|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice
26.12.2006 10:42:38   
Barbk
No kje ste vse...A je katera proti P odbrzela?user posted image Upam, da ne bom sama samcata tlele gor ostala.Zdaj bi se pa res lahko začel počasi dogajat. A se zmenmo?Jutri vse odletimo proti P in prav na hitrco rodimo naše lepe pikece pokece.user posted image  Jutri imam spet G in CTG, pa upam, da me bo tud dol kaj pogledala ( me še ni user posted image ). Pol naj pa kar reče, da naj se odpravim v P rodit.user posted image  Bejbike kako pa je s to plodovno, kdaj začnejo ugotavljat kakšna je in kako. user posted image  Se mi zdi, da ko si enkrat čez rok, da pa bi mogli kaj kontrolirat, a ne. Al sem že mal panična. Moj_moj kako, a tebe mislijo pa "šparat" kar do silvestra, pa šele pol kaj nardit.user posted image user posted image  Ma so ja nori.user posted image  R1ta pri tebi se pa jutri nekaj dogaja, a ne. Držim user posted image . No potem pa ostaneta še Pika in Lidijat. Oh Lidijat saj tebi se pa ne mudi še tako (zelo).user posted image  A bi me zdele mal na nos,a. user posted image  user posted image Saj veš, da se hecam. Ja Pika kaj pa pri tebi pravjo, a bodo kaj pobezaluser posted image , da bo šlo to kaj hitreje. user posted image  Aha še to sem hotla vprašat. Do kdaj čez rok te obravnava izbrani G in kdaj te začnejo kontrolirati v P? Men moja G nič ne pove, jaz sem pa tud čist smotana-mi tud listek ne bi nič pomagal.user posted image  Aha pa še to sem hotla povedat, da sem čist presenečena, da mi nobeden ne teži po telefonu, če je že in kdaj bo. No samo naša mami me vsak jutr pokliče in preveri kje se nahajam.user posted image  Mislim, da je še najbolj nestrpna prav ona.

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Decembrčice
26.12.2006 11:11:22   
r1ta
Dobro jutro!

Sem še tukaj. Ponoči me je nekaj razganjalo od 12.30 do 3.30 vsakih 10 minut, ko pa sem rekla, da se bom šla rihtat (tuširat in lase prat) je pa čudežno vse skupaj potihnilouser posted image . No, prejle grem pa na wc pa je na papirju ostala taka brezbarvna sluz. Sam Bog ve kaj je to?! Bomo videli tokom dneva če bo kaj, drugače mi bojo pa itak jutri odstranli tisto membrano in upajmo, da se bo potem začelo kaj dogajat...

Hja, buško mi je pa popokal v zadnjih dveh dneh. Je bilo vse tako napeto, da sem se komaj premikala in prav tam kjer je pupa tiščala ritko ven je koža popokala. Pa sem le mislila, da ne bo. Če bi na rok rodila ne bi imela niti ene strije na trebuhu. Kaj čemo? Bo že...

Punce moje, imejte lep dan! Če se začne kaj dogajat pa se tipkamo.



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Decembrčice
26.12.2006 12:35:31   
lidijat
Živjo še zmer user posted image !

za mene še res ni panike Barbk, te ne bom nč na nos  user posted image ,  čeprav so že firbci, ja kdaj pa bo, pa sosede mamo sprašujejo, če smo že kej dobil. Jaz sem čist sprijaznjena, da do Novega leta ne bo nič, sploh, ko opazujem stanje vas ostalih še user posted image  na RR-ju. Pa še v prvo imam tako fajn zamudno izkušnjo tako, da še zdaj nisem pripravila torbe za v P (še zmer ne, rekla sem pa že 30-krat, da jo bom).

Barbk, jaz mislim roditi v LJ. porodnišnico, se mi zdi, da si spraševala pred dnevi - mogoče se pa kmalu vidimo (za zamudnice res upam, jaz pa tudi ne bi imela nič proti). Imam pa v četrtek na PDP prvi vaginalni pregled pri mojem G.-ju, v soboto pa pregled v porodnišnici. Bi rekla, da te po PDP-ju največ en teden še obravnava tvoj G., potem se pa  s tabo ukvarjajo v porodnišnici. Je pa res čisto odvisno od ginekologa in kje misliš rodit.
Zdaj, ko so prazniki se nas bodo pa G.-ji tako ali tako znebil in bodo vse delo opravili v porodnišnicah. 
Kar se plodovnice tiče imam jaz slabo izkušnjo v LJ. porodnišnici. So mi 14 dan po PDP-ju komajda naredil UZ in plodovnice praktično ni bilo nič, no potem so pa le sprožil porod, ker sem bla spodaj čisti beton. Ne vem, kako delajo v drugih P ampak glede na vse CTG-je in amnio, ki jih imajo nekatere, je kar boljša kontrola, kot v LJ. 

R1ta tebim želim, da bi se res čim prej odpravila po bejbiko, ker tole je pa že matranje, a ne? Saj bo, še malo, če ne bo narava svoje naredila bodo pa pomagali.  

Pa Pika30 je tudi nekam potihnila, a ste šli rodit ali tako uživate v praznikih.

Ja ni kaj, ko bo pa bo. Držte se mi!

LP
L.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Decembrčice
26.12.2006 13:17:56   
lora16
Tudi jaz sem še user posted image  med vami in zamujamo 3 dni. Jutri imam v P pregled ker moja G ne dela pa da vidmo če se kej dogaja. Zdaj vas že 2. teden spremljam tko, da sem kar v podobni situaciji.

Lp vsem!
PDP 23. 12.

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Decembrčice
26.12.2006 17:00:17   
Anonimen
Živjo moje decembrčice user posted image  se dolgo nismo slišale. Mi smo vmes rodili, seveda hvala za čestitke, pa tudi dobili nazaj računalnik, tako da bomo lahko naprej čvekale.

Tiste, ki ste že v ciljni ravnini, sploh pa tiste, ki že tečete častni krog, držte se, veliko poguma in sreče, pa da vas čimprej odrešijo in dobite svoje lepe male štručke!

(odgovor članu lora16)
  Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Decembrčice
26.12.2006 20:11:09   
crci06
Evo, najprej novičko za decembrčice, pol jo pa še skopiram na Rodili smo:
Pravkar sem prejela tale lušten SMS:

"17:03 naju je teden čez rok osrečila mala Nia,
velika 51 cm in težka 2880. X500:"

najprej seveda še enkrat iskrene čestitke!

zdaj pa še en hiter odgovor Barbk: jaz sem bila pri G nazadnje 1 teden pred rokom in je rekla, da če prej ne, da naj grem na rok na amnio v P.

In vprašanje: kako delujejo tablete za mehčanje mat. vratu? V kolikem času? Zdaj že razmišljam, če bi jih v četrtek prosila, pa da bi blo pol kaj v parih dneh, al kako to gre? Ker če mi jih dajo po novem letu, pol bo glih za pusta kaj, hahaha.

Pa še pohvalim se: hitim... šibam.... prvič likat v "liaklnico" oz. garderobno sobo...

Zdaj smo pa res že zelo blizu finiša s sobicami, smao kaj, ko je zdaj treba še vse preselit, pa sploh ne vem, kje naj se lotim. Tolk se je nabralo ene šare... Ne vem, kako mojmu rata, da ma vse tipitop....  Poklicna deformacija verjetno.  Pa tolk pridna žena user posted image

Evo, od jutr zjutraj, ko mi bo spet dolgčas, bom pa spet tukaj gor visela in jamrala...  bom raje danes bolj kratka...


Lepo in mirno noč, razen tistim, ki boste rodile - vam pa naj čimbolj dogaja
(katerakol se že najde tukaj not user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Decembrčice
26.12.2006 20:17:20   
frufru
user posted image     user posted image
Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja
15.11. - Pikanogavička - 2.12. - user posted image - Aljoša 
24.11. - Tintara - 1.12. - user posted image - Nadja
26.11. - Emamair - 24.12 - user posted image  user posted image  - David Llewelyn, Luka Griffin 
26.11. - Tejkaz - 12.12. - user posted image  - Eva 
27.11. - TinaM - 21.12. user posted image
28.11. - Supermami - 3.12 - user posted image - Tilen
30.11. - Katja34 - 9.12. - user posted image  - ???
30.11. - Naja3  - 23.11. (1.12.) - user posted image - Tija
30.11. - Sabini - 6.12. - user posted image - Jan  
30.11. - Ema82 - 6.12. - user posted image - Tian
01.12. - Vampirka - 22.12. - user posted image - Laura 
05.12. - Vilma - 17.12. - user posted image - Dominik
05.12. - Frufru - 01.12. - user posted image - Lovro
07.12. - sončka1 - 2.12. - user posted image  - Gašper
11.12. - Manetka - 1.12. -  user posted image  -   Alja
12.12. - Shorty - 11.12. - user posted image  - Nika
12.12. - KlavdijaK1 - 16.12. - user posted image  - Tristan
15.12. - Severnica77 - 13.12. - user posted image - Leo
16.12. - London_paris - 31.12. - user posted image  - Ožbej 
18.12. - T_t_y - 28.12. - user posted image - Alja
19.12. - Meta - 17.12. - user posted image - Matija 
25.12. - Petri85 - 15.12. - user posted image  - Benjamin
25.12. - X500 - 18.12. - user posted image  - Nia


Trenutno stanje:
user posted image user posted image   15
user posted image user posted image   11
Nestrpno čakajo: user posted image

Mala pika - 16.12. -
R1ta - 16.12. - user posted image  - (Ana) 
Zasavka - 18.12. -
Pika30 - 20.12. - user posted image - (Ajda)
Moj_moj - 21.12. -
Anneli - 21.12. -
Barbk - 22.12. - user posted image - (Manca)
Lora16 - 23.12. -
Baltazarka - 25.12. -
lidijat - 28.12. - user posted image - (Sara ali Eva ali ... ) 
Anckabancka - 31.12. -
Ferr  - 31.12. -
Malecka - 31.12. - 
Bianka -  16.1. (predviden CR 27.12.) - user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil frufru -- 26.12.2006 20:21:07 >

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Decembrčice
26.12.2006 20:19:15   
frufru
user posted image x500 user posted image ČESTITKE ZA NIO!!!user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Decembrčice
26.12.2006 20:29:45   
r1ta
Bravo x 500user posted image user posted image user posted image !!!! Čestitke in user posted image user posted image user posted image  za malo Nio!
 
Zdaj je pa tega dosti! Vse me boste prehitele! Ajdi Ana, dosti je bilo lišpanja, gremoooo!!!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Decembrčice
26.12.2006 21:15:10   
r1ta
No, pa berem zdajle na med.over.netu, da bi znala biti tale prozorna sluz celo cepek (c s stresico - moj cokonalnik sem za danes ze ugasnila, pa vam pisem z cokonalnika mojega dragega). Upam, da se bo zacelo kaj dogajat, ker mi tisto jutrisnje storanje nic ne disi... Vsekakor vam javim! Drzite pesti babike mojeeeeee!!!

Natika

P.S. Grem malo na stran 53 pogledat!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Decembrčice
26.12.2006 21:16:03   
pika30
user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke X500 za Nio!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pri meni bo jutri en teden čez rok in imam ctg...me zanima če bodo kaj novega povedali.Ja zanima me,zakaj še meni niso delali amniouser posted image na podlagi česa se G odloči za to?Moj moj tablete za mehčanje pa kar zaprosi...kako delujejo ti nebi znala povedat.Znala bi te pa pohvalit..prmejnduš dekle si pridna.user posted image Barbk mene je G obravnaval še 2 dni čez rok zdaj pa me B.R1ta vso srečo jutri...pa da se ti že začne dogajat...glede trebuha pa se nič ne sekiraj,ker nas je ogromno okrog tebe,ki imamo take bušije...sej bo!!
Meta dobrodošla nazaj,kako se kaj cartate doma,a že imaš kakšno slikico od Matije?
Te dni sem tolko lenarila in se tolko prenajedla,da se komaj spravim do compa.

Punce seznam se že vidno krajša...vam povem,da bomo še ta teden vse laufale v P. user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Decembrčice
26.12.2006 21:32:14   
pika30
user posted image R1ta držim pesti.user posted image
Goo goo goooooo!!!!user posted image naravnostuser posted image v porodno!!!user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Decembrčice
27.12.2006 3:10:03   
pika30
Jutro punce,
ja zdaj pa jaz šibam pred R1ta v porodnouser posted image ...začela sem krvavet...trenutno imam še "rahle" krče.
Držite pesti!!!!!!user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Decembrčice
27.12.2006 4:30:02   
frufru
user posted image user posted image user posted image Pika30user posted image user posted image user posted image  go punca, pa čim lažji porod

Mi smo pa spali od 10h-4h smo jedli in že spimouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil frufru -- 27.12.2006 4:31:47 >

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Decembrčice
27.12.2006 8:22:49   
Strawberrie Cherrie
x500 ČESTITKE za žabiko Nio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa veliko cartlanja pa čim več prespanih nočiuser posted image user posted image user posted image

Pika30 in R1ta -> upam, da danes obe roditauser posted image user posted image

Pa vsekakor vse ostale čimprej pejte rodituser posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Decembrčice
27.12.2006 8:26:47   
frufru
Pika30  je najbrž že odjadrala v P, ko se ne javi, kaj pa R1ta? Držim pesti za vseuser posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Decembrčice
27.12.2006 8:56:20   
crci06
Dajmo R1ta, dajmo Pika!!!

Držim pesti, da se vsak čas vsujejo SMS-i z lepimi novičkami....
Bom imela telefon skoz pri sebi...

Uh, sem nestrpna, nič čudnega, da so drugi okrog mene tudi.
Decembrčice imamo pa le še 5 dni časa... user posted image


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Decembrčice
27.12.2006 9:00:10   
crci06
aha, pa Bianka ima danes predviden CR!!! 
Mogoče pa dobimo kar 4 nove user posted image !!  Napovedano user posted image user posted image  in user posted image user posted image ...

Dajmo!!!!


Pa še Barbk čakam, kaj bo kaj sporočila...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Decembrčice
27.12.2006 9:11:03   
frufru
Vidim, da ni še nič novih user posted image  na obzorju. user posted image  Jaz bi pa tako rada tabelco popravljala.user posted image Dejmo, user posted image dejmo, user posted image dejmo, saj ni treba čakat na novoletnouser posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Decembrčice
27.12.2006 10:02:41   
crci06
Malo za spodbudo...

Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja


Kaja je pa danes stara natanko 2 meseca! user posted image  
Čez 1 teden bo pa Aleksej že 3 mesece star... user posted image

Nekateri pa... ???????????????

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Decembrčice
27.12.2006 10:16:18   
Barbk
O špica....Nekaj se dogaja...user posted image user posted image  Uh mi kar srček bolj razbija. No, da ne bo pomote-pri nas nič novega.user posted image  
X500 iskrene čestitke za Nio!!user posted image user posted image  Pa ste jo le končno dočakali malo princesko.Ja kolk je pa lepa ko se je tolk časa lišpala...user posted image  
Go R1ta, go Pika.....Dejmo bejbiki, držim user posted image . Uh čist sem not padla. Ja pa Meta welcome back.user posted image  Zdaj ste pa čist komplet familca. Lidijat upam, da se res kje srečava v P. Jaz bi v bistvu šla rada kar danes...user posted image  A si ti za?user posted image  Me res prav zanima kaj bo danes CTG povedal.Včeri me je tako čudno dol pritiskalo, da sem bila že 100%, da bo danes dan D. Zdaj pa nisem več ziher.user posted image  Mogoče me pa G res kar pošlje v Rim.user posted image  Se mi zdi, da sem pripravljena našo pupiko objeti, jo polubčkati...user posted image  Joj ko bi ona vedla kolk jo zdaj že nestrpno čakava...user posted image Njej je pa tak luštno v mojmu buškotu. Pridi Manca.... Resnično upam, da bomo popoldne leteli kam proti P. Moj_moj daj se mal ustavi bejbika...Tolk delaš, da boš pozabla it še rodit.user posted image  

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Decembrčice
27.12.2006 10:33:49   
emaa
r1ta ti boš očitno rodila, tako je izgledal tudi moj čep. Upam, da se vam uspem do jutri kaj javiti s porodno zgodbo, ker od petka do danes nisem uspela računalnika niti prižgati kaj šele prebrati. Smo pa imeli super Božič, sva Luko peljala k Davidu v bolnico n smo za nekaj uric uživali kot družina.

Čestitke vsem puincam, ki ste vmes rodile.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Decembrčice
27.12.2006 11:10:38   
r1ta
Punce, jaz sem še vedno tu. Ponoči se ni nič dogajalo. Zdaj vsa nervozna čakam, da bo ura 13 da se odpraviva na pregled. Pa da vidimo kaj bo temu pregledu sledilo...

Upam, da gre Piki30 gladko in predvsem brez velikih bolečin! Dajmo Pika30user posted image user posted image user posted image ! Držimo pestiuser posted image user posted image !!!

Hvala punce za vzpodbudo! Javim kako je bilo!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Decembrčice
27.12.2006 11:16:59   
lidijat
Živjo vse še user posted image  in mamice!

Se pa kar dogaja, danes pa menda bo nekaj user posted image . Gremo R1ta, Pika30 in tudi Bianka pa še vse ostale,  ki zamujate!! Veliko sreče in čim manj muk pri porodu.
Saj dosti nas pa ni več ostalo med decembrčicami, tako, kot tudi časa ne, da smo res decembrčice.
Ja, Barbk grem kar takoj zdej, če si za, se dobiva še na kavi, potem pa rodit user posted image  !!
Jaz bom od jutri naprej mal smotana, itak sem pa vedela, da bo tak scenarij (zamuda mislim in ne prehitevanje). Jaz imam celo noč trebuh kot kamen, ne morem spat pa sem ponoči decembrčice brala od začetka pa tja do 55 strani (sem se vam pozno pridružila, pa sem mogla mal zvedet, kaj je dogajal v začetnih mesecih).
Za današnjo noč mi še ostane kar nekaj gradiva.

Bom vidla, kako bom preživela jutrišnje "otipavanje" tam spodaj, se grem na PDP pokazat h G.-ju.

Ja slej ko prej se bo zgodilo, meni sicer še ni čist jasno, da je to že skoraj to, ampak komaj čakam, tako kot vse ostale.

Zdaj se grem pa še malo majat po stanovanju (pospravljati in likat) pa risanke s tamalim gledat!

Lep sončen dan, pa čim prej  user posted image  tistim, ki ste na vrsti!

LP

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Decembrčice
27.12.2006 11:36:44   
t_t_y
Čestitke user posted image user posted image user posted image X500 za punčico in prijetno crkljanje.

lp

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?