|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 232 233 [234]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 14:30:53   
medika 13
user posted image user posted image user posted image jurka6 ČESTITAM in držim pesti za lepo user posted image in zdravega user posted image bravouser posted image user posted image user posted image

vse user posted image lepo božajte bušije in cartajte svoje user posted image

krtekxx tudi jaz sem s tabo ... komaj čakam sneg in zimo ... moja deska že tudi čaka akcijo user posted image

Jaz sem danes pri kolegici žulila njeno 2 mesečno pupo, joj kak cuker ..... škoda, da je naša pupa šla med user posted image bi jo žulila še 100x bolj.

Pozdravček vsem user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 5826
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 15:38:46   
kodrana
jurka 6user posted image user posted image kar začni verjet, ker si srečka nosečka. user posted image

Lusa, no samo da boš dobila dozo kostanjov, ker si ga tako želiš. meni pa trenutno smrdi:).
sanjam pa že par dni o postrvi. le-ta se mi tako zelo lušta.

medika 13, boš vidla, tudi ti boš žulila svoje dete.

mene je pa prej klicala najboljša kolegica, ki še ne ve za mojo nosečnost. no, vsaj mislila sem, da ne ve. ampak ji je povedala od strica žena, ki dela tam kjer dela moja tašča in kjer sem tudi jaz delala sedaj en teden. in ji je rekla, da sem verjetno noseča, ker me ni več na delo.. pa tudi taščo so vprašale in ta ni mogla tajit. jao.  tako da, sploh ne vem, kdo vse še ve.. mi gre kar malo na živce. rada bi to novico zadržala še malo zase, da vidiva, če kaže da bo ok. po drugi strani pa si želim povedat takim osebam, ki mi veliko pomenijo sama, osebno.







_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 5827
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 16:58:41   
lana38
kodrana, ne obremenjuj se stem, kdo ve in kdo ne ve, da si user posted image . Veseli se user posted image  in to je to. Jaz sem bila vedno tako vesela, da sem user posted image , da bi najraje celemu svetu povedala. Zdaj v tej user posted image  me je bilo seveda strah, ker je skoz nekaj, ampak vseeno sem vesela in želim, da jih čim več ve za to moje veselje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5828
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 20:22:22   
sonchek
jurka6...ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!
...zdaj pa le pazi tale svoj zakladek in naj ti teh 8-mesecev čim lepše mine, brez odvečnih skrbi...

Evo, jaz držim pesti!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5829
   RE: skupaj na poti do cilja
17.10.2007 21:09:41   
tinaaja
sonchek, zadnji mesec je pred taboooo, se 2 dniiiii .. wow... tu mac hitr gre user posted image user posted image user posted image   juhuhu

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5830
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 9:34:12   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

sonchek, zadnji mesec je pred taboooo, se 2 dniiiii .. wow... tu mac hitr gre user posted image user posted image user posted image   juhuhu


user posted image user posted image user posted image jojjj dej ne govor...pr nas so novembrke že začele rojevati z velikansko prednostjo...me kr stiska ko pomislim....ah bo že nekako..
Res gre hitro.....
...in še baje je zdej (ali pa lestos) nenormalna gužva v porodnišnicah...da jih enostavno nimajo kam dati...da punce rojevajo skoraj na hodnikih...grozaaaaa..pa tako zdravstvo....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5831
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 10:02:12   
sonchek
Zdej po novem nekaj zaklepajo debate, ki so obsežne več kot 200 strani...no upam da je bilo to samo pri Čvekanju v pričakovanju...
drugače pa...gremo znova, kaj...naprej v nove boje...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5832
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 10:25:21   
Shani
Hvala za čestitke in  lepe želje mi je kar toplo pri srcu, da sem lahko vsaj nekomu povedala, saj zaenkrat do prvega pregleda.

Soncek sej bo, veš kako boš vesela ko boš imela svojega user posted image  v naročju, ah zdravstvo je pa itak naše čisto mimo in si moramo kar veliko stvari sami izboriti.

Medika13 tudi ti boš žuljila svojega user posted image   , moramo upati in verjeti, da bomo.

Kodrana tudi sama se sprašujem kdaj je pravi čas, da poveš, mah po eni strani bi kar z veseljem govorila,da sem nosečka po drugi strani pa me daje joj nočem, da prehitro me vsi sprašujejo ali je vse ok. Tudi sama se sprašujem kdaj je pravi čas.

Punce lepo se mejte, še enkart hvala za čestitke mi veliko pomenijo. user posted image user posted image user posted image  za vsako

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5833
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 10:37:19   
lana38
Če nam zaklenejo temo, bomo pa nadalejvanje odprle. Tako kot imamo pri temi "Za nas". Me bomo že vedele, da je to naše, a ne. Se bomo pa tam spet dobile in čvekale. Če se prav spomnim, je mene to že enkrat skrbelo, ko smo naklepale 100 strani.
O gužvi v porodnišnicah sem pa jaz tudi že slišala. Pri nas imamo samo 3 porodne sobe in me res zanima, kam te dajo, če rodijo 4 na enkrat.user posted image V vsaki porodni sobi je namreč samo ena postelja. Upam, da bom naletela na miren dan.user posted image  Očitno je prašičje leto res delovalo, da je letos toliko user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 5834
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 16:21:02   
kodrana
ojla.

lana, saj ne, da ne bi hotla, da zve celi svet. prvič ej že bilo tako, zelo sem si želela, da bi lahko povedala čisto vsem. potem, ko sem imela pa ss, mi je bilo pa tako zoprno. ker vsi te sprašujejo, pa vsem razlagat. najhuje mi je bilo: saj boš še lahko imela otroke. ja, halo?? vsaka (bog en daj) lahko to doživi. ne maram se smiliti drugim, posebaj če ni iskreno.
zato nočem, da že sedaj ve celi svet, ker se še sama prav en zavedam in ne iskreno veselim. še nisem dojela in samo pričakujem, da me bo kaj neprijetno presenetilo.
mah, saj em verjetno razumeš, kaj?

sonchek, ja približuje se dan, ko se boste spoznali z detetom.. naj bo porod lahek in dnevi z zakladom prečudoviti.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5835
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 18:46:20   
lana38
kodrana, še predobro te razumem. Saj sem ti rekla, da se tudi jaz te user posted image  nisem upala veseliti, zaradi slabe izkušnje iz preteklosti. Pa še skoz je bilo nekaj narobe, da me je bilo vsakega pregleda strah, namesto, da bi se veselila. Sprostila sem se šele, ko sem dobila izvid od AC.
Vse bo OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5836
   RE: skupaj na poti do cilja
18.10.2007 20:07:24   
Neža7
Hmmmm.... Jaz sem pa upala, da ne bom nobenemu povedala (razen možu), ko bom user posted image  dokler sem vsaj 20t, ker jih nočem spet vidit v user posted image .
Mama je že vsem povedala, da bo babica.
Ne vem, če mi bo to uspelo, ker verjetno bom imela rizično nosečnost (G je že rekla)

Jaz se sedaj samo nestrptno čakam za naslednji mesec, ko bovauser posted image user posted image user posted image user posted image  kot nora

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5837
   RE: skupaj na poti do cilja
19.10.2007 10:33:30   
lana38
Neža7, v 20T sem jaz bila že pošteno okrogla.user posted image  Svojih normalnih oblek nisem mogla spraviti na sebe že v 8T, tako da bi kar hitro vsi opazili, tudi če bi jaz bila tiho.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 5838
   RE: skupaj na poti do cilja
19.10.2007 10:46:53   
Lusa
Tako kot ti je Lana napisala.Tud jaz sem že bila pošteno okrogla ,tako ,da skrivat ne boš morala.Pa še verjetno boš imela rizično nosečnost in bodo te nonstop gnjavili zakaj si doma ,lagala pa ne boš,vem ,da ne boš.

želim ti ,da vama čimprej uspe zagledat user posted image user posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5839
   RE: skupaj na poti do cilja
19.10.2007 11:01:08   
Katrin
Dekleta,

brez zamere. Temo sem zaklenila, ker presega 200 strani in vam odprla novo "Skupaj na poti do cilja", 2.del. Tak je dogovor RR teama (varnostni razlogi).

Želim vam prijetno kramljanje še naprej, veliko sreče pri načrtovanju in veliko spodbudnih besed user posted image

katrin RR

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5840
Stran:   <<   < Prejšnja stran  230 231 232 233 [234]
Stran: <<   < Prejšnja stran  230 231 232 233 [234]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?