|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 8:25:16
|
|
|
|
Nitka
|
Suuupppeeerrr in čestitke!!! Zdaj pa vesele nosečka-dneve ti želim
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 9:29:19
|
|
|
|
karolina*
|
Tudi midva sva včeraj zagledala . In kar ne morem verjeti, da je to res... Po izračunih je moj rok 07.01.2007. Uf, saj ne vem, česa naj se zdaj lotim... Kaj smem, kaj ne smem, naj že takoj pokličem ginekologinjo, naj počakam, naj telovadim, naj počivam...Uf, sem zmedena in srečna hkrati... Nasveti in izkušnje bodo vsekakor dobrodošli. Lep pozdrav
_____________________________
"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 9:50:03
|
|
|
|
LUNA06
|
O kok fajn, bova skupi odštevale. Hvala še enkrat!
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 11:14:34
|
|
|
|
inja2
|
Čestitke obema novima nosečkama
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 11:48:25
|
|
|
|
kasija78
|
Čestitke ! Pa mirnih in lepih !
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 13:30:38
|
|
|
|
Ayo
|
CESTITAM!!!!!!!
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 13:36:37
|
|
|
|
eva1
|
Čestitke obema in lepo nosečnost vama želim
|
|
|
|
|
RE: Pa sva le dočakala.... 3.5.2006 14:06:59
|
|
|
|
Azaleja
|
Čestitke novim !!!
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in plodni dnevi Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Zadnje s foruma
Katero vodo pijete?Katera ustekleničena voda vam je najboljša?Radenska (
11%)

Costella (
17%)

Zala (
13%)

Dana (
10%)

Jana (
4%)

pijem vodo iz pipe (
46%)
Število vseh glasov: 13559Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!