Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Premalo plodovnice in prevelika posteljica 4.4.2006 11:15:37
|
|
|
|
Teni_
|
Na žalost ti ne znam pomagat, ampak moram napisat, da me je skoraj kap, ker sem mislila, da ti pričaakuješ, pa nič ne vemo. Držim pesti, da bo vse OK.
|
|
|
|
RE: Premalo plodovnice in prevelika posteljica 4.4.2006 15:41:18
|
|
|
|
Anonimen
|
Mojca, saj upam, da se bom kmalu znašla na tem forumu kot redna uporabnica... Kakorkoli že, a res ni nobena imela težav s tem??? Kaj to sploh pomeni za otroka?
|
|
|
|
RE: Premalo plodovnice in prevelika posteljica 4.4.2006 20:17:30
|
|
|
|
Grascakinja
|
Ne bi rada strašila, toda moja prijateljica je imela premalo plodovnice, otročku niso prav delale ledvičke, deloma tudi zaradi strdka v popkovini in žal je njen pikec umrl malo pred porodom. Vendar pa njej niso ugotovili te diagnoze, dokler ni bilo že prepozno, kljub današnji tehnologiji. Verjetno bi lahko prej kaj rešili. Nič nisi napisala, v katerem tednu nosečnosti je in tako naprej, tako da vprašanje - če je že bllizu poroda, ji ga bodo morda sprožili. Ne vem. Se sploh sprašujem, če je pametno, da to pišem. Ampak mislim, da je. Saj ji ni treba dobesedno povedat, kar sem napisala, morda jo samo usmeri, da poišče še drugo mnenje pri katerem drugem zdravniku in tako naprej.
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko se lahko zredim med nosečnostjo?Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zadnje s foruma
nakup plenicnada56Bi kupili plenice preko spleta?DA, ker bi prihranili čas (
25%)

DA, če bi bili še drugi artikli za dojenčke (
8%)

DA, če bi bila dostava še isti dan (
11%)

NE, grem raje v trgovino (
36%)

NE, ne maram nakupov preko spleta (
19%)
Število vseh glasov: 208Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!