|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
13.2.2011 23:30:32   
.MAJA:
Pozdravlejene sem nova na forumu, zato imam eno vprašanje glede čaja krvomočnice, prebrala sem že kar nekaj gradiva na forumu... berem da ste nekatere zadovoljne z krvomočnico... zato imam eno vprašanje ali lahko krvomočnico pije vsaka ženska tako tista, ki je zdrava in nima nikakršnih težav kot tista ki ima določene težave...
hvala za vaše odgovore

(odgovor članu PIKA36)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
14.2.2011 13:52:42   
butt3rfly
kakšne težave?

(odgovor članu .MAJA:)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
21.2.2011 20:49:20   
.MAJA:
Se opravičujem če sem nerazločno vprašala.. pač berem na forumu da pijejo čaj tiste ki imajo težave z zanositvijo ter tudi njihovi partnerji ... zato me zanima če je pri tem čaju omejitev kdo ga lahko pije kdo ne...

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
22.10.2011 15:42:19   
RedSonja
Zdravo, kje se lahko kupi čaj krvomočnice? 

(odgovor članu .MAJA:)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
22.10.2011 15:58:46   
srce77
Krvomočnico dobiš v sanolaborju,stane pa nekaj čez 3 eur. Jaz jo zdaj pijem šele en teden,tako da ti ne znam povedat če je že kakšen učinek. Veselo user posted image in čimprej,da zagledaš user posted image ......

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
23.10.2011 6:37:04   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: srce77

Krvomočnico dobiš v sanolaborju,stane pa nekaj čez 3 eur. Jaz jo zdaj pijem šele en teden,tako da ti ne znam povedat če je že kakšen učinek. Veselo user posted image in čimprej,da zagledaš user posted image ......


dobiš ga tudi v biotopicu.

delamo na 3. bebici. prvič sem zanosila šele po več kot 1. letu in čaja nisem pila, drugič sem zanosila po 2eh mesecih pitja, sedaj ga tudi pijem že 2. mesec in bomo videli, kaj bo.

spijem ga mlačnega 2x po 2dl na dan, zjutraj in zvečer. v času menstruacije ne delam pavze, ampak ga pijem še naprej. pravijo, da je fajn, če ga pijeta oba s partnerjem. no, men je uspelo tudi brez pitja mojega dragegauser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
1.11.2011 17:58:49   
LittleSun
Tiste ki pijete krvomočnico, a vas je špikalo kaj v jajčniku? Mene namreč zelo nenavadno zvija v jajčnikih. Ker me do sedaj tako še nikoli ni, predvidevam da je zato kriva krvomočnica.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
1.11.2011 19:13:19   
butt3rfly
načeloma za špikanje ne bi smela bit kriva krvomočnica. špika te lahko zaradi prihajajoče O, zaradi same O, pred M, tudi zaradi nosečnosti.

morm pa rečt, da tale stvar pri nam super deluje. naredila test 3 dni nazaj in je bil pozitiven, v 2. kroguuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
1.11.2011 19:22:16   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

načeloma za špikanje ne bi smela bit kriva krvomočnica. špika te lahko zaradi prihajajoče O, zaradi same O, pred M, tudi zaradi nosečnosti.

morm pa rečt, da tale stvar pri nam super deluje. naredila test 3 dni nazaj in je bil pozitiven, v 2. kroguuser posted image



oo kako lepa novica, čestitke. Prav zares je čudežna ta krvomočnica. Jaz sem 6 dni do user posted image , tako da zaO je prepozno, za pred M še prehitro. user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
2.11.2011 6:51:28   
butt3rfly
hvala hvala. upamo na najbolšeuser posted image

jst niti pri drugi zanositvi nisem čutila nobenega špikanja zarad krvomočnice. sedaj me je skor celi ciklus špikalo nekaj, ampak ker sem zelo hitro po 2. porodu zanosila, bo verjetno zdaj to pač spremenjen ciklus (podaljšan ciklus, boleče O, kar včasih nisem imela).

upam, da tud tebi hitro ratauser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
10.11.2011 12:00:06   
Ninchyy
Živjo punce, tudi jst sem čisto nova na tem forumu. Pišem pa zato, ker tudi mene zanima kako deluje ta krvomočnica. Namreč s partnerjem delava na naraščaju pa nama kr ne uspe. Zdaj imava že skoraj 9 mesecev nezaščitene odnose. Pa še vedno ni nič. Razmišjam tudi o tem, da premalo user posted image user posted image ali pa da ob nepravem časuuser posted image Morda se sliši malo čudno, ampak kako pogosto je potrebno user posted image  
Grem pa ravno danes s prijateljico v Sanolabor in bom definitivno kupila ta čaj.

< Sporočilo je popravil Ninchyy -- 10.11.2011 12:04:49 >

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
10.11.2011 13:33:49   
srce77
Čaj krvomočnice piješ od M  do M.....jaz si ga malo sladkam z medom,vmes imaš pavzo....
Drugače je pa najbolje da z dragimuser posted image vsaki drugi,tretji dan...tako ne moreš zgrešiti svojih plodnih dni oz ovulacije. Obilo užitkov in sproščeno user posted image .......

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
11.11.2011 11:49:50   
Ninchyy
Evo, sem kupila čaj. In zdaj ga lahko kr začnem piti user posted image Malo sem edino zbegana glede pavze med  user posted image  Kot sem brala različno prakticirate. Nekatere prekinete, druge spet ne. Kaj je zdaj  boljše user posted image

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
11.11.2011 12:32:14   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

načeloma za špikanje ne bi smela bit kriva krvomočnica. špika te lahko zaradi prihajajoče O, zaradi same O, pred M, tudi zaradi nosečnosti.

morm pa rečt, da tale stvar pri nam super deluje. naredila test 3 dni nazaj in je bil pozitiven, v 2. kroguuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in lepo nosečnost želim,tudi jaz ga sedaj pijem in upam ,da bo ,ker sem ga v prvi nosečnosti tudi pila 2meseca in zanosila.Upam da nam sedaj tudi uspeuser posted image

ninchy>:kolikor berem tudi jaz  jo nekatere pijejo ves čas nekatere on M do M.
Odloči se saama .Jaz npr sem jo pila od M do M in zanosila,kot vidiš butt3rfly jo pije ves čas oz .jo je,ker je srečka user posted image user posted image user posted image
želim ti srečouser posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
21.11.2011 13:43:10   
Ninchyy
Lunica85 hvala za odgovor. Bom pila čaj od M do M. In upajmo, da se primeuser posted image user posted image .
Prav tako pa tudi jst tebi želim veliko sreče, da boš čim prej srečka user posted image .

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
26.12.2011 13:49:18   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: Ninchyy

Lunica85 hvala za odgovor. Bom pila čaj od M do M. In upajmo, da se primeuser posted image user posted image .
Prav tako pa tudi jst tebi želim veliko sreče, da boš čim prej srečka user posted image .
o hvala .Povej a je že kaj novega.Pri nas še ni nič ,čakamo če bo kaj ta mesec .lp  vesele praznike


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
27.12.2011 10:31:50   
Pajama
Kdaj pa prenehaš s pitjem? Ko zagledaš II ? Ali je, po določenem času pitja, dobro imeti vmes večjo pavzo kot med M?

Hvala.

(odgovor članu .MAJA:)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
27.12.2011 16:41:57   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Kdaj pa prenehaš s pitjem? Ko zagledaš II ? Ali je, po določenem času pitja, dobro imeti vmes večjo pavzo kot med M?

Hvala.



Kolikor jaz vem, se daljše obdobje pitja krvomočnice odsvetuje, ker naj bi vsebovala radij. Nikjer pa nisem našla zanesljivih "dokazov" kaj je prav in kaj ne. Midva pijeva zdaj čaj 2. ciklus in bova še maksimalno 2 ciklusa, potem pa ne več. Če bi lahko pomagala, bo v tem času pomagala, sicer nima smisla (če imaš kakšno fizično oviro, potem ti verjetno tudi čaj ne pomaga).


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
27.12.2011 17:17:42   
Pajama
Aha - hvala HeLenčica.

Torej, če po ne vem kakšnem slučaju ženska zanosi in recimo to ugotovi malce kasneje, ta čaj zarodku ne more škoditi?

Se opravičujem za neumna vprašanja - a zadnje čase jih imam toooolikooo....

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
27.12.2011 18:02:06   
HeLenčica
Hja, to je večno vprašanje. Nosečnice ga naj ne bi pile, dvomim pa, da lahko škoduje plodu. Večina pa tako ve, da je noseča vsaj nekje v 5. tednu. Zato pa nekatere punce od O naprej prenehajo s pitjem, ampak jaz jo pijem od konca M do M, ker če debeli sluznico, jo najbolj potrebuješ ravno po O. Pa to niso neumna vprašanja, normalno, da te zanima, če delaš na zanositvi. Zato pa smo tukaj user posted image


< Sporočilo je popravil HeLenčica -- 27.12.2011 18:03:07 >


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
17.1.2012 14:40:36   
Ninchyy
No, jst sem zdaj pila 2 meseca krvomočnico. Od začetka M pa do takrat, ko sem pričakovala novo M. Ta mesec mi že 3 dni zamuja in ponavadi me vedno bolijo prsi pa križ, tokrat pa nič od tega. Menstruacija mi ponavadi tudi nikoli ne zamuja. Bomo videli, morda je pa sploh ne bom dobila user posted image user posted image  Vam poročam, ko bo kaj novega in upam, na veselo novičko user posted image  Želim vam srečo tudi vsem ostalim, da boste čim prej srečke user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
22.1.2012 22:24:23   
Anonimen
Punce pozdravljene,

mene pa zanima če je katera pila navadno črno meto oz. marriubium vulgare namesto krvomočnice? Menda tudi to pomaga...sama nevem kaj bi... user posted image

Zanima me, če katera ve če je navadna črna meta isto kot macina trava in kje se jo da dobit?

(odgovor članu Ninchyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
23.1.2012 7:22:22   
Ninchyy
Ker še vedno nisem dobila user posted image  sem za vikend naredila nosečniški test. Ki pa je bil začudeno negativen user posted image M mi zdaj zamuja že 8 dni. Čez par dni bom ponovno probala test. Morda bo pa v druge kaj lepšega pokazal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
28.1.2012 19:20:43   
Ninchyy
No, pa sem ponovno naredila danes zjutraj test. In vam moram povedati, da sem zagledala user posted image  Sej najprej nisem bila prepričana, če sploh prav gledam. Ampak me je potem moj pomiril, da je definitivno user posted image user posted image user posted image user posted image  Še zdaj ne dojemam, da sem srečka user posted image . Zgleda, da tale krvomočnica res deluje. Namreč pila sem jo 2 meseca. Ne obupat punce in držim pesti za vse vas, da boste zagledale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: krvomočnica - kolikokrat na dan
30.1.2012 9:19:34   
Anonimen
Ninchyy user posted image user posted image user posted image

a mi prosim poveš kje se kupi ta čaj?

(odgovor članu Ninchyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?