|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Klomifen+pregnly??? Nasvet 4.4.2006 10:38:11
|
|
|
|
ona78
|
Pozdravljena, jaz sem sedaj že tretji ciklus na Klomifenu, na katerega dobro reagiram...sam še ni!! Teh inekcij žal ne poznam, upam da nam uspe zagledat lep pozdravček iz tvojega konca!
_____________________________
Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate. Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov, za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiČetrtek je dan za seksStrokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Zadnje s foruma
Spletni nakup oblačilmajchKako pogosto kupujete oblačila na spletu?vsak teden (
2%)

1-3 na mesec (
5%)

nekajkrat letno (
20%)

ne kupujem (
73%)
Število vseh glasov: 97Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!