|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 232 [233] 234   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupaj na poti do cilja
15.10.2007 20:35:48   
Milamay
Sonchek - super turke si nabrala. Meni še ni uspelo iti nabirat gobe. Jih zelo rada nabiram in zelo rada jem. Sva pa šla s sinom nabirat kostanje. On je sicer našel še vse drugo, a vseeno prav paše hoja po gozdu.

Ja, očitki drugih ... o tem bi se res dalo govoriti, ne? Vsako življenje je res unikatno, kakršno koli je. Odločitve so pa tudi prepuščene posameznikom. Prav imate pa vse, ki pravite, da je potrebno slediti srcu. Ko bo moje srce pripravljeno, mi bo zagotovo sporočilo, ne?

Danes je zame res tak težek dan. Najprej izvidi, potem jutrišnja služba, ponovno "obnavljanje" moje zgodbe, usmiljeni pogledi ... Zakaj je življenje tako kruto? Zakaj se z nami igra? Še kar ne morem dojeti, da je vse skupaj res, da se vse dogaja meni.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5801
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 7:03:56   
krtekxx
Milamay, saj bo šlo, boš videla. V službi pa kar reči, da se nočeš (še) pogovarjat o tem, kar se ti je zgodilo, če ti to ne ustreza. Ljudje vse sorte rečejo in napredajo, taki, ki nimajo pojma o teh reproduktivnih težavah sploh znajo biti zelo pametni. moja mama mi po vseh teh letih poskusov in neuspehov še zmeraj vsakič očita, da preveč laufam in sem si sama kriva - se ji tud sanja ne, kaj so genske napake, ki so krive za te neuspehe. Ampak, je pač moja mama: skozi eno uho noter, skozi drugo ven, če pa je prehudo ji pa zabrusim naj mi s svojim gospodinjskim znanjem meni diplomiranki  ne soli pameti.
V glavnem: NE PREVEČ POSLUŠAT KLEPETULJ NAOKOLI, PRAV?! Na otročka boš pomislila zopet takrat, ko boš vse to prebolela in boš v sebi vedela, da si zopet pripravljena tudi na kaj takega, kar se ti je sedaj zgodila, vendar bo želja tako velika, da boš pripravljena tvegati. Jaz sem med posameznimi zanositvami čakala tudi po celo leto, trenutno ne čutim nobene želje po tem, da bi bila noseča, pa je že nekaj mesecev spet preteklo od zadnjega poskusa. Pa vendar vem, da bo želja prišla. Zato sem tako trdno prepričana o tem tudi zate. Glede na rezultate genskega testa pri tvoji punčki, pa lahko že sedaj začneš za naslednjič razmišljati, kako se boš odločila: iti na HB ali AC ali ne. Ti Tinaaja lahko pove svojo izkušnjo izpred leta.
Danes držim pesti zate, da bo v službi čimmanj boleče. Lepo se imej.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5802
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 7:35:15   
tinaaja
Milamay, jaz na zacetku nisem nobenem povedala o UPN, razen tistim, ki so vedeli za nosecnost. Cez ene par mesecev pa mi je blazno pasalo o tem govorit, tistim, katerim se zaupala, nekako ven dat iz sebe. V sluzbi me ni bilo en mesec, valda so ugibali, kaj in kako.En sodelovec meje vprasal: a si noseca, ko sem se vrnila in sem mu rekla, da ne. Pol pa pribije: a si bila noseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem misnla, da ga bo zadavla.
UPN sem imela konec marca in do porocnega potovanja konec junija mi tudi na misel ni prislo, da bi spet delala na otrocku. Na potovanju pa se vsak dan gledala eno nosecnico in me je prijelo user posted image no pa brina se je prijela tud takrat user posted image Pusti casu cas in bos sama zacutila, kaj zelis. Kljub UPN sem si kmalu rekla, da itak drugega kot poskusat ne preostane. In da bom, pa ce grem se N-x cez tako kalvarijo, ker zelim otroka.
Glede AC IN HB - ko bom naslednjic noseca, grem najprej na NS in DHT. Ce bi bili rezultati dobri, dvomim, da bi se odlocila za invaziven poseg. V prmeruslabsih rezultatov, pa verjetno. Ceprav kako definirat slabsi... a je 1:1000 slabsi - ker pri brini sem imela 1:22000!!! Sigurno pa ne bom sla kar tko, ker mi pripada.

No tkole pa je pri nas, ko razmisljamo


user posted image user posted image

tole je pa s smarne gore
user posted image

Jaz sem kooonnncccnnoooooo zacela spet migat... aerobika prejsnji teden in danes spet user posted image Sem prav pogresala malo svicanja :)

Pupe, lepo bodite!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5803
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 8:50:55   
Lusa
Lana-ne pri nas več ni kostanjev ,jaz pa sem se prav nažirala z njimi,smo si skoraj vsak dan pekli(ok.20x)ja pravi kostanjevi gurmani smo.Luša jih ima tud tako rada ,letos prvič ,da jih je tolko pojedla.Meni samo letos ravno ne paše zima(čeprav pride bejbika na svet in komaj čakam januar) in tud jaz si ne predstavljam kako bom s tem trebuhom hodila po "svetu"user posted image .Katero bundo si bom oblekla ,kaj si bom oblekla ,ko bom lušo peljala v vrtec ,zdaj še gre ,daš tri puloverje gor ,kaj pa potem?Eno imam samo je že tak nekako razvlečena ,pa naj me gledajo ,glavno ,da sem jaz srečka nosečkauser posted image .Lana ,greš kaj v mb?V četrtek bom v mb in bi se lahko dobile na kakšnem soku.

Kodrana-veš ,pri meni ne mine dneva ,da se ne bi bala za mojo Dašo.Žal imamo takšne in drugačne preteklosti ,ko mirna vseeno ne boš v nosečnosti.Če se dobro počutiš ,probaj kaj delat kar te zanima.Jaz v tej nosečnosti kar precej izdelujem slike iz peska in tisti čas kar pozabim na mojo pikico.Za kostanje pa se takoj priporočam ,samo se mi zdi ,da si predlaečuser posted image

Andreja-ne vem kaj je s temi kolki ,nikoli me niso pri nobeni tako boleli ,pa ko pomislim ,da še imam točno tri mesece pred sebojuser posted image moj bog.Kako prav si napisala Milamay-kot ,da bi sebe poslušala.

Milamay-bo prišel čas ,ko boš spet začutila ,da si pripravljena ;ker ta želja po otroku je nepopisna ,čeprav zdaj to v sebi nekje globoko zatiraš.Da ti jaz povem ,kako je bilo sedaj s četrto nosečnostjo.Ko je prišel mesec april ,sva pač user posted image  kot ponavadi parkrat na mesec in 1x ,ko sem že itak bila 17dni od menstruacije me moj vmes vpraša ,če lahko ...saj se ve kaj.Jaz sem bila precej negotova ,sem pa bila 100%,da sem že itak prepozna za oploditev in glej ga zlomka v meni je že 26tednov naša mala Daša.Ko sem nardila test ti ne znam opisat kakšno veselje je bilo ,ampak kratko ,ker spet mi je vsa preteklost prišla pred oči.Ampak sem si rekla ,borila se bom za tega otroka in ne dam ga vstran.
Kakšno reagiranje je bilo?Moji mami sem morala rečt že v 6tednu ,ker me je ginekolog poslal na bolniško in ker delam tudi na dve izmeni ,bi mama takoj vedla.Njena prva reakcija je bila:Zdaj ,ko je Luša že tako velika ,sta se spet odločila?Vem ,da je to povedala zaradi strahu pred ponovno izgubu.Potem sem ji rekla ,da ne sme nobenemu povedati ,tako ,da sem očimu in bratu povedala komaj v 14tednu.Brat je samo dejal ,da kako spet upam iti skozi to.Je pa njega bilo bolj strah kot mene ,saj ,ko je že Ajša umrla je v službi opadel v nezavest in potem se še sam pripeljal jo gledat v bolnico.Imel jo je grozno rad.Najbolj si je pa sedaj oddahnil po amniocintezi in je vedno rekel ,Nataša vseeno kaj boste imeli ,samo zdrav otrok naj bo tokrat ,ker ne bom spet prenesel ,da trpišuser posted image .Ostala žlahta ,pa da ti povem ,da sploh ne morejo verjeti ,da sem se spet odločila kljub takšnim preizkušnjam in ti povem ,to mi še daje večjo moč.Najina želja je še tretjega otrokca imet in kaj vse bodo potem govorili-BRIGA ME!

Sonchek-si nardila kakšno dobro juhico iz gobic?Kako mam rada te domače juhein sveže gobiceuser posted image

Krtex-lepo si napisala Milamay

Tinaaja-tvojo brino pa tako rada pogledam in te njene zapeljive očke ,to še boste meli probleme ,boste potrebovali enga psa pri hišiuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5804
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 10:42:37   
lana38
Lusa, žal ne bom šla nič v MB. Še MB mi je postal predaleč.user posted image  Imam odsvetovane daljše vožnje, tako da če že gremo kam z avtom, se vozimo največ 10-15 min. Najraje grem kam blizu peš. Bi se pa z veseljem dobila s teboj. Bova nadoknadili drugo leto, prav. Zdaj sem jaz tako že pravi mali slon. Prav okorna sem postala. Po svojem kratkem sprehodu, se moram skoraj vedno odpočiti za pol ure. To pomeni, da se vležem. Sedim že tudi težko.
Uživajte v sončku in toplem vremenu še danes in jutri, kajti potem baje pride že prava zima.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5805
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 10:48:24   
Lusa
Ja lana bove že nadoknadile ,pa se bove z vozički zmenile na spomlad!Ti pa le počivaj!Ne straši z zimo!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5806
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 10:49:40   
kodrana
Lusa jaz sem pri nm.. za kostanje ni problema. ti se le anjavi prejuser posted image . se mi zdi, da vsak delček sekunde mislim samo an nosečnsot. ampak, verjetno, ker so ti kritični dnevi. ko bo to za mano, bom lažje zadihala..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5807
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 11:10:50   
lana38
Pred par minutami sem gledala vreme za naslednjih 7 dni in kaže v nedeljo in ponedeljek sneg. Resnično upam, da to ne drži. Drugače bom morala že v ponedeljek gaziti, ker imam pregled pri G. To mi pa res niti malo ne diši. Pa še en kup opravkov bom imela s papirji za CSD, paket za novorojenčka...brrr
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5808
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 14:49:02   
srecna_zvezda
punce pomagajte! Po kolikem casu po abraziji ste dobile 1.M???? Jaz jo cakam ze danes 36dan. Pred abrazijo sem imela cikluse na 34,35dni pa tudi sedaj naj bi jo morala dobiti od 12.10-15.10. vsaj tako je G rekla. Naj se povem, da nimam cisto nobenih znakov prihajajoce M! Nobenega spikanja in bolecin v jajcnikih in nobenih niti malo bolecih prsi!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5809
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 15:14:32   
kodrana
lidija jaz sme prvo M po abraziji dobila 41. dan ciklusa, drugo 34.dan, tretjo pa že čisto normalno 32.dan. normalno je, da dobiš M po abraziji 4-6T. zakaj, ti je rekla g., da moraš dobit M zdaj? je videla ovulacijo? nič se en obremenjuj.. lahko, da en pride tudi zato, ker si preveč živčna. vsaj pri emni se ej že zgodilo. vsak 5min na wc-ju in gledala hlačke,če je že kaj.
če pa misliš, da bi bila lahko noseča, pa le naredi test.
 
lana upam, da res ne bo snega. ne še.. saj, veš da te napovedi so velikokrta zmotne, sploh pa za toliko dni v naprej.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 5810
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 15:43:28   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: lidija_21

punce pomagajte! Po kolikem casu po abraziji ste dobile 1.M???? Jaz jo cakam ze danes 36dan. Pred abrazijo sem imela cikluse na 34,35dni pa tudi sedaj naj bi jo morala dobiti od 12.10-15.10. vsaj tako je G rekla. Naj se povem, da nimam cisto nobenih znakov prihajajoce M! Nobenega spikanja in bolecin v jajcnikih in nobenih niti malo bolecih prsi!


Lidija..tudi jaz sem jo dobila tam okoli 45-dni po splavu...in mislim, da te ne rabi nič skrbeti...beje je tudi do 3-mesece normalno (milsim da sem to enkrat prebrala pri Pušenjaku)...
Pa srečno...in naj čim prej pride user posted image  da boste lahko znova začeli delati na user posted image !!!

drži se...papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 5811
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 15:44:18   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Pred par minutami sem gledala vreme za naslednjih 7 dni in kaže v nedeljo in ponedeljek sneg. Resnično upam, da to ne drži. Drugače bom morala že v ponedeljek gaziti, ker imam pregled pri G. To mi pa res niti malo ne diši. Pa še en kup opravkov bom imela s papirji za CSD, paket za novorojenčka...brrr
LP

Lana38...kakšen sneguser posted image user posted image user posted image  ..kva te pa trese user posted image user posted image user posted image ...haloooo
..no upam, da ne...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5812
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 16:58:08   
lana38
Resnično upam, da so se zmotili v napovedi. Se pa spomnim, da je leta 2003 res snežilo že 23.10. Se je sestrična v Rijeki poročila tega leta 25.10. Ko smo šli tja je tako snežilo vso pot, da je groza. Bolj smo se bližali morju, bolj je snežilo. Nad Opatijo so padale že prave krpe snega. No, na sam dan poroke tam ni snežilo. Bilo je pa tako mrzlo, da je revica bila cela trda od zime, pa še burja je pihala. Poročno obleko si je rezervirala že par mesecev prej. Ker je pri njih ta čas ponavadi okrog 20 stopinj, sploh ni razmišljala o tem, da bo hladno. Ko smo šli domov s fešte, so bile celo šipe na avtih zamrznjene. Oni tega sploh ne poznajo. Edino midva z user posted image  sva imela v avtu strgalo. Potem so si pa vsi s tem strgalom čistili avte in se čudili.
Jaz bi bila za bolj blago zimo letos in brez snega, vsaj do januarja.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5813
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 18:26:24   
Shani
Punce, moram vam sporočiti, da od danes tudi sama začnem na novo upati, saj je danes CB mi res pokazal debel močan plusek. V soboto sem delala test pa je bila tako rahla črtica, da nisem bila ziher potem pa še v ponedeljek čisto mal rjavega izcedka in sem letela k G in me potolažila, da je vse ok in da  izcedka ni več. Tako zdej pa imam 8.11. UZ, kjer se bo več videlo. Ma sem tako vesela, da mi gre kar na jok. Strah je velik ampak upati moram na najbolje.



(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5814
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 20:55:21   
tinaaja
jurka user posted image user posted image user posted image user posted image veliko pozitivnih misli in predvsem dobrega izida ti zelim!

joj punce, mene kar mece, ko gledam nosecke user posted image user posted image user posted image da jaz bi tuuudddd user posted image user posted image no mal bomo se pocakali, ampak veliko pa ne..

se pa pridruzujem peticiji za milo zimo, da bom lahko km nabijala z brino. Koncno se je unesla z vlozickom, no sling je se vedno obvezna oprema.

lidija, po ss je hormonsko ravnovesje malo zrukano, tko da lahko traja preden dobis M...

po porodu pa itak... jaz se vedno nimam user posted image ... no se se kar ornk dojiva, ampak nekatere jo pa kljub dojenju kmalu fasejo. par mesecevo naj se kar n krvavcu ostane, vsaj do otvoritve sezone user posted image

nocko


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 5815
   RE: skupaj na poti do cilja
16.10.2007 22:09:17   
Milamay
No, da vam povem, da je delovni dan za mano. Sem kar utrujena. NI pa bilo tako grooozno hudo, kot se mi je včeraj zvečer zdelo.

Drugače pa - kot vse pravite, je treba sedaj narediti pavzo in se malo oddaljiti od vsega. Bomo uživali v teh trenutkih, ki so nam dani. Res uživam ob sinu, ki je pravi sonček. Vsk trenutek je res dragocen in neponovljiv. In kakšne ideje ima! Danes mi je govoril, da se on ne more spomniti, kako je bilo, ko so ga vzeli iz mene (ko se je rodil). No, potem pa je spet začel o svoji sestrici. Kdaj bo prišla? Sem mu ponovno razložila, da je ne bo, da je umrla. Ja, kaj pa ji je bilo? Je bila bolna? Skoraj nisem mogla verjeti, kaj vse razmišlja ta naša mala glavica. Sem mu sicer vse razložila, ko sem prišla domov iz bolnišnice po abraziji, ampak je očitno malo pozabil.

Punce, ve ste res zlate. Toliko dobre energije dobim tu gor. Pa toliko vaših spodbudnih besede. Verjetno se res ne smem kar vdati v usodo, ne? Ne vem ... bom še videla. Mogoče pa ... mogoče ... Čisto ste me okužile z vašo pozitivno energijo. Strah pa bo tako vedno prisoten, ne? Bom se zdaj prepustila toku in bom videla, kaj bo le-ta prinesel.

Tinaaja - tvoja Brina je res pravi cukerček. user posted image  Ko je bil sin ša tako majhen, sem dobila eno zelo dobro stvar, in sicer DVD Baby Einstein. Ne vem, če si že slišala. So zelo dobri DVD-ji, prilagojeni ravno otrokom od rojstva do 3. leta. Poglej si malo na www.babyeinstein.com. Naš mali je bil navdušen. Imajo različen DVD-je, najbolj je naš oboževal živali. Na njih je klasična glasba - Mozart, Bach in podobni, zraven pa slike živali, igračke ... in vmes govorijo po angleško te živali. Naš je bil star nekaj čez leto in je poznal veliko angleških besed in znal je dobro oponašati živali.  Naučil pa se jih je res čisto sproti. Še zdaj rad kdaj pa kdaj pogleda te DVD-je.

Jurka - bravo!!!! Čestitam!!!! Držim pesti, da bo vse OK.

Tako. Dan je skoraj pri koncu. Še malo posedim pred TV, potem pa spat. Jutri je spet nov delovni dan.user posted image

Mirno noč

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5816
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 7:57:40   
krtekxx
Jurka, bravo, čestitke tudi od mene.
Ej, kaj je z vami, zakaj imate toliko proti snegu? Jaz ga komaj čakam, skoz hodim gledat moje smučke, ki tudi že prav pogrešajo snegec. Smuk, smuk.


(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5817
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 8:08:49   
Špela100
Jurka bravo user posted image user posted image user posted image , čestitke, drži se.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5818
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 8:36:12   
Lusa
Jurkauser posted image user posted image user posted image in le user posted image  se.To je takooo lep dogodek ,ko zagledaš debeloooo črto.

Kodrana-si pa predaleč za kostanjeuser posted image Me je pa včeraj brat klical ,ker ima polno kostanjev ,jih je nekje dobil in si bomo danes pekli.Se mi že user posted image .Zdaj jih še lahko jem ,pred pregledom pri g. pa par dni nič ,da mu kje ne eksplodira ordinacijauser posted image Glede tvoje pikice ,pa ti povem ,da smo tu gor vse ,ki smo noseče sigurno do 4mesecev vsak dan se borile z mislimi ,da mora bit zdaj otrokec vredu,zato tudi ti tako misli.

Lana-kaj ti zdaj o snegu?Eh ,si zamenjala ,nisi videla ,da bo čez 20 stopinjuser posted image ?

Tinaaja-očitno je tvoja princeska zelo pridna ,da že razmišljaš o naslednji nosečnosti.Sicer bi jaz tud takoj po Daši imela še kakšnega ,vendar si ne predstavljam ,ker vem koliko dela je z otroki do 2,5let.Bomo videli ,ponavadi se zaračenega kruha največ pojeuser posted image

Milamay-tvoj sine pa je mala faca.Naj le bo ,zdaj je on v tvojem središču in 1x bo pa še en......user posted image

Špela-kako si pa ti?


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5819
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 10:36:53   
lana38
jurka6, bravo za user posted image .user posted image user posted image user posted image

krtekxx, jaz že zdaj komaj hodim in mi res ni še snega za gazit. Sicer pa pri vas lahko sneži.user posted image Tu pri nas naj počaka vsaj do januarja. Takoj od začetka tako še ne bom ven hodila z user posted image .

tinaaja, a ti bi kar spet bila user posted image ?user posted image

Špela100, napiši kako se kaj počutiš kot user posted image !

Milamay, ti kar bodi pozitivna. Boš videla, da se boš bolje počutila.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5820
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 11:00:14   
Špela100
O hvala punce za skrb, jaz sem kar ok, če odmislim norišnico pri delu, pa popoldanska predavanja v lj, pa prehlad, ki me noče spustiti že 14 dni.

Drugače komaj čakam morfologijo, ki jo imam šele 13.11., zadnji pregled sem imela 3.10., tako, da mi je 6 tednov res dolga doba. Danes smo začeli 19. teden in že dva tedna kar fajn čutim brcike. Trebušček raste, tako, da sem kar nekako pomirjena. Bolj kot do 4. meseca, ko ni bilo ne bušija, ne brcik.

Menda, da bomo imeli fantka, vsi smo navdušeni, tudi hčerka. Baje je zelo velik, bomo videli koliko bo zrasel do morfologije.
Drugače ne morem verjeti kako čas beži in čez en teden bomo že na polovici in res je že zadnji čas, da mojega malo brcnem v ta zadnjo, ker moramo še kar veliko  po stanovanju urediti in se pripraviti za novega člana.
Jaz imam take načrte, mojemu se pa meša.user posted image user posted image user posted image

No malo sem se razpisala o sebi, vendar mislim na vsako od vas in držim pesti.

lepe pozdravčke



(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5821
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 11:39:22   
lana38
Špela100, saj to smo hotele, da napišeš nekaj o sebi. Ne morem verjeti, da čas tako hitro beži. Sploh si nisem predstavljala, da si že blizu polovice user posted image . Zdaj so te slabosti že minile.user posted image
Jaz bom pa v soboto napolnila 30T in bo 3/4 user posted image  že za mano. Tudi meni zdaj že hitro gre.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5822
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 11:43:41   
Špela100
Ja Lana38 bravo za tvojih 30t, še 10t in boš dobila svojega sončka. Ja čas leti, še zdaj se spomnim, ko smo razpredale o tvojih zarastlinah, pa mojem hsg-ju, no zdaj smo pa že bližje cilju.

Ja jaz še zdaj ne verjamem, da sem res noseča in da je vse ok, se moram malo uščipnit vsake toliko časa in se spomnit na uz in na mojega sončka. Pol se pa smejem kot pohana sliva. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5823
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 12:41:50   
andreja2000
jurka6user posted image user posted image user posted image  bravo in iskrene čestitke ,ter lepo in zdravo user posted image user posted image user posted image user posted image
Take novice mi vedno naredijo dan lepši.user posted image

špela100  user posted image bravo za brcike!user posted image

Lusa mene pa so pred user posted image kolki boleli pred prihodom user posted image ,no sedaj pa še očitno med user posted image .Sem pa to danes povedala mojemu G,pa ni nič komentiraluser posted image

milamay lepo,da srkaš naš optimizem,le tako naprej!

Jaz sem drugače vredu,naša princeska je že obrnjena z glavico navzdol in izvaja strašno telovadbo v mojem trebuhu.user posted image

stunfek  kje si pa ti user posted image

Vsem lep dan!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5824
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 13:57:33   
Shani
Vsaki posebej hvala za čestitke, mah še kar ne morem verjet, da je vse res...


(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  230 231 232 [233] 234   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 232 [233] 234   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?