|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 8:58:10   
sonchek
punce, dejte mi prosim povedat po kolikem času ste dobile prvo M?...jaz namreč še čakam in čakam, porod sem imela 29.04. in potem abrazijo, kaj mislite da bi jo že mogla dobiti?
lep sončen dan vam želim?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 9:35:45   
lana38
sonche!
Abrazijo si imela verjtno 29.3., a ne. Jaz sem imela tretjo abrazijo 27.3, M pa sem dobila 20.4. Res pa je, da se lahko po vsem tem ciklus malo zmeša. Meni je G rekel, da je normalo, če pride M v roku 2 mesecev, tako da se nič ne sekiraj.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 12:22:25   
sonchek
ja sorči...zmotla sem se v datumu ker sem že en mesec doma na porodniški, pa mi je mesec april ostal nekje v ozadju...
...tako ja 29.3.2006 sem imela  abrazijo...
...ok..pa počakajmo še malo...
Punce naj vam še to povem, klicala sem za izvide v porodnišnico, morali bi biti že narejeni in to obdukcijski in kromosomski..pa mi je sestra povedala da lahko traja tudi 3.mesece, ali pa več...GROZA...sploh ne vem kaj naj si mislim...
Kako so lahko tako nesposobni..pa vendar se gre za eno človeško življenje...
...Pusenjak, se pa nad delom patologov samo zgraža...in baje ene mamice čakajo tudi eno leto na izvide...k so ponavadi že srečno mamice...
Uglavnem, katastrofa...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 14:15:12   
lana38
Jaz sem v KC LJ prekinila nosečnost 15.3. pa še do danes nisem dobila ne genetskih ne patoloških izvidov. Upam, da enkrat pridejo in bom izvedela, ali so bili izvidi AC pravilni. Je pa res, da to traja že tako dolgo, da sem skoraj pozabila in tega niti več ne čakam.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 15:18:42   
Špela100
Punce jaz sem danes tako žalostna, še ena prijateljica je noseča, zdaj so že štiri in moja sestra. Vsem želim vso srečo in zdrave dojenčke in se veselim zaradi njih in z njimi, ampak me je tako potrlo vse skupaj. Žalostna sem zaradi nas. Danes ni moj dan.user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 15:26:32   
lana38
Špela100!
Vsem nam bo enkrat posijal sonček in bomo imele tudi svetle dni.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 15:34:45   
Špela100
Hvala Lana38 za lepe besede, samo tukaj lahko povem, da sem žalostna, pa mojemu, ki me je včeraj tolažil.
Drugim ne znam razložiti in ne bi razumeli, bi mislili, da  jim zavidam, pa same veste da ni tako. Same poznate te občutke...Danes nisem za nikamor...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: UPANJE PO SPLAVU
5.5.2006 15:37:22   
Špela100
Sonchek jaz sem dobila M  po čiščenju prvič  40.dan, drugič pa 38 dan. Lahko pa traja dlje.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: UPANJE PO SPLAVU
6.5.2006 8:16:15   
Bety
Hej punce....nič joka in stoka...v akcijo...dejmo....

Pa dnevi O so !!!!.......jaz razmišljam kot Pušenjak....igra "človek ne jezi se"...dobim 6.in me vržejo ven...pa drugič....pa tretjič....hudiča, zdaj bom pa zdržala do konca, al ne?!?!...

Jaz sem tudi žalostna, ne da ne user posted image user posted image user posted image ...pa mi ne ostane nič drugega, kot da se trudim in upam....
Na veliko se izogibam družbi, ki ima dojenčke in trebuščke....ne prenesem pogleda in pogovora ne maram....user posted image user posted image user posted image

Tako....GLAVO GOR....Gremo punce...user posted image user posted image user posted image ...in čakati user posted image ...

///////////////
Prebrala sem, da Candidiaza vpliva na zmanjšanje plodnosti...jo lahko odkriješ samo s testi....in sem zasledila en enostaven hišni test...vam ga posredujem...
Za navodila, kako naprej, pa lahko greste zdravniku ali poskusite na naraven način....kako pa se rešiš na naraven način, pa najdeš na www.svet je lep....

Toliko....

Preizkus Candide:
http//www.candidasupport.org/candidatests.html

http://www.svet-je-lep.com/phorum/read.php?f=4&i=10872&t=10872

(na svet je lep, pod forum vegetarijanstvo preberi vse pod temo "obloge na jeziku")

///////////////
Moja BT je še vedno 36,6 ali manj ....danes ali pa jutri bo O....user posted image user posted image user posted image
STEČNO PUNCE!!


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: UPANJE PO SPLAVU
6.5.2006 8:18:26   
Bety
hi hi hi..user posted image ..

SREČNO PUNCE!!!! (prej je bil majhen škratek)...

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: UPANJE PO SPLAVU
6.5.2006 13:02:34   
lana38
Tudi moja Bt je še nizko, tako da bo O nekje v teh dneh, upam.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: UPANJE PO SPLAVU
7.5.2006 8:22:11   
lana38
Bt se mi je dvignila, tako da je O bila včeraj.user posted image Takšna malenkost, pa sem že malo bolj srečna. Zdaj pa me čaka 14 dni nestrpnosti in vprašanje ali bo BT ostala povišana več kot 16 dni. Bomo videli, ali nama je bila sreča tokrat naklonjena. Kako pa ste kaj druge? Se kar pozna, da je vikend in ste verjetno šle kam v naravo ali na izlet.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: UPANJE PO SPLAVU
7.5.2006 15:46:24   
Bety
Lana 38 user posted image user posted image user posted image ....držim pesti, da ti bo že v prvo uspelo...user posted image

Ti si tudi M dobila pred mano...tako, da upam, da moja O še pride...BT pa imam še vedno 36,6....jaz sem pa nekako žalostna...si mislim, da ne bo nič.....in prav groza me je, ko moram na ICSI postopek....pa nekaj dni nazaj sem gledala poročila in gospo, ki je zanosila pri 63.letih...user posted image user posted image user posted image ...vsem uspe, sam meni ne....user posted image user posted image user posted image ..saj bo.....

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: UPANJE PO SPLAVU
7.5.2006 19:52:55   
lana38
Bety!
Saj bo tudi tebi posijal sonček. Boš videla, vse bomo enkrat dočakale, ko bo prišel naš čas. Močoge pa ti na ICSI uspe, če ne prej.user posted image  Samo obupati ne smemo, pa bo.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 6:20:15   
Bety
Moja BT je tudi danes 36,6....razmišljam, da grem na samoplačniški UZ in konkretno preverim stvar....ne vemuser posted image ....Meni je dr.Reš rekel, da se BT dvigne dva dni po O....malo pedolgo....pa spomnim se ene RR-jevke, ki je zanosila, ko je user posted image user posted image user posted image po dvigu BT in ne prej....je treba samouser posted image in nič ne računati, pa bo....al ne bo....druge ni....

Grem v sredo svojemu G po novo napotnico za ICSI...in na razgovor do dr.Reša....to je bolj pametno.....pa kredit vzet....ker ta 3.postopek bo verjetno samoplačniški...vsak drug je zastonj....

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 7:13:58   
lana38
Jaz si merim BT, tako da vidim če je O sploh bila. Drugaeč pa midva user posted image  vsak drugi dan ali celo vsak dan, če nama paše. Vglavnem uživava drug z drugim in sploh ne gledava, da bi zdaj morala user posted image , ker je pač O. Sem pa vesela, ko vidim, da se Bt dvigne in potem vem, da je O bila in midva sva delala na user posted image . Da bi pa user posted image  samo takrat in posebaj gledala, da je O, mislim da je to preveč psihično preobremenjujoče in ne vem, če bi mi potem sploh še bilo do user posted image . Kakšne vrste postopek pa je ICSI? Sem bolj nevedna glede tega, ker nisem nikoli bila v situaciji, da bi me to kaj preveč zanimalo. Sem 2 krat zanosila naravno in če nečesa konkretno ne rabiš, potem samo veš, da obstaja, kaj pa pravzaprav je, tega pa ne več.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 7:48:10   
Bety
Lana38....ICSI postopek je, ko paglavčke fizično vstavijo v jajčece....jaz sem imela že dva postpka...v obeh mojim letom navkljub, odreagirala odlično (obakrat 7 jajčec in od teh 5 prišlo do blastociste)...vedno so testi pozitivni in čez nekaj dni ali tednov vse propade....Ne vem, kaj je krivo...dr.Reš me je najprej kritiziral, da sem prestara, potem trdil, da so njegovi paglavčki tako zanič, da nikoli ne bi naravno zanosila (čeprav sem pred tem že 3x in je bil ss) ...in ko sem dva mesec anazaj (zamrznjenčki) mogla na čiščenje, ker se je razvoj zopet ustavil, mi je dodal, da "sem prestara".....user posted image user posted image user posted image ....40 jih imam....zdaj....začela sem aktivno delati na user posted image  3 leta nazaj....

Nič več ne vem....vse je res in vse je možno....

Na tem forumu sem sigurno 4x sporočila veselo novico....tako, da me fosilke poznajo....ehhhhhhhhhhh.....vsega v življenju ne moreš imeti....

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 8:14:14   
sonchek
Ojla bejbike...evo mene nazaj...
...cel vikend sem bila na dolenjskem in sedaj sem spet za računalnikom, še dva dni sem doma, potem pa spet v službo, kr ne morem verjet, kam je šel tam mesec in pol....
...vidim da ste vse ful pridne in da aktivno delate na user posted image ...kr tako naprej...sej veste kaj pravijo "kar nas ne ubije nas okrepi"...
Sam dejte delat to iz užitka in ne, samo zaradi user posted image ...ker je takrat psiha ful premočna in "pomoje" težko rata...
Radi se imejte in ljubite se....
pa lep dan...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 8:40:54   
Špela100
O ženske dobro jutro.
Vikend je bil lep,  minil je hitro , zdaj pa naprej. Moji dnevi O so mimo...

Sonchek uživaj še dva dni.
Bety...ma kaj govorijo da si prestara, kakšno prestara, jih poznam eno malo morje, ko so rodile po 40-tem.
Saj veš ne obupaj. Ti koliko pa stane en tak tvoj postopek???
Lana38 držim pesti da zagledaš že ta mesec user posted image .

Ostalim pa seveda tudi. user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 8:45:30   
tinaaja
Ekola, jaz imam danes prvi pregled po UPN. Glede na to, kaj ste napisale, ne pricakujem genetskih razultatov, ceprav bom kar mal huda pri G, ce jih ne bo. Zivcki delujejo mal, tko zoprno mi je it. Pa se na ponoven odvzem bria so me klicali za junij - PAPII. ahhh.
zdaj je prva M mimo, midva bova vsaj ta mesec se na zascitenih user posted image ..
Drugace pa opazam, da meni ful sede sportat - sem sla ta vikend vsak dan za eno uro tect.. drugace pa sem dost na orbitreku - nekako dam ven tisto negativno energijo, ki se nakopici.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 10:16:35   
lana38
Lepo, sa ste spet z mani. Vsak vikend se kar pozna, da letate naokrog in ni časa ali pa komaj kaj za RR. Vas zelo pogrešam, ko se dolgo ne oglasite. Bety, kako moreš reči, da si prestara pri 40. letih. Saj jaz jih bom pa drugo leto imela že 39, pa se mi ne zdi, da bi bila prestara. Saj smo še vse polne energije, a ne.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 10:19:27   
sonchek
Valda da niste še prestare...sej tud 60-letnice zanosijo, pa kaj ne bi ve...
Upati je treba do zadnjega, oziroma še boljše je da ste prepričane v to...
 
Želim vam vso srečo tega sveta...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 11:26:46   
lana38
Tako se govori sonchek!user posted image  Vidim, da se boš tudi ti kmalu vrnila v službo in na stari tir. Meni se je po dveh mesecih zdelo kot, da bi z marsa padla med njih v službi, ki so lepo utečeno delali svoje delo. Sem kar rabila par dni, da sem prišla k sebi.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 16:21:45   
tinaaja
Evo, dobila sem genetske rezultate mojega nesojenega user posted image  - trisomija 13... G pravi, da je malo verjetnosti, da se ponovi, ampak v vsaki naslednji nosecnosti moram na amniocintezo..user posted image user posted image user posted image  kar mal mi je bed danes.. tko zoprn obcutek, ce ves, da bos moral dati to skoz vsakic.. no ja.. cca se 2 meseca ne bomo delali na novi pikici, tko da do takrat se moram sprijaznit s tem..
no, bom pa v 20 tednu zoher vedla, kaj cakamo, al pikico al pikca :) vse je za nekaj dobro... si vsaj miren preostanek nosecnosti, da je otrocek zdrav..
pridne bodte

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: UPANJE PO SPLAVU
8.5.2006 17:02:49   
lana38
tinaaja!
Kam pa si dobila izvide? Domov ali so bili pri tvojem G? Mogoče pa tudi moj G ima izvide, pa jaz to ne vem. Trisomija 21, kar je imela moja user posted image , je tudi taka kromosomska napaka, da je malo verjetnosti za ponovitev v naslednji nosečnosti. Tako da zraven trisomije 13 in 21 obstaja še neka trisomija 18. Edino pri trisomiji 21 otrok lahko preživi, pri ostalih dveh pa ne. Samo kaj, ko pa je poten vse življenje revček. Tako da je res bolje, da so to odkrili. Verjetno še nam bo enkrat posijal sonček in bomo srečke user posted image , upam.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?