|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
14.3.2006 10:59:47   
XANA
ej, april, a ti je uspelo uspavat malega?

ti, veš kaj, kaj pomeni un index pri bananah in korenčkih?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Solitarke
14.3.2006 14:53:03   
April
ja po polurnem joku je pol pri meni na joški zaspal v minuti. Zdaj pa že en lep čas veselo okol lazi. Jaz pa za njim.

To je glikemični indeks, nekatera živila imajo visok glik. indeks in tistih naj se bi izogibali.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Solitarke
15.3.2006 7:38:40   
XANA
Ok, pol ta index ni zame, ker jaz maram tako banane kot korenček.

a katera možno ve, če je mogoče, da s to dieto - tudi če se je držiš -  telo neha hujšat enx ko pride na tisto točko, na tiste kile, ki so optimalne za organizem?
Sprašujem zato, ker se meni že celo večnost kile gibljejo 60,5-61,5.
Rada bi jih spravila pod 60, pa se ne premakne.
sicer je res, da se premalo gibljem- zarad mrzle burje.
čakam spomladansko vreme, da bomo lahko šli na zrak.


Danes je mesni dan. nimam pojma, kaj bom jedla. s sabo imam 2 jabki+banano, za kaj bbol konkretnega bo treba počakat do 16ih.





(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Solitarke
15.3.2006 7:43:34   
katis
Ojla Xana!

Jaz sem sicer pri bombicah, a smo izgleda trenutno na istem ciklusu, tako da imam jaz tudi mesni dan.user posted image  Skoraj moj najljubši.

Čaz dan v službi, bom pojedla nekaj koščkov melone (sem si jo že včeraj zrezala), tako da lahko ob lakoti dam par kosov v usta in OK.

Za kosilo (okrog 16:00) bom imela pečeno postrv z blitvo in česnom, za večerjo (ob 19:30) pa tuno v solati (moram it še malo rukole kupit...)user posted image !

Lep dan!

< Sporočilo je popravil katis -- 15.3.2006 7:44:33 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Solitarke
15.3.2006 8:47:17   
April
Ej XANA, jaz te bom pa kmal ujela, če bom tok pridna, kot zadnja dna dneva. user posted image  Do mojga cilje, do 61 kg moram izgubit še dobre tri kile. Ok, 3,9, če sem čist iskrena. Ampak se dobr sliši.

Včeraj je bil zame bolj postni kot sadni dan. Nisem imela dosti sadja doma, pa nisem potem velik jedla. Ene tri žitne kave z mlekom sem pa vseen spila.

Danes pa spet ribica, ribja juha pa kravje mlezivo za zraven.


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Solitarke
15.3.2006 11:36:46   
XANA
waw katis, kakšen meni, njami njami. jaz bi tut postrv, če bi mi jo kdo ponudu. smo se odločli, da doma ne delamo več rib, ker pol hiša še 1 teden smrdi po njih.
jaz gulim drugo jabko. sam mi mal že presedajo te jabke.

april, pridna, ti kr daj, če lahko

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Solitarke
16.3.2006 8:22:55   
April
...danes pa imamo spet riž. Solo riž, mogoče še mal čebule zraven. Mnjami, a user posted image  ? Važno, da mi ne kruli.

Za sina imam že skuhan ričet, zato se mi ne bo dal kaj preveč po kuhinji zadrževat.

Popoldne bom pa najbrž kar riževe krekerje grickala.

Danes grem v nabavo, ima mami jutri rd, zato ji bom spekla torto. Pa še ravno poklopi se, ker je petek oh dan, si prišparam košček (raje kar kos) za večerjo.
user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Solitarke
16.3.2006 8:42:22   
XANA
OJLA, evo mene. danes bi skoraj ostala na bolniški, ker sem upoštevala nasvet od katis in sem se zastrupila z osličem po dunajsko. sem po službi imela opravke do 17:30 in pol bi blo prepozno, da bi si doma še kaj skuhal, pa smo zavil v tuš restavracijo. sem pojedla samo osliča s solato. od 19 55 sem pa šla že spat, ker mi je tko salbo delalo. do dveh zjutraj sem sam tarnala, da imam salmonelo, da bom bruhala, da me boli glava. pol sem pa vstala ta malemu kakav naredit in sem pol 1 uro preživela v kopalnici - bruhala pa vse kar še paše zraven. res me je prav povozilo.
tako da danes nisem spila niti še 0,5 kave (ponavadi bi ob tej uri pila že tretjo dozo) in sem se z muko spravila od doma.

danes pa tudi jaz riž in bianco, da mi malo obloži črevesje.


vem, da je oslič kriv, ker se mi zdel že takoj čuden, sam se mi ni dalo komplicirat.

no, april, če gre tako naprej z mano, me ne boš tako hitro ujela....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Solitarke
16.3.2006 9:00:15   
katis
Jutro Xana!

To je pa hudo!
Ker sama sem se že 2x zastrupila (1x salmonela v menzi, 1x z vodo). Sam meni ni šlo nič gor ampak samo skoziuser posted image

Običajno ribe ne bi smele biti problem, razen če so predolgo stale in so jih večkrat pogreli. Pol je pa hudo.

Zato jih sama običajno jem samo doma (ati je ribič in jih fantastično pripravi), tako da še nikdar nisem imela problema.

Mi je kar hudo, da sem ti predlagala ribe, potem pa takole. Pa sam dobro sem ti hotela.

Čimprej se pozdravi! Pa kak čaj spij (bebe) - men je pomagal.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Solitarke
16.3.2006 9:11:32   
April
evo xana pa imaš čiščenje. Kar izkoristi to, bo vsaj za neki dobr.
Dones ti najbrž ne bo pasal velik jest, glej, da se ne boš silila user posted image .

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Solitarke
16.3.2006 9:16:19   
XANA
Bom že prebrodla. če ne druzga, bom prosla šefa, če lahk grem domov.
ja, ni za jest ribe kot sam doma. v teh menzah pripravijo kosilo že zjutraj, takoj ko odprejo. sploh ne vem če je bla riba al tisto jajce (oslič po dunajsko) krivo. v glavnem, še zmeraj mi gre na bruhanje, ko pomislim na to.

ma dobro, to sem sprejela kot dodatek pri hujšanju, nisi ti nič kriva, Katis.

Kaj mi pa danes predlagaš? Povej, da si pol čist neki druzga naredim, hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Solitarke
16.3.2006 10:26:24   
katis
Ja jest mam dons ričet. Ga že ful dolg nisem. Sam bo čist zelenjavni (čebila+ful korenja+vegeta...pražiš...+paradižnik(mezga)+voda...še dušiš...+ješprenj+fižol po okusu...še dušiš) - men je to ful dobr, pa še 'očisti' te malo.user posted image Sam ti tega zdej ne rabiš.

Drgač mi pa najbolj paše krompirček iz pečice pa kakka zelenjavna omaka - najbolj ziher, doma, pe še porata vedno.user posted image

Drži se!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Solitarke
16.3.2006 10:49:58   
XANA
ok, se provam držat.

Ninocka, a se ta mali še zmerej ni pozdravil? To pa je že dolgo, a. najbrž si opustila ločevanje hrane, če ne, bi umrla od lakote. javi se kaj, tud če ne hujšaš več. lih tolk da vemo, da je vse ok.

kaj pa zlatolaska? valda nisi obupala. Če ti grejo kile težko dol, se ravnaj po meni vsaj 1x na teden in boš kmalu konkurenca kate moss.

April pa Katis sta pa prav pridni, no. štartale smo vsaka na svojem dnevu in se spet ujele, tako da mi lahk svetujeta same dobrote user posted image  ha ha.



(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Solitarke
16.3.2006 10:56:32   
April
Matr je blo dobr. Kosilo, sem bla tok lačna, da sem že ob 10.30 jedla.

Sem kar nekaj eksperimentirala, ma olivnem olju sem prepražila čebulo, dodala sol, pol bio zelenjavne kocke, česen v prahu, basmati riž in zalila z vodo.  Na koncu sem dodala še dve žlici na olju prepraženega sezama. Še bi........

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Solitarke
16.3.2006 11:15:17   
XANA
že zmazala kosilo, April?

jaz sem pa ravnokar prav previdno popapcala eno bananko.
čakam reakcijo.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Solitarke
17.3.2006 8:53:26   
XANA
Jutro punce!

Danes je oh dan in spet ne vem, če bom kaj konkretnega jedla. včeraj ko sem pojedla riž me je pa zob tako začel bolet, da grem danes ob 11ih k zobarju.
pa ne moreš verjet, ej. kaj me bo še vse doletelo?

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Solitarke
17.3.2006 12:43:07   
April
ej xana te težavce lepo obrni sebi v prid. Najbrž ti ob vseh teh trebušnih nadlogah in zobobolu ne paše papcat.

Jaz sem pa včeraj imela eno majčkeno krizo. Z ustrezno dozo cukra sem se potolažla. Danes pa skoraj v istem slogu nadaljujem. Sen se spovedala.

Kazenski vikend je pred mano, kar se tiče hrane in študija.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Solitarke
17.3.2006 16:20:14   
zlatolasska
Helou bejbe!

Xana, ja SEM obupala nad 90-dnevno...
Sem pa zdaj na branju Montignaca in mi je kar vsec... Bom pocas zacela.. Sicer moram zgubit velik kil in naj bi se zato ful strogo drzala te zdrave prehrane, sam ne vem ce bo to slo... user posted image bomo videli.. Pocasi...

Drgac pa po Montignacu pac pise to, da ce hujsas, potem nekako probavas zmanjsevat vnose hrane, se pravi zmanjsujes kalorije... In scasoma se telo navadi na ta zmanjsan vnos kalorij in zato nehas hujsat in se lahko z enakim hujsanjem naprej celo zredis...
Pa se tist me je prestrasilo, ko sem prebrala, da se zenskam, ko se zredijo ustvarijo nove mascobne celice, ki NIKDAR vec ne izginejo.. Lahko se le manjsajo ali vecajo, ostanejo pa za vedno...

Pa sem ze mal padla not v ta inzulin in to... Ker, ko sem danes kaj, karkoli pojedla, sem premisljevala, uf bad, zdele mi pa slinovka ful deluje... Al pa k sm pila samo nesladkan caj.. 'wow, zdaj pa celo ne gresim'... itd.. user posted image Tk, da pocas bom ze presla na tole prehranjevanje.. Sam se sladkim recem se moram odpovedat, kar pa je kar mission impossible user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Solitarke
20.3.2006 6:46:44   
XANA
dobro jutro bejbe!!!

no, zlatolaska, oglas se še kdaj. poročaj nam, kako ti gre.

Ja April, pri vseh tegobah prejšnjega tedna, mi je apetit mal zabremzal in danes zjutraj je vaga prvič pokazala prvo številko 5. juuuupppiiiiiiiiii.še malo, še malo, pa bo. še kilo, kilo pa pol, dve.


(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Solitarke
20.3.2006 8:34:45   
April
bravo xana, za petko user posted image  user posted image  user posted image  . Zdaj pa pazi, da tam tudi ostane. Jaz si tud želim petko met.

Jaz sem imela v soboto sadni dan, včeraj sem pa spet podlegla skušnjavam user posted image .

Danes imam cel dan opravke, tako da najbrž ne bom utegnila kuhat za sebe. Pa še fajn bi bilo, da mal popravim včerajšni dan. Torej danes ciljam na sadje, če bo pa kakšna huda kriza pa še mal rižka zraven.

Glede kil pa tako: kar je šlo prejšni teden gor, je šlo ta teden dol. Torej sem nekak na istem kot pred dvemi tedni. Še dobre tri kile......... Joj se me tok držijo te zadne kile, bom mogla še jaz kakšno ribo v menzi pojest user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Solitarke
20.3.2006 14:35:39   
XANA
Še malo, pa bo kosilo: prebranec.
ti, April, zgleda da sva sami ostali... A je to zarad lepega vremena al so vse obupale?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Solitarke
20.3.2006 20:55:33   
zlatolasska
Helou spet...
Lepo, da vsaj vama siba! user posted image Pridne!!!!

Jaz se uvajam v Montignaca.. Zaenkrat ni se drasticnih sprememb, sem sele dobro zacela.. Se pa kaj javim in pogledam, kako vama gre!

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Solitarke
21.3.2006 8:41:17   
April
zivjo,

včeraj sem imela kar sadni dan, namest škroba. Edino za večerjo sem jedla motovilc s fižolom pa še mal hobotnice v solati.
danes vaga kaže spet manj kot v nedeljo, za 200 g manj.
Zjutraj mi je zapasala ena žemlja, za kosilo bom pa testenine. Najbrž kar z drobtinami, ker se mi ne bo dal omakce kuhat.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Solitarke
21.3.2006 10:05:36   
XANA
JUTRO, DANES PICA, zato ker jo ta mali hoče že par dni.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Solitarke
21.3.2006 12:13:54   
XANA
SE MI ZDI, DA LAHK MAL VEČ GREŠIM, ČE HOČEM SPELJAT VSEH 90 DNI.
SUPER. TO POMENI, DA BO DANES PICA Z VSEMI DODATKI (SIR, ŠUNKA,..).
SEM VPISALA PODATKE ZA ITM IN JE NAPISALO, DA JE MOJA IDELANA TEŽA S KOREKCIJO LET 62 KG. SE PRAVI, DA IMAM ŠE PAR KIL V DOBREM.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?