|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
6.5.2006 21:04:21   
daisy23
naj  se vam pridružim še jaz,da bo seznam popoln.Ne vem kaj naj več rečem po enem letu. Še dobro da je ta forum, da se malo spovemo ena drugi.Jaz je ne-pričakujem okrog 20. maja,ma nimam posebnih občutkov. Kot vedno. Še vedno sem optimistična,da enkrat bo ratalo.Srečno vsem vam. 

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.5.2006 8:15:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daisy23)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
7.5.2006 8:19:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
7.5.2006 20:27:19   
Anonimen
Zdravo punce!

No, da vam javim in pofočkam še jaz. Tudi jaz sem ena izmed takšnih, ki je ne pričakuje okoli 17.-22.5. pa upam, da ta mesec res rata, kljub temu, da O testi niso pokazali O ali pa sem jo imela tik po M...kaj pa vem! Upam, da bo januar moj srečen mesec, ker že december ni bil, kot ne pred njim oktobr, ne november,... Pa vsak mesec se mi zdi, da je zdaj pa ratalo, da je to to, pa vedno pride malo z zamudo, vsak mesec doda še kakšen dan več, da me bega in mi daje lažno upanje.

Punce upam, da nam ta mesec rata in da bomo januarčice!

Lp, jjasna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
7.5.2006 22:49:32   
Maj78
Kje pa si kupila test Viola, ker jaz ga na tej spletni strani ne najdem?

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 7:31:43   
ajja
Hojla!
Jaz pa sem test naredila (first sign) včeraj pa je pokazal samo eno črtico, danes pa je že 33. dan cikla. O user posted image  ne duha ne sluha, nobenih mozoljčkov po čelu, nobene tečnobe pa tudi nobenega špikanja v trebuhu. Bom poskusila še kak drug test.
Srečno vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 7:56:26   
eva1
Jaz sem se odločila, če ne bo prišla user posted image naredim test v petek(upam, da bom zdržala), danes je 32 dan ciklusa, ne vem, bomo videli kaj bo-upam seveda na user posted image user posted image

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
8.5.2006 8:24:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 9:06:47   
SM10
Še dva dni do user posted image  . Včeraj zjutraj sem se zbudila z bolečo hrbtenico - ledveni del. Upam, da ni kaj z ledvicami, ker sem lansko poletje bila na antibijotik zaradi ledvic. No pa neko srbenje trebuha se me je lotilo, kar je verjetno od cvetnega prahu na katerega sem alergična. Upam, da vse čim prej mine.

Kako ste kaj ve drugače?


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 9:25:42   
čveka
user posted image  še ni.....čutim pa, da prihajauser posted image .

Testa ne bom delala, ker vedno ko ga naredim....pride....tokrat bom zato počakala še kaki dan.

lpč

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 18:43:38   
iwa
Do moje user posted image (a upam da je ne bo) je še 7 dolgih dni... tko da je prov fajn da si skupaj krajšamo čas. Poleg tega mam jutr izpit tko da mi čas kr hitr mineva. Danes sm bla v Muelerju in sm pregledala vse te omenjene teste - katerega bom kupla se še nism odločla, mal bom še počakala. Kakorkol želim vsem ki imate že blizu "dan D" da zagledateuser posted image user posted image !
pa lep dan še naprejuser posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu čveka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 19:56:18   
jasnika
ja jaz pa je ne pričakujem tam nekje 18-20 maja pa se mi zdi da mi je sedaj tako nekako kot da bi mi bilo vseeno, tako sem postala umirjena kar ni v moji navadi, čeprav si noro želim še enega otroka, ampak mogoče sem ugotovila da se ne splača sekirat sebe in še drugih zraven
lp

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 20:32:29   
Anonimen
jasnika, moja soimenjakinja in "sotrpinka" iz prejšnjega meseca! Vidim, da jo tudi ta mesec nekako ne pričakujeva skupaj-jaz od 17.-22., le da se midva trudiva za prvo pikico. Prejšnji mesec nisem imela nobenega znaka, nič špikanja, nič napetih prsi (čisto malo, no), pa nič me niso bolele....ta mesec je pa čisto kontra. Že dva dni me bolijo kot pri norcih, pa so se že povečale...po tihem zopet upam, da je to to. Upam, da ne bo na koncu zopet psiha kriva za vse...

Lp

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 20:52:56   
Nitka
Oj, no jaz pa user posted image nisem čakala danes. Sem od 26.4. do 4.5. imela klasične nosečniške simptome, v petek in soboto pa klasične PMSjevske. Pa sem v nedeljo zjutraj malo za foro naredila Adexpert test iz Müllerja, ki je pokazal komaj vidno drugouser posted image . Sem si rekla, da če jo mi isto pokaže danes zjutraj, pa sem mogoče pa res user posted image ... in evo jo spet... komaj, komaj opazna, ampak je. No, danes pa spet celodnevna slabost.... Veselim se, vendar skromno, ker čakam, da se črtica odebeli... po moje ne bo kar izginila user posted image user posted image
Ima katera pozitivne izkušnje s tem testom iz Müllerja.


_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 20:57:16   
Anonimen
Nitka, če ti je pokazalo dve črtici potem je to to! Čestitke! user posted image
Drugače pa me zanima kako ti ločiš nosečniške in PMS simptome? Noseča sicer sama še nisem bila, ampak pravijo da ni razlike... prosim za razlago, da vidim katere simptome imam jaz.user posted image

Lp, jjasna

(odgovor članu Nitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 21:06:46   
Nitka
Hvala, jjasna. Moji PMS simptomi so take bolj žgoče bolečine v predelu jajčnikov in matrnice in na trenutek imam občutek ko da bi mi nekdo hotel vse iztrgati, sploh na wcju. Moji nosečniški simptomi pa so bolečine v predelu vezi (bolj spodaj in na strani) - kar me je dajalo v 1. user posted image , potem je slabost čez cel dan in seveda boleče bradavičke in obrobje prsi.
Je pa res, da psiha dela svoje in če ne misliš na to, potem se zalotiš, ko te simptomi že precej matrajo user posted image


_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
8.5.2006 21:17:15   
iwa
Ja sijajno Nitka! Res ti iz srca želim da se črtica kmalu še odebeliuser posted image ! Pa veliko sreče tud naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
9.5.2006 8:18:51   
ribicau
Bravo Nitka! Pomojem lahko kr skačeš od veselja! Sigurno si user posted image !

LP

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
9.5.2006 9:01:02   
Sulfinija
A se vam še lahko jaz pridružim tlele gori.Jaz je ne čakam od 8.05-10.5 upam,da je ne bo hvala bogu nimam še nobenega izcedka,nobenih znakov vam pa vsekakor javim kaj in kako jo bom odnesla,če je do petke ne bo bom delala test.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
9.5.2006 13:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
9.5.2006 14:57:22   
Nitka
Hvala, hvala user posted image , samo še en Clearblue naredim čez kak dan še, da bo debela user posted image , potem bom pa res skakala!!!

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
10.5.2006 9:30:46   
Smrekica
Nitka,
to je sigurno to. Boš kmalu mamica.  Jaz imam pred sabo še dolgo čakanje, še skoraj 14 dni (do M). Pa kar ne verjamem da bi tokrat lahko uspelo, če že od septembra ni, tudi tokrat ne vem če bo. 

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
10.5.2006 9:38:35   
Sulfinija
Tudi moje M še vendo ni,niti ne rjavega izcedka kot ponavadi.Čakam danes in jutri,če je še jutri vedno ne pa v petek kupim test in ga že delam.Držite mi pesti kot jaz jih bom za vas!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
10.5.2006 9:44:43   
SM10
Tudi moje še ni- danes je 29 dan. Me pa malo špika, malo imam belega izcedka, ampak ni veliko, drugih znakov ni. Ne vem, kaj bo iz tega. Iz prejšnjih izkušenj testa ne bom delala, dokler ne bo zamujala 1 teden.
Mojca 9000 upam, da se ta mesec user posted image  ne prikaže za 9 mesecev.
Držim pesti.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
10.5.2006 10:05:28   
Sulfinija
SM10!

Torej nama isto zamuja in tudi jaz iamm beli izcedek in tu in tam kako šraufanje.Samo meni je moje stanje sumljiv,ker se j evedno prej prikazala rjavi izcedk sedaj ga pa ni.Tudi jaz pred petkom ne bom delala testa.Drži se kajti jaz zate držim ogromne,močne in debele pesti.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?