
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Prenehanje jemanje klomifena? 29.4.2006 21:46:54
|
|
|
|
ona78
|
Dober večer Napolitanka, tudi sama sem jemala Klomifen 3 cikluse, ta mesec sem z njim končala, ker ni bilo željenega rezultata. Tudi moj G pravi, da nima smisla da ga jemljem v nedogled. Pravtako imam tudi jaz svoje ovulacije, razlog za mojo neplodnost pa je endometrioza. Ne vem, kaj bi ti svetovala, najbolje da se kar s svojim G pomeniš!! Veliko sreče, lep pozdravček!
_____________________________
Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate. Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov, za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
Ringaraja_Anja_Na Ringaraji sem:dnevno (
58%)

tedensko (
27%)

mesečno (
15%)
Število vseh glasov: 169Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!