|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  235 236 [237] 238 239   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilke 2006
23.9.2007 20:47:19   
barba
Ojla!
Mojčika – boljši od zipa je rar. Mislim, da se ga da na netu zastonj dobit.

Men je tud Meta zbolela.user posted image   Sicer je že dober  teden ful prehlajena, zdej pa še ful kašlja tako da greva jutri zjutraj k zdravniku. Bom jutri spet od doma delala.user posted image user posted image user posted image

Sem se lotila zbiranja starih slik mojih tet in stricev. Stara starša imata čez 14 dni zlato poroko in vnuki bomo dali darilo v obliki albuma z slikami pomembnih dogodkov (mi je Zvezdica dala super idejouser posted image user posted image user posted image ). Bo kar veliko dela z vsem. Včeraj mi je padlo na misel, da bi bila super popestritev še projiciranje na steno, ko bomo zbrani ob taki priložnosti.
Mogoče katera ve, če kje izposojajo projektorje oz. kje bi dobila info o tem??

Grem spat …

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5901
   RE: Aprilke 2006
23.9.2007 20:54:20   
eya
Ojla!

Hvala za pohvale za fotkouser posted image

Krista, mi smo šli danes na razstavišče in je bilo kar fajn. Še dobro, da sem si prej na netu pogledala urnik, tako da smo ujeli enega medota, maskoto, ki je bil Žigu prav všeč. Pa tudi v otr. kotičku mu je bilo všeč, je malo risal pa dve fajn igrači so imeli. Jaz sem si pa tudi eno knjigo kupila...

Marelica, pečem pa ravno zdaj, prej sploh ni bilo časa... Bodo kar kokosove kocke...mal jih bom še v službo nesla, pa k varuški tud...pa jih bo hitro zmanjkalouser posted image

Maychika, PB sva že pogledala, še 1x hvala za navodila. Sem se zdajle spomnila, a si ti potem kaj shranila tole pisanje na rr...da bi imela Tia ene vrste dnevnik? Če se ne motim, si ti imela to idejo... Jaz sem nekaj začela, samo tega je fuuul, sem čisto preveč čvekalauser posted image

Mojčika, a imajo mulčki že kar teste? Se mi zdi, da se je šola šele dobro začela... Glede videa pa ne vem.

Uh, jaz moram tudi še eno poročilo do jutri še sfiniširat, sem cel vikend odlašalauser posted image

Lepo spite!




_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5902
   RE: Aprilke 2006
23.9.2007 22:26:17   
ksenija.
Evo, jaz še vedno čakam, zjutraj se zbudim ponavadi slabe volje, ker sem še vedno v enem kosu. Upam, da se naš dojenček čimprej odloči priti ven.

No, včeraj sva z našim imela spet hud dan. Dopoldan smo bili malo na potepu. Ko smo prišli domov, je on hitro z Zalo odbrzel not, ker se mu je mudilo na tekmo. Mene in Blaža z nahrbtnikom in ostalimi stvari pa je kar pustil. No, jaz sem tovorila stvari, Blaž pa je koračil zraven mene z magičnim lončkom v rokah, naenkrat pade preko praga in se začne ful jokat. Sem mislila, da se je pač malo udaril, potem pa vidim, da je ves krvav okoli ust. Spustim vse kar sem imela v rokah in šibam v kopalnico, vsa panična, ker nisem vedela kaj si je naredil. Naenkrat se začne moj dreti na mene, kaj delam, če ne znam skrbeti za otroka, da sem imela samo enega, da mi je on Zalo odnesel in da se je to ravno zdaj moglo zgoditi, ko gre on na tekmo. No potem sva le uspela Blaža malo pomiriti, videla sva, da si je malo popraskal brado in prebil na notranji strani obe ustnici. Sem mu dala takoj gor led in hvala bogu se mu danes na zunaj skoraj nič ne vidi. No, moj je potem odšel na tekmo, Blaž pa je še kar en čas jokal, Zala pa je bila tudi ful nemirna. Ko je prišel moj domov, pa sem mu jih napela, kako se je obnašal. Mu je bilo potem tako hudo, da je mala dva odpeljal, jaz pa sem šla spat. Vsaj nekaj dobrega, sem spala skoraj eno uro, kar se že lep čas ni zgodilo, da bi čez dan spala.

Ste ene napisale, da bi bile rade take kot jaz. Ne želite si, ker sem včasih čisto na tleh, že sedaj poleg dveh, kaj bo ko bodo trije si sploh ne upam razmišljat. Najbolj me je strah, če bomo imeli spet takšnega kričača kot je bila Zala kot dojenček.

Eya, ja naši malčki so si res podobni, pa podobno se obnašajo v kakšnem časovnem obdobju. Recimo Blaža sedaj ful veseli, da mi lahko, ko ga previjam z nago ritjo odbrzi po postelji, ker ve, da ga s tem trebuhom težko lovim. Isto je delala tudi Zala. Sedaj čakam samo na to fazo, ko bo vse njegovo…

Sobico sem uspela končat, tukaj je ena slikica:
user posted image

Ostalo lahko vidite v albumu:
http://ksenija.moj-album.com/album/9456764/?os=9456768

V albumu tukaj pa lahko vidite tudi končno podobo naše vrtne hiške in njene zunanje podobe:
http://ksenija.moj-album.com/album/7613210/?stran=2



_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5903
   RE: Aprilke 2006
23.9.2007 23:00:54   
mojčika
Ksenija vse čestitke za sobico in hiško, res lepo...

Kar se pa tiče bušk, ja kaj čmo, naša je v varstvu pri atiju pridelala lepo šobico, pa toplipod v kuhni je dobil novo barvo....Pa sem bila pred tedi okregana, kako se mi je butnila, sedaj pa to ni bilo nič, pač se zgodi... Samo jaz res nimam živcev, da bi mu sitnarila, jih ima pa on, da meni...Moški svet, ki pa brez nas ne moreuser posted image , zato mu je vedno žal, čist vednouser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5904
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 8:42:43   
Krista28
Ej, Ksenija vse čestitke za otroško sobico. Pa si ti to vse risala, ali so nalepke? Pa tolk si utrujenauser posted image , a ne bi rajš počivala? Jaz bi to spustila. Vsa čast! Pa čuvaj se!!!

Moj na srečo nikoli ne očita. Sem bolj jaz tista, ki takoj skočim. To moram priznat. Je pa fora, da ko smo kje na obisku, ali pa tud doma jst skoz neki migam, on pa pri miru sedi, in potem je tko, da je Kristjan rajš pri meni v naročju kot pri njemu (valjda se več dogaja) in njegova pripomba je: "Ja, pa tolk k tebi rine, da ga težko zadržim...." Sem rekla, da ga naj animira, pa mu kar zmanjka idejuser posted image  

A ste že dobile vabila za pregled pri letu in pol? Mi še nič, pa baje pošljejo po pošti.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5905
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 8:48:06   
ksenija.
Krista, vse kar vidiš je narisano in pobarvano z tempera barvami, nič ni lepljeno. Res sem utrujena, ampak, ko sem risala in ko sem videla kako sta mala dva vsak dan, ko sta prišla domov po stenah iskala kaj je novega in se veselila, mi je vedno znova dalo nekaj novega elana.

Na pregled pri letu pa pol pa so nas že naročili, ko smo bili pri enem letu tam. Imamo pa ta pregled 15. novembra.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5906
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 13:12:34   
barba
Ksenija - ful si lepo narisala. user posted image  Jst pa nimam časa za vse kar bi rada naredila. user posted image  Ti čisto verjamem, da si kar dobila energijo ob radovenih očkih svojih dveh pamžov.

Naš pamž je pa zbolel.user posted image  Zjutraj je imela vročino in sva šli k P na pregled. Ker je (menda, ni še čisto potrjeno) alergična na penicilin sva šli dat še kri. P je ugotovila, da ima virusno vnetje grla, uho pa je rdeče. Upam, da se bomo ognili vnetju ušesa. Zaenkrat nima antibiotika, se greva pa v sredo še enkrat pokazat zaradi ušesa.

Dala sem ji svečko in spi. Sej je čisto znosna za prenašanje, sploh ne teži, samo malo več se carta.
V vrtcu razsajata viroza in slinovka tako sta bila danes v Metini skupini samo 2 otroka od 13. Je kar grozno.user posted image user posted image user posted image
Jst mam bolniško zaradi Mete in bom probala še kaj šivat, če bo le šlo. Itak bom pa za službo delala.user posted image

Men mož tud ne očita (velikokrat) kakšnih stvari. Sem bolj jaz tista, ki me motijo npr. nepospravljena posoda, razmetane cunje, smeti in umazana tla, ... Sej ponavadi sem tiho in pospravim, če sem pa slabe volje imamo tihe urice. user posted image user posted image user posted image  Najbolj me razjezi ko moram kakšno stvar 5x ponovit, da vstane in naredi. user posted image user posted image user posted image  Drgač je pa kar priden in ubogljiv.user posted image user posted image user posted image

Krista - jst tud še čakam na vabilo za pregled user posted image

Kaj bo zdaj z našim srečanjem? Smo že kakšen datum določile?

Aja, po TV gledam pa največkrat CSI, ki si ga posnamem. Pol pa gledam ko mam kaj časa, največkrat zvečer. Ta PB je men mal brezvezen, Razočarane gostodinje gledam če ni lih drugega, drgač pa je TV bolj na stranskem tiru. Skor zmeri pa gledam poročila (kot upokojenci user posted image user posted image user posted image ). 

Grem mal delat za službo dokler Meta še ovčke šteje user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5907
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 13:26:24   
Krista28
Jst sm vabilo ravno dons dobila. 4. oktobra imamo pregled.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 5908
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 20:20:20   
eya
Ojla!

Mulček že spi...imamo malo miru v hišiuser posted image

Mi vabila za pregled še nismo dobili...pa me res zanima, kdaj bomo imeli ta pregled. Žiga ima namreč na spodnji veki eno bulico, ki počasi raste...ne zgleda kot ješprenček, tako da v bistvu ne vem, kaj je? Se mi ne zdi tako nujno, da bi šla v čakalnico polno bolanih otrok (ojej, Barba, pri vas so pa res hude viroze, da toliko otrok manjka v vrtcuuser posted image )

Barba, noben noče določiti srečanja, zgledauser posted image  A se zmenimo to soboto? Pa kje?

Ksenija, super sobicauser posted image user posted image user posted image  A so že kakšni popadki na vidiku?

Lep večer!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5909
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 21:30:39   
barba
Ojla!
Evo naš »slovar«, ki mu manjka veliko veliko besed:
Meta Peina – Meta Gašperlin
Skuta
Mana, mani – mami
Grisina
Ata, ati
Pota – piškot
Tod – Metod
Marta – opica Marta (iz Nodija)
Babaa – Barbara
Mekeka – Medika
Neža
Uhač
Mama
Pisk – gospod Pisk
Cia – Lucija
Tevž – Matevž
Gaja – nemška ovčarka
Anon – sosedov bernski planšar Aron
Lars – sosedov zlati prinašalec
Tana – Karin
Uša – Urša
Kistan – Kristjan
Duan – ata Dušan
Eena – mama Helena
Kok – kako
Nečem – nočem
Nodi bo na čunaniku – Nodija bom gledala na računalniku
Dudi dej – daj mi dudo
Pate – copate
Bodi – oblečt bodi
Tamle zadi – tam odzadaj
Konc je, zmankal – konec je, zmanjkalo, ni več
Mana avto pelala – mami se je odpeljala z avtom
Meta tud avto – Meta se bo tudi peljala
Mana avto – mamin avto
Ata avto – atijev avto
Sinčka – slinček
Piama – pižama
Čevla
Ega ega kok – rega rega kvak
Pakica – kapica
Mana apata dela sesauc – mami ropota s sesalcem
Čaja bi
Žlica, vilca, nož
Hiša
Še štimala – pripravi mi čaj
Žejna pit
Adijo mož
Čau, žijo - živijo
Fantek, punček
Ozika – Rozika
Toni
Biba Mica, biba Tone
Kigica – knjigica
Aja pi – leži, spi
Muci pejd som – muci pridi sem
Kuža
Kava – krava
Becek – ovca
Iček – teliček
Konj
Petein – petelin
Pusek – pujs
Tički, tičica – ptički, ptičica
Kuja – kura
Ščanček - piščanec
Osa beč, muha beš
Oga – žoga
Pajadajz – paradižnik
Buča – bučka
Japiki – jabolka
Kuuza – koruza
Pijčka – krompir
Huška – hruška
Meona – melona
Nenuku – hrenovko
Kuhka – kruh
Faša meka – flaša mleka
Plenica
O teta, papa teta
Tako – traktor
Bajn – kombajn
Tovovak – tovornjak
Atobus – avtobus
Koesom – s kolesom
Zičkom – z vozičkom
Peš sama
Vtec – vrtec

Tole je na kratko, za pokušino sej celega besednjaka ni mogoče napisat.user posted image user posted image user posted image
Grem spat …

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5910
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 21:55:25   
mojčika
user posted image user posted image user posted image

Joj joj barba, mi pa smo pri mama, ata, teta, avto, žio, papa, kuža, neeeee,  in vsa opanašanja živali... Nimamo nobene popačene besede, vse kar reče, je kot je, samo to kar vaši aprilčki znajo, je pa fenomenalno, me bo začelo še skrbet, ko mi tak nič ne povemo še.

Pregled imamo 3. 10., menda bodo cepljeni, pri nas pa vse kaže, da bo MM morala s taščo tja, nisem nič vesela.

Za soboto sem zaenkrat ZA, upam, da me kaj ne preseneti.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 5911
   RE: Aprilke 2006
24.9.2007 22:49:41   
maychika

ojoj ne grem se...kaj sem budala nardila...sem označila tekst in hotla dat copy, sem pa dala paste...sem imela še od prej nekaj kopirano in evo ga...tekst je šel pa pa. pa tko pridna sem bla.

zdej bom pa sam še na kratko...

ksenja...tebe sem pohvalila kako lepo si zrihtala sobico. razumem te, ko ima mož take glupe izpade, pa da ne vidi, da si noseča...brez veze. poznam take fore. želim ti le enega zaspanca, ker boš itak imela živahno...ni treba da ti še en zraven joka cele dni ane. naj bo zaspanec. pa spočij se v porodnišnici.

kaj še...aja...v soboto pridem, če bo ura dobra, ker sem nekaj planirala samo še ne vem ali se bo kaj izcimilo ali ne. lahko pa pridete v škofjo loko. če bo bvreme lepo, nam bo luštno.

pa še tebi barba...če boš slučajno dokončala še uno majico pa mi sporoči. jaz imam zate tudi že narejeno.

no in to kar mi je pobralo prejšnji tekst. sem napisala še par besed od tie. sem si jih kar sproti zapisovala na listek in jih dodajam. ja meta je taka huda klepetulja...bolje da s tio ne prideta vkup, ker bogve kake poplave bi pol imeli ane.

Pada – ko dežuje
Vauuu – ko je kaj ful zanimivega (npr. gremo skozi tunel)
Takole
Tole
Ku kuc
Opa cupa
Žejna
Kosan – kostanj
Saba – soba…običajno ko gre proti svoji sobi
Gujsa gujsa – ko se ziba sem in tja
Gujsala – ko se hoče gujsa
Teče – ko teče voda iz pipe ipd.
Kokala – coca cola
Kuč – ključ
Pokala – ko hoče pokat milne mehurčke
Ananan – ko se igra z avtom in ga oponaša
Tapa tapa – čofa čofa…se gre kopat
Mazala – ko vidi kremo
Muša – muha
Piše – ko vidi papir ali svinčnik oz. ko bi rada kracala
Šonče – sonce

nič tolk zdej na kratko obnovo. nisem tko lepo napisala kot prvič...se mi ne da...eh...

pa eno hudooo brco vsem za lahko noč od naše pikice iz trebuščka

lahko noč


_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5912
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 8:02:13   
Marelica
Oj, aprilke in aprilčki!

Še ena na brzinsko od mene, ko ravno zajtrkujem. Moram pol še hitro malega podojit, pol pa odpeketam v MB k zobozdravniku. Danes mi bo oni bogi zob rihtala, ki je fuč vse do živca. Aaaaa, me je že kar strah...user posted image

Ksenija, SUPER ti je ratala sobica, čudovito rišeš!!!! user posted image  Edino malčke boš morala še prepričat, da ne bodo preveč dorisovali kaj zraven.user posted image  Al pa celo kaj polili po steni. No, ko boste imeli bebija doma (da mi boš ja sporočila!!!), pa pridemo enkrat v živo pogledat. ko boste že večji, se razume.

Aja, sistematskega imamo mi jutri kar za oba, tako smo se z zdravnico zmenili. tak da ne čakam na kako pošto...

Barba, VAU in user posted image user posted image  za Metin besednjak. Ja, s Tio si lahko kar roke podata, pa z Blažem tudi. Madonca, kaki čvekači!!! user posted image  Mojčika, pri nas je isto kot pri vas, tako da... po moje bo pa potem ven vdarilo in se kar ustavit ne bodo znali.

Bolančki, pozdravite se čimprej!!! Jaz moram zaenkrat še trkat, smo še zdravi vsi.

LP

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 5913
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 8:57:33   
miaxxx
Jutro!

Ksenija kapo dol pred tabo user posted image user posted image user posted image . Kakšna krasna sobica!!! Ko bi jaz imela vsaj 5% tvojega talenta bi blo tud fajn. Želim ti hiter in neboleč porod, zdravega novorojenčka in pridne ter ustrežljive ostale člane družinice!!!

Žiga je res pravi bučko med bučami! To je slika za objavo.

Tia in Meta sta tapravi čveki! No tudi mi obladamo samo mama in tata pa še par besedic. Moram rečt, da se je našemu lumpu govor čist ustavil, celo nazadoval. Nekaj časa je pridno ponavljal ali pa se trudil ponoviti besede. Zdaj pa kot da je pozabil kaj je znal in tudi trudi  se ne. Ampak se pa vseeno čist vse zmeniva user posted image .

V vrtec gre ful rad, se mi zdi da vsak dan raje. Kako daleč pa sta DrejDrejc in Čebelica Maja z uvajanjem??? Vam gre? Ste se navadli na nov ritem?

Mi še zaenkrat nismo dobili vabila za pregled ob letu in pol. No naš je ravno danes dopolnil 17 mesecev.

Mojčika mi smo se tudi prijavili na razpis za subvencijo pri nakupu stanovanja. Ti mogoče veš kako je s tem, koliko subvencij dodelijo - vsakemu ki ustreza pogojem ali samo določenemu številu, če je kandidatov preveč, pa potem lahko tudi "izvisiš"? In je potrebno potem oddati vsako leto ponovno vlogo in loviti cenzus?

Lp




(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5914
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 14:28:26   
Krista28
OOO Metauser posted image user posted image  tole pa je besednjak. Pri Kristjanu je isto kot pri MM. Jst se nič ne sekiram. Do tretjega leta imajo čas za spregovorit. Eni prej, drugi kasnej....

Jst sm še vedno čudna....enkrat skoraj 38C vročine, pa potem pade, pa spet naraste. Čudno.....me mal skrbi. Ležim pa ....roko na srce....bolj malo....včeraj popoldne sem dobesedno padla ob 6h v pojstlo, se zbudila ob 11h, preoblekla v pižamo, umila zobe in spala dalje do jutra. Čist koma...user posted image

Za soboto bi tudi jaz prišla. Kdaj bi se pa zmenle? Dopoldne, popoldne....same, z možovi? Zaradi mene je lahko Škofja Loka, še nism bla tam...

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 5915
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 19:18:32   
ČebelicaMaja
Ojla... tudi jaz sem čist fuč, z vročino, polnim nosom in rdečim grlom bingljam v službi...saj bi dobila bolniško, pa je ne morem koristiti, ko imamo tako gnečo pred začetkom novega študijskega leta in je potrebno še vse pripravit.

Ja, Miaxxx nam je uvajanje kar šlo, smo jo hodili cel prejšnji teden iskat po spanju, potem sem se jaz v čet. vrnila iz MB tako utrujena, da  sem zraven naše pikice zaspala in sva spali skupaj do 2h zjutraj, ko se je mož vrnil iz otvoritve enega lokala in je bila tamala odkrita (ker jo jaz nisem dala v vrečo) in mrzla kot led... pa mi je ratal jo prehladit...čeprav mislim,da imajo nekaj zraven spet te trojkice, ki upam, da bodo že enkrat prišle ven... in smo spet doma, s polnim nosom že od petka popoldne, nič ne spimo, dans mi je še kašljat začela, pa ravno smo se fino pocajtal, sem jezna nase ko user posted image

Sicer pa sem zavila v čet. iz poti v CE, kjer imajo C&A in HM z nosečniškimi oblačili. V C&A sem ji nabavila ful štumfkov, bodije in žabce, sem bila pa prijetno presenečena nad ful dobro izbiro nosečniške garderobe c HMju... ni mi jasno kako to, da tega programa ne dajo tud v Ljubljano?! No, ko bo in če bouser posted image aliuser posted image , jo zagotovo mahnem v CEuser posted image

Pa danes so nam novo plinsko peč montiral, smo dobili drugega izvajalca za celih 600€ cenejšega od prejšnjega, vendar še vedno dragega kot žafran,  bomo imeli pa super peč in nas ne bo skrbelo, če je kaj narobe. Aja, smo pa vsi prehlajeni in smo ostali za ta teden brez tople vode in kurjave... hvala bogu za klimo, ki nas tudi greje... upam, da bodo čim prej naredili priklop plina.

Glede subvencij je tako, da jo, če ustreza pogoju dobi vsak, sem lani jaz klicala na SSRS, vendar sva presegla cenzus, ki je res nizek... tako, da če ti izračun (imaš ga na spletni strani sklada) pravi, da ustrezate, potem go for it....

Sicer pa jaz še nikoli nisem dobila nobenega vabila in raje vedno kar pokličem in se naročim. Pri 18 m moramo tudi k pedontologu, prvič smo bili pri 10h in je rekla dr. naj pridemo ponovno pri 18m.

No naš besednjak je tudi bolj skromen in trma velika... ko ji paše čeblja in govori včasih kar po stavkih... zadnjič je rekla tko je to... sem samo pogledala, potem jo pa osvajam, da bi kako rekla in sprašujem, kaj je to, kje je to in vse živo, se mi pa samo smeji, češ zdej pa ne bom... naša je sploh en tak ovenček...

Zdaj mi zaradi trojkic zgrize (beri odgrizne ali pa samo natrga) 2 dudi na dan, prej smo imeli samo Avent, zdaj pa sem posikala kak cenejši kos in sem nabavila ene od NUKa, MAM in Chicco- pa jih prime v roko in zabriše na tla, češ, ta ni taprava,potem pa reče tam in kaže na Aventovo...včasih me tako šola, da se kar bojim, kaj bo, ko bo starejša.

Včeraj mi je nagajala in je splezala na podstavek stoječe luči in se gugala, ker bi jo lahko razbila sem se ful razjezila in rekla, da ne sme, da se lahko razbije... ona se smeje in se guga naprej... potem sem bila že ful jezna in ostro rečem, da ne sme... se ustavi, se mi ful očraljivo nasmehne (moja jeza je seveda minila) naredi en krog... kao big deal... in ko nisem več gledala hop, nazaj na luč... ko sem zašibala proti njej se je pa ful naglas smejat začela in se začela lovit z mano po stanovanju. Navihana, da je kaj... je pa tud res, da ji je v stanovanju že pošteno dolgčas, ker jo imam kar notri, ko tako iz noska in očkov teče, pa tudi kašlja.

no zdaj sem pa roman napisala, pol me pa spet naslednjih 10 let ne bo tukaj gor... bodite lepo.user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5916
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 19:46:37   
eya
Oj...
Meta in Tia-sta pa res veliki klepetuljiuser posted image  Najboljša mi je tista, da mami ropota s sesalcemuser posted image

Marelica, kako si uštimala pri zobarju, upam, da bilo preveč boleče.

Ksenija...jutri imaš pa PDP, a ne...držim pesti, da boš rodila in da bo lahek in hiter porod...pa zdrava bebicauser posted image

Glede sobote...midva tudi lahko prideva v ŠL...bova pa sama, ker mora moj delat.

Jaz sem tudi prehlajena...no, k sreči čisto brez vročine (tkam), samo poln nos in bezgavke me fuuul bolijo. Sem očitno pokasirala od mojih dveh...v začetku prejšnjega tedna je imel zabasan nos Žiga, potem je zbolel Martin (njega je seveda doletelo najhuhe od vseh trehuser posted image ), zdaj sem pa jaz na vrsti, zgleda...

Rok...kam si pa ti pobegnil, da se toliko redkeje javljaš?user posted image

Pozdrav vsemuser posted image


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 5917
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 20:41:03   
rocky2
Rok...kam si pa ti pobegnil, da se toliko redkeje javljaš?


Nikamor nisem pobegnil, REDNO VAS PREBIRAM, samo nimam več toliko časa kot sem ga imel. V službi imam toliko dela, da delam 100/h pa komaj uspem vse stlačit v okvir osmih ur....doma je zelo podobno....zdajle imam Brino v naročju in je začela glasno protestirat, tako da mi tudi tokrat ne bo uspelo, da bi kaj več napisal...

se še slišimo

l.p.
Rok

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5918
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 20:43:26   
barba
No, če bo Meta do sobote OK prideva tud midve na kavo v Šk.Loko.user posted image

Sam tok za zdej ....user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5919
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 21:14:11   
alička
Če bo vreme lepo, lahko tudi midve prideva v ŠL. Bova itak sami pa brez avta, pa bova to naredili kot en mini izlet z vlakom...že študiram vozni red user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 5920
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 22:07:26   
alička
Maychika, kje je v ŠL železniška postaja, a kje blizu avtobusne?

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5921
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 22:15:34   
maychika
ja če ste vse za Loko pol pa povejte kdaj približno bi se dobili. dopoldne ali popoldne? ali pa vsaj okvirno uro. jaz pridem s tio, če pa bo spala pa pač pridem sama...jo lahko tudi dragi kasneje pripelje...
a ima mogoče katera ki bi prišla v Loko Hoferja kje blizu? Jaz bi Tii kupila ene hlače, pa so šele od četrtka naprej, samo ga imam res daleč...moram skoraj do radovljice, da bi kupila dva para hlač...če je kakšna ki bi bila pripravljena it iskat, bi bla zelooo vesela...

mene je danes moj presenetil...user posted image  sva imela obletnico poroke, pa sem mu prinesla šopek rožic in mu dala lupčka, on pa meni lupčka nazaj in to je blo to...user posted image  A kera zamenja? hi hi...

danes sem bla na Jesenicah...sem zadnjič klicala, če moram ponovno na posvet za epiduralno, če sem že bila, pa una ni imela kaj dost pojma. Je rekla da naj pridem, da me bojo imeli v evidenci, no danes pa grem tja in so mi rekle, da mi sploh ne bi bilo treba priti. Ja ... kaj mi to pomaga ko sem enkrat že tam. Še mami je šla z mano, da mi je delala družbo, pa da je peljala in je šla za to prej iz službe. Ma...sva rekli, če ne drugega je bil izlet, sam vseeno...

nič grem v posteljo...zaspala itak še neki časa ne bom...

lp vsem

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5922
   RE: Aprilke 2006
25.9.2007 22:17:54   
maychika
alička...ne železniška postaja je nekaj km od avtobusne. za peš je kar daleč, če greš tja kr tko...je pa na železniški postaja za lokalni avtobus, sam ta pa čez vikend kolikor vem vozi na eno uro... Lahko te pridem iskat, samo nimam dodatnega otroškega sedeža... če pa greš na bus, pa prideš direkt v center... te še kaj zanima?

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5923
   RE: Aprilke 2006
26.9.2007 7:33:17   
ksenija.
Tako, prišel je moj dan D, pa se še zaenkrat nič ne dogaja. Mogoče pa bom res rodila za Zalin rojstni dan, pa še darilo od Mercatorja dobim v tistem tednu.

MAychika, torej boš spet rodial z epiduralno, no jaz sem oba rodila čisto naravno in brez vsega, sedaj pa sem se odločila za Ultivo, ki jo imajo na novo v ptujski porodnišnici. Bomo videli kako bo.

Jaz sedaj kar uživam te zadnje dni, mi moj zjutraj oba odpelje in sem dopoldan sama. PA saj po eni strani mi paše, malo kaj počasi pomigam in naredim. So pa zato popoldnevi ful naporni, ker me Blaž res zelo pogreša.

Se je pa Blaž sedaj ful začel igrat z lego duplo kockami, ker vidi da se Zala z njimi igra in jih sestavlja. Tudi zato sva Zali kupila komplet živalski vrt iz teh kock, čeprav so te kocke res ful drage.

OK, grem še malo počivat in čakat, če se bo kaj začelo dogajat. Mi je pa moj rekel, da moram počakat do popoldneva, ker je on šel v Ljubljano na en sestanek

Jutri pa imam prvi pregled v porodnišnici.


_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 5924
   RE: Aprilke 2006
26.9.2007 7:42:41   
mojčika
Dobro jutro, pred odhodom v LJ vas še malo pozdravim...

Tudi midve prideva, jaz bi osebno raje dopoldan, vem pa da ste vse pridne kuharce in to verjetno ne bo šlo...

Maychika, midva sva imela obletnico poroke v ponedeljek, pa se ne jaz ne on nisva spomnila, sva zvečer kot dve kladi padla v posteljo, šele v torek zvečer sem jaz zakričala, zamudila svauser posted image , no iskreno, niti mi ni kaj dosti, da bi na ponedeljek poln dela praznovala, bom probala kak vikend kaj zorganizirat...
HE HE MENJAŠ???user posted image

Hofferja pa imam samo 60km stran, žaluser posted image

Ksenija, no želim ti, da bo danes tvoj dan D tudi v resnici, drži seuser posted image

Tako, pot pod noge, zvečer, če bom pri močeh, se oglasim...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  235 236 [237] 238 239   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  235 236 [237] 238 239   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?