|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 8:53:32   
janjja
Mislim da hrepenite za tem da bi se v enem tednu znebile 10kil!!! To je absurdno in vedite da to ni zdravo in tudi če kg izgubite jih boste kmalu dobile nazaj. Moje mnenje!!!

Da sem na vašem mestu bi se raje držala 90dnevne LD, kot pa te beljakovinske. MAtr ste lahkomiselne.

Aja pa da si ne boste pozable zraven kot dodatek kupit proteinovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buni1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 8:54:06   
katis
Karin24, mene pa nekaj zanima.

Jaz imam tud s ščitnico probleme (imam celo benigne tumorje tam) in se zadnja leta res čedalje težeje s težo borim.

Ampak men trdi zdravnik, da je ostalo ok, ker je THS normalen. Sem pa že večkrat slišala, da ne bi smeli gledati le THS ampak bolj podrobno - da sta dva al celo 3 hormoni, ki nato na THS vplivajo, in da je treba gledat tudi te.

A so teb samo THS preverili?

Sicer imam pa zelo podobne simptome k ti. Koncentracijo imam na nuli, pa sem imela včasih čist drugačno. Pa teža mi lahk skor v tednu dni eksplodira in podobno.

Sorry, ker te tle glede zdravja zaslišujem, sam me zanima. Kmalu bom namreč spet šla na kontrolo (in čutim, da je spet slabše) pa bi rada kako stvar več vedla.

Hvala.

(odgovor članu buni1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:08:24   
Naja30
Meni se pa tako smešno zdi, ko je ena napisala, da je 90 dnevna dieta za njo predolga. Take izjave pomenijo, da sploh človek ne misli na svoje zdravje. 90D dieto sem preizkusila in iz lastnih izkušenj povem, da je najboljša dieta za izgubo kilogramov, ker gre hitro, pa še vedno v mejah normale. user posted image user posted image user posted image
Sploh pa nismo več stare 16 let, jaz sem po takih drastičnih dietah (izguba 10kg v 1 tednu) hujšala, ko sem bila v puberteti, potem pa sem nehala, ker če se ti vrti v glavi ali te boli glava, pače nekaj ne more biti ok?? user posted image user posted image user posted image  Zveni kot tiste reklame - v 3 tednih 20 kg manj!! Pa to sploh ni zdravo, če seveda sploh deluje?? user posted image user posted image user posted image

No ja, vsaj moje mnenje je tako, da se moramo imeti radi in pomisliti, kaj s tem delamo svojemu telesu. Ampak do tega moraš sam priti, ne pa da ti nekdo tupi v glavo (kot mi je pred leti mama, ko je gledala, kako stradam do nezavesti user posted image )

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:13:56   
Bubamaraa
Punce pa kje je katera od nas, ki gremo na to dieto omenila da bomo shujšale 10kg v enem tednu....????!!!! Dajte si še enkrat prebrat kaj piše, koliko lahko shujšamo....!!!!! Ker jaz v celem besedilu nisem zasledila nobenih 10kg....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:19:13   
janjja
Nisi zasledila, piše pa 9 kg v 14 dneh, ampak ena je omenala, da je njen shujšal 20kg v enem mesecu!!!
Mislim številke kažejo dovolj navzočno da je dieta popolnoma nezdrava in čisto beljakovinska!
No pa saj ne rečem da ne smete.user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:33:44   
Bubamaraa
Če je ena rekla, da je njen mož shujšal v enem mesecu 20kg, pa če mene ni še matematila zapustila 20kg/4tedni(kot jih ima mesec)=5kg/mesec....Torej to je 5kg na teden...Še vedno ne vem od kje ti 10kg na teden....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:44:12   
Naja30
Pa dobro, sem rekla 10 v 1 tednu. Pol pa 9 v 14 dneh! user posted image user posted image user posted image  Joj, sem morala prav it nazaj gledat, kaj je pisalo in kaj je katera rekla. V bistvu sem hotla povedat, da so te hitre diete nevarne. V eni drugi temi sem pa zasledila, da če imaš slabo srce, je raje ne imej!! user posted image user posted image

Pa saj vam nihče noče nič prepovedovat ali pametovat, samo hecno mi je brat take poste. Če se vam zdi to to, pa le veselo v hujšanje,pa boste poročale, kako je šlo.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 9:45:06   
soncece24
a če moram telovadit zraven, pol pa to ni za mene. sem anti športnik totalni 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dvotedenska DIETA
9.3.2006 22:33:18   
Anonimen
No jaz vem da ta dieta ni ravno zdrava, zato sem pa vprašala zdravnico za dovoljenje. Pa mi je dovolila pač v primeru da jo imam samo sedaj na začetku k je res dobro da vsej mal na hitro zgubim, pa da voljo dobim za naprej. K je mal drugač al moreš 10 kg shujšat ali pa 40!
Pri men se gre bolj za to da sedaj ne morem migat k imam res preveč kg. Dovoljeno mi je samo hoja in plavanje. No plavanje odpade.
Vem pa da bom mogla kasnej počasi še ogromno zgubit.
To je pač samo tako za mal volje dobit. No vsaj zame.
Ja pa za KATIS!
Ti samo zateži dohtarju da nej te da na vse možne preizkave kar je možno (jih je menda ogromno) pa za vse spremembe ki jih opažaš mu povej. Moreš kar zahtevat določene stvari če hočeš kej dobit pri nas.
No zame to moja teta počne k je medicinska sestra pa se mal spozna na to tku da jaz sam ubogam user posted image
Se bom pozanimala kaj so men pregledval k res ne vem(madona sej me je kar sram) sam vem da so pa res dost preizkav na men delal. Kri, voda itak. Pa ultrazvok, pa reakcijski čas (psiholog!), celoten ginekološki pregled...

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dvotedenska DIETA
12.3.2006 14:45:02   
pika**
ne razumem, kaj mate tolk proti slivam ?   men ne diši tisti dan  z ribami , ker so meni bljak in jih ne jem  že več kot 20 let .

sploh pa še dojim, zato razen orbitreka nobena dieta ne pride v poštev.
če bi dala dol ene 15-16 kg , bi lohka spet na rit navlekla tangiceuser posted image


_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?