|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
6.4.2006 17:10:13   
April
Še kar pridna. user posted image

Za malico sem pojedla jagode, za večerjo si pa zrezek spečem.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Solitarke
6.4.2006 19:40:26   
ninocka
No, kar tako naprej. Ce bos lepo pridna dobis zvezdico user posted image
7 zvezdic pa pomeni dovoljen  greh.
Ena crna pika unici 3 zvezdice (in gre celo v minus) user posted image user posted image user posted image

A sem stroga?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Solitarke
7.4.2006 7:57:07   
April
to je pa hujš kot v šoli user posted image . minus pike user posted image .

Ampak men se ni za bat, bom pridna.
Danes je za kosilo riž z zelenjavo.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Solitarke
7.4.2006 9:42:23   
ninocka
Jst si bom pa verjetno kr spet mlecni riz nardila. Krompirja se mi ne je, samga riza pa tud ne. Mlecnega pa ful pogresam (ga mam ful rada). Pol bom pa za vecerjo sadje popapala namest se enkrat isto, pa bo.
No vidis, eno user posted image   ze mas user posted image .


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Solitarke
7.4.2006 12:44:41   
XANA
No, sem bla še kr pridna včeraj, tako da lahk tud jaz lahko dobim enio zvezico, ninocka.
ti pa imaš res rada ta mlečni riž, k se mi zdi da ga vsakič ješ.
April, a si se vrnila 100%.
Mislim, da se moram spet v glavi pošlihtat, da zdržim še eni dve kili.
takoj ko posije sonce, imam spet voljo. drugače s tem dežjem, ko cele dneve not ždimo, je mal težje.

pijem pa čist nič več...razen parih kav na dan.
tudi to bom popravila.




(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Solitarke
7.4.2006 18:21:30   
ninocka
No, Xana, ker si bla pridna pa se tebi ena user posted image

Ja, ful mam rada mlecni riz, drugac pa nisem riza jedla do ene 5 let nazaj. Ko sem zacela v kitajsko hodit, sem zacela jest tud riz, prej pa nic (no, razen mlecnega). Rizevga narastka pa se zmeri ne  maram, pa tud rizote mi ne grejo prevec v slast (razen gobove, ampak to pa zato, ker obozujem gobeuser posted image ).

 A se trudta in sta pridne za drugo zvezdico? Jst sem.

Mam pa se eno vprasanje - na ker dan lahko jes koruzni cips (tortilje)? Ker men se bo utrgal tok se mi jih lusta, je pa to drugac tud ena izmed hrane, ki je tud pogledal ne bi, ce bi jo lahko jedla. Jst mislim, da na skrob (ce koruza spada pod skrob?).



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Solitarke
8.4.2006 9:50:38   
April
čao,

ja XANA, I'm back. Sicer sem se odločila, da se ne vagam. Bomo vidli, če bom zdržala.

Danes je pica in seveda na koncu še sladica. Še premišljujem kaj bi, zadnjič sem v city parku vidla makovo tortico pa kar ne neham mislit nanjo. Kašna ljubezen.user posted image

Ninocka, poglej kaj je notri v tortiljah. Če je samo koruzna moka mislim, da bi jih lahko jedla na škrobni dan. Če se ti pa tok luštajo si jih pa le privošči brez slabe vesti tud, če je notri kakšna prepovedana substanca. user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Solitarke
8.4.2006 23:22:44   
jupiter
Sam mal, vas berem, pa mi ni nič jasno, kako to jeste, kaj ni v riževem narastku ali mlečnem rižu mleko, mleko je pa ful beljakovinsko. Kako je pol to možno skupaj jest? user posted image (sem sam mal firčna)

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Solitarke
10.4.2006 6:57:46   
XANA
Jutro,

Jupiter, ninocka si je dieto mal priredila svojim zahtevam in mal pogoljufa tu pa tam.
Ninocka, Tortilje se pa lahko je na oh dan, ker se klasificira v tist razred kot pica.
April, jaz se tud ne vagam več, že podzavsetno pozabljam. enx vmes sem stopla na vago in prava kriza. tako da sem problem rešla tako, da sem kupla ene hlače, ki so mi glih za glih. in vsaka - dekca se bo poznala na hlačah. tako.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Solitarke
10.4.2006 10:01:17   
ninocka
Sploh ne vem kaj naj napisem v pozdrav, ker ni ne dober dan, niti nisem vesela, da bi pozdravla z Zivjo!
Zakaj? Uceraj sta k nama prisla tast in tasca in je tast mojmu pomagu prebarvat eno sobo, men je pa tasca roze presadila. Potem smo sli pa ven jest (jst sem mela sadni dan in sem si zamsinla eno velko sadno kupo brez vsega) in ni blo nic odprto (gostilne) oz. so ble vse zasedene in smo na koncu pristali v pizzeriji. In sem spet jedal pizzo (2x zaporedoma OH dan). Seveda se mi danes pozna na kilah (+1user posted image user posted image user posted image user posted image ), poleg vsega pa ugotovim se, da imam na velikonocni ponedeljek vodni dan.
Mislim....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...za zjokat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa za vceraj si zasluzim eno tako veliko crno piko, ki ima kr - 5 tock!!!!

Jupiter, sej mlecni riz ne smes jest na skrob (mesanje sestavin), ampak jst ga skuham itak na vodi, potem pa dodam notr 1 dcl mleka pa se mal prevrem. Mislim da tist deci mleka me pa ne bo ubil.
Itak pa se ne mores 100% drzat locevanja, ker ni vsaka stvar 100% narjena samo iz ene vrste (beljakovine, skrob...).

Kako je slo pa vam? Kolk zvezdic moram potalat user posted image user posted image ?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Solitarke
10.4.2006 10:35:35   
XANA
Meni nobene, ne bom razglablala zakaj, najbrž se vam pa sanja.
Edini + ki sem ga naredila ta vikend, je ta, da sem šla kolesarit s tamalim odzadaj v sedežu. sam sem morala po 2 km obrnit, ker je zaspal, tako da sem prekolesarla sam 4 km in nekaj metrov.
za kosilo sem včeraj imela mal prebranca in solato s krompirjem. to je ta legalni del. da sem jedla tudi piškote, čokolado in zvečer še puding, pa ne bom pravila. uuffffffff
a obstaja še kakšna druga varianta da se znebim teh dveh kil, ki jih imam od riti do kolen? jaz ne moooorrrreeememmmmmm več ločevat, res ne.



recimo luna? kdaj pa je ta luna?



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Solitarke
11.4.2006 9:25:48   
April
Zame tokrat tudi nobene zvezdice. Me veseli, da nisem edina.
user posted image
Imam podobno situacijo kot ninocka. V nedeljo smo šli na izled na Bled, in to ravno na sadni dan. Me je moj ža prej rekel,
da bomo šli ven jest pa naj se vsaj takrat ne zmišljujen.

No in smo pristali na pleskavicah, prebrancu, šobski solati pa še da ne naštevam. Potem smo šli pa še babico pozdravit spotoma. In tam sem  bila skoraj  prisiljena jesti potico. Ker ni hujšega kot da hujšaš. Za finale pa še en rojstni dan zvečer in obvezna torta.

In ker eden ni nobeden, je blo treba še včeraj zabluzit.

Danes pa zaenkrat vztrajam ob sadju.

Xana tisto s hlačam tud pri meni deluje bolj kot vaga.


(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Solitarke
11.4.2006 13:47:44   
XANA
OK, OK, je že boljše zdaj ko vem, da nisem edina ki ga včas polomi na veliko.
danes imam sadni dan in se kr dobro držim. do zdaj sem pojedla samo eno jabolko. tudi včeraj sem bila skor prida. mogoče mal preveč sladkega, sam kaj ko se mi ga tolk lušta.
problem bo pol, popoldan, ko bomo doma.
sem se odločla, da moram spet težit mojemu, da je debel ko prase. mogoče bo pomagalo, in se bo spet lotil z mano dietkat. tako bom prikrajšana petim preizkušnjam na dan. in ne bo treba razmišljat kaj jest.
sicer pa: včeraj sem si printala nekaj diet, ki trajajo max 1 teden. ko bom uspela prebrat, se bom odločila, al naj mal menjam in recimo en teden vztrajam samo pri juhi al pa na jajcih al pa jogurtu.user posted image user posted image

zaradi mene vama lahko prodam knjigo receptov za 90dnevno dieto. razen na začetku, prva dva tedna, jem eno in isto.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Solitarke
12.4.2006 6:52:58   
XANA
Dobro jutro, suhice.Včeraj je bil moj sadni dan, ki sem se ga držala do šestih zvečer, pol pa je šlo vse po gobe. in sem šla spat prav razočarana sama nad sabo, da se ne morem vzdržat več.
Sam ponoč so se čudeži dogajali na postelji in zjutraj sem se zdela sama sebi nekam suhcena. Pa stopim na vago..... in April, ne boš verjela 5ka je spet tu!!!!!!!!!!!!In to9 za skor celo kilo!!!!!!!Sem si hitro nabila une hlače (stare, ne ta nove), ki so mi ble glih za glih in waw sploh jih ne čutim, kot da jih nimam gor.
ej, ne mi zamerit, sam si zaslužim enuser posted image user posted image . je res?

dobro, zaslužla si ga bom čez dva tedna, če mi uspe zadržat petico.  in ve?
a ste tut imele čudežno noč?

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Solitarke
12.4.2006 20:33:28   
ninocka
Ne, nismo meli cudezne noci. A alhko prosim poves recept, kako se jo pricara? user posted image

Jst mam kar nedietni teden. Edino kar se drzim je sadje do 12ih in nic hrane po 8. Vmes pa jem po nacelu Jej kar ti pasi in klolikor ti srce pozeli user posted image user posted image user posted image
Sem totalno razocarana nad sabo, tok sem v depresijo padla zarad une nedelje in pol vikenda (prazniki) in sem cist zabluzla vse skup. Sem se odlocila, da imam v tortek popraznicni post in bom lepo cel dan vodo pila, pol gremo pa novim zmagam in minus kilam naproti.

PS: do naslednjega tedna ukinjam zvezdice in crne pike. Prisluzene zvezdice ostanejo, crne pike pa brisem iz seznama user posted image user posted image

PPS: sem si pa privoslca tortilje cips (ze 2x ta teden user posted image ).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Solitarke
13.4.2006 8:33:33   
XANA
Joj punce moje, kaj je zdaj to?
jaz sem pa kar voljo dobila. včeraj sem bila do 18 na eni jabolki, potem smo pa šli na kalamare, mal pred osmo sem pa pojedla še eno skutico. vmes nisem nič kršila.
ninocka, ninocka, ti vsaj priznaš, haha, april se pa zvito potuhne in pol je par dni ni na spregled (se skriva za omaro in gloda čokolado)user posted image user posted image .

bodite pridne, če ne bom postala user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Solitarke
13.4.2006 9:06:02   
XANA
 Malo za  popestritev
>
> Spet prišel je tisti pomladni dan,
> ko treba dat bo zimske  gate stran,
> si treba bo nadeti tangice
> in lepe pisane rožaste  špangice.
> A kaj se čudo čudno tu godi,
> tangice premajhne so za številke  tri!
> Le kako se je to zgodilo,
> da telesce se je tako poredilo?
> Je bilo  predolgo zimsko spanje,
> zdaj pa je porazno tole stanje.
> Nič ne pomaga jok  in stok,
> treba bo v nov naskok!
> Zdaj sta na vrsti regrat in solata,
> da  bo spet manjša zadnja plata,
> pa treba stopit bo na planine,
> da lepše bodo  te obline.
> Saj zdaj je konec dolge zime,
> fantje že cedijo sline,
> zato  le pazi draga punca,
> da se špeh okrog ne gunca.
>

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Solitarke
13.4.2006 10:03:01   
ninocka
user posted image user posted image user posted image user posted image

mnjam...regrat s krompirckom pa z jajckom...mnjami se mi sline cedijo...
pa ga nimam kje za nabrat user posted image user posted image user posted image oz. bi ga mela, sam ne vem ce bi tapravga nabrala user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Solitarke
13.4.2006 20:27:08   
April
uf kaj ste pridne user posted image .

A mene pa nič ne pogrešate? user posted image  Se je tak izi skrit tle pred vami hujšarice, sploh nisem pogledala na ta forum skoraj tri dni.

Joj sploh ne vem več kaj mi je. Totalno sem zabluzila.

Kaj nameravate jesti te praznične dni?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Solitarke
13.4.2006 20:54:18   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


PS: do naslednjega tedna ukinjam zvezdice in crne pike. Prisluzene zvezdice ostanejo, crne pike pa brisem iz seznama user posted image user posted image



Se popravljam - za ta teden ukinjam samo crne pike. Ce bo kera pridna, dobi pa dvojne al ap trojne zvezdice user posted image user posted image user posted image

April, ne vem kaj bomo jedli. Jst nc ekstra ne bom delala - se jajc ne bom barvala, ker jih pol noben ne je.
Bom vidla, kaj bo tasca pripravla, pa moji, pa se teta od lubija.

Ce bi rade mal kil dol dale, pa se se zabavale  - sem dobila po mejlu knjigo Kamasutra. Ce bi jo rade mele, mi na ZS poslta vajin mail, pa vama posljem.
Tud drugac se da hujsat user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Solitarke
13.4.2006 21:19:51   
April
kakšno kamasutro neki ninocka user posted image . Pri men trenutno še za klasiko ni vole user posted image .

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Solitarke
14.4.2006 6:52:20   
XANA
April, sej smo opazile, da te ni.
ja sigurno deluje to v vezi s kamasutro pa to. jaz sem še zmeri na petki in danes se probam držat lune. vse lepo in prav razen kave spet ne bom spuščala.lp

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Solitarke
14.4.2006 7:08:07   
April
Jaz sem tudi danes na luni xana, čajčki in voda.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Solitarke
14.4.2006 11:43:34   
XANA
In kako ti gre?
men ne bo težko spusti jabolka do 18ih. to je tudi ura, ko normalno prvič jem, zadnje čase. sam kavo si bom pa spet ob enih privošča. sej lahko, je res?
zvečer pa nekaj, kar spada v oh, to je namreč moj dan v dieti danes.
pa čigumčka žvečim. kdaj se pa ponavad vagaš po luni?
naj bi se jutri zjutraj?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Solitarke
15.4.2006 20:05:44   
ninocka
Moj danasnji dietni user posted image user posted image jedilnik: sunka, jajce, hren, kruh, potica, tortilje cips in naco sir.

Kako gre pa vama?

Ej, a mislta, da sem noseca, ker skoz te tortilje sanjam  (in jem)? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?