|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
28.2.2006 11:08:56   
*Karmen*
Drage soborke, dobro jutro!!!

Danes sem malo pozna. Se po treh tednih pripravljam za službo. Začnem popoldansko izmeno in mi je kar slabo... Te dni bom zato malo manj z vami. Pa še stopnice so nama prišli delat, tako, da bom dopoldne natakarica in kuharica, popoldne pa služba. Se bom pa vsak dan vsaj malo oglasila in kakšno napisala...

Danes sem tudi govorila z dr. Rešem. Moj zamrznjenček je odmrl in v novi postopek se moram prijaviti meseca maja, nekaj dni pred M. Tako, Špelka, res ne boš edina majčica!!! Skupaj bova šli novim zmagam naproti.

Zdaj pa vas lepo pozdravljam. Bo kmalu čas, da delavcem postrežem kosilo. Zvečer, ko pridem domov, pa bom še prečekirala, kaj ste lepega povedale čez dan. Ampak mislim, da danes ne bo ravno veliko čvekanja. Zunaj je lep dan in bi se ga dalo izkoristiti za kakšen sprehod ali popoldansko kavico...

Saša in Andreja!!! Za vaju pa držimo še naprej močne pesti. Javita, kdaj ne pričakujeta user posted image  in kdaj morata delati test, da bomo takrat še posebno močno stiskale pesti!!!

LP in lep dan želim vsem!!!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
28.2.2006 12:58:44   
Špelka
oooo, zigkar, no, če že mora žal bit še ena ponovitev, potem sta z Rešem izbrala najlepši mesec!!!! user posted image user posted image user posted image  takrat majo še živali mlade, pa jih ne bomo mele me! user posted image user posted image user posted image  Kaj b si lahko več želela, kot pa tako zvesto klepetuljico, da bo z mano delila srečo in skrbi v maju! user posted image user posted image user posted image  Bom ob priliki prpisala v seznam - ne bom pozabla, obljubim! user posted image user posted image user posted image

P.S.: lahko uporabljaš kar moj trakec pr imenu, čeprou je tempiran za junij. Saj veš, na GK, majo tko, da en mesec prej pokličeš, pol si šele na vrsti! Ampak jaz upam na to, da me bojo že aprila vzel, maja pa zares! Bom težila 100 na uro! user posted image
Sicer pa v maju nisem sama - ne ne - smo že 4 in zdaj stabo 5! user posted image user posted image user posted image  Mogoč pa rabiš user posted image  ? user posted image

< Sporočilo je popravil Špelka -- 28.2.2006 13:01:30 >


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
1.3.2006 11:22:40   
*Karmen*
Špelka, a tudi v maju nas bo toliko?! Fajn, nama ne bo dolgčas! V glavnem, pri nas se dela stopnice na veliko. Imam prekleto malo časa za čvekanje. Saj sem že včeraj napisala, da sem natakarica, pa kuharica, pa mal pospravim, potem je pa že čas za službo. Mi kar mal zmanjkuje časa. Najraje bi videla, da bi imel dan najmanj 40 ur!!!

Ko pridem zvečer domov, se mi pa tako ali tako ne da kaj veliko. Se stuširaš, naješ in greš počasi v palčkovo deželo... Upam, da niste jezne, ker se bom ta teden javljala bolj malokrat... Andreja se ni danes še nič javila. Upam, da ni kaj narobe. Pa Saša, ta pa je ta prava! Toliko časa nas pusti v brezglavo ogromnem firbcu!!! Za njiju še vedno držimo pesti, a ne punce? Vidve se pa kaj pofočkajta, da bomo vedele, kako je z vama...

Je pa res, da je tu že marec in jutri se nekaterim dekletom že začnejo prve injekcije. To bo veselo na marčevski navijaški strani!!! V sredini meseca bo sploh invazija. Ene na injekcijah, druge na punkciji, tretje na transferju, ene bodo že počasi mislile na dan tetsta... Skratka, marčice v vsej svoji veličini.

Punce, zdaj grem pa počasi postrežt kosilo potem pa v službo. Jutri se vam pa še kaj javim. Lepo se imejte in uživajte v sončku!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
1.3.2006 23:16:13   
*Karmen*
Kaj je zdaj, februarčice? A ste pomrle? Dejmo kej lepega napisat! Jutri zjutraj eno hitro poročilo o počutju, pa kako preganjate dolgčas, pa kako se kaj vaši srčki počutijo sedaj, ko grejete user posted image , pa če vas srčki zdaj še bolj crkljajo kot prej... Pa da boste še druge spravile v dobro voljo: hitro en vic v art izlive napisat. Jaz imam zdajle vice okoli stopnic, pa mi mal časa zmanjkuje. Pa dajte ve mal poskrbet, da bodo punce dobre volje. Pa še vam ne bo nič škodilo, če boste kakšen vic prebrale in ga delile z nami. Jih bom tudi jaz rada prebrala. Mam polhn kufer vsega in bi mi kakšna minutka smeha kar prav prišla...
 
Zdaj pa grem na zaslužen počitek. Jutri dopoldan se pa spet malo oglasim in prečekiram, če ste dobre volje. Vsem želim lepo, mirno in predvsem dolgo noč. LP

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
2.3.2006 7:01:27   
andreja 07
dobro jutro
evo moje javljanje, prav zanimivonobenih bolečin več-skoraj čudežno izginile,torej rezultat je jasen--------------------------------------user posted image user posted image user posted image user posted image
zmrjenčkov tud niuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in edino kar lahko nardim je,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in sanjam ouser posted image user posted image user posted image user posted image
kako se lahko narava tako poigrava z nami?
ko pa vidim ljudi da imajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko toče,pa so vsi zanemarjeni,čekrat tepeni kot siti.a je to res pravično?
Saša javi se kaj kako kaj s tabo? kdaqj delaš test?
jaz ga sploh ne bom.k je sam brezveze dnar stran vreč. itak ne bom nč novga zvedla. Prometrium sicer še jemljem ampak tud o tem že razmišljam ,če je sploh smiselno.razen lulanja in povišane temperature se nič ne dogaja ,nobene vgnezditvene krvavitve ,samo malček šravfanja tko da??????????????????????????????????????????????Za vse ki ste navijale zame en lep sneženi pozdrav iz dolenjske,želim vam da se vam čimprej izpolni želja,ki nam je bilavsem skupna jaz pa se malo umikam od tu  občasno vas bom seveda še brala.Mavca nimam več na roki in verjetno bom od vse jeze šla v službo in se vam bom verejtno oglasila iz Anglije tam sem namreč vsak teden vsaj enkrat. V mislih bom pa skoz z vami.

SREČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
2.3.2006 8:15:37   
Bety
heeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjj....sicer ne vem, kdaj bi ti mogla delati test, samo ne vidim smisla, da si razočarana še preden si ga sploh naredila?!?!?!?!user posted image


(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
2.3.2006 8:42:03   
Sulfinija
Ej Andreja zakaj pa si takoj vrgla puško v koruzu,ko pa sploh še najbrž nisi delala testa.Ej punca misli pozitvno in bo.
Naj te potolažim,ko sem lanskoleto po 30.mesecih kar doma naravno zanosila po štirih neuspelih IUI naj ti pvem tkole,da se mi je dan M pojavil izcedek,ki je trajalč tri dni vendar do krvavitve ni prišlo,mene pa šraufalo kot noro in sploh nisem vedela,da sem nseča le ko sem test naredila.

Ti znaki so si vsi podobni,če te nič ne šraufa nimaš nobenih znakov je tole odlično in še nekrat ne vrži puške takoj v koruzo no.

Me smo s tabo in še vedno navijamo zate draga naša Andreja!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
3.3.2006 10:11:33   
*Karmen*
Joj, Andreja!!! Jaz sem mislila, da sem rekorderka, ker sem vrgla puško v koruzo 11. dan po transferju!!! Ampak ti!!! Ti si pa poglavje zase!!! V nedeljo si imela transfer, v četrtek pa že tak obup!!! Najraje bi te kar za ušesa. Pa kaj potem, če so se ti bolečine nehale? A ni fajn, če te ne boli več? Če te vse zelo boli, še ne pomeni, da si 100% noseča. In obratno!!! No, kaj takega... Andreja, na razplet bo potrebno čakati vsaj še kak teden... Je pač tako... In do takrat, prosim, brez solz!!! Ti si do takrat lepo oglej Anglijo, izkoristi nekaj trenutkov za kakšno kavico in čvek in uživaj. Zdaj se pa res še ne smeš predat!!! Saj vem, da nisem bila nič boljša, sem pa vsekakor obupala šele 11. dan po ET... Sploh ne vem, kaj naj ti še rečem. Kar brez besed sem ostala, ko sem brala tvoje sporočilo...
 
Prav je, da se ženska pripravi na kakršenkoli razplet. Pričakovati je treba tako minus kot plus. Ampak čisto sigurna pa v rezultat že četrti dan po ET prav gotovo ne moreš biti. Andreja, poskusi se malo odklopiti od vsega razmišljanja. A veš, tudi živčnost ima nemajhen vpliv na vse, kar se dogaja v človeškem telesu. Zato kar pogumno naprej in počakaj na uradni rezultat. Me pa ti bomo držale moooooooočne pesti in navijale zate. Vse smo s tabo, Andreja!!! LP

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
3.3.2006 18:54:44   
GoYa
Andreja,
pri tebi se je vse skupaj šele začelo, ne vem zakaj si že obupala, ko pa ni čisto nobenega razloga za to. Ne rabiš nobenih znakov ali vgnezditvene krvavitve, da bi bil postopek uspešen, samo M ne sme bit, pa je ok. No, vgenzditev se je do zdaj že morala narediti, če pa ni blo zato nič krvi, nič hudega. Zakaj bi pa morala biti.
Malo preveč pesimistična si. Ne smeš tako razmišljat.
Jaz ti svetujem, da si niti temperature ne meriš. Saj je brezveze. Samo dodatno se obremenjuješ.
To pa da testa ne bi delala, je pa nesmiselno, razen če ne pride M. Če si že tolko dala za postopek, boš pa še tistega jurja al dva za test dala.

Očitno tole vreme negativno vpliva. Bo treba mal sončka naročit.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
4.3.2006 11:51:39   
*Karmen*
Punce, dobro jutro (?)

Ja, danes sem malce podaljšala spalne urice... Zato tudi vprašaj poleg pozdrava. Tale teden je bil kar naporen. Stopnice so kar zoprna zadeva. Danes pa me čaka še generalno pospravljanje... Če imaš cel teden delavce pri hiši, se ti niti ne splača kaj dosti pospravljat, saj ti vsak dan na novo spet vse napackajo... Danes bodo pa dirke!!! Metla, krpe, gobice in hektolitri vode... Do večera, ko bo moj lubi prišel iz službe bom menda že končala... Upam... Vendar mi ne bo nič hudega. Sama sem doma. Delala bom lepo počasi, vmes se bom malce javila vam, si skuhala kakšno kavico in potem delala naprej. Saj me nihče ne priganja...

Andreja, kaj je pa s tabo? Kaj se ti dogaja? Si že kaj boljše volje? Jaz se kar strinjam z GoYo, tole vreme jo zna ženskam kar precej zagosti. Tudi jaz sem imela nekaj dni po ET napad slabe volje. Krivec: vreme in nizek pritisk. Pa so me punce tako nazijale, da sem takoj potlačila slabe misli v kot in jih pustila tam do nadaljnega...

Saša!!! Ja, madonca, a nas boš pustila umret od firbca?! Nobena tvoja novica ne more biti tako zelo slaba, da je ne bi mogle prebrat in ti stat ob strani. Javi se čimprej.

GoYa! Ti srečkica!!! Smo ti vse potihem kar fajn fovšljive... Ampak se mi zdi neznansko lepo, da se oglasiš na teh straneh, kjer punce še čakamo na tisto, kar ti že imaš. Tako nas vedno spomniš na to, da sreča le ne hodi vedno mimo ljudi, ampak se včasih tudi ustavi ob njih in jih obdari s tistim, česar si najbolj želijo. Vesele smo, da nisi kar odkorakala stran od teh strani polnih pričakovanj. Upam, da se boš dokaj redno javljala na naši strani in nam še naprej vlivala poguma. Pa seveda tudi kakšen nasvet bo dobrodošel, saj vidiš, da smo vse še malo zelene v teh stvareh... Pa kaj napiši še o sebi. Kako kaj tvoj trebušček? Kakšna je tvoja nosečnost? Kakšni občutki te preplavljajo zdaj, ko si v user posted image ? Saj veš, da nas vse zanima...

Tako, zdaj pa še malce preletim teme na našem forumu, potem pa metlo in krpe v roke, pa hi konjiček!!! Vam, punce, pa želim, da čimbolje izkoristite tale deževen dan za razvajanje in za vse tisto kar vas veseli. LP

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
4.3.2006 18:18:53   
GoYa
Zigkar, tudi vas, ki še čakate, bo enkrat vendarle obiskala sreča. Nekatere moramo (smo morale) čakati dlje, druge manj. Važno je, da dočakamo. Bi pa res bilo lažje, ko bi nam nekdo garantiral, da bo in kdaj bo.

Moja nosečnost poteka v redu. V sredo imam pregled. Buši je že malo zrasel, tako da nosim že nosečniške hlače. Pa slabosti se tudi občasno še pojavijo.

Drugač pa punce, vam povem, da do testa je eno...grejo živčki, ja...ampak potem, ko zagledaš + pa so spet same skrbi, najprej do prvega pregleda, pa do naslednjega, pa potem da mine rizičnih 12 tednov, pa NS, pa....nikoli konca. V podzavesti te skrbi, če je vse ok. Tako pač je. Ne moremo iz svoje kože, ne.

Držte se user posted image .


(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 11:21:05   
Saša27
Pozdravljene soborke!


Kot prvo, Karmen zelo mi je žal, ker ni uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image , bo pa naslednjič, boš videla.
Zdaj pa še moje poročilo. Danes teden sem imela transfer, oplodili sta se obe celici, tak da so mi obe vstavili. Počutim se še kr vredu, samo vsake toliko me nekaj zbode v jajčnikih. Ne vem ali je to dober znak ali slab, moram pa povedati, da sem 90%, da ni uspelo. Ne vem, kdaj bi morala priti user posted image , če bi, sem pa zelo živčna, čeprav vem da ne bi smela biti. Ali mi lahko katera pove, kdaj lahko naredim test, komaj čakam, da ga naredim, da vidim pri čem sem. Vsakič ko grem na WC, sem čisto na trnih, kaj bom videla. Moj user posted image  me še vedno bodri, me podpira in me neskončno razvaja te dni.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 15:58:23   
GoYa
Saša, testa ne delaj najmanj 10 dni po ET. Jaz ga verjetno nebi vsaj do 12. dneva po ET.
Vidim, da si tudi ti pesimistična, kar ni prav, saj nimaš še nobenega razloga za to.
Na znake se sploh ne ozirajte, punce.
Zdrži še par dni in naredi test. Držim pesti, da bo user posted image .

LP

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 16:07:54   
vampirka
Saša, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Ne veš, kako si mi polepšala dan!!! Sem si želela izvedeti dobro novico preden odpotujem - a si videla - dva jajčka sta lahko user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srčno upam, da bom lahko prebrala o user posted image user posted image , ko se vrnem... držim pesti!!!!

Pazi nase in bodi pozitivna (v mislih in testu) user posted image !

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 16:39:47   
*Karmen*
O, Saša se je javila!!! No vidiš. Dva jajčka pridelana in oba oplojena. Pa to je super, Saša!!! user posted image  !!! Tak grd, deževen in zdaj še čisto zasnežen dan je danes. Ti pa si nam ga polepšala s takole vzbodbudno novico!!! Ampak smo te pa zeloooooo doooooolgo čakale. Vse smo bile že čisto na trnih kako je s teboj. Se je pa definitivno splačalo čakat toliko časa.

Ja, s tvojim pesimizmom ni pa čisto nič drugače kot s pesimizmom vsake od nas. Jaz sem obupala enajsti dan, Andreja že kar četrti, ti sedmi... Počasi bomo prišle do zaključka, da tale pesimizem po ET sploh ni nič nenavadnega in da napade čisto vsako potencialno mamico... Ampak pesimizem sam po sebi ni tako huda zadeva. Pripravi te pač tudi na možno razočaranje. Če je pa potem na testu + je pa še toliko večja veselica.

No, rada bi pa še vedela, kako je z našo Andrejo. Drugega marca se nam je nazadnje javila. Andreja!!!??? A si še živa? Kako je s tabo? Javi se kaj. Kako se počutiš? Saj zdaj že vemo, da nas nekaj dni po ET vse začne dajati obupno pesimistično razpoloženje. Tako da, nisi nobena izjema, če te je zgrabila panika... V glavnem: pričakujemo tvoje javljanje.

Punce, zdaj pa en lep, čisto zasnežen pozdrav z Vrhnike in vsem veliko sreče!!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 18:53:12   
andreja 07
javlja se vam ena gromozanska tečka,ki še sama sebe ne more vweč prenašat,absurd.
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo saša nidve sva na istem isti dan transfer isti dan test pol pa??????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image
ko bi še obe meleuser posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image . to bi blo ja
saj ne vem kaj naj vam napišem? no živa sem še  ampak živcev pa ne vem če še mam kaj saj sem že čist v ........user posted image  namreč jaz genijalec pa sem test prvič nardila že v petek zjutraj in jasno---------------- to ve vsaka no pol pa k mi živčki delajo 1000 na uro dans ob 3 zjutraj k spat itak ne morem noben dan celo noč,k skoz po hiši strašim,sem se pa spet polulala in kaj sem vidla???????? fatamorgano user posted image  baby check vendar 2 je zlo zlo nežna pa sem se nasmejala do solz ampak sam svojim bedarijam k tisto drugo črtico pomoje sam jaz vidm ,no da pa mi ne bo dolgčas se bom v torek zjutraj spet mal igrala s temi testi. prvič sem ga delala k me je zanimala reakcijo stop enekcije kok dolg je kao še +++++++++ k ene pišejo da je dolg  no jaz sem stop dobila 22.02. v petek 03.03. je bil test že -------------. razlog da sem test delal danes zjutraj pa ni sam dolcajt ampak tudi to da mi prot večeru iz desne dojke mal tekočine prteče-ni mleko je verjetn mlezivo -prozorno,motno. prav hecno kaj delajo hormoni. tko da punce vidte kaj vse vas še čaka.

samo zdravstveno stanje je zaDOVOLJIVO neverjetno se mi je goveja juha že cel teden pa vsak dan mam neke čudne želje kaj bi jedla da o lakoti niti ne govorim,k b pomoje kar skoz jedla.sama napihnjenost se je umirila le v ravnini popka imam trši trebuh-bolj napet prsa pa itak ko balone-no jih imam tud sicer ampak sedaj pa še bolj. pa precej kmal se utrudim čez dan mi prav paše mal uležat se .
zdaj sem itak šla mal v projekt obnove pa sem še moža zaposlila da nism čist namir pa ne tuhtam skoz. v petek me je moral zjutraj pod mus v LJ peljat v lesnino na Brdo tam sem pa sinu kupila postlo z izvlečno postlo in pa seveda omare pa poličke,kar mi je srce poželelo-kar mi je palo na pamet in pol včeraj ugotovim da pa ta okna men niso več všeč -so bla že star greva v trgovino po cement,apno mivko,ker je moral izvajat malo zidarskih del v sinovi sobi pa vidm okna pa še 2 okna kupim seveda pol sem hotla še 2 lepe police,on pa revež kar molčal pa upal da bo že konc tega  in vse potrpel k menda je blo to edin časm ko nisem bila tečna. no pol pa je včer okna vzidaval pa police pa tam je moral še mal prezidat tko da je trajalo do danes dans pa še na fino pol ga je pa postla zezala skor 4 ure no zdaj pa pluži sneg,ker je zato odgovoren tud že 3 ure.jaz pa sin pa sva mal poštimala postlo postlala pa neki sem mu risala na steni-ne do konca k mi ni šlo tko k sem hotla.ko pa mož dam pride ga a še omara čaka za sestavit tko da je ta vikend kar minil
mal sem vas zasula no pa da vam ne bo dolgčas se vam jutri javim mal ko bo čas. zdaj pa grem počivat.

punce hvala k mislite name jaz tud na vas pa želim vam velik velikuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa seveda zdravja,pol v torek pa ziher napišem kak bo test

lp andreja

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 20:42:46   
*Karmen*
Andreja, čisto na kratko: DRŽIM MOOOOOOČNE PESTI, DA TI DVE ČRTICI OSTANETA TAM ŠE DEVET MESECEV user posted image  user posted image  user posted image  !!! Upam, da bosta s Sašo popravili februarsko povprečje user posted image  user posted image  user posted image !!!

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
5.3.2006 21:53:48   
Sisy
Andreja čestitke še z moje strani user posted image  Kako sem vesela zate user posted image
 
Kakšno je kaj počutje, se počutiš ok? Upam da user posted image  in da  z user posted image  uživata v vajini sreči.....
 
Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
6.3.2006 7:25:00   
andreja 07
hvala punce sam men se še dans zdi da jo vidm,sej pomoje če jo pa neb hotla videt,je verjetn pa neb vidla če tud bi bilauser posted image  tko da kot sem obljubila jutri zjutraj spet lulamo,ker itak da je blo včeraj prezgodaj.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
6.3.2006 7:30:53   
Sulfinija
Saša 27 sem zelo vesela za tvoje dve user posted image user posted image ,ki jih greješ naj bosta pridni in naj ostaneta pri devet celih devet mesecev.In sporoči nam,ko boš delala test!

Andreja jaz mislim,da je vama kar ratalo in,da nam javiš,da bo tale plus na tvojem testu vedno bolj močnejši.Ja res morata popraviti povpečje februarčic prav vidve.

Obema želim vso srečo tega sveta.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
6.3.2006 8:24:57   
Bety
Andreja 07 user posted image user posted image user posted image ...ČESTITAM!!!


Zdaj pa RESNI NASVETI!!!!

Ne šparaj prometrij!!! Če slučajno zagledaš izcedke, se pojavijo krči.....uporabi več, kot ti je zdravnik predpisal. Pa OBVEZNO POČITEK!!! Jaz sem vse nevšečnosti premagala samo z uporabo prometrijuma. Imela sem bolečine, kot da bo vsak čas ss....Uporabila sem celo na 4 ure po 3x100ml...in ležala....bilo mi je neverjetno dobro...tako, da sem celo sumila, da noseča nisem več....

Prometrij je čisti progesteron in nobena količina (tudi če uporabiš 10 škatlic naenkrat) ne škodi. Je snov, ki sluznico maternice spreminja v ugodno okolje za zarodek. Lahko moje trditve preveriš pri Pušenjaku, ker sem tudi njega vprašala o morebitnih negativnih učinkih.

Ko se pa stanje umiri, pa lahko količino zmanjšaš in upoštevaš nasvet zdravnika. Meni je predpisal 3x 200 ml.

Pa srečno še naprej!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 6:54:21   
andreja 07
kot sem oblubila se vam javljam in sicer danes je baby check pokazaluser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image in sem res vesela da je uspela čeprav imam še mal rezerve,ker se itak lahk še marsikaj spremeni ampak sedaj sem primerjala črtice od nedelje in tud v nedeljo je bla sam zlo zlo medla tko da komi viš dans pa taka da ni dvoma ali je ali ni ampak kljub temu bom test ponovila še v četrtek. Ok sedaj pa kok sem noseča? to pa matematka. 11.2. zadnja user posted image 22.2.stop eneksija 24.02.punkcija in 26.02.TRANSFER. Ali se to pr nas računa isto poMuser posted image  ali od transferja? moeda katera ve?

no jaz bom še vedno navijala za vse vas,ki stopate po moji poti pa enga prjazenga sončeka vam pošiljam,ker ga mi že imamo

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 7:50:10   
Sulfinija
Iskrene čestitke še na tej temi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  naša nova srečka user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 11:31:16   
Elysabeth
Pozdravljene februarčice! Na vas se obračam z enim vprašanjem (sem marčica) in sicer: ali je bilo kateri slabo po injekcijah Suprefacta? Meni je zdele že tri dni zjutraj tako grozno slabo, da samo čakam, kdaj bom letela b.....! Injekcije si pa dajem zvečer...in še eno vprašanjeuser posted image  ali je še katera imela občutek, da ji bo razgnalo joške. Imam dokaj majhne, sedaj so se mi pa kar "napihnile"....in da o tem, ko grem po stopnicah, niti ne govorim...si jih moram kar držati, ker me tako bolijo!
Se je to dogajalo še kateri izmed vas?

LP, Elysabeth

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 12:27:49   
Špelka
A ti si tud 90% da ni uspelo??? Kukr Andreja 07????? user posted image  Vsaj kej se nauči od nje! Bodi vsaj 50% da je uspelo do takrat, ko si lahko al 100% da je al pa 100% da ni - do TESTA!!!! Ne vem, al pa je tole forum zelo neuspešnih vedeževalk, k še zase ne znajo našlogat? user posted image user posted image user posted image user posted image . Saška, jest ti še naprej drrržžžiiiimmmm pesti in namesto tebe verjamem vate in v tvoji pikici v trebuščku! user posted image user posted image user posted image  LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?