|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
13.2.2006 22:34:44   
pravljica
te posnetke je po moje dobr v bližnji prihodnosti zbrisat...nikol ne veš user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
13.2.2006 22:56:55   
baguSka
Hmja... ne... še.user posted image  Bi znal bit pa zlo zanimiv, k sm naju z bivšim parkrat u špeglu ujela.user posted image  To je pa še boljš, ker nima arhivske vrednosti, pa še noben drug te ne more vidt.user posted image

Sm pa 1x samo sebe posnela med igračkanjem... in je bil bivši čist racih. Kje so tisti časi... Aja pa itak sm pol takoj zbrisala. user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
14.2.2006 1:13:44   
sinderela
Saj se da snemat kratke filmčke tud z digitalcem.  meni je bolj fletno , ko imava prižgano luč in ga opazujem. Ma itak vedno oči zaprte. Logično!!! Men tud ni moj špeh všeč . Zakaj bi potlej bil njemu .

_____________________________

Mamica dvema srčkoma in ljubeča žena mojemu lubiju
MOJ ITM 27,8 ( 72kg)
SANJSKI ITM 22,4 ( 58kg)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
14.2.2006 7:20:30   
Anonimen
Ne še. ker nimava kamere. Če bi jo pa imela, pa kdo ve, kaj bi nama padlo na pamet...

A sem rekla pamet? No, saj je nimava ravno ne vem koliko... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sinderela)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
14.2.2006 7:41:29   
MarijaPo
Midva sva se tud ze posnela, pa se mi je zdela moja rit ful velika.

Sicer se mi zdi pa, da so bejbe na tem forumu res prave punce - imajo otroke, so prijazne mamice, zraven pa tudi strastne ljubimke. Kdo bi si zelel kaj vec?
Res pohvalno!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
16.4.2006 17:41:54   
Ceca
Midva z možem sva se že nekajkrat posnela. Včasih snemava samozadovoljevanje, včasih pa sam spolni odnos. Posnetek kasneje uporabiva za vzburjenje pri predigri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
27.4.2006 23:18:01   
benika
ja, in to v 8. mesecu nosečnosti. takrat sem si poleg ostalega še dodobra ogledala moj trebušček, saj sva prenavljala stanovanje in nisva imela enega ogledala v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
28.4.2006 10:38:10   
Maleal
Še ne ker nimamo kamere,če bi jo imeli .......zakaj pa ne.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
28.4.2006 10:42:41   
Anonimen
Sva se snemala, ja. Potem sem se odločila za trimesečno dieto.
Če pa seksava tako, da se gledava v špegu, jaz obvezno mižim, drugače bi me vse minilo.

Meni je prav žal, ampak ne prva ne druga varianta me ne vzburjata, ampak samo v smeh spravita, sploh ko gledam najine frise med seksom... Nikakor ne morem ubost tistega pohujšljivo-erotično-kurbirsko-pohotnega izgleda. Tisto, kar pride ven, zgleda kot Matjaž Tanko z joški...

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
28.4.2006 18:45:50   
dory
hehe meta..spet si me nasmejalauser posted image

Ne snemanja pr nas his se nismo prakticiral in ga gotov ne bomo...ker v sexu namrec rada uzivam in nocem,da bi mi ga karkol pokvarilo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
29.4.2006 18:13:52   
vanilija
user posted image user posted image user posted image user posted image Metauser posted image , ti maš res dobre.
Midva se nikoli ne snemava. Nimam nič proti, če komu to paše, nama ne. Meni ni nič do tega, da bi sebe gledala na filmu.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
29.4.2006 19:09:02   
Laubica
Ja mene je mož 2x nahecal 1x celo med nosečnostjo njemu to tolk pomeni  meni pa ničPa med kosilom smo se tud že dosti krat snemal pa kaj

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
3.5.2006 20:27:30   
MALINČICA
Jap, sva se!
Ko kupiš novo digitalno kamero, enostavno moraš posnet tudi to!
Pri prvem snemanju je mimo kamere kar naprej hodil maček, ki sva ga takrat še imela. Se mi zdi, da je ene petnajstkrat šel mimo objektiva. Naslednja snemanja so bila boljša. Ampak, ko gledam, mi je še vedno malo nerodno, predvsem mi je hecno se poslušat, tako da se z mojim vedno smejema, ker hočem dati glasnost na minimalno.
Sem mu pa enkrat posnela par golih slik z digitalcem njegovih staršev, pol pa sem ga vprašala, če so bile lepe slike(ker je vedno preveril, če je kaj najinih slik gor, preden ga je vrnil), pa je rekel, da je prakar vrnil očetu. Joooj, kako sva hitela po fotoaparat ka njegovim. Pa ga je oče še k sreči imel v avtu, tako da sva si ga še malo sposodila!
Uf sem se ustrašila!!! 
Zdaj pa kupujeva svojega, ko bo bebica in moj trebušček je tudi treba poslikat user posted image

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
3.5.2006 20:54:08   
Cikica
Midva se še tud nisva snemala,me pa mikauser posted image user posted image mogoče v prihodnosti

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
3.5.2006 22:04:52   
soncek&luna
jaz sem se ze.. na sreco je bil posnetek narejen z mojo kamero oz. fotkicem in sem po ogledu cez par dni vse zbrisala... moram priznat, da mi posnetke hranit ni ravno kul... nikoli ne ves

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 8:50:29   
Anonimen
 
Seveda...

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 9:17:30   
Anonimen
Jap sva se-men je to zakon, sam itak ne bi bla to jaz, če se mi ne bi zgodilo...

ja kaj?! Snemala sva se na morju in ta posnetek je bil posnet nekje na sredi. Sva rekla, da ga zbriševa, ko prideva dam, toda... ja valda ja, pozabla sem in vse dogodivščine predvajala kolegici!!!! Trenutek prej sem ji predvajala sončni zahod, ona je vzklikala: kako lepo, kako lepo... pol pa je kar naenkrat zacvilila, jaz sem pa z rokami klatila po ekranu in se drla naj miži user posted image . Pol sva se sicer smejali, sam nauk sem mela pa tut dober user posted image

A si predstavljate, da bi to predvajala babici?!!! Phaaaaaaa revica še mesec dni ne bi k sebi prišla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 9:49:39   
baguSka
O matr sramežljivka.user posted image  Hmja ne vem če bi tvoja babica sploh še kdaj k seb pršla. Al pa.. Nikol ne veš, ene babice so še zlo IN bi na vsak način hotla do konca pogledat!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 10:20:48   
srki
Se še nisva, morva prej še kamero nabavit.

Sramežljivka, boljše bi bilo, če bi to pokazala svoji taščiuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:15:00   
Anonimen
 
Hej... Baguska in sramezljivka! Bom kar s seboj kamero prinesel.. ali pa vsaj digitalca in vaju posnel med tem ko se boste vidve med seboj ljubckale, pa bozale, pa objemale, pa nezno masirale.. in ne vem.. mogoce se kaj..
Ziher boste full hecne videt, ko se boste tkole prvic skupi spravle.. in se po nekaj minutnem obotavljanju zacele dotikat in kaksno cunco dol dat.. Full adrenalinsko... user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:30:56   
Anonimen
Mislim kuk si ti trčen Tjazy, ampak res trčen!!! Pa kok se poglabljaš v svoje fantazije user posted image

Srki če bi to vidla moja tašča, bi nemudoma zahtevala ločitev! A ne veš, da se to ne dela, al kaj????
To je greh najhujše vrste! Njena dva sinova sta bila ziher brezmadežno spočeta user posted image

BaguSka moja babi pa ni nič in veš user posted image . Zadnjič mi je zaupala, da ji je soseda potožila, da jo hoče mož poseksat v usta! Da sta govorili kaka svinja je in perverzneš in da bi morala po nasvet k psihijatru, ker si od šoka sploh ne more opomosti! user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol me je pa vprašala če sem že slišala za to, pa sem ji rekla, ja itak, jaz kar celega pogoltnem user posted image user posted image user posted image user posted image  Je bla totalno frapirana, jaz pa sem skor počla od smeha.
Jojojoj kako so to delali včasih, ne morš verjet! Za kaj vse so bli prikrajšani-nekateri! Zamudili so oralni sex!!!! KATASTROFA! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:37:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Mislim kuk si ti trčen Tjazy, ampak res trčen!!! Pa kok se poglabljaš v svoje fantazije user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:42:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Mislim kuk si ti trčen Tjazy, ampak res trčen!!! Pa kok se poglabljaš v svoje fantazije user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ah dej nehi no! A hočeš, da še jaz začnem jokat, pa bova skupi? Ker men zdej v nosečnosti to ni noben problem, veš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:42:46   
baguSka
Ccc.. Tjazy mislm da si si ti itak v svoji glavi ze vse posnel.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ste se že kdaj snemali med seksom?
4.5.2006 11:44:27   
Anonimen
BaguSkaaaa tam na čvekanju te intenzivno iščejo! Bejž se javit no!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?