|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
20.3.2006 2:08:07   
jupiter
Kvasa nič ne jem, kje se pa to dobi? Menda ne tistga instant v vrečkicah?

Za orehovo olje je opisano na www.planetzdravja.com, najcenejšega Avstrijskega, čistega dobiš pa na www.hiskadobrot.com, verjetno ga pa tud v kakšni trgovini prodajajo. Mam tud enga domačga (je dražji), in glih opažam da so očitno naši domači orehi bolj močni kot avstrijski

< Sporočilo je popravil jupiter -- 20.3.2006 2:22:29 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Montignac
20.3.2006 10:19:28   
Anonimen
Pivski kvas prodajajo v kapsulah v raznih naravnih trgovinah na polici s prehrambenimi dodatki.
Imam pa tudi sama nekaj vprašanj glede Montija ampak bom odprla novo temo.

(odgovor članu jupiter)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Montignac
20.3.2006 10:26:02   
Anonimen
Za sladilo sem zadnjič na enem vegi forumu brala, da naj bi se uporabljalo ječmenovo sladilo ali melasa, pa da se to kupi v Mercatorjevih trgovinah. Ne vem, jaz sem vse prezijala, pa tega nisem našla.
Marmeladi sem jaz zanekrat kupila dve. Prva je imela več kalorij, zato sem potem, ko sme jo pojedla, eno drugo kupila. Obe sem kupila v Mercatorju, prvo na polici z zdravo peehrano, drugo pa pri navadnih marmeladah. Na tej drugi, od Maiz&Getzer (ali nekaj podobnega) piše, da je 100-odstoni sadni delež. Res so same marelice v moji. Je pa seveda brez sladkorja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Montignac
20.3.2006 12:37:31   
dulcinea
Kaj je narobe s šparovimi arašidi? Niso pravi? Saj arašide lahko jemo, ker imajo GI15. JSt sm pa ugotovila, da so žaltavi.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Montignac
20.3.2006 17:39:26   
jupiter
Pravi so pravi, sam so ful kalorični, pa preveč jih pojem. Žaltavi

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Montignac
20.3.2006 18:15:08   
dulcinea
Jst jih pa pojem ene par pa sm že sita.

Ja saj vem, zdaj boste spet govorile, da jem premalo...

Žaltav je pa samo kakšen.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Montignac
20.3.2006 20:41:52   
zlatolasska
U, no tole je pa carsko! user posted image
Torej, me veseli, da je marmelada prava... Sam res beda k je tok draga.. user posted image

Jupiter, dej plis povej recept za marmelado (ali pa ga mogoce ze kje lahko najdem na forumu pri receptih?), ker sem jaz cisti zacetnik pri kuhanju etc. Letos bom prvic sama probala marmelade in kisanje skup pacat (sevede s pomocjo bodoce tasce in moje mami)...

Sment, js sem pa tut kupla araside.. Sicer jih se nisem nacela... Sem jih ze skor dala nazaj na polico v Sparu, ampak sm se pol premisla.. Sem si pa kupla na trznici v BTCju ameriske lesnike, mandlje in pinjole in sem dala celo premozenje za borih 0,50 kg.. user posted image Skor 3000 sit... user posted image Tole zdravo zivljenje je DRAGO!!!!

Uf... ITM.. Tole pa men tut se ne gre... Nisem si se probala zracunat.. Ko pridem do tega, povem... user posted image

Blah.. Kvasa pa tut ne jem... Ni sans nekak.. Sem 1x probala mal unga pravega.. bruh.... user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Montignac
20.3.2006 20:59:50   
zlatolasska
Eto, pa sem ga uspela zracunat.. *kriza, kok je visok* user posted image

se pravi...

29.2 --> 20.3.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Montignac
20.3.2006 21:06:07   
zlatolasska
Hmmm... Zdajle sem s sestrco od fanta studirala ta ITM in je ona rekla, da je velka 164cm, jaz pa naj bi bila 165,5cm... Ampak sem zihr za ene 4cm vsaj vecja od nje... Tk da.. Se se oglasim s temle ITMjem - pa z upanjem, da bo kaj manjsi, ce 'zrastem' user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Montignac
20.3.2006 21:21:30   
zlatolasska
Eto eto eto... ocitno sem res sam 2 cm vecja od tamale... user posted image Torej moj novi ITM...

28.8 (20.3.2006)

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Montignac
20.3.2006 21:26:29   
Anonimen
Kako se že računa to?
Višina na kvadrat, deljeno s čim? A je teža na kvadrat, deljeno z višinouser posted image

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Montignac
20.3.2006 21:29:10   
Anonimen
Če sem prav izračunala, je moj 26,7 (pa če sem si prav zapomnila).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Montignac
20.3.2006 21:42:48   
zlatolasska
Teza deljeno z visino na kvadrat... vsaj tako je blo napisan na ITM temi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Montignac
20.3.2006 22:11:35   
Anonimen
Aha, zlatolaska, hvala, zdaj sem videla in izračunala.
In moj ITM je 23,48.

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Montignac
20.3.2006 23:15:22   
jupiter
Melaso majo v tušu, ena piksna (cca 2-3 dcl,nevem točno) stane okol 600 sit. Nism je pa kupila, ker ne vem če bi bla primerna za na 1.stopnjo, je namreč ravno tko kot sladkor narejena iz pese, v bistvu je ostanek pri izdelavi sladkorja iz pese. Pesa ma pa GI 64??! Je pa ful dobra, pa polna železa je. Če se ti da malo preklicarit, vem da se jo je včasih dalo v Ormožu v fabrki cukra dobit po cele kante, pa zelo pocen. Za ječmenov slad pa še nism slišala, da bi ga pr nas prodajal

A ta Maitz@Getzer je kaj cenejša kot Dalfour?

Zlatka(zlatolasska), recepta za mojo marmelado ni, sem samo v piskr vrgla eno kilo jabolk in eno kilo hrušk narezanih na koščke, malenkost vode in potem to kuhala do nezavesti dokler ni ratalo marmeladi podobno. Men je odlična, saj pravim, lahko pa dodaš še pektin (v šparu ga majo), pa bo še bolj marmeladi podobno, ker bo bolj skup stalo. Res pa, da sem imela domača jabolka (topaz), ki so bolj sladka od kupljenih. Ampak pomoje da bi tud z unimi uspelo, daš pač kako hruško več notr. Potem moraš obvezno v pečici pregret kozarc (jest sem samo enga, ker ne vem kolk je pokvarljiva) na 100 stopinj al pa prekuhat in potem notr čist vročo marmelado zlit (v vroč kozarc).  Takšna mora pomoje vsaj kakih 10 dni odprta držat v hladilniku. No, bom javla kolk časa je zdržala.

Zlatka, ne se preveč hvalit z izračuni, ker zaenkrat še jaz počivam na lovorikah na tej strani z rekordnim ITM (navzgor gledano)user posted image . Packa jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Montignac
20.3.2006 23:37:51   
jupiter
A jst slučajno grešim, če pojem zvečer jogurt s sadjem? Nism čist zastopla knjige kdaj ga lahko in kdaj ne.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Montignac
21.3.2006 7:13:19   
Anonimen
Jupitrer, po moje ne. Jaz sicer mešam I. in II. stopnjo (oziroma ne vem, kaj je pri kateri), ker ne mislim več kaj pretirano hujšat (no ja, nič ne bi imela protiuser posted image ), zvečer jem lahko skuto z jogurtom in suhimi slivami.
Se pa zdaj držim Montija  že skoraj kakšen mesec, pa nisme shujšala niti dekagrama. Sploh ne vem, kaj bi bilo, če bi normalno jedla. O bože mili.

(odgovor članu jupiter)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Montignac
21.3.2006 12:29:01   
dulcinea
Splišni kam pa hujšaš? Saj imaš ITM za normalno prehranjene ljudi...

Pravijo, da gre teža počasi dol. Jst sm dala prvi teden 1 kg, drugi ravno tako, zdaj v tretjem pa čist nič. Noče in noče it dol. Ampak na kavbojkah se ap pozna. Prej sm jih komaj zapela, zdaj gre pa že normalno. Pa se niso raztegnile. ..


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Montignac
21.3.2006 12:46:22   
Anonimen
No ja, Dulcinea, hvala, ampak imam še kam za shujšat, verjemi mi. Saj ne da bi se sekirala, ampak čisto objektivno gledano je kar nekaj materiala, ki ga lahko tudi ne bi bilo. Mi je pa v bistvu vseeno, glavno, da tole težo obdržim, za to se mi gre.
Je pa možno, da se ti ne pozna pri kilah, ker gredo beljakovine v mišice, te pa so težje od maščobe. In vsaj jaz zdaj kar precej beljakovin pojem, v bistvu jem hidrate smo zjutraj.
Glavno, da se ti pozna pri obsegu.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Montignac
21.3.2006 16:49:29   
zlatolasska
Uf sorci jupiter... user posted image Se nom vec hvalila... user posted image

Hvala drgac za 'recept' za marmelado... Bomo kuhali... user posted image Sam se ne vem kdaj.. hehe... Mam za zdej se uno francosko... user posted image

Men gre pa po gramih dol.. Sem se navajena skor vsak dan tehtat, pa sm pogruntala, da to ve ne delate lih.. in se skusam vsaj 1x na teden... Tk da... Bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Montignac
21.3.2006 18:09:56   
dulcinea
Zlatolaska, jaz se tehtam vsako jutro. Najprej na wc pol na sadje pol pa na vago. Takrat najmanj pokaže. Pa tehtnico mam že od skoz zraven pojstle. Mam digitalno ki mi pove vsako jutro na dekagrame natančno kolk je šlo dol al pa gor..

Držmo se, Monitjevke.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Montignac
21.3.2006 20:58:56   
dulcinea
No jst sm ugotovila, zakaj ne gredo men kilce zadn tedn nč dol. Jst med malco lepo rozince jem, ker so pač "suho" sadje. Dns pa gledam na strani od montignaca mal tabelco z jedmi (ki je obsežnejša kot v knjigi) in najdem: GI rozine 65!!! ni čudno. Pa sm se zaman trudila...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Montignac
21.3.2006 22:28:10   
jupiter
Dulči ti jst posodm mojo vago, če se ti zdi da gre prepočas - moja je dons zjutrej pokazala 4 kg manj kot včeraj zvečer!!! Evo, da ne bomo skos iste stvari mlele, kje se kupi ta marmelada in oni kruh, torej kje se kupi ena fajn, pa normalno pocen vaga?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Montignac
22.3.2006 10:09:40   
jupiter
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Končno sem danes oblekla (in zapela) svoje stare hlače, ki sem jih nosla preden je narasel trebušček in user posted image
Sem ful vesela, na ta trenutek čakam že od poroda!

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Montignac
22.3.2006 10:20:34   
Ropotuljica
Jupiter, jaz mislim, da jogurt + sadje ni ok. Sadje naj bi se jedlo 15-20 minut pred drugimi jedmi, ker se drugače v želodcu skisa. POgojno (tako piše v knjigi) lahko zraven jogurta ali skute ješ jagode, maline, robidnice ipd. (mislim da tudi kivi)

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?