|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 12:33:50   
Elysabeth
Špelka...da ne bo pomote...saj sem napisala, da sem MARČICA in sem torej šele dobro začela z injekcijami! Sprašujem le, če je imela še katera takšne "probleme" ob injekcijah! Kokr se men zdi, moje telo zelo slabo prenaša tele injekcije... vendar se ne dam!
Vse za user posted image , pa če mi je po cele dneve slabo!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 12:40:35   
Sisy
Elysabeth...jaz sem trenutno "na Suprefactu" , sicer ne na inekcijah pač pa na spreju za v nos pa mi ne povzroča nikakršnih stranskih učinkov....se mi zdi da je prov kontra...vsak pred M imam boleče prsi,slabo mi je, utrujena sem, zdaj pa nič pa pojutrišnjem naj bi prišla...Kot da mi je po Suprefactu veliko bolje....zanimivo ne....

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 13:04:18   
Špelka
Ej, Elisabeth, sori.... user posted image  Moja pripomba je letela na Sašo27, sej je tud v postu omenjeno njeno ime, sem pa post narobe objavila.... user posted image  Hudič je mel prste vmes... Tko da ne - nisem pomešala, samo administrativna napaka ..... Držim pa pesti za vse marčice tudi zate user posted image user posted image user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Bye, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
7.3.2006 13:11:57   
Sulfinija
Elisabety!

Tudi jaz sem marčevska,ker sem začela z injkekcijami.Joj,jaz sem po teh inejkcijah non stop zaspana kar spaa bi cee dneve in noči,pa še vse imam že poškipako,...No mene pa nekaj zanima jaz imam dipherline,17.03 pa dobim zravn še gonal.Meni jih je sestra dala 21 ampul jest pa bom do predzadnjega dneva punckije tele prve dobila kaj če mi zmanjkalo ker imam predviodeno punkcijo 29.03.Joj jaz sem čisto paf najbolje bo da ji drugi petek ko dobim še gonal-f zraven povem da mi jih bo sigurno zmanjkalo.Kaj menite nato?Je mgoče imela katere z tem izkušnje?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 8:43:34   
Špelka
Čao, Saška, a je kej novega? user posted image  Uh, sem firbčna!!! Mam dobr filing zate, da veš! user posted image user posted image user posted image  Torej - čimprej sporoči novičko! user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 15:45:17   
*Karmen*
Punce, jaz se pa že vnaprej opravičujem, ker bom danes manjkala. Imam rojstni dan in bomo mal praznoval...
Lepo se imejte pa čimveč pišite, da bom mela jutri kaj za brat. Lep, sončen pozdrav in veliko sreče vsem!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 15:58:27   
andreja 07
KARMEN
iskrene čestitke iz srca veliko zdravja(potrebujemo ga vsi) in takoj za tem tazga lubija kot ga maš sedaj in pa jasno čimprej novičko,da vama je uspelouser posted image in da siuser posted image .
nisem pozabila nate in verjetno še nekaj časa ne bom,če sploh?
lepo praznuj in lep dan.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 16:18:35   
Špelka
Karmen, iskrene čestitke!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa lepo praznovanje!
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 19:17:12   
Sulfinija
Karmen vse lepo ob praznovanju tvojega današnjega rojstnega dneva in naj se ti čimprej izpolni želja po vajini user posted image .

Sprejmi en lep dišeč šopek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Saša 27 - kaj novega?
8.3.2006 21:30:50   
Sisy
vse naj naj Karmen tudi od mene user posted image user posted image
 
Si pa ribica po horoskopu... tko kot moj user posted image user posted image
 
lepo praznuj
 
papa

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   ZAHVALA
8.3.2006 21:50:26   
*Karmen*
Punce, vsem se prav lepo zahvaljujem za lepe željeuser posted image . Moj je šel ob sedmih v nočno, tako, da se je praznovanje končalo. Sicer je bil danes samo tisti uradni del. Tisoč obiskov... V soboto pride pa tisti neuradni del, ko bova praznovala samo midva. Pol pa juhuhu!!!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
10.3.2006 13:57:47   
Špelka
Sašaaaaaaa - kje si? Jest mam že vse bele členke, tolk ti držim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image  Dej javi nam, kako is in kaj je? user posted image  Pliiiiiiizzzzz!  Jejhata jejhata, tale babja firbčnost je pa res od hudiča! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 7:13:01   
Sulfinija
Saša27!

Javi nam kako je kaj s tabo?Kakšno je počutje?Si morda že delala test?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 7:14:40   
Saša27
Evo punce moje, tudi jaz imam od februarčic slabo novicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . V petek je prišla tako nezaželjena user posted image .
Sem imela mal krize ta vikend, zato se nisem javila, zdaj pa sem že boljše.
Prvič sem bila na IVF, ni ratalo, pa so me mal živci načeli. Ves vikend sem jokala, ni bilo volje za nič

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 7:19:01   
Sulfinija
Joj,Saša zelo mi je user posted image user posted image user posted image user posted image ,da vama prvi ivf ni uspel.Vendar se spomni besed za vsakim dežjem posije najlepše sonce tega sveta.
Joj sem že kar malo panična naj nama prvič ne uspe kako bom tole prenaša jaz.

Želim ti veliko,veliko sreče naslednjič.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 8:56:52   
Sisy
Saša tako mi je hudo zate user posted image ... Ko se postavim v tvojo kožo.....kr čutim kako se počutiš....negativnega rezultata je tudi mene tako strah in groza......user posted image

Kdaj greš v naslednji postopek?

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 9:07:21   
Saša27
Hvala za podporo. Na naslednji postopek pa čez tri mesece, vsaj tako so mi rekli v LJ.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 9:10:26   
Sisy
super, 3 meseci bodo hitro naokoli user posted image  pa greš na koncesijo ane?

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 10:19:47   
*Karmen*
Joj, Saša... Kaj naj ti rečem? Žal mi je, da ti ni uspelo. Ampak, potolaži se... Sva že dve, ki imava nosove do tal... Kakorkoli: nič se ne sekiraj, če si imela malce pavze z nami. Tako izgubo je treba prebolet. Treba se je mal stisnit k svojemu srčku, treba je izjokati eno morje solz, pa malo žalostnih besed si je treba zabrundat... Vsekakor si reagirala čisto normalno. To je treba prebolet. In solze znajo biti včasih prav zdravilne. So bile tudi pri meni. Ampak, obupale pa ne bomo, a ne? Zdaj si bomo vzele malo pavze, malo bomo klepetale in držale pesti za druge punce, potem bomo pa že spet na vrsti! Do takrat se pa sem in tja le oglasi na naših straneh.
 
Zdaj pa se stisni k srčku in se pusti malce razvajat. LP in veliko sreče!!!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 10:27:44   
Saša27
Kot sem že večkrat povdarila, podpora, ki jo imam jaz in tudi ostale na tem forumu je FENOMENALNA, hitro pozabiš na težave in brodiš naprej.
Kaj pa ti Karmen, kdaj boš šla ponovno na postopek?
Tiste, ki imaste izkušnje s tem, povejte mi, ali moram počakati, da minejo tri user posted image , s to na čelu, ali naslednje tri, ker enostavno povedano nimam pojma.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 10:47:08   
Špelka
Saša, ah, moje sožalje. user posted image user posted image user posted image  Mislila sem, da ti je uspelo. Bo pa naslednjič. Strinjam se, da bodo tile 3 meseci hitro minili. Svetujem pa ti, da poskušaš priti na vrsto še pred poletnimi počitnicami. user posted image  LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 10:49:19   
Saša27
Kdaj točno so pa poletne počitnice?

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
13.3.2006 10:51:29   
*Karmen*
Saša, jaz grem v drugi postopek maja. Nekaj dni preden dobim user posted image , moram poklicati Reša, da naju naroči na pogovor in pregled. Potem pa spet akcija. Kdaj točno se bo pa začelo, pa nimam pojma. Kljub temu, da sem imela že od začetka čisto redne M, mi sedaj zaradi vseh teh hormonov in pa mal tudi zaradi napetosti, vsa ta točnost malce peša. Se mi pa izide ravno tako, da jo bom imela na začetku in na koncu maja. In bom verjetno poklicala Reškota kar pred začetkom četrte user posted image . Naj si telo in moji živčki malce odpočijejo. Sej so zadnja dva meseca delali sto na uro.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
14.3.2006 10:22:13   
*Karmen*
TAKOLE, DRAGE MOJE FEBRUARČICE. NAŠA STATISTIKA JE TAKA: ENI JE USPELO, DVEMA NE. ŽAL.
 
Vse, ki smo bile aktivno udeležene pri februarčicah, smo že izvedele uradne rezultate. Zato bomo tole stran počasi zaključile. Upam pa, da se bo Andreja kaj javljala na drugih straneh. Zadnje dni malce spi. No, ji bomo že oprostile, a ne? Saša, midve bova pa navijale na marčevskih straneh.
 
Kakorkoli: LETOŠNJI FEBRUAR JE BIL ZAME IN ŠE ZA DVE DEKLETI, KI STA SE POŽIGOSALI NA TEJ STRANI, NEKAJ POSEBNEGA. BIL JE MESEC, KI JE ZNAL PITI ŽIVCE, BIL JE TUDI MESEC, KI NAM JE VLIVAL NOVO UPANJE. IN NA KONCU SE JE KONČALO TAKO KOT SE JE. ZA ENO BO TO NAJLEPŠI MESEC V ŽIVLJENJU, DVE PA GA ŽELIVA KAR NAJHITREJE POZABITI. PRIHAJAJO NOVE PRILOŽNOSTI ZA USPEH IN MIDVE JIH BOVA MAKSIMALNO IZKORISTILI. TA STRAN PA NAJ ZA NAJU OSTANE LE ŠE EN MANJ LEP SPOMIN...

< Sporočilo je popravil zigkar -- 14.3.2006 10:23:13 >

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF/ICSI - FEBRUARČICE
14.3.2006 10:47:20   
Saša27
Lepo povedano Karmen user posted image user posted image user posted image .
Moram ti povedati, da sem klicala v LJ, pa smo se zmenili, da grem v naslednji postopek maja ali junija, tak da bova zopet skupaj ena za drugo držali pesti.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?