|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 [232] 233 234   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 12:22:11   
medika 13
lana38 in andreja2000 sedaj pa že imata velike trebuhe a ne? nekatere pravijo se je lažje kotaliti kot hoditi user posted image user posted image user posted image Že odštevam z vama do decembra.... vidve v porodnišnico po user posted image jaz pa user posted image - lov na novega user posted image

Jaz pa močno pogrešam stunfek ali katera ve kaj je z njo in kje se potika?

Pozdravček user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5776
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 12:30:59   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

andreja2000, decemberke te že pogrešamo.user posted image Že par dni se tam nisi nič oglasila. A si morda zamenjala mesec in boš prej rodila?user posted image
LP



user posted image user posted image user posted image  to si me nasmejala!Ja,saj vas berem ,za pisanje mi pa kar nekam časa zmanjka,popoldan je pa običajo računalnik zaseden.

medika13     dobrodošla spet med namiuser posted image


Se bom morala na hitro poslovit in se morda še kasneje oglasim.Sva z mojim pravkar pršla iz Lj in bila sva tudi v parku zvončkov kjer sva prižgala svečko najini Tini in še eno za vse ostale user posted image ,ki so zraven nje.

Vsem lep dan in vikend!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5777
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 12:44:01   
Milamay
Pozdravljene!

Jaz pa sem ravno od ginekologinje. Je klicala tudi v LJ in je izvid v redu. Kromosomsko bi bila naša pikica zdrava. Kaj je bilo krivo, da je srček nehal biti, pa ne bomo vedelil nikoli - lahko je bila posledica HB, lahko je bila kakšna napaka na srčku ... Zdaj priznam, da sem zmedena. Po eni strani sem vesela, da je bi bilo dete zdravo, po drugi pa nimam pojma, kako se naj odločim za naprej. G je mnenja, naj še enkrat poskusiva. Na koncu sem jo vprašala še glede zaščite, pa je rekla, da se sedaj o tem ne bova pogovarjali, da nama da nekaj mesecev, da premisliva in če bo najina odločitev 100 %, da ne bova več imela otrok, takrat se bova pogovarjali o zaščiti. user posted image  Res je bila zelo pozitivna, ves čas me je spodbujala, naj se še odločim in naj še poskusim ... Trenutno sem še v zelo negotovi fazi, očitno mora preteči nekaj časa, da se te slabe misli malo oddaljijo, potem pa ... Bog ve, kaj bo. Bova videla. Če bova čutila željo, se bova še enkrat podala v ta boj. Moram sicer reči, da je mož za to, da bi še poskušala, jaz sem bolj negotova. Ampak pustimo času čas, ne?

Lep jesenski pozdrav vsem

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5778
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 14:19:57   
lana38
medika 13, moj trebušček si lahko pogledaš v mojem albumu, če te zanima. Slika je stara 6 dni.

andreja2000, malo smeha mora biti tudi glede poroda, ne.user posted image  Hvala za svečko za naše user posted image .

Milamay, to je zelo pozitivno, da je bil user posted image  kromosomsko OK. Čeprav to zdaj zate res ni nobena tolažba, je pa vseeno neko upanje, če se boš odločila za še enega user posted image . Čas bo naredil svoje in takrat se boš odločila, tako kot bo za vaju najbolj prav.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5779
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 15:20:51   
andreja2000
medika13  ja,moj trebuh je res že velik,če prav jaz sama niti nimam takega občutka,vendar mi drugi to povejo user posted image ,ja,pa dajmo,odštevajmo skupaj dneve.......

Lana38 ja,smeh je pa res vedno dobrodšel in naj ga le bo čim več!user posted image

milamay res je,kot pravi Lana to zelo spodbudno,da user posted image  ni imel kromosomske napake.Najbolje,da sedaj ne razmišljaš preveč o morebitnem vzroku zakaj se je to zgodilo,ker enostavno pravega odgovra ne boš dobila.Najbolje je,da sedaj res pustiš času čas in morda ,upam,potem enkrat kasneje spet začutiš željo po novem življenju user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5780
   RE: skupaj na poti do cilja
12.10.2007 18:28:06   
sonchek
Ojla..
medika13...pozdravljena nazaj v resničnem življenjuuser posted image user posted image user posted image

Milamay...NE OBUPAT...res pustita času čas....ampak mogoče se v tem času zgodi kaj nepredvidljivega in zanosiš in donosiš...valda da ne boš kr tko vrgla puške v koruzo...
..Mogoče res še enkrat dobro premislita, in kaj veš...mogoče pa le??? user posted image
Jaz že držim pesti...

Evo moje punce...jaz sem bila danes cel dan zunaj,ko je bil tak lep dan...mal sem moje rožice rihtala...čeprav v nedeljo napovedujejo slano in vprašanje, kaj bo potem z njimi...no, pa naj jim bo, ker jih še kr ne morem vržz stran, pa še vedno cvetijo...pol sem pospravla balkon in teraso...nečakinja (4-let) me je ves čas zabavala...in tako je minil dan...sedaj malo posedim pred RR in mislim, da se bom kr kmalu odpravila spat, ker mi že zdaj neki oči skup lezejo..hihiiii

no, se beremo še kaj kasneje...papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5781
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 9:40:12   
lana38
sonchek, ti si pa hitro šla spat včeraj. Jaz sigurno ne grem noben dan pred 22 uro. Bi se potem prezgodaj zbudila in mi je dan predolg, glede na to, da sem več ali manj samo doma. Seveda, če ne štejem sprehodka, ki si ga vsak dan privoščim. Je res fajn, če si lahko aktivna in cel dan zunaj. Meni se pa že dogaja, da sem vedno bolj okorna. Komaj se obračam.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5782
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 9:42:32   
kodrana
Milamay stiskam pesti za dovolj moči za v naprej. ne vem, kako bi se odločila na tvojem mestu.. vem pa nekaj, ne bi obupala. sedaj ne. toliko si preterpela, da je cilj, ko dobiš detece, res blizu. daj času čas.. user posted image

mene je včeraj zjutraj mučila slabost, potem čez dan, sem bila ok. tudi zvečer mi je bilo presenetljivo dobro. danes zjutraj pa me ni mučila taka slabost. je to ok? ali bi moralo bit vsak dan isto oz. še slabše? sicer prsa me bolijo in napete so..
ali samo preveč kompliciram?
user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5783
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 9:48:06   
tinaaja
ja kodrana prevec kompliciras ! user posted image user posted image user posted image ampak manj pa tud ne bos.. user posted image hoces noces bos preucevala znake in ugotavljala, kaj pomenijo - kot smo vse. slabosti so razlicne, vsaj pri meni.. parkrat sem tud bruhala.. pojedla sem tok prepecenca, da ga se zdaj ne smem vidt. Prsi so me izmenicno bolele, mal ja, mal ne. pa tko ... zaupaj in upaj! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5784
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 9:58:20   
lana38
kodrana, meni kak dan sploh ni bilo slabo. Potem se je pa naslednji dan vse nadoknadilo in mi je bilo slabo cel dan, da sem se kar tresla od slabosti. Mi je znal tudi cel organizem drhteti. Če se ne bi vlegla, bi verjetno skupaj padla. Takrat sem bila kar vesela, da ne rabim iti v službo, čeprav je bila muka biti kar naprej v ležečem položaju in zaprt med 4 stenami. Pa saj hitro mine 12 tednov in potem boš polna energije en čas. Jaz sem pa zdaj že bolj okorna, se komaj obračam. Trebuh me že malo ovira.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5785
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 10:09:32   
kodrana
hvala punce. mah, saj vem, da sem še noseča. čutim. že prsa me tako bolijo, da.. ja, težko je nekomplicirat. prvič nisem dosti in sem zaupala.. pa je bilo, kar je bilo.
sedaj pa je treba samo čakat in verjet v srečen konec.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5786
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 11:07:22   
andreja2000
kodrana to je čisto normalno,tudi meni je kakšen dan bilo slabo ko user posted image ,drugi nič in verjameš al ne,ves čas,ko ni bilo prisotnih znakov sem se sprašeala kaj zdaj to pomeni.....pomoje sploh težko gremo mimo tega,vendar je res pomembo vrjeti v srečen konec,kot si sama rekla,saj slabe misli škodijo tako tebi,kot user posted image ,je pa res,da čisto vedno se jim pa ne da izognit.Vedi,da smo v mislih tukaj vse s tabo in ti držimo pesti,da bo tokrat šlo vse kot mora.

milamay ma punca,ti pa imaš res energije,pridna si ,ni kaj.....user posted image

Vsem lep vikend!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5787
   RE: skupaj na poti do cilja
13.10.2007 13:19:38   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: andreja

milamay ma punca,ti pa imaš res energije,pridna si ,ni kaj.....user posted image



ups,tole je pa pomota,sem mislila na sonchek, pa brez amere !

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5788
   RE: skupaj na poti do cilja
14.10.2007 20:49:00   
Milamay
Ja, nič hudega Andreja. user posted image  Mene zdaj že malo energija zapušča, ko vem, da moram v torek v službo. Pa še delavnik imam nabito poln. Eh, saj bom že nekako.
Kako se je danes ohladilo! Popoldan smo malo pekli kostanje, pa sem morala kmalu pobegniti v hišo. Škoda, da se bliža zima. Zimo imam rade samo zaradi smučanja in božiča, drugače pa nimam rada snega na cesti, saj je potem vožnja do službe prav grozna. Upam, da bo zapadel kak petek zvečer in da bo do ponedeljka zjutraj na cesti že OK. Je pa prijetno gledati, kao snega naletava in se prijema tal, če si nekje notri na toplem ob radiatorju ... po možnosti se k tebi še stiska mož ... Ja, takrat pa je prijetno.

Pozdravček vsem

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5789
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 6:54:20   
krtekxx
Milamay, jaz navijam za to, da se tudi ti počasi odločiš za novo nosečnost in otročka. Pravzaprav sem prepričana, da se boš za to odločila najkasneje do Božiča, ki ga s takim veseljem omenjaš. Mi verjameš? Današnje strganje ledu iz šip me je prav razveselilo, saj je moj najljubši mesec zima in eno najljubših početij vijuganje po puhasti belini med visokimi smrekami. 

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5790
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 10:12:04   
Lusa
Milamay-sem vesela zate ,da otroček ni imel kromosomske napake.Tudi jaz sem bila strašno vesela ,ko sem dobila izvid od mojega fantka ,da bi kromosomsko bilo z njim vse vredu in vidiš ,nisem obupala ,še bolj me je gnalo k ponovni nosečnosti.Tudi ti ne boš ,vem ,da ne boš in tudi vem ,da ne bo dolgo ,ko boš nam povedala ,zaupala to lepo novico.

Krtex-tudi jaz sem zelo rada smučala ,po Lušinem rojstvu ,pa sem opustila ,ker enostavno so mi karte predrage ,mi v Pomurju pa imamo tako nizke plače user posted image  ,da če bi se hotli ,da se vi gremo smučat ,me pride tretjino plače ,to pa ni kar tako ob stroških(kupljeni hiši) ,ki jih imamo.Se pa z Lušo učive smučat kart poleg naše hiše ,imamo en dolg položen hrib.Hočem ,da Luša in Daša znata smučat ,ker vem ,da bo prišel čas ,ko si bomo lahko to vse skupaj privoščili.ma sem zdaj zabluzla!

Sonchek-si pa pridna ,veš tud jaz grem zelo hitro spat ,ker sem total izmozgana ,čeprav je moja 4letnica zelo pridna ,ampak je tako komunikativna,zgovorna  ,da me zvečer okoli 20 ure vrže ,ker mama nima več energijeuser posted image .

kodrana-glede znakov ;pri vsaki punci so različni ,jaz npr. nisem imela čisto nobenih znakov ,sedaj pa že ja user posted image  ko je trebušček zrasel in sem tako okorna ,kot pravi lana.Drugač pa bi ti svetovala ,da bi si kupila angelsound ,boš zelo pomirjena.Ko boš v skrbeh ,boš poslušala srček in boš videla kakšna odrešitev ti je ta naprava.

Andreja-imaš že res zelo velik trebuh.Sta pa z Lano en mesec pred mano-me prehitevata oz. vjini možeki so me prehiteliuser posted image

Moje stanje je pa zaenkrat ok ,Upam ,da se Daša v mojem trebuščku tud vredu počuti ,edino ,kaj me muči so ti kolki ,ponoči me tako grozno bolijo.Pa bom že potrpela do januarja ,to je še najmanj od vsega ,kaj smo doživele.
Drugače sem pa tudi jaz imela aktiven vikend ,sem v soboto v taščinem bifeju cel dan nov prostor pobarvala in porisala ,tako ,da sem v soboto ,še komaj se v posteljo spravla ,včeraj pa dopoldansko čiščenje hiše ,pa očimov rojstni dan in peka kostanjev -zadnja rundauser posted image  ,jih mam tako rada ,da bi jih vso leto jedla.

Tako ,pa sem se končno tudi jaz razpisala!

lp

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5791
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 10:27:42   
lana38
Lusa, zakaj pa zadnja runada kostanjev? A jih pri vas več ni? Pri nas jih je še kar polno po tleh.user posted image  Tako da bomo še kar nekajkrat pekli. Pojem jih pa dosti manj kot sicer, ko nisem user posted image . Izgleda, da imam manj prostora v želodcu.user posted image
Tudi jaz ner maram zime. Pa ne samo zaradi snega na cesti, ampak sem po naravi bolj zmržjen tip in ne maram, če me zebe. Gledam pa rada kako sneži, seveda tudi skozi okno. Upam, da letos ne bo dosti snega, ker potem še ven ne bom mogla na sprehod. Verjetno bom zelo težko sneg gazila s tem velikom trebuhom.user posted image  Že zdaj, če hodim po večji travi, mi ne paše. Pa tudi bolj milo zimo bi rada, ker se že zdaj težko oblečem. Nogavice komaj spravim gor, tiste ta kratke. O hlačnih sploh ne razmišljam, ker jih ziher ne morem obleči. Zdaj sem vesela, da sem lahko doma, ko je zjutraj mrzlo.user posted image  Vsako slabo je tudi za nekaj dobro.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5792
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 11:52:44   
kodrana
ojla.
včeraj me je malo depersija dajala. spet te črne misli in skrb, da je kaj narobe. da je vse skupaj premajhno.. da bo spet kaj narobe. mah. danes pa že malo bolj optimistično, čepav še ne čisto ta pravo..
Lusa, jaz imam stetoskop, ki ga imam skupaj z napravo za merjenje krvnega pritiska. z njim se menda da tudi slišati srček. samo le tega verjetno še ne bom kmalu slišala.. bo treba še kak teden, dva počakat. ali ne?
kostanja imamo mi toliko nabranega, da lahko ve vse pridete k nam, pa ga ne bomo pojedli. res ogromno. samo, kaj ko meni ne paše. sem tako zbirčna postala. zakaj le? user posted image
slabo mi je kar vsak dan, različno. predvsem, ko kaj pojem ali popijem. tako da, mora bit postelja blizu. v avtu pa sploh ne zdržim dolgo. najraje sme doma in počivam.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5793
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 12:07:44   
sonchek
PUNCE JAZ BI TUDI KOSTANJ!!!!
..madona sej živim na dolenjskem, pa pojma nima kam it nabirat kostanj..tukaj okoli ga pa res ni veliko...vsaj meni se tako zdi...pa še medveda ne bi rada srečala...hihiiiiii

Nič, ga bom mogla it kr kupit, ali pa kam sfehtat...user posted image user posted image user posted image  če ga bom hotla jest...hihiiiii

En lep dan vsem!!!!!
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5794
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 12:37:07   
lana38
sonchek, a ti bi še lahko kostanj nabirala? Jaz že lep čas več ne. Me trebuh ovira.user posted image  Že komaj kaj poberem, če pade na tla. Tako da nabirajo drugi in pečejo tudi. Jaz ga samo režem in seveda jem.user posted image

kodrana, jaz imam tudi tak stetoskop, ampak še mi ni uspelo user posted image  ujet. Sliši pa se, kako plodovnica brbota, ko user posted image  miga. Mislim, da ima tisti Angel sounds nek ojačevalec vgrajen. Morda pa vedno iščem na napačni strani.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5795
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 14:46:55   
andreja2000
Hojla!

Lusa sva že dve,tudi mene ponoči zelo bolijo kolki.user posted image

Ja,pa tudi pri nas je vse polno kostanjev in moj jih pridno nabira jaz in hčera pa še bolj pridno jevauser posted image
Drugače imam tudi jaz rada tople mesece,vendar letos pa se mi zima zdi tako čarobna,tako vesela in veselim se je kot majn otrok...le zakajuser posted image

Lep dan.....user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5796
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 15:40:37   
Milamay
Lusa in krtexx - zdaj sta mi obe pričarali nasmeh na obraz. user posted image  Kako navijata, da bi se še odločila za ponovno nosečnost! user posted image  Ja, mi kar paše, da sta mi omogočili malo nasmeha, saj je danes zame bolj žalsoten dan. Dobila sem izvid iz LJ, imeli bi punčko in kromosomsko je bila zdrava. Seveda me že ves čas mori  misel, da bi morda bilo vse v redu, če na pregled ne bi šla ... a tudi to ne bi bila zame opcija, saj ne bi zdržala vseh 9 mesecev v negotovosti. Sicer mi še vedno vsi zagotavljajo, da sploh ni nujno, d aje kriva HB ... lahko bi srček kljub temu nehal delati (tako kot pri tvojem fantku Lusa) ... kaj pa vem ....
Zdaj sem še vedno v zelo negotovi fazi, kar se ponovne nosečnosti tiče. MOram pustiti času čas.
Aja, to sem vas hotela že vprašati ... Kako so kaj reagirali vaši domači (ne milsim na moža ali partnerja), ko ste se po več neuspehih ponovno podale v novo nosečnost? Andreja, Lusa in še katera? Saj vem, da sploh ni pomembno, kaj milsijo drugi, a je ena sodelavka v službi kolegici rekla (to je tista kolegica, ki je lani tudi izgubila otročka v 22 t in je letos tudi noseča in pričakuje decemba), da ne more verjeti, da si upava spet zanositi.

LP

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5797
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 16:16:30   
andreja2000
milamay pri meni so na ponovno odločitev večinoma reagirali tako kot pri tvoji sodelavki.Pa zakaj rinem z glavo skozi zid in če mi ni usojeno mi pač ni.S temi njihovimi komentarji se pa jaz sploh nisem preveč ubadala,naprotno,celo pozitivno so delovala name in sem si mislila -nekoč bodo že videli,kako lahko oni sodijo kaj je meni usojeno,ne,ne bom se vdala... želja je vedno bila premočna.
milamay,veš,tudi jaz navijam,da najdeš v sebi ponovno moč in stopaš naprej po poti k novemu življenju nasproti.Sem prepričana da bo konec poti tvoja sreča,zdrav,nasmejan,zadovoljen user posted image .user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5798
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 16:26:01   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

sonchek, a ti bi še lahko kostanj nabirala? Jaz že lep čas več ne. Me trebuh ovira.user posted image  Že komaj kaj poberem, če pade na tla. Tako da nabirajo drugi in pečejo tudi. Jaz ga samo režem in seveda jem.user posted image

kodrana, jaz imam tudi tak stetoskop, ampak še mi ni uspelo user posted image  ujet. Sliši pa se, kako plodovnica brbota, ko user posted image  miga. Mislim, da ima tisti Angel sounds nek ojačevalec vgrajen. Morda pa vedno iščem na napačni strani.user posted image
LP


hahahahaa..sicer še komaj..ampak tole sem pa lahko pobrala:
user posted image
nečakinjo pa slikala zraven...zelo lepi turki in mislim da prva goba (gobe-3kom) v mojem življenju-no ja....vsaj užitna...hahahaa



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5799
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 18:48:49   
lana38
Milamay, marsikdo si misli, da ne bi nikoli več poiskušal, če bi kaj slabega doživel. Morda bi tudi jaz rzamišljala tako, če sama ne bi doživela. Lahko je govoriti v tri dni, dokler te nekaj ne doleti. Potem pa vidiš, da je vse drugače. Bodi močna in se ne oziraj na to, kar mislijo drugi, da bi naredili ali ne bi naredili. Sledi svojim željam in svojemu user posted image , kajti samo tako boš lahko srečna. Drugi ne živijo tvojega življenja, da bi se morala ozirati na to, kar mislijo. Meni še zdaj marsikdo reče, da ne bi še enkrat probal, če bi doživel to, kar sem jaz. Kaj češ, sto ljudi, sto čudi...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  230 231 [232] 233 234   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 [232] 233 234   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?