
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
FIT BEJBE-"nujno" obvestilo 21.3.2006 12:28:13
|
|
|
|
Anonimen
|
FIT BEJBE, mene danes ne bo zvečer na aerobiko,ker se slabo počutim,pa še počivat moram.Z Ronjo5 sma se pogovarjale,da vse skupaj prestavimo na naslednji teden,28.3,ob 20.45 pred UŠC.Če katera želi,pa seveda lahko gre tudi danes,samo brez mene,ronja5 naj pa se še sama odloči. Upam,da bom do prihodnjega tedna že boljša,da se vam pridružim!
|
|
|
|
|
RE: FIT BEJBE-"nujno" obvestilo 21.3.2006 12:47:32
|
|
|
|
Teni_
|
Meni tudi odgovarja naslednji teden, ker sem danes zasedena.Se vidimo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Je v Lj dobro poskrbljeno za malčke? ksenija12Ali kaj pogrešate v Lj, za malčke in otroke? izposojevalnico koles,športne opreme (
33%)

trgovino z lesenimi igračami (
7%)

agencijo z izleti za otroke (
19%)

kuharski tečaj za otroke (
6%)

trgovino z rabljeno otr. opremo (
21%)

frizerski salon za otroke (
13%)
Število vseh glasov: 370Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!