|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Klomifen+pregnly??? Nasvet 4.4.2006 10:38:11
|
|
|
|
ona78
|
Pozdravljena, jaz sem sedaj že tretji ciklus na Klomifenu, na katerega dobro reagiram...sam še ni!! Teh inekcij žal ne poznam, upam da nam uspe zagledat lep pozdravček iz tvojega konca!
_____________________________
Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate. Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov, za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako povedati za nosečnost?Poglejte si nekaj najbolj simpatičnih in zabavnih fotografij, s katerimi so nekateri pari oznanili svojo nosečnost!
Zadnje s foruma
Finance v družiniMichonne RRKako imata s partnerjem razdeljene finance?Vse imava strogo ločeno (
13%)

Stroške si razdeliva ostalo vsak porabi po svoje (
17%)

Vse porabiva skupaj po dogovoru (
68%)

Z denarjem upravlja samo partner (
0%)

Z denarjem upravlja samo partnerka (
2%)
Število vseh glasov: 53Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!