|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: način poroda
12.4.2006 10:24:38   
tamala83
umetni popadki, carski rez

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: način poroda
13.4.2006 17:01:37   
HuAnita
10 dni pred PDP, odtekla voda po kapljcah, moji popadki, potem ko sem bila odprta, se je glavica zataknila, porod se je po 4 urah muk končal z vakuumov - natrgana in prerezana, prek 20 šivov v vseh možnih kanalih tam okoliuser posted image

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: način poroda
16.4.2006 15:48:30   
Ceca
Jaz sem rodila po naravni poti z EA.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: način poroda
20.4.2006 10:25:40   
Geja
napovedan carski raz

Geja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: način poroda
4.5.2006 12:32:31   
Anonimen
15 dni čez PDP, indukcija, samo umetni, nič šivana, 5 ur in pol

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: način poroda
9.5.2006 7:02:41   
tanaja*
Prvič sprožen porod 5 tednov pred rokom, naraven, doooolg 13,5 ur, ful raztrgana, 16 šivov
Drugič spontan porod točno na rok, naraven, dolg 3 ure, nič raztrgana, 1 notranji šiv


< Sporočilo je popravil tanaja* -- 9.5.2006 7:03:29 >


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: način poroda
10.5.2006 9:49:48   
asso
- naraven porod 8 dni pred PDP
- svoji popadki (o začetka do odhodo v porodnišnico cca. 9 ur)
- rodila v dveh urah oz. od prihoda na porodno pojstlo do poroda slabo urco
- porod končan z vakumom zaradi zavite popkovnice in padanje pulza user posted image
- rezana in šivana
- protibolečinska samo maska, ki je nisem prenesla in metala sama dol s face -  v drugo EA.

Drugače brez zapletovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil asso -- 10.5.2006 9:52:50 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: način poroda
12.5.2006 10:24:00   
Laubica
Normalen porod z svojimi popadki so me pa prerezali in fejst šivali noter in zunaj nisem se dolgo časa odprla imela pa ful popadke mehur so mi oni predrli in trajalo je 11 dolgih ur in imela sem nerodnega babičarja ki se je šele učil in je otrok imel vseh 5 njegovih prstov na glavi se par dni ,popil plodovnico in imel "konatalni infekt"to so rahle možganske krvavitve tako da so mi ga odnesli in po2 urah sem ga komaj dobilauser posted image potem so mi pa rekli-ali nebo govoril,ali nebo normalen ali nebo hodil ALI NEBO NIČ OD TEGA user posted image user posted image user posted image user posted image  in zdaj JE MOJ SIN NORMALEN ZDRAV 6 LETNIK prvo leto je bilo pa grozno ko nismo vedeli kako se bo razvijal ZATO SEM PA PRESREČNA ZDAJ ko vidim svojo največjo ljubezen kako je lep in NORMALENuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: način poroda
15.5.2006 11:02:00   
puncica
drugič:
normalen porod s svojimi popadki ob prisotnosti protibolečinskih sredstev (samo maska). Rodila v približno pol ure po prihodu v porodno.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: način poroda
2.6.2006 7:29:46   
srki
Po 10 dnevih čez rok dobila svečko za odpiranje, nato mi je odtekla voda, dobila malo umetnih popadkov, malo svojih, protibolečinkse injekcije, ročno čiščenje posteljice.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: način poroda
6.6.2006 10:56:52   
kresnička
1. Po kapljicah odtekanje plodovnice 2 dni pred PDP. V por. umetno predrtje mehurja, umetni popadki, malo analgetika v žilo, oksidul na masko. Od prvega popadka do rojstva 3 ure. Rezana in šivana.
2. En teden čez rok, umetno predrtje mehurja, umetni popadki, analgetik v žilo, za masko ni bilo časa.  Vse skupaj eno uro. Nič rezana, nič šivana.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: način poroda
7.6.2006 11:00:57   
mojamura
1. 14 ur popadkov (6 ur svoje, 8  ur umetne), nato CR
2. CR

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: način poroda
7.6.2006 11:25:59   
diva 4
Prvič 7 dni pred PDP umetno sprožen porod zaradi hiranja user posted image  ,po 12ih urah urgentni CR. Drugič pa elektivni CR tudi 7 dni pred PDP.                                                                                                                             

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: način poroda
9.6.2006 14:33:30   
Mateja82
sprožen z gelom  (user posted image imela že 14 dni zamude)  naravni porod brez proti bolečinskih sredstev, prerezana-precej šivov.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: način poroda
9.6.2006 14:47:30   
Kalina
Doma imela celo noc popadke na 10min, ki pa nisem vedela da so to popadki, saj niso boleli.
Prisla ob 8h v porodnisnico 8cm odprta.
V  porodno  ob 9.20h.
Predihavala blage popadke.
Dobila samo uno  masko, sam nism mogla nc ker sm mela angino in sm bla vsa zabasana. 
Cez 1,5h rodila.. nic rezana...aja pa 7t prezgodaj


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: način poroda
9.6.2006 18:43:49   
Sita
Prvič sprožen porod, epizotomija, drugič in tretjič naraven porod, a spet rezanje presredka.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: način poroda
10.6.2006 15:38:28   
maja979
z vakumom po 15 urah mučenjauser posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: način poroda
11.6.2006 9:10:31   
Eviii
ea, 24 ur svojih popadkov, nato še umetni 9 ur (v porodno sm šla eno uro prej, ko sem imela še svoje, pa so bli premalo močni), cr, mehur mi je počil sam v porodni tik preden so mi ga hotli počit dohtrji.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: način poroda
11.6.2006 19:57:54   
hariba
Prvi porod se je pričel z odtekanjem plodovnice v jutranjih urah. Odšla sem k svoji ginekologinji, nardila  mi je ctg ter rekla da še ni nič, da mi urin uhaja zaradi visoke nosečnosti in me naročila na pregled čez 2 dni. Je vpisala v materinsko mi datum. Popoldan sem dobila še popadke in okrog 21h se mi je ulila voda. Babica me je nadrla kje sem hodila tako dolgo. Ker moji popadki niso bili dovolj močni sem dobila še umetne. Rodila sem čez 4 ure. Pretrgala sem se in bila šivana not in vzunaj. Zaradi velike izgube krvi in padca hemoglobina sem drugi dan dobila transfuzijo. Drugič sem se sredi noči zbudila zaradi popadkov. Rodila sem 40 minut po prihodu v porodnišnico s lastnimi popadki. Bila sem pa šivana. Tretjič je tudi minilo vse brez zapletov in celo brez šivanja slabo uro po prihodu v porodno. Popadke sem pa dobila v inter sparu, sem poklicala mojega in me je kar od tam odpeljal rodit.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: način poroda
11.6.2006 20:55:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

sprožen porod, epiduralna, niso me rezali, sem se pa raztrgala


prvi isti kot od lunce1
drugi pa tut s tem da ni ea prjela user posted image , pa raztrgala sem se skor nič

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: način poroda
20.6.2006 0:04:53   
eeeva
naravni popadki
predrli mehur
samo maska s plinom (ni naredila neke razlike)
nič pretrgana, nič rezana, torej nič šivov
pe spotila se nisem pošteno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: način poroda
20.6.2006 22:19:23   
KIRA
2 x cr

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: način poroda
28.6.2006 19:07:46   
Bonnie_RR
napovedan CR

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: način poroda
29.6.2006 23:10:31   
nejcko
1.  12 dni čez PDP, sprožen porod, samo umetni popadki, po eni uri le 1 prst odprta, fatalni distres (malemu se je začelo ustavljati srce) - urgentni CR; na poti v operacijsko smo z doktroji ugotovili še, da sem verjetno imela več kot 24-urni razpok mehurja.

2.  5 dni čez PDP, lastni popadki, popolnoma zaprta, predviden oz. načrtovan CR

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: način poroda
10.7.2006 14:57:25   
barbaram
začelo se je naravno, en dan pred rokom, nadaljevalo z epiduralno in končalo s kleščami. precej šivov.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?