|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:23:58   
hanita
MALO SEM ZAJ... CITIRANJEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:29:39   
taška30
Suzi*, welcome back!

Ja, pri meni je pa narobe svet. Prejšnji teden ko nisem nič grešila, mi je šlo pol kile GOR, ta teden, ko sem se pa dobesedno norca delala iz diete, pa pol kile DOL. Torej sem spet na -7kg. Pravzaprav mi to ni najbolj všeč, ker mi daje potuho za naprej, ampak upam, da bom kljub temu od zdaj naprej bolj pridna.

Danes bo rižota in zelena solata, zvečer najverjetneje isto.

Lp, Taška

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:46:35   
taška30
A dam lahko danes koruzo v rižoto al ne?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 10:50:29   
Grascakinja
Tudi meni se je premaknilo! Sicer sem jaz bolj skromna, ampak počasi minimalistično do konca!

Total -3kg, še 5-7kg za dol dat.

Danes: zajtrk kava, zdaj bom pomarančke, kosilo in večerja pa kaša z gobami in solata.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:03:36   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

A dam lahko danes koruzo v rižoto al ne?


JA! Jaz ločujem edino beljakovine, škroba pa ne.


No, sem zdaj prebrala za nazaj..... user posted image  .....kar nekaj grehov je bilo, ja. Ampak po moje sem jaz najbolj bluzila, cele 4 dni. user posted image  Pa je bilo čist namerno....zakaj ne bi jedla, če sem pa plačala. user posted image user posted image  To je bila moja logika. user posted image

Muki1, zapoznele čestitke!!!!! Ful lepo nosečnost ti želim! 

Zanima pa tudi mene, če bo še katera postala user posted image . Jaz to ziher nisem, ker me je ta user posted image  tardeča napadla ravno na dopustu. user posted image  Hvala bogu za tampone! user posted image  user posted image  



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:03:41   
lelaval
Hanita, jaz vztrajam zato, ker mi ločevanje hrane kot način prehranjevanja odgovarja. Mislila sem, da bom shujšala do želene teže, a je še pol poti pred mano.  user posted image Do aprila bom videla, kaj bo.  user posted image  Več kil zagotovo ne bo, kot sem jih imela 3. januarja. user posted image  
Je že to, da je moj in še nekaj prijateljic ugotovilo, da sem shujšala, kar velika vzpodbuda. user posted image
Hanita, meso še že prebavim, jajc pa ne bi mogla - letos jih sploh še nisem jedla. Razen v sladicah. user posted image  
Pa sladkega pojem kar nekaj manj, tako, da nekje se bo že moralo poznat. user posted image
Sicer pa tistim, ki so v dobrem mesecu shujšale 10 kil, nisem nič favš. Sem zadnjič nekje zasledila nasvet enega zdravnika, da več kot 4 kile v mesecu naj ne bi shujšali, ker drugače telo preveč trpi, pa tudi koža se mora postopoma krčit.  - To pa mi je povsem poznano, saj poznam enega, ki je v zelo kratkem času shujšal ogromno kil pa je koža na njem prav visela. Grozno za pogledat. Namesto, da bi  potem kar sijal od zadovoljstva, je zgledal bolan in kot tisti, ki nimajo za jest. Naj se mi špehec kar počasi topi. user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:20:14   
Mel_A
T_t_y: jaz sem te hotla isto vprašat, ka r te je Cukr... Upam, da ti rata (če ti že ni!!!), držim pesti!

Danes sem se pozabla vagat zjutrej, pa sm že pojedla banano in spila full. Pa sem se zrajtala, da je danes torek... Pa vseeno stopim na vago (skeptično, ker sem že PO zajtrku), pa vidi ti njo, kaj mi ona pokaže??? Cele 1.2kg  manj!!! Prvo sem vrgla ven oči, pol pa me je imelo, da bi kar zavriskala! Torej sem uspela prilezt na skupen minus -6.1kg. Jaz sem tolk zadovoljna, da se je spet neki premaknilo (prejšnji teden je blo samo -0.4, pa sem si mislila, da se bo tokrat prav zares ustavlo). Juhuuuuuu!!!
Danes bom pa jedla rižoto z zelenjavo in kitajsko zelje s fižolom. Njam njam!

user posted image user posted image user posted image Happy Valentine to everyone!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:28:08   
Pi-kica 1
Še pozdravček od mene!

Ta teden sem nekaj malega grešila in kazen je tu - vaga stoji na isti teži, kot prejšnji torek. Zame torej nič minusa, žal. Gremo pač naprej, novim zmagam naproti. Upam, da bo drugi teden bolje.

LP

Pi-kica

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:29:37   
Pia67
Živjo!

Suzi*, ti kar zavidam, že nekaj časa se brcam v Dolenjske Toplice, v savno, pa mal poplavat. Morda ravno zato, ker mi podobca sebe v kopalkah ni ravno. Bo že...
Moje uradno tehtanje (začela sem s 1.2.) je sicer jutri. Danes mi kaže minus štartna teža 2,5 kg. Stanje je enako kakor prejšnjo sredo, je pa res, da sem dobila menzes in so bile nožice pred tem kar kepaste od celulita (presežek vode). Tako, da ne morem napisati še nobenega minusa v tednu dni, toleranca moje vage pa je pol kilograma. Najboljše merilo so mi moje kavbojke, ki mi marlivo lezejo z riti (bom morala pas kupit, novih hlač še ne, ker računam še na -8 kg. Ker BOM to dosegla, bom lahko oblekla stare kavbojke user posted image Hribovske hlače pa sem že sprobala in so zdržale pritiske.user posted image

Se beremo, lep dan,

Damjana

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 11:38:01   
muki1
Bravo babe, to,gremo, še dva dni in polovica diete bo za vami user posted image  user posted image  user posted image .
Jaz pa sem končno lahko spravila ene lepe bele poletne hlače nase, zdaj po mojih treh kilcah minusa, ampak do poletja bodo ziher premale. Rabi katera? user posted image  
Minimalistke, nič bat, tudi vam bo uspelo, je pač manj maščob. Ej, mislim, da so Odločne najboljša shujševalna skupina vseh časov, kaj pravite?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 12:50:40   
tinadvojčica
Pozdravljene.No moja vaga me ni popolnoma nič razveselila ker sem še vedno na istem in sicer - 6 kg.Pa saqj bo mogoče naslednji teden bolje.
Se pa popolnoma strinjam da smo najboljše saj nas še kar nekaj vztraja!
Drugače bom imela pa danes za kosilo rižoto in paradižnikovo solato za večerjo pa tudi isto le da pol manj.Se mi pa že sline cedijo za jutri!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 15:51:38   
Erin
Pozdravljene punce!!!
Iskrene čestitke vsem ki dobivajo v boju s kg!!!! user posted image user posted image user posted image
Mojih prvih 14 dni je mimo, izgubila pa sem vsega skupaj 1,5 -2 kg...Hmmm, ko sem hujšala s to dieto 2 leti nazaj, so šle kilce hitreje dol, samo kaj čem?
Ker delam v vrtcu imam hrano vedno pred nosom (ko jo delim otrokom,..) in tako težko je gledati kako oni že ob pol devetih zjutraj pijejo kakav(ki ga obožujem!) in jedo valentinove srčke-kruhke, pa za kosilo puding user posted image user posted image user posted image jaz pa z njimi samo usta odpiram user posted image user posted image user posted image ...Ampak sem trmasta in vztrajam, se ne pustim user posted image !!!

Se pravi... na začetku 67,5, sedaj 65,5-66, načrtovano= 59!
Vso srečo vsem še naprej!


(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 16:04:10   
bianka
zdravo

meni je tudi ta teden šlo dol samo 0,5kg.Bo že.

Drugače pa danes riž z zelenjavo in solata,zvećer pa samo sadje.

lp

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 16:58:36   
rikica
Ojla!Jaz  pa sem danes kar malo razočarana.Samo 0,3 kg je šlo dol od prejšnjega tedna.Pa sem bila res pridna.Še posebaj kar se gibanja tiče.Tako,da je sedaj skupaj -5 kg.Še enkrat toliko pa bo super.No,ker sem zjutraj bila tako jezna na vago sem do sedaj pojedla že toliko vsega,da mi je kar slabo.Hodili smo se kopat in potem seveda na zelo,zelo obilno kosilo.Vse sem pojedla od juhe do sladice.Joj saj zdaj sem jezna sama na sebe.Jutri pa odločno naprej.Uživajte inuser posted image user posted image user posted image za vse odločne!Lp

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 17:15:36   
čopek
Hojla!
Se javljam. Vse skupaj -7,5 kg.

LP Čopek

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 17:56:10   
cmokec
Moje hujšanje (če se temu lahko sploh tako reče) varira skoraj vsak dan za +-0,5 kg. Danes je rezultat -3,5 kg manj, čeprav sem imela že -4,5 kg.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 18:39:02   
paris
Hojla punce!
Evo šele zdaj sem se prikopala do računalnika. Stanje na vagi danes jeeeeee:
-6,4kg jesss! Ta teden -0,4kg. Je bilo že -0,7kg, ampak je šlo nazaj gor. Po štirinajstih dneh, ko se ni premaknilo niti za gram sem zelo vesela tega rezultata!
Torej za shujšat imam še manj kot 2kg. Sem zadovoljna.

Danes jem krompir in zelenjavo.

Čestitke vsem ODLOČNIM puncam! Le tako naprej!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 18:59:35   
ANDREJA*
moja teža stoji................na -7 kg tako t_t_y ne boš imela veliko delauser posted image  jaz pa ne preveč veselauser posted image   ampak še vedno z vami!!!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 20:43:38   
tiktak
ŠELE ZDAJ SEM USPELA PRIT DO RAČUNALNIKA. Opala, črke. Teža: vaga sicer kaže - 0.4 kg manj kot prejšnjič, ampak mi teža itak niha, tako da....v bistvu stoji.user posted image  user posted image .
Jaz sem imela danes hudo potrebo po tem, da bi nekaj spekla. To se pri meni zgodi glih ene parkrat na leto, tako da je bilo treba izkoristiti. Sem naredila panna coto z vročin višnjevim oblivom in torto nutela. Ja, vam delam lušte, ampak potrpite do jutri. Pojedla nisem nič, sem si pa parkrat prste obliznila, da se mi jih ni bilo treba skos umivati in brisati in tako...user posted image . No potem smo šli še na 2 obiska, tako da imam doma poleg omenjenega še jogurtovo strjenko in sveže krofe. Močno dvomim, da bom jutri ostala le pri eni sladici.user posted image

Danes na jedilniku za kosilo velika skleda solate in malo pomfrija, za večerjo pa kar prebranec. Pač ni bilo isto.

Sem pa malček žalostna, ker se je moja žabica odločila, da se ne bo več dojila. Že včeraj zvečer je nekaj štrajkala, danes zjutraj se je pa samo stran obračala, ko sem jo hotla podojit. Ponavadi je zagledala joško in že je bila v devetih nebesih. No ja, saj smo se dojile skoraj 10 mesecev, kar je kar lepa doba, ampak men je bilo prou fajn...



(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 21:04:32   
Mel_A
Punce, dober večer! Danes sem pa tolk vesela, da sem morala še 1x sem gor pogledat in vam povedat, da sem uspela spravt na rit moje pred-pred-nosečniške kavbojke!!! Pa mi sploh niso tolk slabo stale. Res. Full sem vesela. Tako zelo, da sem se morala nekomu pohvalit.

user posted image user posted image user posted image za vse pridne in odločne, samo tako naprej. Zdržale bomo. In zmagale!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 21:40:07   
Aleksandrin
Vsega skupaj - 4 kg.
Imam pa ful grehov. Hrano ločujem in ne grem točno po dieti. Pravijo da, če jih 9 mes. nabiraš ( kg ), jih moraš tudi 9 mes. izgubljat, se pravi počasi user posted image .

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE_43dan(Š+tehtanje)
14.2.2006 21:43:41   
Lejči
hojla punce,

še zmeraj sem z vami, čeprav se nič kaj ne javljam. trenutno imam na žalost bolj poredko možnost priti do računalnika, kadar pa jo imam, vas na hitro preberem.
 user posted image user posted image user posted image za vse, res super vam gre, vse čestitke user posted image .
jaz sem zgubila 5-6 kg, jih moram pa še kar precej, da bom na prednosečniški teži user posted image ...uh, ko pomislim, ko so mi vsi govorili, kako bom ob dojenju hujšala, da sploh ne bom vedela, pa kaj še user posted image . sva se polno dojili več kot 6 mesecev, pa se še zmeraj, pa se ni nič poznalo, v - seveda...grrr...upam, da se bo stanje še kaj zboljšalo, ko se bo vrnila menstra.

vsem  vam želim čim manj "lačnih" dni, pa veliiiko volje, da nam bo uspelo doseči začrtani cilj, oz. se mu vsaj čim bolj približati.

lp,
lejča

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?