|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
30.3.2006 12:41:22   
XANA
JA, nINOCKA SEM VČERAJ MISLILA KUPIT JAGODE, SAMO SO BLE ŽE NAPOL GNILE, PA JIH NISEM. SEM POJEDLA SUHO SADJE MIX. JE KR PASALO.
DA TE POTOLAŽIM, KO JE BIL MOJ MALI TAKO MAJHEN ZA Z VOZIČKOM SE ŠETAT, SEM VSAK DAN PO 2 DO 3 KRAT GURALA NAJMANJ 1 KM V KLANC, PA ZRAVEN VSE VRAGOLIJE POČELA, PA SE NI NIČ POZNALO.
APRIL, NE SE VAGAT, PA BO. PA SAJ, ZDAJ ŽE NAJBRŽ JEŠ KOSILO KO TA VELIKA, A.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Solitarke
31.3.2006 9:51:01   
ninocka
Vcerajsni dan sem prezivela ob 1 banani (zajtrk), pecen mlad krompir (in mal kisle smetane) in 4 bele kave.
Sem bla prepozna, da bi se eno banano za vecerjo pojedla, tko da sem pol sla lacna spat  user posted image (sej nisem bla, sem bla sita zard kav).
Danes pa spet pizza s svezim paradiznikom, mal  mozzarele in pa z belusi. Mnjami.

Uceri sem hodila z eno kolegico po Rutarju in gledava kuhne in je bla men ena taka bordo rdeca vsec. Pa prav ona, da je slisal, da rdeca barva kuhinje spodbuja tek? No, moji majo rdeco kuhno, pa sem bla vcasih prava suhica,
jst mam pa azurno modro, pa bi kr naprej neki mljackala - torej je teorija ovrzena user posted image .

April, kako je slo z vodo?
Xana za sadne dneve so ful dobre za jest tud kokosove kocke (suh kokos), ker mas tak obcutek, kot da bi jedu rafaelote user posted image . Najcenejse so v Hoferju, sam jih jst zdej ze ene parkrat nisem vidla.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Solitarke
31.3.2006 9:59:45   
April
dva dneva sta za mano, ko sem bila samo na sadju in vodi. Je bilo kar nujno, glede na to kaj sem počela prejšni teden. Danes sem trikrat zaporedno na tehtnico stopila pa mi je vedno drugač pokazal. Ampak mal sem vseeno spet naminusu.

Danes so pri meni beljakovine, tuna v solati z veliko zelenjave. Se bom kar še šparala do nedelje, ko imamo spet družinsko kosilo.

Kile se pa res s težavo premikajo. Men se tud zdi, da so se kar usidrale na moji riti.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Solitarke
31.3.2006 11:58:19   
XANA
ja, ninocka, tudi meni so dobre kokososve kocke iz hoferja, sam jih ne prodajajp več posebej. tako, da kupim mixano  suho sadje.
april, še kakšen vodni dan pa bo šlo.
danes sem slišala "kompliment", da imam že prav anoreksične poteze- na obrazu. ja, ja, sej, vse kar sem šla dol, sem šla v obrazu in v prsih. rit pa stegna pa so trdno na svojem mestu.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Solitarke
31.3.2006 13:07:50   
April
ja jaz mam tud take komplimente od mame, npr. kok švoh zgledam. Ja mogoče v kaki razvlečeni trenirki, v kopalkah sem pa še pravi[sm=smiley30.gif" border=0>.

Ko se mene lakota prime pa ni važn kakšne barbe je kuhinja, bo vsaka dobra.


(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Solitarke
31.3.2006 13:11:07   
April
kam za vraga so mi smajli pobegnli? tam je bil mišljen lepo zaobljen pujsek.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Solitarke
1.4.2006 10:09:16   
XANA
AHA, PA SEJ NI ŠE ČAS ZA KOPALKE, APRIL. NI ŠE PANIKE.
DANES JE ŠKROB NA VRSTI, MOGOČE BASMATI.
SEM SE ODLOČLA, DA ČE MI VAGA V PONEDELJEK POKAŽE MAJ KOT 60, ODNEHAM TAKOJ, KER SE MI NE DA VEČ, DA ME NONSTOP PEČE VEST.
SAM VEM, DA NE BO NIČ OD TEGA. BO TREBA MAL BOL POGOSTO V KAKO MENZO NA RIBE ZAVIT...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Solitarke
1.4.2006 15:38:34   
ninocka
Pr men je spet na vrsti sadje, samo mam pol zvecer en RD in bom verjetno  gresila (ce bom sla). Pa se ne sekiram, ker sem vceraj namrec pozabila na tortico!!!! Ne morem verjet - nisem se je spomnla kupit, pol pa se tud nisem spomnla neki nadomestnega pojest.
Kriv je pa tamal, ker je spet zbolel user posted image (spet piska) in smo bli uceri pri zdravniku in pa dons ze 2x in zdej gremo spet user posted image upam sam, da nama ne bo treba nazaj v bolnico user posted image user posted image user posted image user posted image .
Za dons pa nimam pojma kaj naj jem, pa itak niti nimam nobenga sadja (razen banan) doma. Bom pa pojedla pest rozin in orehov za silo, pol pa se bananin frape. Druzga mi niti ne preostane user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Solitarke
3.4.2006 10:33:22   
ninocka
Kaj je zdej z vama, a sta obupale? user posted image user posted image
Danasnje tehtanje mi je prineslo en velik nasmeh na obraz, saj je tehtnica pokazala kar -2 kg manj kot prejsnji teden user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da se ni sam vaga zmotile, ceprav sem jo prestavla na par razlicnih mest in mi je skoz pokazala enako. NO, mogoce sem pa zdej ven iz tistih zacaranih kil in bo slo lepo navzdol.

KAko pa kaj vama kaze?

Dons mam skrob in si bom privoscla mlecni riz (vem, da ne smem, ampak mislim, da me en kroznik ne bo pokopal). Se mi ga pa tko lusta...mnjami


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Solitarke
3.4.2006 10:40:42   
XANA
OOJJJ,

MENI DANES ZJUTRAJ NITI POD RAZNO NI PADLO NA PAMET, DA BI SE TEHTALA. SEM ČIST POZABLA, MADONCA.
MA VČERAJ SMO BILI V LJ V ZOO IN SMO IZKORISTILI BLIŽINO MCDONALDSA, PA ČEPRAV NI BIL DAN ZA TO. MORAM PRIZNAT, DA SE NISEM NITI MALO SEKIRALA ZARAD TEGA.
DANES JE SADJE IN DO ZDAJ SE DRŽIM TEGA, KER NISEM ŠE NIČ POJEDLA.
ČE SE MI BO DALO LUPIT, BOM EN POMARANČO.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Solitarke
4.4.2006 8:51:08   
April
men se tud več ne dauser posted image . Zdi se mi, da so se mi te kile kar zasidrale. Ne gre več nikamor. Pa še tok slabo vest imam, če kaj pojem.

Danes bom probala zdržat na sadju in jogurtih, jutrise grem post od dvanajstih. Pa bomo vidli v četrtek kaj pravi gospa vaga.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Solitarke
4.4.2006 12:08:48   
ninocka
Pr men je spet pizza na jedilniku in tortica (nisem pozabila nanjo, sem jo ze uceri kupila).

Kaj je zdej to, a zdej bosta pa kr obedve obupale? Bom fajn huda user posted image user posted image

Jst sem (preden sem zacela s to dieto) mela neko poldieto. Do 12h sem jedla sadje, kosilo normalno (brez prenaziranja), za vecerjo sadje in po 8 uri nic vec. Velik vode, nic sladkarij in so sle kile tud dol. CE vama tko ne znese, pa probita na ta nacin. Men se itak zdi, da najbolj pomembno pri tej dieti je itak sadje do 12h in po 8 nic vec hrane. Umes pa tud ce se mal pregresis ni taka kriza. Ja, pa pit in se enkrat pit (kar pa tud jst pozabljam).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Solitarke
4.4.2006 14:59:54   
XANA
to, s sadjem zjutraj še gre. zalomi se zvečer, in čez dan, ko jem stvari, ki niso na jedilniku.
zdaj, ob lepem vremenu, bom šla tut kaj kolesart, ni hudič, da mi ne b uspelo oblikovat telo tako kot hočem (beri rit).

no, danes je mesni dan, če se gremo diete.

ninočka, bom razmislila, če bi res to s sadjem (že izvajam) do 12ih in po 20 nič. vmes pa normalno kosilo.

uf


da bi vedve vedeli, kak lep sonček je tukaj ob morju.....

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Solitarke
5.4.2006 10:35:06   
ninocka
Matr zenskice, cist ta mi obupale. Kaj je zdej to? A vaju moram kregat user posted image

Ja ful je bedno, ko ti volja pade, sploh ce se ti zdi, da ti kile kar stojijo in se ne premaknejo nikamor.

Sem uceri razmisljala, da ce bi delali posizkus z dvema skupinama za hujsanje in bi ena od tega dejansko hujsala, kile na vagi pa bi jim skoz kazale isto, druga pa ne bi hujsala oz. minimalno, kile na vagi bi jim sle pa dol, bi verjetno ta druga skupina dejansko zacela hujsat, prva bi pa obupala (upam, da sta razumele, kaj sem hiotla povedat).

Moja vaga me tud neki zajebava, vsakic ko stopim nanjo mi pokaze isto kil, do deke isto! Pol grem pa dol, pa se enkrat gor, je pa spet druga kilaza. Ce stopim nanjo se enkrat in se enkrat in se enkrat, mi skoz pokaze ta drugo kilazo. NE vem zakaj ma tisto ta prvo v spominu. Se mi zdi, da ce bi en suhec al pa debelinko stopu gor, bi obema na zacetku isto pokazala. Po moje je zakleta user posted image user posted image

NE mi obupat, da ne bom sama ostala!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Solitarke
5.4.2006 11:45:37   
April
no pa sem prlezla iz bunkerja user posted image .

Ninocka najprej hvala za spodbudne besede. Saj ne vem kaj mi je, nekaj zlega me popade, da se sploh ne morem zadržat in hop po čokoladi.user posted image  Pa sem že mislila, da sem ozdravljeni sladkoholik.

Na vago sem šla zadnjič v soboto. Zdaj si pa sploh ne upam, da me še tisto malo navdušenja ne mine. Ko bi bila tok karakter, da bi se sam enkrat na teden vagala al pa še bolj poredko, bi blo super. Tko pa tud jaz po desetkrat gor stopim, pa vsakič drgač kaže. Vaga je res zakletra tud pri meni, jaz sem pa obsedena.user posted image

Ninocka kateri dan si ti jutri? Nekam se namreč moram priključit, da ne bom sama.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Solitarke
5.4.2006 11:47:23   
April
XANA a se ti tud skrivaš? user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Solitarke
5.4.2006 12:46:44   
ninocka
Jst mam jutri beljakovinski dan (mesek, mnjam, mnjam user posted image ), danes pa glodam sadje in orehe in rozine user posted image .
Ah, sej bo hitr minil.
Prvic sem najbolj uzivala v sadnih dnevih, zdej so mi pa cist odvec ... se cakam, da me prime navdusenje, ko bo 4 (sadni)  dan user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Solitarke
5.4.2006 13:11:57   
April
ok super, jutri sem potem s tabo. Glej, da me kregaš. če bo potrebno.user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Solitarke
5.4.2006 14:57:59   
ninocka
Te bom, pa pazi se me, znam bit fejst huda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Solitarke
5.4.2006 17:05:22   
April
Fajnu, me bo vsaj eden nadziral.

Grem v trgovino sedaj, najbrž kar po kakšn zrezek za jutri.


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Solitarke
6.4.2006 10:35:45   
ninocka
Jst sem sla uceri tud v trgovino, sem si nabavla ena pikantna piscanscjanabodala in  bucke in malancane, pa sadje (zame in za Evana).
Tko da danes na jedilniku - pecena piscancja pikantna nabodala (PPPN user posted image user posted image ), pecene bucke in peceni malancani (pa mal za poguljofat se pecen mlad sir, ampak cist mal, tko za okususer posted image ).

Kaj mata pa vidve na  jedilniku?
April kaksne zrezke si si ubodla?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Solitarke
6.4.2006 11:28:27   
April
Jaz sem do sedaj ful pridna, to pa sm zato, ker se te tok bojim. user posted image  Ne bi bila rada kregana. Resno, ful pomaga če nisi sam.

Za zajtrk ena banana.

Za kosilo imam pa jaz tudi pišče. Sem ga kar na koščke razrezala in s papriko pripravila.  Za velerjo bom pa najbrž kar sam zrezek popekla.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Solitarke
6.4.2006 11:29:07   
April
JUHEJJJJJJJJJ, spet hujšam!!!!!!!!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Solitarke
6.4.2006 15:25:18   
XANA
DOBER DAN PUNCE.
TUDI JAZ BOM SPET MAL RESNA.
DANES ŠPAGETI V SLADKO KISLI OMAKI.
NE VEM, ČE BOM SLADICO ZVEČER, KER JE JE BILO DOVOLJ CEL TEDEN.
SE MI MUDI....


PA PA

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Solitarke
6.4.2006 15:46:31   
ninocka
Matr ta PPPN so bla pa tok pikantna, da  mi je skor usta razneslo. Smo pili velik in velik vode...
April, prav da se drzis in da si pridna. Drugac ti dam pa crno piko (poleg tega, da bos kregana, seveda) user posted image user posted image

Xana, a se moram nad tabo tud razhudit user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti kr papi sladico - je na jedilniku pa ti zato ne bo treba met slabe vesti!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?