|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Solitarke
18.4.2006 9:07:26   
ninocka
Jst mam danes post - vodni danuser posted image .
Sem se lih tehtala (in to z fajn slabim obcutkom). Ko sem stopila na tehtnico so se mi kar noge tresle. Sem se mogla res psihicno pripravt, da bom vidla kolk plusa sem pridelalauser posted image . In - sploh ni tolkuser posted image user posted image . Cele 0.5 kg. Po vsem zretju cel teden, sem pridelala manj, kot zanjic, ko sem sla 2x na pizzo. Ne razumem?user posted image user posted image
Mogoce je pa tista cudezna nocna dieta od Xane zacela delovat user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj je pa z vama?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Solitarke
18.4.2006 12:40:46   
XANA
oj,
prazniki so mimo in se prav nisem šparala.
una luna, ki sem se je držala pred prazniki, mi ni prinesla niti malo -, potice pa čokolade pa majoneze pa najbrž tudi ne.
danes spet začnem zares- štartala sem dobro, ob 12:40 imam v riti samo 3 kave

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Solitarke
18.4.2006 20:49:12   
ninocka
Zdrzala vodni dan, pih -  mala malca, lahko se jutri ponovimuser posted image user posted image user posted image
Sem pa popila eno cisto juhico (to lahko user posted image ), da mi je pogrela zelodcek (zdej se je ze skrcu in mu lahko recem takouser posted image ), 2 kavi in pa vodo.

Zdej grem pa pred TV zlampat naprej.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Solitarke
18.4.2006 21:33:07   
tamala83
pozdravček

sem se kar vrinla, ne user posted image ?

naj nakratko povem. mam doooooosti kg preveč, zat sem z današnji dne začela z to 90 dnevnno dieto. bom jo mogla kar dva krat skozi dat, da bom potem lahko začela delat na novem user posted image .

tak da, danes je začetek, pa sem pojedla:
zajterk: 2 pomaranči
kosilo: puranji zrezek v omaki + 2 kosa kruha +mešana solata
večerja: skleda zelene solate z navadnim jogurtom
2 kavi in vodo

če delam kaj narobe, me prosim opomnite

lp

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Solitarke
19.4.2006 6:38:29   
XANA
Tamala, dobrodošla. Boš vidla, če boš tko pridna kot včeraj, se ti bojo kilce kr same topile.
Ninocka, pridna pridna. a se kej pozna na vagi? sem že malo pozabla....kolk jih imaš ti odveč?

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Solitarke
19.4.2006 8:33:31   
April
spet sem nazaj, ja prazniki so mimo. Pojedla sem tri pirhe, kar nekaj potice, šunke pa ne maram.

Danes sem se stehtala, je bilo tudi mene strah, a na srečo ni dosti več kilc. Še vedno mi manjka izgubit dobre 4 kg do idealne teže. Ampak tako stanje je pri meni že več kot en mesec. user posted image

No, glede na to kdaj sem začela 90 dnevno dieto, je bil v ponedeljek moj zadnji dan.

Včeraj sem bila pri oralnemu kirurgu, so mi kar tri zobe ruval. Zdaj moram par dni jesti samo tekočo hrano in še to samo hladne jedi. Upam, da mi ta prisilna dieta pobere še kakšno kilo. Bom v ponedeljek videla, če bo kaj dosti minusa. Včeraj sem jedla samo jogurte in bananin šejk. Pa zjutraj pred posegom še nekaj prepečenca s putrom-

Naslednji teden bo pa spet po malo sladek,ker ima  moj Beno v sredo 1 leto.

Jaz sem malo premišljevala, da bi se maja  šla še en krog diete, ampak samo en mesec. Bom videla, če bo volje za to.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Solitarke
21.4.2006 9:37:02   
April
ja kje ste vzdaj vse? a nobena več ne hujša? user posted image

Danes je moj četrti dan, ko vztrajam sam na raznih šejkih, jogurtih in  sadnih kačicah. Pa se je spet navzdol premaknil.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Solitarke
21.4.2006 9:44:45   
zlatolasska
Ojla punce...
Sem vas prisla mal pozdravit, kot sem oblubla...
Dans sem spet neki pricela s hujsanjem... Mal bom kombinirala Montija pa se eno svojo inacico 'ne jest po 18h, za vecerjo sam jogurt' in tako... Ko pa se pozdravim pa se mal sporta pa bo... Zdej mi je moj dragi dal ultimat, da mam da shujsam do konca septembra 10 kil, ce ne se bo odeslu hehe.. kt da mu verjamem hihi... sment... Sej je probu bit ful odlocen, a kaj k vem, da to lih ne more bit user posted image Uf sm nesramna....
No, ampak se bom vseen skusala mal potrudit...

Lepo videt, da tuki se vse vztrajne.
Pa lep vikend!!!!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Solitarke
22.4.2006 10:47:46   
ninocka
Oj,
jst nisem mela nc casa kaj napisat, ker mojga ni blo 2 dni (je sel na Dunaj) in se je tamal kot po zakletem skoz jokal. Sem ga mogla met non stop v narocju. Pa sploh ni tak. Mogoce je sam ocija pogresal.
Jstr sem se kar pridna, vodni dan je sel OK, Za B dan sem mela solato z motovilcem, pecenimi malancanami in buckami ter popecenim mladim sirom in balzamicnim kisom (mnjami, ful obozujem to solato, se boljsa je, ce dodas se popecena piscancja prsa), Na S dan sem mela (standard user posted image ) mlecni riz, uceri pa pizzo in zvecer tortica. Danes pa sadje. Verjetno bom spet spila kaksen frape in pojedla kaksno peceno jabolko. Zvecer pa ananas, ce ga bo moj predragi narezal.
Kile so se pa spet premaknile navzdol user posted image user posted image user posted image , vaga mi se zmeri dvojno kaze user posted image . Prvic, ko stopim gor mi pokaze cca. kg vec, kot ce se se enkrat stehtam. Ce se se tretjic in cetrtic je teza enaka drugemu tehtanju. Ne vem kaj ji je?

Zdej mamo pa tako lepo vreme napovedano, tko da ga bom maximalno izkoristla. Grem s tamalim ven na soncka in vozicek v klanc navzgor potiskat (to so tud minus KGji user posted image ).

Xana - do prednosecniske teze moram skint se ene 5 kg, ki kr nocjo dol, se jih skusam otrest ze celo vecnost, pa so se kr prlepli name user posted image . Sej vem, da jim je fajn, k majo tolk velko druzbo se zraven, sam mislim, da JE SKRAJNI CAS, DA SE POSLOVIJO. sE MORAM V KRATKEM KONKRETNO Z NJIMI POGOVORT IN JIH VRZT iz bokov in trebuha (ups, crke). user posted image user posted image user posted image user posted image
Pol bi pa rada sla dol se kaksnih 5 kg al pa se vec, ce bo slo.
Se trnova pot me cakauser posted image
Sej bo, verjamem vase user posted image user posted image user posted image


April, a tvoj cmokec ma pa ze eno leto? A je slo hitr, a ne? A si ze nazaj v sluzbi, al si se na dopustu?


Lep vikend!

PS: a grete kam za prvomajske?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Solitarke
22.4.2006 14:32:56   
April
No fajn, da nisem sama. Ja ninocka moj sine bo naslednji teden že praznoval prvi rojstni dan. Se je res to leto tako hitro obrnilo. Zdaj je že pravi  fantina. Sam glede spanja je pa skoraj tako kot pred letom. user posted image  Evo, danes sem ga ponoč še trikrat dojila. Pa ne gre nič na boljš.   Ja pa na dopustu sem še kar kakšni dve leti, da faks spacam do konca. Mi kar paše doma bit.

Jaz sem se danes vagala in sem user posted image . Še tri kile imam za zgubit. Ampak zgleda, da sam to ne bo dost. Okol bokuv in riti imam še kar lep kos viška, pa še nikamor se ne premakne. Mislim, da se z dieto ne da kaj več narest, bo treba začet velik telovadit. Da se malo utrdim. Pa še ta letni čas je ravno pravšnji za kakšno rekreacijo.

Za praznike gremo pa na obalo. Že komaj čakam. user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Solitarke
22.4.2006 14:56:37   
molierka
Ali mi lahko kdo kaj več pove o montignacijevi metodi hujšanja hvala ?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Solitarke
22.4.2006 20:08:07   
tamala83
pozdravčjene.

da se malo pohvalim. všeraj sem imela sadni dan, in do danes še nisem grešila. sem pa se danes zjutraj zvagala in mi je pokazalo -4kguser posted image user posted image user posted image .

sem prav ponosna na sebe.

kdaj pa se kilogrami vstavijo za nekaj časa? vem, da je to smo izgubljena voda. zanima me kdaj grejo "pravi" kilogrami iti dol?

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Solitarke
24.4.2006 9:00:12   
ninocka
Tamala83  dobrodosla. Cestitam za kile, kar tako naprej user posted image user posted image
Kdaj se ustavjo? Ne vem. Prvic, ko sem hujsala, sem sla v prvem tednu dol cca 4 kg na racun vode, potem pa lepo po priblizno 1 - 1.5  kg na teden. Ne vem kolk casa ze hujsas, a je to bil prvi teden, al pa ze vec.
Jedilnik je OK, edino za vecerjo moras jest isto kot za kosilo. Tud razlicnih beljakovin ne smes mesat med sabo na en dan, tudi ce v razlicnih obrokih. To pride pol po 90ih dneh.

Men je vaga spet pokazala minus kile user posted image user posted image user posted image user posted image . In to celo - 2 od prejsnega tedna. Sem prav vesela, mogoce se mi bo pa celo spredi koncno ze cifra obrnila user posted image user posted image user posted image .

Dones mam S in za spremembo ne bom jedla mlecnega riza user posted image .




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Solitarke
25.4.2006 10:13:58   
XANA
OJ PUNCE, VIDIM DA STE KAR PRIDNE. JAZ SEM VSE SKUPAJ OPUSTILA IN SE VČERAJ SPET LOTILA DIETKAT. BOLJ ZARADI MOJEGA DRAGEGA, KER MI PAŠE SE PRILAGODIT JEDILNIKU. SEM TAKOJ ZA, ČE NI TREBA KAJ DOST KUHAT.NI ČASA. NČ, KILE SO TAM, KJER SO BLE PRED ENIM MESECEM. NE VEM, ČE MI TELO DOPUŠČA, DA ŠE KAJ DOL SPRAVIM. BOM PA Z GLAVO TOLKLA OB ZID.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Solitarke
25.4.2006 20:55:58   
ninocka
Haaalooooo!
a bom ratala solitarka solo?

Sem hotla sam povedat, da so sestri odkrili zolcne kamne in zdaj vsaj veva, zakaj je tolk tezka user posted image user posted image user posted image
(da ne boste misnle, da je ful debela, ker ni, mava sma novo foro).

PS: mogoce pa je to tud pri nas?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 190
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?