|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
11.5.2006 11:36:55   
teira
Bučkica in Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  BRAVOOOOOOOOOO in veliko zdravja v nosečnosti, pa nobenih grdih misli o.k?

Za vajini user posted image  user posted image pa user posted image  user posted image

Mojca9000 zate in vse ki še čakamo, pa user posted image  in user posted image  za srečo!

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
11.5.2006 21:21:23   
Marčica
Že dolgo se nisem oglasila, naj povem da sem jaz danes dobilauser posted image  na 31 dan, se mi je ciklus zavlekel zaradi klomifena. Upam,da boste imele ostale več sreče in boste zagledale user posted image user posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
11.5.2006 21:29:14   
Anonimen
Marčica žal mi je zate...

Mojca9000 in ostale kaj pa kako pri vas? Upam, da ni nič user posted image , pa da jo naslednjih 8-9 mesecev ne bo! Seveda obvezno poročajte!

Pri meni nič novega. Joškice me bolijo, malo me špika v sp. delu trebuha, ampak imam še kr nekaj časa, saj jo ne pričakujem šele 17-22.5. odvisno kdaj bo/ ali pa ne bo prisvetila.

Lp, jjasna

(odgovor članu Marčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
11.5.2006 21:47:26   
iwa
Ojla jjasna!
Sm opazila da imava midve datum user posted image zelo skupaj, jest nekje od 16-19.5. tko da bova skup s še kakšno sotrpinko trpele še teh nekaj dni...Drugač pa mene joškice bolijo nenormalno, veliko bolj kot kadarkol pred M, pa ful sm skoz zaspana in zmatrana...ampak tud kot ti se nočm tolk prej obremenjevat. Lepo pa je da se med tem časom lohk skup podpiramo. Koliko vem ti tud delaš šele na prvi user posted image , a ne? Komaj čakam da obe in tudi vse ostale seveda zagledamo user posted image user posted image !!!Upam da že ta mesec!
Pa lep pozdrav user posted image user posted image user posted image !
iwa


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
11.5.2006 21:50:17   
iwa
Marčica user posted image user posted image user posted image , bo pa naslednji mesec več srečeuser posted image !

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 7:13:29   
Sulfinija
Ojla!

Da se vam malo na hitro javim in poročam svoje stanje,ker bom kasneje odsotna moje M še vedno ni,niti izcedka.Jutri je dan,ko bom delala test.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 7:32:20   
Anonimen
iwa, ja mi delamo šele na prvemuser posted image . Jaz si vsak mesec mislim, da so to ti znaki, ki napovedujejo user posted image , pa vsak mesec znova prideuser posted image , tko da... sploh ne vem kaj naj iz kakšnih znakov pričakujem. Bomo mogli kar lepo počakat.

Mojca9000, dobra si da zdržiš, da ne planeš po testih...jaz vsak mesec rečem da ne bom, potem pa me skušnjava premami. Jutri pa obvezno poročaj o user posted image user posted image !

Lp

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 8:57:28   
SM10
Mojca želim, da jutri ugledašuser posted image user posted image .

Tudi moje še vedno ni. Malo sem v dvomih, od kdaj naj računam zadnjo user posted image .
Prvi izcedek malo roza se mi je pojavil 10.4 drugi 11.4. 12. 4 pa se je ulila.
Katermu dnevu naj dodam 28 dni, da dobim točno št. dni zamudeuser posted image ?
izcedek 10.4.-naslenjauser posted image naj bi bila 7.5 -zamuja 6 dni
izcedek 11.4- naslednja user posted image  naj bi bila 8.5.- zamuja 5 dni
krvavitev 12.4. - 9.5.- zamuja 4 dni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 11:46:57   
Sulfinija
Ojla!

Punce jaz sem že včeraj delala romed test je pokazal rahlo drugo črtico,sedaj danes pa sem delala test yes or no in je bil negativen.Moje M pa ni od nikoder,tudi izcedka ne.Kaj pa sedaj????

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 11:58:51   
ribicau
...mojca9000 naredi ponovni test, ali pa počakaj še kakšen dan! Jest bi ga naredila, ker sem preveč firbčna....Želim ti user posted image !!!!!

Srečno in držim pesti!


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
12.5.2006 17:13:36   
Anonimen
Zdravo punce!

Pri meni kot kaže ta mesec ne bo nič! Prejšnji mesec je prišla 35 dan, danes pa smo 25 dan, pa se že malo kaže, tko da ne bo nič z januračicami... žal... Mi je pa všeč, da je prišla vsaj prezgodaj kakor pa prepozno. Vsem, ki še čakate pa želim čimveč user posted image user posted image !

Lp, jjasna

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
14.5.2006 10:45:16   
iwa
Žal mi je zate jjasna, bo pa prihodnjič več sreče! Moje še ni, me pa že vse zlo boli kot pred M tko da najverjetneje tud prihaja, čeprov pravijo da to lahk tud user posted image pomeni...Kakorkoli že, bo kot more bit!
user posted image Lep dan še naprej vsem!

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
14.5.2006 10:47:04   
iwa
Mojca9000 ti pa kar po še enmu testu poseži jutr zjutrej! Pa da zagledaš lepo user posted image user posted image !

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
14.5.2006 12:28:41   
jasnika
se še vam jaz ponovno malo javim, ne pričakujem je 18-20. 5 ampak mam slab občutek za ta mesec, mogoče ker sem že prejšna 2-3 mesece bila razočarana, nevem no, joške mam spet tak velike pa srbijo me kot vsak mesec, nekaj malega me šraufa doli tak da res nevem-se ne obremenjujem preveč, čez 1 teden bom tako ali tako vedela, želim vam veliko sreče in dosti potrplenja z testi in vsem
lpuser posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
14.5.2006 12:36:47   
Sulfinija
Moje m še vedno jutri pa delam spet test z pvim urinom in bomo videli kaj bo če bosta res user posted image ,ali pa je kaj izostala zaradi marčevskega ISCI,samo dvomim ker sem jo prejšnji M imela kar na 26.dni.Jutri mi bo zamujala že peti dan.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
14.5.2006 13:30:40   
Sulfinija
Ojla!

No sedaj pa sem bila na wc in opazila veliko bele sluzi belega toka pomešanega z sveto roza izcedkom,jaz menim,da bo moja user posted image  priša z zamudo.Ja nič če pride naj pride pol pa gremo v novo akcijo in upam,da junija IUI ne bom rabila.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 7:31:50   
SM10
Tudi moja se je prikazala v soboto zjutraj. Včeraj zvečer pa je že skoraj ni bilo več in tudi danes je še samo malo gostejša svetlo rdeča oz. bolj rozasto obarvana sluz. Ta mesec se je malo čudno obnašala. Naslednji datum je
10.-13. junij.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 7:40:52   
Sulfinija
Punce moje M in izcedka pa ni.Zato grem popoldan k svoji G da mi potrdi nosečnst,ali pa da bo moja M vsaki čas tule.Ni tole malo vse skupaj čudno?Bomo videli,če spet niso domači testi lagali???

LP mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 7:41:07   
Smrekica
Mene do datuma loči še en teden. Pa imam tudi jaz zelo slab občutek. Se popolnoma nič ne dogaja v telesu. Glede na to, da imam periode od 35 do 45 dni je tudi termin čakanja daljši . Še malo pa bomo videli. Aja pa dobro jutro vsem.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 7:43:18   
Smrekica
Mojca9000,
Ali nisi napisala da si imela 1 test pozitiven.  Zakaj sedaj dvomiš v nosečnost. Morda je bil drugi test manj točen - reagira na večjo količino hormona. Ne vem, samo bi bila pa tudi to lahko razlaga.

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 7:51:07   
Sulfinija
Ja tudi današnji je.Samo manj močna kot ona kontrolna in ni tolk debela je bolj tenka črtica vendar vidi se.Popoldan grem k svoji G,da mi še tam potrdi ali nosečnost ali pa da bo moja M vsaki čas tukaj.Glede nato,da sem že imela izkušnje z lažnimi testi se malce bojim.

LP mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 8:06:27   
Smrekica
Ja to potem razumem. Če si se enkrat opekel, se bojiš da se boš še drugič. 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 8:10:55   
Bety
ehhhhhhhhh...Mojčica.....

Kako je to čudno, da se trudimo, trudimo, trudimo....in ne rata....ne rata...

in potem se slučajno ne trudimo več........pa rata.....in mi ne verjamemo....celo pozitivnim testom ne zaupamo......

Čestitam ti!!!! Sem prepričana, da si končno srečka user posted image . In tokrat pa bo!!!user posted image

Naj te Bog čuva na tvoji poti in angelčki naši!!!

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 11:14:41   
pilotgirl
Ojla punce.No mene samo malo čudno špika,do user posted image  je pa še 9 dni tko da smo še vedno  v fazi čakanja.No upam za vse nas da se nam pokažejo user posted image user posted image .Aja mojca9000 tebi pa lahko samo čestitam!!!Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
15.5.2006 13:34:55   
baby baby
Prvi pozdrav vsem. Že nekaj tednov vas berem in razmišljam, ali nama bo drugi otrok sploh usojen. Prvega sva "naredila" mimogrede, brez štetja datumov. V drugo pa se bo treba očitno tega lotiti malo bolj strokovno ...user posted image   Vidim, da ste prava zakladnica koristnih nasvetov. Zato je bil vašp forum zame pravo odkritje.
user posted image  bi morala dobiti 18 - 19 maja. Srčno upam, da je ne bo...če nama je ta mesec uspelo, bi imela isti PDP. Vsem,  ki vam uspe zanositi v tem mesecu, sporočam, da so kozorogi super otročički! Držim pesti za vse! Upam, da se bomo dobro razumele na forumu Ringaraja. Pozdravček vsem

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?