|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BOMBE... 6 DAN (Š)
6.3.2006 21:46:21   
NRMM
Pa še en glas iz naših koncev.

Hudo hudo hudo je user posted image user posted image ,pa vedno zvečer. Kosilo in večerja nista bila tako slaba sem se fino najedla, ampak zdele je pa spet kriza.Taaaaaaaaki sendvič bi zdej pojedla,da bi se kr kadilo, ampak bom namesto tega šla v posteljo da me mine. Dober je edino to, da nimam nič takega v hladilniku, drugače bi bilo preveč mamljivo v taki krizi. Upam, da me to ne bo držalo predolgo vsak večer, no jutri me ziher ne bo, ker bo na sporedu veeeeeeelik kos torte user posted image user posted image  in rebrca jedilne čokolade. No sej bo kmal jutri večer (tolažim sama sebe), pa bo še en dan manj.

Lep večer vam želim in uživajte!

l.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: BOMBE... 6 DAN (Š)
6.3.2006 22:15:14   
irenca
Ojla punce!

No, pa je končno dan za mano brez prekškovuser posted image . Hvala,hvala Maja Z za receptuser posted image , komi čakam,da jih nardim...upam,da mi uspe,ker nism glih kakšne hvale vredna kuharca!!
Zdle pa kmalu v pojstlo, da se ne pregrešim!!

Lepo spite bombice!!
nočka!
Irena

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?