
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
počitnice na obali malo drugače 11.2.2006 15:04:31
|
|
|
|
aljuška
|
Za vse tiste, ki bi rade prišle z vašimi nadebudneži na Obalo, ampak nočete se gužvati v hotelih oz. v prenatrpanem Portorožu.. prilagajam spletno stran, kjer si lahko ogledate čudovite apartmaje 7 km od Obale ( Dekani ), z veliko zelenja in veliko živalic ( konji, mucke, psički.. in še druge, seveda + otroško igrišče + terasa + viseča mreža). Super je, za majhne in malo večje družinice. ko sem jaz odprla to stran sem mislila, da je kje na Gorenjskem ker tu na Obali mi ni poznan tak lep prostor http://www.na-brdi.com Lp, Alja
_____________________________
|
|
|
|
|
RE: počitnice na obali malo drugače 11.2.2006 18:50:22
|
|
|
|
anitaz
|
Zelo lušno, ampak malo predrago (vsaj zame )....prek službe mamo dosti ceneje, res pa je da nimamo tako lepo. Bomo pa sigurno šli enkrat. Hvala za informacijo!!!
|
|
|
|
|
RE: počitnice na obali malo drugače 11.2.2006 19:08:31
|
|
|
|
Primoza
|
Tam se da kaj dobrega pojesti, govorim iz lastnih izkušenj, drugače pa se mi lokacija ne zdi primerna za nek dopust. Se mi na ljubi poleti vozakati 7 km ali pa še malo več do morja, pa še to prideš v blatni Ankaran. Seveda pa je za kake ljubitelje podeželja lokacija kot nalašč. Drugače ima lokacija to prednost, da lahko po dobri hrani še prespiš, kar pride prav ob kakih slovesnostih.
< Sporočilo je popravil primoza -- 11.2.2006 19:09:20 >
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPartnerska nesoglasja na dopustuZakaj pride do prepirov na dopustu in kako se jim izogniti oz. kaj lahko storimo še pred dopustom, da jih preprečimo, sm...
Zadnje s foruma
Obiski sorojencev v porodnišnici?maca83 RRBi/ste starejše bratce in sestrice predstavili dojenčku že v porodnišnici ali so se spoznali doma?starejši je prišel na obisk takoj naslednji dan (
63%)

starejši je prišel na obisk malo kasneje (
14%)

spoznala sta se doma (
4%)

v porodnišnici me je takoj obiskala cela družina (
10%)

imeli smo prepoved obiskov zaradi virusov (
6%)

zaradi bolezni mame/dojenčka/sorojenca smo prestavili spoznavanje na kasneje (
4%)
Število vseh glasov: 51Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!