|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 21:02:12   
andrejaz
Mark je bil pa tiger. Je prav užival v kostumu, tako v soboto kot tudi danes v vrtcu.

Baby - tvoja Neža je bila pa res lušna čebelica Maja.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Maškare v vrtcu
28.2.2006 22:53:07   
KODA
Našedva se nista hotela obleči in našemiti.user posted image Pa jih nismo silili.
Tamali mi je pa zjutraj skoraj iz vrtca ušel,.ko je zagledal vzgojiteljico,ki je bila našemljena.Ni mu bilo čisto jasno.user posted image user posted image  

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Maškare v vrtcu
1.3.2006 12:27:37   
viv_
No, sem napopala v albumček slikico, kakšna je šla Mirna v vrtec.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Maškare v vrtcu
1.3.2006 14:56:49   
tejčica
Mi smo pa zamudili pustno rajanje v vrtcu.user posted image  Ker so ta teden počitnice in veliko otrok manjka, so imeli pustno rajanje že v petek. Naša pupa pa je bila ravno pri mojih na počitnicah in je torej celo fešto zamudila. Včeraj, na pustni torek, torej niso bili nič našemljeni. Pa tudi popoldan je bilo komaj kakšno videti kje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Maškare v vrtcu
1.3.2006 15:05:00   
puncica
Ja evo jaz sem ena taka ki nima pust nič kaj rada, ker sem vedno morala študirat kaj se našemit pa nikol nisem imela ne vem kakšne domišljije. Pa tud to ko se norca delajo, pa ne veš kdo je, mah sam da je konec.... Se pač ne znam veselit pusta user posted image

AMPAK naša punčica je šla v vrtec kot miki miška no bol kot mini miška v rdeči pikasti kiklci pa na glavici ušeske pa brkice smo narisal pa bela majčka in bele štrample in to je to. Nisem hotela da bi bila zdej edin outsider, da ne bi bila maškara. Sicer je vrgla ušesa kr dol a ok. Smo pa babico zaposlil da MORA kostum najd za svojo vnukinjo, ker mamica s trebuhom že ne bo hodila po trgovinah in iskala oblačila za enoletnico in je dobila od sodelavka čebelico in miško in smo se na koncu odločili skupaj da bo miška. Se pa maškar ni bala, sam mal čudno ji je bilo kaj so vsi neki čudno oblečeni.

Da pa starši sploh ne namaskirajo otrok se pa tud men zdi čudno user posted image Ne rečem za sebe, to ok, ampak otroci so pa tako luštni namaskirani. user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Maškare v vrtcu
6.3.2006 8:21:38   
BARBARA R.
Seveda, komaj sva čakali na to. Vsi so bili namaškarani. Vzgojiteljice so jih zjutraj delno slekle, ko pa so imeli rajanje, od 09.30 - 11.00.-h pa so bili vsi našemljeni in so rajali ter plesali v dveh učilnicah. Otroci pomešani med seboj. Tudi vzgojiteljice so se našemile.
 
 
          user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?