prosim za pomoč

Hvala in od srca vsaki želim user posted image

pa pa

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Klomifenke - kje ste?
1.3.2006 13:23:58   
Crnitulipan
Jaz sem nad klomifenom popolnoma razočarana... Vse OK, samo še kao klomifen... pa ni uspelo. Kljub vsem zankom, zamujanju, ustreznih vrednostih hormonov (LH, E2, FSH...)..
Zdaj me čaka še laparo (če se sploh zbudim po anesteziji...)...
pred IVF....ki pa je še daleč...
Pozdrvček vsem upajočim
Čarna

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Klomifenke - kje ste?
7.3.2006 10:50:10   
ona78
Joj Čarna, ne še obupat!!!!
Sej bo, vsem nam bo prej ali slej uspelo!!! user posted image  user posted image
Mogoče pa ti po laparo uspe;  pa sploh ni tak bau bau to!! Do sedaj smo se vse zbudile user posted image user posted image  pa se boš ja tudi ti!!!
Srečno


_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Klomifenke - kje ste?
7.3.2006 11:22:24   
Tia-na
Živijo user posted image

Jst pa jutri začnem prvič s klomifenom - od tretjega dneva naprej po dve tabletki dnevno. Mam kar mal tremo user posted image  pa seveda strah pred stranskimi učinki. Ampk za user posted image  bomo že potrpele.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Klomifenke - kje ste?
8.3.2006 10:59:57   
Crnitulipan
Ona78, hvala za vzpodbudne besede!!! Me je že malo manj strah...

Kak dan takole pride, ko sem čisto 'down', jezna sama nase, da sem tako obremenjena z lastno reprodukcijo...    Potem pa, ko prebrskam po forumu, vidim koliko nas je... ene bolj, druge manj optimistične,  je lažje najti upanje v vsakem naslednjem mesecu...
Hvala vsem, ki delite svoje izkušnje!
Čarna



(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Klomifenke - kje ste?
8.3.2006 11:57:06   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Crnitulipan

Ona78, hvala za vzpodbudne besede!!! Me je že malo manj strah...

Kak dan takole pride, ko sem čisto 'down', jezna sama nase, da sem tako obremenjena z lastno reprodukcijo...    Potem pa, ko prebrskam po forumu, vidim koliko nas je... ene bolj, druge manj optimistične,  je lažje najti upanje v vsakem naslednjem mesecu...
Hvala vsem, ki delite svoje izkušnje!
Čarna





Tudi jaz doživljam podobne stvari kot ti. Trenutno so na sporedu eni tistih bolj črnih dni; sm jezna sama nase ker sem taka, pa kr ne vem kaj naj naredim oz. mislim, da bo kaj bolje. Nič me ne spravi v dobro voljo oz. le za kakšno minutno, potem pa spet depresija. user posted image

no ja, saj bo bolje, enkrat...

lp

Ženkica

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.3.2006 7:57:41   
cica
Pozdravljene klomifenke,

tudi sama sem na klomifenu. Danes je 10 dan od O, 26 dan od M.
Včeraj zvečer sem delala baby chek, pa je dvakrat pokazal rahlouser posted image . Danes zjutraj pa NIČ! Tudi temperatura ni še padla. Znakov nosečnosti na žalost ni.
Ima katera izkušnje s tem?user posted image
Saj vem, da sem s testom malo hitra, pa sem tako neučakana...
Ali katera ve, zakaj test po 10 nim ni več veljaven? Pa  saj ostane enak, rezultat se ne spremeni.
Vidim, da nas je kar veliko na klomifenčku.
Ali ve menite, da bi klomifen lahko vplival na lažni poz. test?
Prejšnji mesec sem bila na razgocoru pri dr. Rešu. On pa je faca. Čisto sem bila frapirana od njegovih besed. Včasih je kar preveč gostobeseden...user posted image . Malo je sicer kritiziral Šlajmerjevo..., a se vidi da je strokovnjak na svojem področju. Predvsem pa mi je všeč, ker ni teh ceremonialov, komisij, vrste....kot na Šlajmerjevi. Sicer sem pri dr. Voglerju in sem z njim zadovoljna. Reš pravi, da on stimulika z majhno dozo in bolj uspešen. Kaj ve menite o tem?
Ne pozabite na mojo dilemo: BABY CHEK ! Bo user posted image ?user posted image user posted image user posted image
Za vse nas bom držala pesti. Trdno! user posted image

VSE NA SVETU SE OBRAČA,
ZDAJ JE SONCE,ZDAJ SNEŽI,
A JEZITI SE NE SPLAČA,
BOLJ SE GRIZEŠ, PREJ TE NI!user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.3.2006 9:22:59   
cocki
Cica nevem kaj naj ti rečem, jaz bi na tvojem mestu šla kar dati kri in preveriti ß HCG user posted image

Držim pesti, da siuser posted image , javi čim prej kaj pa kako!

(odgovor članu cica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Klomifenke - kje ste?
13.3.2006 20:16:13   
sasabela
oj klomifenke
Jemala sem ga prvi mesec in sicer zadnjo tableto sem pojedla 27.2. ..sedaj pa čakam...prsi me ful bolijo...sam to je verjetno stranski učinek...te načrti za nosečnosti so mi pobrali že toliko energije. da ne morm povedat...joj če mi ta mesec ne bo uspelo, sploh ne vem več kaj naj naredim....a je res tako težko zanosit...

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?