|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HSG
14.3.2007 18:44:04   
lana38
Tudi jaz sem šla kar peš, ker mi je bolnica čez cesto. Bi morala do parkirišča dlje iti, kot imam do doma.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: HSG
16.3.2007 18:54:23   
hokejistka
Danes sem dobila datum za HSG v KC. "Mučili" me bodo 27.3. Mi je pa rekla sestra da rabim vzet samo dva dni bolniške (na dan posega in še naslednji dan). Domov bom šla pa že okoli 10-ih, če sem jo prav razumela. Po mojem bom šla kar sama z avtom.
Mi je pa prijazna sestra rekla, da se zna zgoditi tudi, da se jim pokvari rentgen user posted image user posted image user posted image , kar močno upam, da se ne bo zgodilo.


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: HSG
17.3.2007 13:38:46   
lana38
Ne razumem, zakaj bi se jim pokvaril rentgen?user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?