|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
10.4.2008 8:44:22   
~Biba~
user posted image http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2567874


(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
16.4.2008 14:37:47   
mausilein
Ojla,punce. Prejšnji teden sva z mojim dragim začela piti čaj krvomočnice. Mi lahko katera pove, če je možno, da je že kaka reakcija od čaja, da me špika spodaj,najbolj v desnem jajčniku.Do zdaj me je ob ovulaciji špikalo samo v levem jajčniku,zdaj pa opažam,da me še v desnem. Pa tudi vlečljivo sluz sem že danes opazila,pa sem imela user posted image  prejšnjo sredo. Je možno, da je to od čaja?
Bom vesela,če mi bo lahko katera odgovorila.


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
16.4.2008 17:50:58   
Anonimen
Po mojem mnenju to ni zaradi čaja, ampak ker pač imaš O. Ta čaj naj bi samo debelil sluznico v maternici. 

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
16.4.2008 17:53:46   
Anonimen
Jaz nisem imela nobenih drugačnih znakov zaradi njega (čaja).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
21.4.2008 13:25:11   
reckova
Hej punce! Zanima me kakšne menstruacije imate/ste imele po pitju tega čaja. Jaz jo pijem en mesec, pa sem zdaj dobila menstruaciji podobno krvavitev. Full je je malo pa še to samo zjutraj in zvečer malo (mogoče za en dnevni vložek ali pa še to ne). Zdaj pa ne vem ali je to od krvomočnice ali je kaj drugega. Aja pa še to, da sem jo dobila 1 teden prezgodaj. No, samo me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje.
Lp iz Mb

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
21.4.2008 13:58:34   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Aja sem pozabila napisat da ima g. Terezija Niklavčič tudi spletno stran www.dobra-misel.net, tel 041/842-811, pa sej vse podatke najdete na spletni strani in jih ne bom zato pisala še enkrat aja pa naročit se da mislim da čaje tudi po pošti in se jih plača po povzetju. Upam da sem kateri kaj pomagala!



Pa še tole sem najdla: http://www.splav.info/oploditev_teden_nosecnosti.html

Če ženska pravi, da je zanosila pri posilstvu(imela spolni odnos proti njeni volji) laže! Ženska pri posilstvu nikoli ne zanosi! Zanosi lahko pri grobem ali celo nasilnem seksu. Vendar ji taka oblika spolne združitve ugaja, ker drugače ne bi zanosila. Njeno telo bi spermije dobesedno uničilo. To je že pradavni kemični obrambni mehanizem. Na tak način se ženska brani, ko se ne more več fizično!
 
 
 
 
 
ta link je za moje pojme sramota in bi ga morali skinti


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
21.4.2008 16:56:53   
Muca Copatarica
IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Aja sem pozabila napisat da ima g. Terezija Niklavčič tudi spletno stran www.dobra-misel.net, tel 041/842-811, pa sej vse podatke najdete na spletni strani in jih ne bom zato pisala še enkrat aja pa naročit se da mislim da čaje tudi po pošti in se jih plača po povzetju. Upam da sem kateri kaj pomagala!



Pa še tole sem najdla: http://www.splav.info/oploditev_teden_nosecnosti.html


Če ženska pravi, da je zanosila pri posilstvu(imela spolni odnos proti njeni volji) laže! Ženska pri posilstvu nikoli ne zanosi! Zanosi lahko pri grobem ali celo nasilnem seksu. Vendar ji taka oblika spolne združitve ugaja, ker drugače ne bi zanosila. Njeno telo bi spermije dobesedno uničilo. To je že pradavni kemični obrambni mehanizem. Na tak način se ženska brani, ko se ne more več fizično!





ta link je za moje pojme sramota in bi ga morali skinti


Jaz se s temi tvojimi besedami ne strinjam.
Mislim, da nimaš prav.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
26.9.2008 12:08:57   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: barbyka

Ojla,punce. Prejšnji teden sva z mojim dragim začela piti čaj krvomočnice. Mi lahko katera pove, če je možno, da je že kaka reakcija od čaja, da me špika spodaj,najbolj v desnem jajčniku.Do zdaj me je ob ovulaciji špikalo samo v levem jajčniku,zdaj pa opažam,da me še v desnem. Pa tudi vlečljivo sluz sem že danes opazila,pa sem imela user posted image  prejšnjo sredo. Je možno, da je to od čaja?
Bom vesela,če mi bo lahko katera odgovorila.




Mene zdaj tudi že drugi mesec špika v desnem jajčniku. To je odkar pijem krvomočnico. A da je to ovulacija? Samo prejšnji mesec me je več kot en teden špikalo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
3.2.2009 20:43:23   
smuki
Ojla!

Razmišljam, da bi tudi jst začela pit krvomočnico, saj sem teden po abraziji in mislim, da če imam kakršn koli + učinek, bo zelo dobrodošlo, da se mi mal pocajta maternica.
Me pa nekaj zanima - zakaj morem ta čaj pit tudi partner? Kakšen pa ima učinek na njega?
In kako je res s tem sladkanjem - se sme ali ne?


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
9.3.2009 9:45:37   
KulGirl
Kako nenavadno. Jaz sem jo tudi začela piti in me sedaj špika v desnem jajčnikuuser posted image

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
9.3.2009 13:07:15   
sensi
Pa še moja iskušnja s krvomočnico.Piti sem jo začela po abraziji.
Pila sem jo 1 mesec.Svetovali so mi jo naj jo pijem od konca menstruacije,do prvega dne naslednje.To pa zaradi tega ,da se sčisti maternica tako kot je treba.
Približno nekje 3 dan,ko sem jo začela pit ,me je začelo špikat po jajčnikih pa tudi malo belega toka sem dobila,sluzi je bilo pa kar veliko.Ko sem se obrisala z wc papirjem jo je bilo poln papir.Menstruacijo sem dobila točno na 30 dni (zadnje mesece mi je kar naprej zamujala vse do 42 dni ).Pa tudi krvavitev ni bila tako močna v kosih kot po navadi.
Nehala sem jo pit zaradi tega,ker sem šla v bolnico.Bom pa danes začela s ponovno kuro in vztrajala 3 mesece.Pravijo,da vsa naravna zdravila moramo uživati- uporabljati vsaj tri mesece.
Ni mi pa jasno zakaj bi ga morali piti tudi moški,saj lepo piše v knjigah z zelišči,da naj ženska pri težavah z zanositvijo pije čaj krvomočnice enkrat na dan 1 skodelico.Pomaga pri zadebelitvi sluznice v maternici in potovanju jajčeca,ki rabi za gibanje zadostno količino sluzi,do maternice.Koliko pa je meni user posted image znano nimajo moški ne maternice,jajče in ne jajcevodovuser posted image . Kakor koli že začnem jo piot danes in srčno upam,da bom lahko čez 3-4 mesece že poročala o rezultatih.


_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
9.3.2009 13:25:04   
sensi
Živijo.
Sama sem krvomočnico pila 1 mesec.Priporočila mi jo je ena gospa po abraziji.
Že po prvih parih dneh me je začelo pikat po jajčnikih in pa malo iscedka podobnega belem toku sem dobila.Ob predvideni ovulacijo sem pa imela tako močno sluz kot še nikoli do zdaj res jo je bilo cel kup,take lepo prozorne čiste in zelo vlječljiva je bila.Pila sem jo od zadnjega dne menstruacije,pa do prvega dne naslednje m.Žal sem jo nehal pit,ker sem šla v bolnico.
Ni mi pa glih jasno zakaj bi jo pil partner??V zeliščnih knjigah,ki so mi prišle pod roke piše da se čaj krvomočnice pije,med drugim tudi pri težavah z zanositvijo,1 krat na dan 2dcl.Obnavlja in zadebeli sluznico v maternici pospeši prekrvavitev in sluz pomaga jajčecu,da lažje potuje po jajcevodu do maternice.
Za vse zeliščne pripravke pa svetujejo,da naj bi se pili-uporabljali vsaj 3 mesece.
Kolikor je pa meni znano nimajo moški nič od naštetega in res ne vem zakaj naj bi bila krvomočnica dobra za njih.Začela jo bom pit danes in upam,da vam bom lahko že kmalu povedala veselo novico.lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
9.3.2009 13:27:57   
sensi
user posted image user posted image No krasno najprej napišem eno,pa mi ne pošlje in nato napišem drugo krajšo verzijo in se pojavita obeuser posted image .Pa saj v obeh piše približno isto.Pa brez zamere,z računalnikom sva si še vedno bolj na vi kot pa na ti.user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
9.3.2009 13:54:55   
ursa30
jaz sem v eni zeliščni trgovini, kjer sem kupila krvomočnico vprašala, v čem je fora, da ga mora piti tudi moški, pa mi je rekla, da naj bi čaj zboljševal kakovost semenčec..ne vem sicer, če je to res, ampak moj ga pridno pije user posted image user posted image  škoditi mu ziher ne more user posted image

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
24.10.2009 22:10:32   
PIKA36
Živjo,

meni je za čaj krvomočnice povedala prijateljica, ki ga je zacela piti takoj ko je prisla iz bolnice in potem tudi po 1 mesecu zanosila.
Sama veliko dam na naravna zdravila, ce lahko tako recem in sem danes prvic skuhala caj (v 2,5 dcl vrele vode 1 žličko čaja in pustiš 10 min), ki pa se je meni in mozu zdel tudi dober. Pila ga bova vsak 1 skodelico hladnega po pozirkih 1x na dan.
Po vsem kar sem o tej rastlinici prebrala, je dobra tako za moske kot zenske, saj dobro vpliva na predel spolnih organov, tako nic ne skuduje ce ga pije tudi moski.
Sama ze nekaj casa uporabljam naravno etericno olje krvomocnice (ce ga katera potrebuje, me lahko kontaktira, vem za najboljsega), ki ga mazem vsak vecer na podrocje trebuha in opazam manj tezav pri menstruaciji, blagodejno pa vpliva na vse zenske tezave.
Skratka sedaj bova pila se caj in sporocim rezultat.user posted image

Pozdravcek vsem in imejte vedno sonce v srcu! user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
26.10.2009 20:25:50   
PIKA36
Ojla,

pijema caj ze 2 ni in naj povem, da sem sama opazila ze takoj drugi dan rakel rozasto rdeckast izcedek, ki ga ni veliko, malo zjutraj in malo popoldan. Zanima me ce je katera imela isto izkusnjo. Ne more pa biti menstruacija, ker ni tisti cas. V jajcnikih pa me nic ne spika, kot nekatere javljate.
Javite izkusnje.
Hvala.

Lp


(odgovor članu PIKA36)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
28.10.2009 11:56:37   
bejbika81
Pozdravljene!

Pa moja izkušnja... Krvomočnico sem pričela pit par dni po prenehanju M. Pila sem jo do približno 1 teden pred predvideno novo M.
1 žličko sem pustila stati 10 minut v 2,5 dl vroče vode in 1x dnevno po požirkih pila. Ni bogve dobrega okusa, sama sem dodala žličko medu - okus je bil veliko boljši.
Zgleda, pa da mi je pomagala, ker sem zdaj v 6. tednu.

(odgovor članu PIKA36)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
28.10.2009 16:16:43   
PIKA36
ooo, super. user posted image
upam, da bom sama imela tudi tako dobre rezultate, povedati pa moram, da je bil tisti rozastordeckast izcedek samo 2 dni.user posted image  zgleda da neko ciscenje.
Uzivajte.user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
29.10.2009 10:09:55   
cestnidrikač
Hj!

Imela sem zelo neredne menze, začela sem pit krvomočnico iz tega razloga in pa tudi da bi čim prej zanosla. Pila sem jo 2 ciklusa in zanoslauser posted image . Sem jo pa pila takoj ko se mi je menza nehala in potem še zadnji dan 28-dnevnega ciklusa, čeprav je bil moj mnogo daljši (50-60 dni). Zato, ker če zanosiš, lahko krvomočnica povzroči splav. Sem si jo pa skuhala zjutraj po receptu in si jo potem prelila v flaško in sem jo nosla zram v službo,... Tak, da men je pomagala...al pa je bla psiha... Aja, v 23.tednu semuser posted image


< Sporočilo je popravil cestnidrikač -- 29.10.2009 10:10:34 >

(odgovor članu PIKA36)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
29.10.2009 14:03:05   
zmaych
mena pa zanima koliko časa preden ste začeli krvomočnico pit delal na user posted image . Jaz sem jo začela ta mesec pit zaradi nerednih user posted image . In bomo vidli kako bo. user posted image

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
29.10.2009 17:14:37   
PIKA36
Midva ze delava na tem kar nekaj let in ne obupava,...je pa pri nama bilo se kr nekaj drugih dejavnikov, ...pa psiha je velik problem, pri nas vseh.

(odgovor članu zmaych)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
15.1.2010 13:14:48   
Valentina majcenic
Jaz sem jo pila že tri cikluse zaporedno pa nam še ni uspelo.user posted image Zdaj pa čakamo na pregled v antisterilitetni ambulanti.Bomo videli kaj bodo rekli.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
17.1.2010 19:12:27   
PIKA36
Hja tudi midva jo pijeva ze od moje objave konec oktobra 2009, pa zaenkrat se ni nic. Konec januarja pa imava preizskave v ambulanti za nepl.MB.user posted image

Upava, da se vsaj malo prestaviva iz mrtve tocke.user posted image

Lp

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
24.1.2010 13:48:17   
bubika11
Pozdravljene,

tudi jaz imam težave tako z menstruacijo kot z zanositvijo. Lanskega marca sem imela spontani splav, od takrat sem bil enkrat na inseminaciji, ki pa je bila neuspešna. Težava je tudi v tem, da imam zelo neredno menstruacijo, tako da jo moram vzpodbujat z dabrostonom. Zadnjo M sem imela sredi decembra, testi mi pa ne pokažejo plusov. Včeraj sem kupila to krvomočnico da jo bova s partnerjem pila. Me pa zanima, ali jo naj pričnem piti takoj, ali moram čakati na M pa jo potem  pričeti piti ?user posted image

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
24.1.2010 14:47:13   
PIKA36
Lahko jo zacnes takoj piti. Jaz jo pijem do takrat ko bi naj dobila M, potem preneham in jo zacnem takoj po M. Ker ce si slucajno zanosila, takrat jo prenehas piti. Partner pa jo lahko pije ves cas. Krvomocnica namrec okrepi sluznico, kar omogoca lazjo pot semencic do jajceca. Jaz sicer nimam tezav s neredno M, jo imam vsak mesec na 28 dni, vendar je pa malo muhasta in se mi vlece do 9 dni, od tega pa sta samo 2-3 dnevi taki normalni, druga je pa glih tolk, da vem da je. user posted image

No pa se to ti naj recem, da je mozno, da bos po prvih dneh cutila malo spikanja v jajcnikih, kar pa ni nic narobe,...pol pa preneha.

Moja prijateljica, ki pa M dobi 1x na leto in tudi vsake toliko vzame neke tablete, da jo dobi, pa je namesto, da bi zopet sla po parih mesecih po tablete, pila krvomocnico in je dobila cez cca 1 teden M in je bla ful vesela. Tako da probaj.

Lp

(odgovor članu bubika11)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?