|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
10.3.2006 10:10:55   
XANA
matr, sem že 2x pisala cele spise, pa mi ni uspelo pravočasno kliknit potrdi.. zdej se mi pa ne da več. v glavnem: smo al nismo karakter??
dejmo, punce, dejmo. vse kar je pregrešno, redilno, predobro, ponudite prvemu obisku k pride. vam naj ostane samo sadje in voda pa tisto, kar je na seznamuti. mogoče bo




(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Solitarke
10.3.2006 12:03:35   
April
zgleda, da en virus razsaja okoli. Ampak jaz se mu danes uspešno branim. Pri meni so ponavadi kritčne ure tam nekje do poldneva, da zabluzim. Za zdaj mi uspeva. Se s sadnimi sokovi nacejam, ker se mi sadja ne da jesti.

Za jutri me pa že ribice čakajo.

V ponedeljek pa tehtanje. Uf, upam da se bo kej premaknil navzdol.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Solitarke
10.3.2006 12:06:26   
April
XANA dobrote sem pa jaz že včeraj pospravla. In to kar sama. Pa še pri prijateljici sem si postregla, ker je doma sladkega zmanjkal.

Ta dež mi gre na živce. Se še rekreirat ne morem. Upam na lepši vikend.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Solitarke
10.3.2006 13:12:04   
XANA
April, a si ti preskočila kak dan? pred mojim vodnim sva ble na istem...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Solitarke
10.3.2006 16:41:01   
April
včeraj sem imela sadni dan, ki pa je šel po gobe. Zato sem ga danes ponovila. Pa se mi je tudi ta spidel. Joj sem jezna nase.

Evo jutri pa po programu naprej. Ta dva dneva pa čimprej pozabit. user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Solitarke
11.3.2006 10:15:58   
zlatolasska
Uf... meni tudi sadni dan ni uspel prevec... Sem zdrzala tja do kosila, za kosilo pojedla solato in kruh, pol pa zvecer se en mali kos kruha in koscke sira in prsuta.. k sm bla pr prjatlci na obisku in nam je to postregla.. se nisem mogla ubranit.. grrrrr...
Pa se uno metodo sem uporabila.. piskoti so sadje.. user posted image in enga pojedla v sluzbi...

Danes pa sem vesela, ker je mesni dan... da lahko pojem malo prsuta... k smo ga v sluzbi dobili 2 kili za dan zena.. user posted image Ful dobro, sam skoda k morm hujsat.. user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Solitarke
11.3.2006 11:55:08   
April
zgleda, da včeraj res ni bil dan za sadje.

Danes pa lepo naprej. Za zajtrk so ble suhe slive, za kosilo imam ribjo juho in ribico z zelenjavo. Za večerjo bo najbrž kar jogurt.

Jutri sem pa spet vabljena na kosilo za rojstni dan. Šment. Ne vem, če mi bo ratal sam krompir jest. OK, mesu se komot odpovem, torti pa bolj težko.

Upam, da bo tehtnica prizanesljiva.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Solitarke
12.3.2006 11:09:36   
zlatolasska
Pozdravcek!

Meni je pa celo uspelo speljat B dan vceraj..user posted image Najbrz sem sam mal prevec pojedla za vecerjo... pa nisem jedla isto kot za kosilo... a moras nujno jest ISTO stvar kot pri kosilu? sam da pol manj seveda... No, to je zelo tezko...user posted image

Lepo nedeljo!!!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Solitarke
12.3.2006 13:05:24   
ninocka
Nisem vas zapustila, samo sva s tamalim v bolnici in je trenutno moja dieta odlozena.
Sem se prisla domov stusirat in se vam na hitrco javt, da ne boste misnle, da sem obupala user posted image

Bodte pridne!!!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Solitarke
13.3.2006 7:20:40   
XANA
NINOCKA, kaj pa je narobe? Upam, da bosta čimprej doma.

no, me ostale, od zdaj naprej pa gaaassssaaaa zares. sem se tehtala in v dveh zadnjih tednih ni bistvene razlike, zato se bom od danes naprej ffful držala diete tko kot je treba.
sobota- mesni dan je bil zame mesni, škrobni in oh dan. grehe sem plačevala včeraj, k sem že navsezgodaj kolesarla in laufala u klanc, sam vaga tega ni zaznala....

danes pa vege pica.


ve?



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Solitarke
13.3.2006 7:32:22   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka



 prvi teden grejo kile itak dol na racun vode.



Sorry, ker se vmešavam tule. Ampak že doolgo me zanima nasl. stvar. Vedno vsi pravijo, da gre na začetku ven samo voda in da 1. -kile niso stopljen špeh ampak voda. Sam men je to fuuul nelogično. Poglej. Jaz naprimer spijem 3 in več litrov vode na dan. In kako hudiča bi se mi poznala izguba vode. če sproti tankam nazaj?!?!?!?  Bi rekla da se pozna izguba vode pri tistih, ki premalo pijejo in ne pri ostalih, ki skoz tankamo. Kaj menite o tem?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Solitarke
13.3.2006 8:23:45   
April
jutro,

ninocka upam, da bosta čimprej doma.

XANA jaz sem cel teden zabluzila user posted image , sam en dan sem se držala, tehtnica pa kaže skoraj pol kile več od prejšnega ponedeljka. So me rojstni dnevi zafrknli. Joj pa še nekaj se jih bo nabralo do konca marca.

Danes tudi jaz bolj strogo začnem. Na vrsti je oh dan. Za kosilo bo kuskus in zelenjava, za večerjo bom pa še vidla, najbrž kaj lahkega. Sladko za kazen odpade.

CUKRČEK, pri men ne gre prvi teden nč več dol kot kakšen drugi teden. Ok, mal že, ampak to je zarad večje motivacije na začetku in  kot posledično večje pazljivosti pri hrani. Pa po eni strani je to šok za organizem, ko začneš dieto. Ker v nedogled ne moreš hujšat, se pač čez čas, ko si nekje blizu idealne teže, telo navadi na manjši vnos kalorij. Zato gre potem vedno težje dol. Kar se pa vode tiče mi pa ni čist jasno. Mogoče, če se nažiramo, vmes je tud slana, težka hrana, telo zadržuje več vode. Ko pa začnemo dieto se telo čisti, tudi vseh strupov, dietna hrana in veliko tekočine po en strani delujeta kot diuretik. Od vode se pa itak ne moremo redit. Torej več je spijemo, manj jo telo zadržuje, kar se pona tud na vagi.

A sem dobr zakomplicirala?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Solitarke
13.3.2006 8:58:33   
XANA
waw, April, do treh sem v službi, tako da si lahk še 10X preberem to zadevo, da jo bom analizirala.


Ma jaz sem se odločila, da tut pila ne bom več te vode, razen ko bom žejna.
Pijem, pijem, pijem, pijem, a rezultata ni.
v prvi rundi nisem nič pila, kile so kar letele dol.
je pa res, da je do moje idealne teže le še pljunc in telo počas bremza prevelka hujšanja in gre vse skupaj težje dol.

cukrček...kakšen mikavn nik, hudička.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Solitarke
13.3.2006 9:05:49   
April
XANA kaj me hecaš? Delat pejt. user posted image

Mali je zaspal, jaz pa tle gor strašim, namest da bi študirala.
Grem knjigo žult.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Solitarke
13.3.2006 17:24:04   
zlatolasska
Uf zenske.. dobr, da ste tk odlocne.. Js nisem sploh!

Mi je bedno, ker mamo v sluzbi kosilo in k sem pac lacna kar pojem karkoli je ze za jest.. Sej kdaj kej celo zadanejo... ampak dons sm spet jedla riz namesto testenin recimo... grrrr...

Ah, bo ze...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Solitarke
13.3.2006 17:50:58   
April
zlatolasska

jaz sem doma pa mi je zato mogoče lažje, ker si pripravim kar čem. Po eni strani je pa tud težko, ker imam hladilnik pred nosom. Saj se ni treba tako strogo držati dnevov. Jej tisto kar je na meniju, samo ne mešat živil.

Sem sigurna, da boš shujšala, če boš samo ločevala živila. Pa ni se treba do sitga najest. Mal lahko tud pustiš, ponavad so porcije zunaj ogromne pa še tok bolj kalorične, kot če bi si jih doma pripravil. Pa dobr je, da se kakšn dan tud postiš. Naprimer ob luninih menah. Takrat pa je dobr, da si sam ob vodi. Se da zdržat.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Solitarke
13.3.2006 17:54:05   
zlatolasska
Ja, sej vem.... Sej pojem manj... Pa locujem kar se da... sam bluzim tudi na veliko...
Sem brala v eni drugi temi, da ne smes zacet hujsat, ce se psihicno ne pripravis... Sej to je res bedno.. Se vcasih pol sprasujem, zakaj sem se trudla teden ali vec, ce pol to zabluzim lahko v enem dnevu...

Pa se malo sem cekirala montignaca... je kera to ze probala? Moram si prebrat knjigo.. tam izgledajo boljsi jedilniki... user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Solitarke
13.3.2006 19:17:15   
April
jaz imam tud knjigo od montija doma, sam me nekak ne pritegne. Imam zelo rada banane, pa tud korenje dostikrat jem. Po montiju ma pa to preveč glikemičnega indeksa.

To, da je treba najprej v glavi pošlihtat je pa itak na prvem mestu. Men je šele zdele nekak ratal. Prej sem pa deset let sama jamrala, pa obupavala nad svojo težo. Pa valda bla skoz na enih dietah in imela slabe občutke, ko sem kaj dobrega jedla.
Zdaj pa si dovolim jesti vse, a v zmernih količinah.

Težko je shujšat. Ja res svaka čast tistim, ki se dobesedno prepolovijo.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Solitarke
14.3.2006 7:44:52   
XANA
Jaz pa problemov s kilami nisem imela do poroda (oz. do nosečnosti). Zadnji mesec nosečnosti sem prišla na 82 kg (štartala s 55-57), po porodu prišča na 74, po šestih mesecih se odločila za 90 dnevno in kile so se kar topile do 61kg. je blo pa eno samo veselje

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Solitarke
14.3.2006 7:51:50   
zlatolasska
Wow, to pa je dosezek Xana.. user posted image
Js z nosecniskimi kilami se nisem imela tezav, ker se nisem bila noseca, sem se pa par let nazaj zredila za 10 kil kar tako... sem eno leto pred tem 2x na teden hodila na aerobiko, se cist namisicirala, pol v jeseni po tem sem pa zbolela in oblezala za 3 tedne in vse misice so sle k hudicu, jaz pa eno samo salo... pol nisem nadaljevala z aerobiko, pa sem zacela dosti hodilt okoli (vikendi polni dobre hrane) in je slo gor in gor.. In sem prisla do 80 kil... Z raznimi dietami se spravim le tja do 77, mogoce 76 kil, vec pa ne gre, ker prej obupam oz. gresim... in pol gre spet tja do 82 kil.. Hvala Bogu visje se ni slo, ampak kolikor sem brala Montignaca vceraj, gre pol vsakic visje...

Tk, da mislim, da bom prebrala knjigo in pol zacela bolj zdravo jest...

April, meni pa kar odgovarja tole, da ni korencka pa banan, ker obojega na maram.. user posted image Banane sem mela vcasih ful rada, pa sem delala frapeje iz njih in mi je bilo pol vsakic tako zelo slabo, da sem jih zasovrazila... Jupi hehe.. user posted image

Upam, da mi bo kmalu ratal v glavi vse postimat in da bom kej spravla dol...

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Solitarke
14.3.2006 7:59:08   
XANA
pa se je nisem držala 3 mesece, ker smo prej šli na dopust in sem opustila dieto, ker se na morju mi zmeraj bašemo s krofi za zajtrk. maja bo 2 leti, ko sem prvič začela hujšat. v teh dveh letih se mi je nabralo 5-6, včasih tudi 7 kil, ki jih bom pa zdaj izničila, čeprav gre nekam počasi. ampak jih bom. za cilj sem si izbrala ene hlače, ki sem jih nosila pred nosečnostjo.
mogoče je razlika med tistimi, ki so po naravi že malo nagneni k debelosti in med tistimi, ki imajo odvečne poporodne kile.
Ampak, volja mora bit. Moraš znat sama sebi rečt ne, moraš se brzdat. če se v lastni koži ne počutiš dobro, Zlatolaska, pol je pa skrajni čas, da nekaj narediš s sabo. Izskoristi našo prisotnost, tako, malo za podporo in se loti zadeve tko kot je treba.
boš vidla zdaj ko bo pomlad in boš mal bolj telesno aktivna, bo šlo z malo volje.
poznam primere, ki so res lepo shujšale punce.
vem, da bo tudi nam uspelo!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Solitarke
14.3.2006 8:04:03   
zlatolasska
Ja, se bom potrudla.. user posted image Saj jaz imam tudi skoz v glavi ene hlace, k so RES specialne, ampak morm, da se stlacim v njih, res imet 70 kil.. user posted image
Sem vceraj ze rekla, (preden sem sploh brala montignaca), da ce ne prej, bom mela pa drugo leto al pa se eno zatem ful motivacijo za hujsat, k bo prsla poroka... user posted image Ce pa to ne bo motivacija pol pa sploh ne vem kaj.. user posted image AMPAK... Ja, morm res opustit ene par zadev iz mojega jedilnika pa bo... user posted image

Hvala za podporo... Je res fajn, da tkole mal debatiras o tem.. user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Solitarke
14.3.2006 8:21:48   
April
čao,

kako ste kaj, ste se že kar razpisale. Ja pa čakam, da mali zaspi, da grem pol lahko študirat. Že od petih sem pokonc, pa nč ne kaže, da je že kej zaspan. Zdaj tle zravn mene en rižev kreker je. Bolj drobi.

Včeraj sem bla pridna, kile so šle spet dol. Danes je pa sadni dan. Jedla bom pomaranče, banano sem že zmazala, čaka me še mango. Če bom kje v bajti našla kakšen jabolk, si bom pa še čežano nardila.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Solitarke
14.3.2006 8:32:24   
XANA
OJ,
APRIL, ti si pa aktivna že navsezgodaj. pri meni je blo isto, ko sem morala študirat, ni in ni zaspal. ko pa je, je za 30 minut, tako da še knjige nisem uspela odpret. nekatere to rešijo z varstvom. jaz se nisem nikoli posluževala tega, razen ko sem pisala dipl. takrat ga je moja mama dala v voziček in je šla z njim na sprehod. enx pa ni mogla, pa je z mano ostal in se plazu okol računalnika, šel pod mizo, se dvignil, z glavo butnu v tipkovnico in zletel v lesen rob od kavča. kri s čela mu je kar špricala. ne vem, kiri je bolj jokal, on al jaz. včasih se pošalim in rečem, da je moja diplomska nastala na krvi mojega otroka.
tut za to mora bit volja in mirni živci. user posted image  April!


Tud jaz mam sadni dan, sem si vzela 2 jabki in 1 banano in 0,5l h2o

montinjaka pa nimam, sem si kupla knjigo z recepti od rine in včasih najdem kako dobro idejo, izi za izvesti.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Solitarke
14.3.2006 9:13:50   
April
zdaj sem ga kar položila v pojstlo, se tak dere. Ampak na rokah sem ga eno uro zibala, pa je tud jokal. Je tok zaspan pa še kar noče spat. Bom počakala par min potem ga grem pa iskat.
Jaz pa čakam, da kdo od mojih iz službe pride, da se lahko vsaj za eno uro v miru učim. Prej  mi spčoh ne rata. Maja, ko bo največ izpitov, bom šla pa najbrž tašči za kakšen teden, da ga bo čuvala, ko se bom jaz učila.

Pri nas spet nek sneg naletava. Mi gre že tok na živce to vreme. Rada  bi šla na sprehod z vozičkom.

Mi že kruli, zgleda da je čas za malco al bom pa en vroč čaj ruknla.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?