|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.4.2006 21:35:33   
dulcinea
Jst sm pa dns jedla neoluščen riž pa regrat s fižolom. Sm mogla... se mi zdi da mi primanjkuje OH.

Jst pa tečt ne morem. No enkrat pred dvema letoma sem neki začela... sam ne gre...

Montijevke, kje ste??? Jst sm sama tle gor...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Montignac
12.4.2006 22:52:29   
aisha3
Dulci, nisi sama...jaz vsak dan pošpegam gori....
Še kar vztrajam, mam res močno voljo....

Zadnji teden me nekej dajejo zobje, pa odlašam z zobarjem, ker je to zame strahotno, tako da sem bolj na tekoči hrani.user posted image

Tehtam se iz principa ne......za vikend bo treba malo več potelovaditi...

Drugače pa sem jedla danes za zajtr namaz zdravo življenje z polnozrnatim kruhom....
Za kosilo sem si popekla bele hrenovke in malo zelja, za večerjo pa sem kar en jogurt....

Za praznike pa odhajam na oddih na morje, tako da pričakujem, da se mi bo kilaža dvignila...
Ampak ne bomo obupali.....

Lep večer vsem, pa javite se kaj...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Montignac
13.4.2006 15:03:12   
dulcinea
Babnce dns ob 18.45 se začne lunin post. Torej tiste, ki ste rekle da ste jutr z mano na vodnem dnvu, jst že od šestih zvečer dns nč ne jem. Bom pa jutr zjutraj jedla sadje za zajtrk... No ap še med malco enga. Pa še popoldne, če bo kriza.

Katera je z mano?

Lp; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Montignac
13.4.2006 21:46:01   
jupiter
Oj Dulči, nč se ne pritožuj, sej nisi sama gor, jaz sem skos kle, samo smo že dva dni čist prehlajeni, tako da grem zvečer kar spat zgodaj. Ne vem no, mogoče je tud kakšna viroza, vročine sicer nimam, sam se počutim kot en kupček drekca, cel dan mam občutek da bom samo dol padla.
Hm, kregite me mal, včeri sem spet obilno grešila.....user posted image ..tk da se je seveda vrnila una kilca, k pred parimi dnevi tako sumljivo hitr zginla.user posted image Zdej bom pa čist pridna, oblubm!

Zdej pa  user posted image    u pojstlo..... en velik user posted image za vse montijevke

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Montignac
14.4.2006 13:02:45   
dulcinea
No moj post danes poteka takole:

Zjutraj na tešče eno jabčko, pol pa sm jedla en košček kruheka z marmeladiko. Med malico sem pojedla eno jabčko. Pa me je ful mikalo, ker je sodelavka prinesla za RD pecivo... No zdaj nism prov nč lačna. Spila sem pa mende že en liter čaja brez sladkorja.

Pa ve? A je katero pol to prakticirala?

LP, Dulčika


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Montignac
14.4.2006 21:47:03   
jupiter
Jest sem skor pozabla, da sem oblubla, da bom mela sadni dan in sem si zjutraj naštimala poln krožnik polnozrnatih kosmičev, pol mi ga je pa tamal še polnga prevrnil na tla ( to je zdej nova fora, stvari z mize metat na tla) in mi je v trenutku šviglno v glavo, da je sadni dan.
Torej Dulči, zvesto trpim s teboj. Edin za kosilo sem si naredila polno skledo regrata (brez jajc in podobnega).
Moram mal popravt svoje grehe.

Pogrešam pa kakšen nasvet ali recept za kosilo od vas!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Montignac
14.4.2006 22:13:40   
dulcinea
Jst sm se pregrešila. user posted image Sicer šele zvečer ob 7. Ful sm bla neki čudna. user posted image No pa sm pojedla par malih mocarelicuser posted image pa dva koščka sirauser posted image user posted image . Sam da sm energijo dobila. Če gledamo po luninem postu, je to čisto vredi, ker je trajal do 18.41.

Zdaj grem pa spat, ker me spet lakota daje...

Lp, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Montignac
15.4.2006 0:36:26   
zlatolasska
Js nisem bla z vami... user posted image Popusila.. Sem bla prevec lacna... ta montignac mi ni tok vsec.. sm se navadla ocitno jest zjutraj zajtr, prej sm zdrzala do kosila sam s sadjem.. user posted image
No, pa se na rojstni dan sem sla.. in prelomila se post.. grrrr... *i hate myself*

Ampak to pa se ni visek dneva... Zgleda, da bom kasn mesec na dopustu - beri bolniski... Staknla sm norice... po vsej verjetnosti... Sem sla zdej mal po netu cekirat pa sm jih skor zihr.. mam vrocino pa rdece fleke.. najprej po faci, lasiscu, pol hrbet in trebuh... jutri bojo najbrz ze mehurcki... pa se podalsan vikend je in js tok obcutliva na srbenje.. po moje bom sam umrla.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nohte sm si ze postrigla.. vsaj neki... zdej morm pa se po lubija v sluzbo.. in kar se ni koncal.. cist v bedu dan v glavnem... aja... no, visek bi bil sam se, da bi bla noseca... zdej bom pa js se bl cakala menstro kt moj... *kriza* user posted image

Sj vem, da to pisem na napacen forum, ampak se vam morm mal spovedat, k vs 'poznam'... user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Montignac
15.4.2006 22:25:33   
jupiter
    Oh Zlatolaska, ti maš pa res nimaš sreče, kot da je ne maraš. Valda pejt zjutraj k zdravniku, sej ti verjetn dajo tist sirup, ki ga dajejo otrokom, če majo vodene koze in  podobno, pa te potem nč ne srbi. Sam prej poglej, če je primeren za nosečnice, btw, kaj pa bi blo zdej tok narobe, če si noseča? Edin zajtrka pa res nebi smela preskočt.
   user posted image   user posted image    user posted image               A take fleke maš? boga...

    user posted image    user posted image
                    user posted image
        user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Montignac
16.4.2006 14:13:29   
dulcinea
Zlatolaska kaj je s tabo? So norice pol?

Jst še kar vstrajam z Montijem. Včeraj sem spet grešila. Dala sem v usta malo kruha b katerem se je pekla šunka. ne morem pomagat k je pa tko dobr... Sam tolk d sm imela okus.

Se slišmo kaj jutr k se bom spet mal vagala...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Montignac
16.4.2006 22:08:07   
jupiter
No jest se pa morm pohvalt, da sem jo spet premagala tisto kilco in jo spravla dol. Upam, da bo zdaj zares dol ostala. Drugač pa danes nisem jedla še nič razen zajtrka, ker so otroci bolni in smo letal gor in dol po bolnici, kuhal čajčke, ipd., tamal ima ful drisko, večji pa ful bruha. Sem kar mal jezna, ker jih pediatrinja sploh ni hotla pogledat, rekla je sam da lahko ostanemo notr al pa gremo domov, brez da bi sploh vedla kaj je. Pa smo šli kar domov, ker se je tavelk ful ustrašu, zdej se pa prpravlam, da prečujem noč oz. da se parkrat zbudim, da mal prečekiram vročino in, da ne dehidrirata slučajno . No, pa tko al tko, dokler pospravim bo ura ena zjutraj, pol si bom pa uro naštimala. Če ne bo nič boljš, gremo zjutraj v bolnico. Od tam sigurno pridem ven z minus 5 kg, ker je hrana fuuuuj....
Evo, drage montijevke, pri nas mamo hujšanje brez diete. Če bi ktera hotla hujšat, lahko pride k nam po en deci virusa.user posted image
Se sploh ne upam pomislt, da ga še jaz dobim, potem smo pa res v r......

< Sporočilo je popravil jupiter -- 16.4.2006 22:09:06 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Montignac
17.4.2006 16:08:30   
zlatolasska
Ja, so norice... user posted image Se nisem bla pr dohtarju, k dela sele v torek popoldne... sem pa se pozanimala v lekarni, ce lahko kej dobim, pa mi je rekla, da nej sam flonidane al pa claritine jemljem (kar mama pa itak na zalogi od alergije), al pa se grem tusirat z vodo ce bo hudo srbel...

Tk da zdej zivim ze 3 dan z noricami... sej ni pretirane krize, mam tja do 38,5 vrocine, vcasih nic, mal me srbi, edin kar je, da sm po celem telesu pikcasta... Kriza je pa po faci... k frankenstajn sm... user posted image user posted image user posted image Cist bulasta... user posted image

No, sem pa le docakala ocitno se eno bolnisko, da bom lohka mal montija prakticirala pa delala diplomo...

Pa se kej vec se beremo, ce ne bo kake krize... Je rekla kolegica, da je meu njen moz pr 27 norice in da je blo ful hudo, k je meu blazno visoko vrocino, pa bruhal je... tk da ocitno nimam cist hude oblike... user posted image vsaj neki ane? user posted image

Lp pd mene

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Montignac
17.4.2006 16:13:10   
zlatolasska
Aja se neki... no, ce je slucajno kaka moznost za nosecnot... sm precekirala ze ful na netu, pa povsod pise, da je kriza c dobis norice k si v nevem.. 7 tednu?? kaj pa prej? V like 2, 3 tednu??? A to je pa cist okay? Al mas ksn spontani splav? Ahhhh.. Sej najbrz ni nc, mislim nosecnosti pa to, ampak vseen mam mal krize vsake tok... k tooooooook ne odobravam splava in ga NIKOL ne bi sla delat, ce najbrz res ne bi blo nujno, k pa pomislim, da bi mela otrocka, k ne bi bil zdrav me pa cist boli... user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Montignac
17.4.2006 21:25:53   
dulcinea
Ojla.

No, kot sem napisala v petek zvečer.... sem se vagala v soboto zjutraj... in res sem imela kilo manj. In v nedeljo sem šla sam 20 dag gor. sam dns se pa orgn pozna. Se pozna, da sem spet grešila. Mogla sem pribat kruh v katerem se je pekla šunka. njami... pol je pa še teta prinesla kokosovo potico... njami... No in tko sm nardila en velik greh. Saj sem res samo probala vse skupaj, ampak na kilah se pozna. Upam da izgine nazaj ta tedn...




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Montignac
17.4.2006 21:39:26   
dulcinea
Zlatolaska, kako si mi? Norice? Bodo kmalu minile?

Ti ne mislit na to, da bo kaj narobe če si user posted image ... No in če si nam čimprej sporoči, OK?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Montignac
18.4.2006 9:37:51   
zlatolasska
Helou!

Sem se ravno dobro zbudila in si nastimala pomarancen sokec... Si morm zdaj se kaj za jest narest... Najbrz marmelado.. Po vsej tej salami in sunki med vikendom... mi je kar slabo hehe...

ja, itak sporocim glede user posted image  oz. ce dobim user posted image . Sej zaenkrat se nisem nic zivcna.. morm pocakat se en teden, da bom v krizi...

nic.. grem papat...caubau

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Montignac
18.4.2006 9:38:54   
aisha3
Jutro vsem....
Spet se malo oglašam, za praznike ni bilo časa...

Zlatolaska, upam, da si že boljše.....

Jaz se nisem preveč pregrešila, pojedla sem samo 2 kosa potice...samo na vagi ni bilo sprememb...sedaj pa zopet začenjam....
Odkar se ne obremenjujem več toliko, je boljše....samo včeraj sem bila npr grozno lačna...samo sem nekako premagala....

Sem pa dva dni jedla samo solato, pa notri sem si narezala malo jajčka in naribala sira..pa je bilo vseen super..
Danes imam za malico kruh in marmelado, za kosilo pa še ne vem..mogoče samo solatko....pa zopet grem na steper in kolo, malo kg dolj zbijat....

Grem pa čez dober teden na morje, tam bo sigurno kriza...ampak itak hujšam do glavnega dopusta...

Pozdrav vsem, in res bi bilo fajn, če katera še napiše, kaj je kej jedla...
Lep dan vsem...

Aisha

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Montignac
18.4.2006 9:39:03   
zlatolasska
mah.. zmeri neki pozabim napisat...

norice.. kar okay... mal me srbijo.. predvsem nosek... se mi ze susijo... ce je to susenje hehe...

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Montignac
18.4.2006 12:47:23   
dulcinea
O Aisha! Že dolgo nism nč slišala od tebe? Kako gre hujšanje? Pregrešila? jst pravim d sm se pregrešila k sm potico sam probala... ti pa kar cela dva kosa... Ojej?


Zlatolaska, saj bo bolje. Tako boš vsaj prebolela norice. Jst bom pa zmeraj v strahu d jih dobim...


V glavnem, men so šle mal kilce gor med vikendom, čeprav sm jedla bolj jajca pa meso, nič kruha (edin ka sm že napisala da sm se pregrešila). Upam,d a gredo kmal nazaj spet ol. Dns sm pojedla šele dva jabčka, ker zjutraj nisem imeal kruha.

LP, Pišete še kaj, D



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Montignac
18.4.2006 21:55:05   
Pajaca
HOJ!!

Da se vam mal javim. Res ne gledam vsak dan, ker pač nimam časa in sem malo na internetu.... kar se mi ne da. Če sem na računalniku pa itak delam, tko da... ni časa še za tole, bo drugo leto bolje ko bom spet v službi pa časa na pretek.. ha ha

Torej mene so sami grehi. Saj ne da se je težko držat, ampak kaj ko drugi ljudje ne razumejo da si na dieti. To je za njih neki groznega, ja saj mal pa lohk grešiš, od enga koščka potičke te pa res ne bo konec. Pa sem se res mal pregrešila čez praznike: košček potice, košček čokolade (smo bli na obisku pa mi jo je tamala v usta tlačla) in včeraj celo velikonočno kosilo (smo bli v eni gostilni)... GROZNA SEM.

kile mi itak sploh nič ne grejo dol že tako al tako, tko da al delam kaj narobe, al pa ta dieta ni zame. Sem že skor čist obupala a nekje sem brala da gre lahko v prvem mescu clo kaj gor pa pač še vztrajam.

Mal nam pa zmanjkuje idej za kosila in večerje.... čist mi je že adijo tole. Samo meso in meso in nekaj zelenjave... mal mi je že dolgčas. Jaz sem namreč zelo mahnjena na riž in testenine.... tko po ene 3x na teden sem jih jedla. Tko da ja ja komi čakam da shujšam, da si jih lahko vsake tolko prvoščim.

Ampak do poletja naj gre vsaj 5kg dol, da nam taka okrogla žogica.

No se še kaj javim. Upam da brez grehov, čeprav sem v nedeljo povabljena na kosilo v eno mnjami restavracijo in me mika jelenov zrezek v čokoladni omaki...... ha ha ha


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Montignac
19.4.2006 19:06:31   
dulcinea
Ja pa kje user posted image ste vse? Nobena se ne javi več user posted image .
Jst bom kar obupala, če se ne boste več javle...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Montignac
19.4.2006 21:24:47   
dulcinea
Še zmeraj ni od nobene glasu... user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Montignac
19.4.2006 22:06:35   
zlatolasska
Eto mene hehe...user posted image  Sam sej ves... js bluzim s temle montijem..

Jupiter.. sm dubla user posted image  tk da nou nc z user posted image ... Se dobr, zaenkrat v tej situaciji...user posted image

Lepo nocko vsem!user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Montignac
20.4.2006 6:44:42   
aisha3
Evo mene.....
Ja res, nobena se več ne javi.....

Jaz kar lepo napredujem, je šlo kakih 4 kg dolj, nekej je blo vode, nekaj špehcauser posted image .
Sem se pa navdla, da jem samo do kosila....po 16.00 uri ne jem nič več, razno kak jogurt, če je res lakota.
Pa tudi šibam skoz okoli, ali pa je okoli hiše delo, tko da mi telovadbe ne manjka.
Zdržala bom do poletja, le da po prvomajskih praznikih še bolj...
na morju si bom privoščila pico...komej čakam....

Dulci, ta potička mi ni dvignila nobene kg gori...hvala bogu....

Včeraj sem za zajtrk pojedla 2 kosa kruha z marmelado....za kosilo pa popečeno hrenovko in solato s sirček...

kaj bom danes, pa še ne vem....

LP vsem od Aishe...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Montignac
20.4.2006 16:33:47   
zlatolasska
Hojla...

Ej, kje mamo ze kake recepte al pa ideje za obroke od Montija??? A tle v tej temi? Sem mal lena, pa se mi ne da gledat... user posted image  Al so tm na unih Mackicah?
A se ni Jupiter neki hvalila, da ma nekaj?? Al kdo ze? Nekaj se megleno spomnim, sorci Jupiter, ce nisi bla to ti.. user posted image  Kje pa je Jupiter drugace? Res je ni nic vec naokoli... user posted image   Joj, sm zdele vidla, da so mel nek virus... Upam, da je okay, pa da ga ni se ona staknla... Pa predvsem, da so otroki ze zdravi...

Papac

< Sporočilo je popravil zlatolasska -- 20.4.2006 16:35:34 >

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?