|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jedilnik 4 - 5 mesecev starega dojenčka
22.2.2006 20:47:51   
ZARA




Ženske! Jst sem ji tud pri 5 mesecih dala pomarančo, ker sploh nisem vedla, da spada med alergene in je (ne boste verjele!) preživeeeeeeeeeela!!
In jo obožuje.




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jedilnik 4 - 5 mesecev starega dojenčka
22.2.2006 20:57:11   
Seven*
Tole ziher na mene leti. user posted image user posted image user posted image

Dajte o alergijah pametovat takrat, ko boste o njih kaj vedele. Ce pa ne veste, pa zaupajte svetovnim zdravstvenim organizacijam in priporocilom pediatrov. Meni je moja pediatrinja rekla, da lahko zacnem s sokci. Ema bo stara 6 mesecev. Pri tem je poudarila, da naj bo jabolcen sok in ne pomarancen.

Aja. Glede vode. Ce bi slucajno obstajala kaksna moznost, da neprekuhana voda skoduje otroku, bi dobil kvecjemu drisko, ki bi minila zelo kratkem roku. Ob prehitrem dajanju dolocene hrane, pa lahko ostanejo posledice celo zivljenje (alergija). Salmonele in podobnih nevarnih bakterij pa zanekrat v nasem vodovodu ni..




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jedilnik 4 - 5 mesecev starega dojenčka
22.2.2006 21:25:23   
Eja_1
Hvala Zari, Anonimen in Sonček&luna za spodbudne besede, ker sem res mislila že vse skup pustit in se nič več ne oglašat, ker me mine volja. Raje potem samo prebrskam in se ne vmešavam, odgovarjam.
Lahko noč vsem, pa brez zamere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 21:51:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eja_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jedilnik 4 - 5 mesecev starega dojenčka
22.2.2006 22:11:31   
Pia67
Meni je veliko bolj obupno to, da gre pubertetnica pri 14 letih v šolo v naravi, tam kuhajo res dobre stvari, ona pa "požnara" (oprostite izrazu, ampak tako je zgledalo) krožniček solate. To vidijo ostale in čredni nagon prevlada. Pladnji odlične, domače hrane romajo nazaj v kuhinjo, avtomat s sladkarijami v avli doma je izropan. Mlade dame pa spijo v posteljah, ki so nastlane z ovitki Mars-ov, Tvix-ov itd.
Razlog, rada bi postala manekenka...

Mal sem zgrešila temo, pa vseeno, zakaj se gremo nekaj. Vsak odgovarja za svoja dejanja.

Pia

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 22:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pia67)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jedilnik 4 - 5 mesecev starega dojenčka
23.2.2006 16:14:00   
Anonimen
Mimogrede  samo to: Frutekove kašice imajo noter limonin sok, čeprav na veliko piše npr. breskev z rižem, v drobnem tisku pa še limonin sok in so kao namenjene otrokom od 4mes dalje... preverjeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?