|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
21.3.2006 12:22:53   
April
meni pa ta itm kaže, da je moja idealna teža s korekcijo let 64 kg. Torej sem na idealni teži. Ampak men ni nič idealna, gremo naprej do vsaj 61. Ampak tisto petko bi pa tud jaz rada vidla nspredaj. Upam, da pridem tok daleč do poletja.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Solitarke
21.3.2006 12:32:06   
XANA
Ja, za tisto petko sem jaz rabla 44 dni diete.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Solitarke
22.3.2006 9:28:27   
XANA
Evo, spet sadni dan. včeraj sem se prav nabasala s pico, da zvečer skor nisem zmogla nč sladkega pojest. sam sem se pa potrudla. najprej sem mislila, da si bom naredila za večerjo pico z nutelo (enx smo jo jedli v piceriji in je bla še kar dobra), sam se mi prav ni dalo več. zdaj imam pa testo za pico še zmeraj v hladilniku. upam, da je ne bom še danes jedla.
no, za večerjo sem pojedla 2 roladici in 2 žlički nutele.
danes pa: banana, 2 jabolki, ananasovi košči v kompotu, nadaljevanje pa ne vem.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Solitarke
22.3.2006 11:50:31   
April
včeraj sem jaz namesto sladice kar ričet pojedla. Še tolko boljš.
Danes se pa spet s sadjem bašem. Pa čajčki, pa žitne kavice. To je pa obvezno na sporedu ob sadnih dnevih, da me mal pogreje. 
Še tri kilce imam do konca. Kilo na teden, pa sem do sredine aprila fertig, tako kot sem planirala. Ampak ne vem, če bo ratal. Kilo na teden je za moje pojme kar dost.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Solitarke
23.3.2006 9:17:26   
April
danes so pri meni beljakovine, najbrž kar pečen piščanec pa kakšen jogurt ali pa skuto, če bo lakota huda.
XANA koliko kil moraš pa ti še shujšat, men so do prvega cilja še tri ostale.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Solitarke
23.3.2006 9:21:27   
April
zdaj, ko mam še toliko malo za izgubit, se prav nsake pol kile pozna na postavi in hlačah. Sem vesela, da se ne opazijo spremembe sam na tehtnici.

Po hujšanju si pa moram kakšno redno rekreacijo zamislit. Da se tud mal mišice oblikujejo pa da spet mal kondicije dobim. Najbrž bom kar tekla. Letni čas mi gre pa tud na roko. Juhej pomlad je tu!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Solitarke
23.3.2006 12:38:13   
XANA
Ojla, ta služba me psihično obdeluje, sem tako zmatrana....zjutraj sem se se s šefom skregala, da mi je šlo kar na jok (upam, da tega ni vidu, vem pa da je. kako mi gre na živce, ej, da me ima da bi kričala, namest tega pa prilezejo k....solze na plan).to pa zato, ker včeraj nisem potegnila in sredi nedokončanega primera-računa, ob 15:15, ko se mi je že bledlo od številk, spokala domov.
glede kil ne bi debatirala, ker zgleda da tista petka je bila samo preblisk, haha. sem tam, kjer sem bila 2 tedna nazaj (včeraj zvečer 61,8-čeprav se ne bi smela vagat, ker sem se odločla, da se bom samo v ponedeljkih zjutraj)
včeraj sem bila tako jezna, pa še PMS me je dajal da sem jedla vse, kar mi je prišlo pod roke. v stilu: jutri pa zares.
no, ker je danes ta jutri, sem si zadala grško solato, za večerjo pa jogurt. me je pa moj dragi že poklical, če ne bi zraven solate še kak zelenjavni zrezek. no, pa naj bo. bom tudi jaz začela premetavat notranje organe z laufanjem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Solitarke
23.3.2006 12:39:33   
XANA
April, kolko si visoka? jaz 168 cm.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Solitarke
23.3.2006 13:39:14   
April
171 cm. Sva skoraj na istem.

Glede službe pa se ne sekiraj preveč, raje šefa v mislih nekam pošlji, pa bo.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Solitarke
23.3.2006 13:41:13   
April
ja pa mene se tud pms loteva, upam da tud napadi lakote ne. Ponavad se ta čas prav bašem, tok sem lačna.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Solitarke
23.3.2006 14:59:59   
XANA
gremo na kosilo!!!juppiii!!
Se beremo v ponedeljek.
pa pa

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Solitarke
23.3.2006 15:00:47   
XANA
jaz pa sem ena babura, ja. jutri je še petek

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Solitarke
23.3.2006 20:08:28   
ninocka
Evo mene nazaj.
Kako sta?

Jst sem mela danes OH dan in sem jedla siroke rezance z gobovo-paradiznikovo omako. Je blo kr dober (navajena sem na smetanovo), tko da bomo se kdaj to nardili.
Vecerja: sem pa pozabila lubiju narocit nej mi kupi tortico, tko da grem zdej na hitrco (ker je ze cez osem) vase zmetat neki napolitank in cokolado.

Kako gre pa vama? (nisem brala za nazaj, nimam dons casa, bom pa jutri)




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Solitarke
24.3.2006 7:47:48   
XANA
OOO ninocka, še si tu. pozdravljena!!!
Gre, gre. kako kaj s tamalim?
Danes je tak lep sonček, da hočeš nočeš, moraš bit dobre volje.
Danes je škrob na sporedu, sam ne vem kako bom speljala čez dan, ker bo spet mal tak čuden potek dneva. po šihtu ne grem direkt domov.
mogoče mi bo uspelo sfolgat samo s sadjem user posted image .

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Solitarke
24.3.2006 11:44:56   
April
o ninocka lepo, da si se vrnila user posted image . Nama gre super, kar drži se naju user posted image .

Rižžžžžžž, sem ga pojedla cel krožnik, a me ni nič kaj nasitil. Zato zdaj še žemljo papcam. Sem se odločla da do velke noči ne jem sladkarij. Bi blo fajn, da mi rata. Ker zame en košček ni dovolj,zato se jih raj ne prtaknem.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Solitarke
27.3.2006 10:26:50   
ninocka
dons je pa tehtanje (no, ta uradno).
Men kolkrkol tehtnica pokaze, nimam s cim primerjat, ker se nisem tehtala, ko se nada;ljevala z dieto. Sem smotana pa sem pozabila.
Spet mam OH na sporedu (a so ze 4 dnevi okrog?), mogoce bo pizza, ce se bo mal zjasnil, da greva s tamalim pes do trgovine, drugac pa spet makaroni.

Evan je pa zdaj OK in zdrav (ze trkam), upam, da bo tko ostalo. Sicer mi pa sedi v narocju in nestrpno caka, da vama neki napise  user posted image  

MK MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMA n                                                                                                                                           


wqexewx             gggggggghukkkbb

komi sem ga stran potegnla, s takim navdusenjem vama je to stipkaluser posted image user posted image . Zdej se grem pa stehtat.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Solitarke
27.3.2006 17:04:03   
April
No se bom pa še jaz javla, da ne bo ninocka mislila, da sva obupali. Čeprav zadnje tri dni že kaže tako. V sredo je mlaj, čas za spremembe, če ne prej se pa takrat spet postavim na tire.

Evan gbmjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image , jaz mojga več ne spustim za tipkovnico, odkar ni je črko "z odtrgal.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Solitarke
28.3.2006 7:47:33   
XANA
ojlala bejbe.
včerajšnje tehtanje je pokazalo soliden rezultat glede na to kakšne sem počenjala te dni.
o Evan, ja ja, se strinjam s tabo, vse je res, kar si napisal.
danes škrob na sporedu in najbrž bo spet prebranec. danes prvič v glineni posodi, da vidim če je kakšna razlika.
no, ker me je včeraj zagrabu 33 fleš, sem po službi šla k zobarci, pol k kozmetičarki (samo zato, da mi naštima linijo obrvi, pol sem se šla še na kratko postrišt.) zdaj sem prav lepo uštimana, z zdravilom v zobu in s kratko frizuro sem pomirila svoj ego, že če so kile zahinavile.
sam včeraj sem komot potrpela do petih in pol samo z dvema bananama v želodcu. nisem niti enx pomislila na hrano.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Solitarke
28.3.2006 9:22:53   
ninocka
Danes mam sadni dan. Za zajtrk jagode, naprej pa nimam pojma. Mam ful rada pecena jabolka z orehi, sam se mi zdi, da se jih bom prenajedla, ce jih bom jedla na vsak sadni dan user posted image
Sem cist brez idej, kero sadje bi jedla. Sem obakrat zacela dieto z napacnim letnim casom user posted image user posted image (vsaj kar se sadja tice).

Uceri je bla pizza z zelenjavo (mnjami) in zvecer cokoladna tortica.

Moje kile: -0.5 kg od zadnjega ponedeljka, ko sem se tehtala (to je blo 2 tedna nazaj user posted image ). Zdaj bom pa pridna in se ne bom nc gresila user posted image .


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Solitarke
28.3.2006 9:29:24   
April
Jaz bom tudi danes najbrž kar sadni dan imela. Mogoče edino še brokoli in regrat pojem za kosilo.

Sem že malo naveličane vsega skupaj. To ločevanje po dnevih mislim. Tam do velke noči bom pa že zdržala. Vsaj upam, da bom.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Solitarke
29.3.2006 12:41:26   
April
kje pa ste vse?

a se skrivate kot jaz zadnje dni? Jaz nisem imela kaj za počet na forumu hujšanje, sem bila ta velika grešnica user posted image , in to cele pet dni.

Danes upam na preobrat user posted image . Mlaj je, čas za nove začetke. Dopoldne sem pojedla sadno kašico od sina, banano in zdaj še brokoli. Dost za danes! Čas je za post ob vodi do jutri do dvanajstih in še par minut.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Solitarke
29.3.2006 13:53:04   
XANA
HAHAHA APRIL, SI ZADELA BISTVO. TUDI JAZ ZADNJE ČASE NIMAM VEZE S HUJŠANJEM, PRAV ZARES DA NE. SAM SE STANJE IZBOLJŠUJE. SPET DOBIVAM VOLJO POČASI.
MORAM, MORAM, MORAM. SAMO ŠE MALO, NOOOOOOOO.DEJMO ŠE KAK TEDEN ZDRŽAT PUNCE, ALA.
DANES KAO OH DAN. PA SEJ, NA OH DNEVE IMAM FILING DA NAJMANJ GREŠIM, KER LAHK JEŠ PICO, PA ČOKOLADO PA TO.
JUTRI BO SADJE CEL DAN. ODLOČENO.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Solitarke
30.3.2006 6:44:54   
XANA
Dobro jutro.
April, a se še vedno tunkaš v vodi? upam, da boš prespala dopoldan, tako ti bo lažje.
ninocka?
danes sadje in samo sadje. pika stop. bom pridna.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Solitarke
30.3.2006 8:28:00   
April
nč ne bom prespala, sem že od pol šestih pokonc, tak da bom mogla skoraj še pol dneva samo vodo točt.

Včeraj je kar šlo ob vodi, sicer pa more it. Danes sem se vagala, me je skoraj na rit vrgl. Kilo več kot prejšni četrtek. Pa saj nisem tok jedla, sploh ne vem kje se je ta kila user posted image  vzela.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Solitarke
30.3.2006 9:19:13   
ninocka
Jst sem si pa vceri klobase privoscla. Si jih je moj skuhu un dan, ko sem mela sadje in so mi TOOOOOK zadisale (pa sploh jih ne maram kaj prevec). No in so ble na jedilniku.
Dons mam skrob, verjetno bom jedla mlad krompir v pecici.
Vsak dan nardim en sprehod s tamalim in porivam ta vozicek v klanc, pa se mi nic bolj ne pozna manjko kil.
Se mi zdi, da sem se ujela v en zacaran krog kil, ki stojijo, in se nikamor ne premaknem. Sam da dam to cifro dol, pa bo slo naprej (se tolazim...user posted image ).

April, kako kaj voda?
Xana, jagode jej...mnjam...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?