|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
8.5.2006 21:26:39   
tincci
Danes smo šli v BC ... vsekakor je zmagal Romer King TS, ful udobno sedi pa dost bolj eleganten je za nastavljat kot Maxi cosi Priori Xp, oni mi že na prvi pogled zgleda neudoben. Tale Romer pa zmaga, res je udoben user posted image Cena je mal manj udobna, ampak ajde, več dnarja, več muske.

Tiste, k mate Romerja: a mate tudi letno prevleko ali je sedež dovolj zračen (ma zadaj ene luknjice za prezračevanje)? Da se mi ne bo tako kuhala kot v lupinici.



< Sporočilo je popravil tincci -- 8.5.2006 21:27:51 >

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
8.5.2006 23:11:05   
petja
tincci, ko pa vidiš tegale (Maxi Cosi Tobi) se pa vsi skrijejo pred njim user posted image . Kakšna frajerka bo moja user posted image . user posted image user posted image user posted image

user posted image

Pa začuda dragi ni težil, da tega pa res ne rabi (je mal drag, pa še do julija morava čakati, da ga dobijo). Ponavadi skoz nekaj teži, da ne rabi, pa čeprav jaz pravim, da rabi user posted image  Pa itak, da ne rabi user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 11:11:50   
tincci
Kok pa stane tale? Romer je 61.000

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 18:05:01   
petja
Mislim, da naju je prišel 250 EUR, sam ne vem, ali je mizica tudi všteta v to ceno. Sva vzela še mizico, da bo tamala imela igrače gor user posted image . Itak vse dobi, razvajenka mala user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 20:33:30   
Anonimen
V BC je 60.000.

Sorry, petja, ampak jaz res ne vidim, kaj je tak ful posebnega na tem sedežu user posted image  Sem ga tudi v živo gledala, pa res ne vem....

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 20:36:48   
petja
Sorry someone, kaj je pa tako ful posebnega na Romerju user posted image . Matr, zdaj moram pa zagovarjat svojo izbiro??? Komaj čakam user posted image user posted image user posted image !

Če bi bolje brala, bi videla, da je so bili moji posti napisani bolj na foro, sem pa tincci dala še en predlog za nakup. Saj ona sprašuje kateri avtosedež naj kupi, a ne?

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 21:10:16   
Anonimen
Hej, mirno.... sem samo svoje mnenje napisala. Glede kvalitete Maxi Cosi ne dvomim! in glede na to, da gre pri otrocih predvsem za varnost, je MC dobra izbira.

Ni mi samo jasno, zakaj se lahko vsi sedeži skrijejo pred MC Tobi in zakaj bi bil otrok frajer user posted image
In nikoli nisem pisala, da je Romer kaj ful posebnega ali kaj več od drugih sedežev.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 21:19:54   
Seven*
Hja. Meni je MaxiCosi Tobi zeloo vsec. Ima kar nekaj stvari, ki jih recimo Romer King nima. Nastavljivo oporo za glavo, pa naramnice se same razprejo, pa izgled mi je 100x boljsi. Je pa res, da je to subjektivno mnenje. Nazalost nimam dnarja, da bi ga kupila. Zdaj nekaj kombiniramo.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
9.5.2006 22:36:24   
petja
Joj someone, se mi res ne da ... Še enkrat - napisano na foro, dejstvo pa je, da bo moja user posted image  zame vedno frajerka, vedno najlepša, najboljša, v vseh pogledih naj naj naj. Isto velja pri tebi za tvojega otroka, a ne?

Seven, men je bil tudi ful všeč  user posted image  ... dejstvo pa je, da sva ga vzela, ker si trenutno lahko privoščiva, če je pa vreden svojega denarja, pa ne vem. Ampak saj sem ti že napisala - user posted image  je zaenkrat edinka, pol pa vse dobi user posted image . Je pa res, da sva z lupinico MC TopLine ful zadovoljna, ker je material "hladen" in poleti ne bo težav s tem, da bi bilo tamali vroče. Sem pa tudi sama videla, da se sicer material od MC cufa in "navadnega" ne bi vzela. Avtosedež le predolgo uporabljaš ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 6:22:36   
Seven*
BabyCenter je zvisal ceno sedezev Tobi, Soncek pa znizal. Babycenter je imel prej ceno 50 jurjev.. Bom pocakala pol leta, mogoce drasticno padejo cene.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 12:28:33   
tincci
Evo, jst sem si tega nagledala: http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3386/King_TS_Plus_High_Line_Verona_NA_ZALOGI_/-/

Tale Tobi pa tudi ne zgleda slabo! Samo ni opisa: a ima še vedno samo 4 višine ramenskega pasu in moraš previdno mimo stiroporja menjavat višino ali ima mogoče podobno kot Romer (7 nastavitev po 1 cm, ne 5cm, pa lepo z ročko zadaj, ne rabiš ročno med stiroporjem manevrirat)? V BC mi ga namreč tega Tobija sploh ni pokazalauser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 14:14:07   
petja
Tobi ima ravno ramenski pas drugačen kot ostali sedeži od Maxi Cosija. To je glavna sprememba in pa seveda opora za glavo. In to je mene pritegnilo. V bistvu pasu nič ne spreminjaš višine, ampak ga samo zategneš dol. Joj, tole ti ful težko razložim, bi morala videti zadevo v živo. Nekako kot bi šla na vlakec smrti, se usedeđ na zic, potem pa varovalo potegneš čez rame ... - no, tukaj pa pas zategneš pod sedežem.

Jaz sem tudi nameravala kupiti Romerja, potem nama je pa prodajalka pokazala to zadevo s Tobijem in mi je bilo bolj všeč.

Tukaj imaš link, pa si malo preberi in poglej http://www.maxi-cosi.com/

< Sporočilo je popravil petja -- 10.5.2006 14:15:50 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 16:38:10   
tincci
A ga boš naročila al ga kupla v BC?

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 17:41:34   
petja
Mi trenutno živimo v Nemčiji, zato smo ga naročili tukaj. Ga moram pa čakati do julija, ampak itak ne bi tamale dala prej noter. Ji je lupina še dovolj velika, pa ne sedi še samostojno.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 22:16:35   
Pikica76
tinnci ne kupuj ga v Sloveniji ker ga boš preplačala. ravno tale, ki ga gledaš je v Avstriji 200 EUROV (varianta je tudi, da vzameš trendline blago, ki je malce ceneje 188 EUR). Se vama splača do Celovca zapelja v Kiko, kjer imajo ravno takega in potem se da še zdilat za ceno. Če rabiš navodila kako se pride do tja ti jih pošljem. Sploh ni panike najti trgovine, ker je res ogromna. Pa tudi če ne znaš nemško znajo odlično angleško, tko da se lahko vse zmeniš.

Škoda , ker Romer nima takih odbitih barv kot je tale Tobi od petje men je ful noro odbite barve.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
10.5.2006 22:56:40   
dskubin

Mi smo kupli Römer king ts plus za 175€ (skupaj s poštnino) preko E-baya, od nemškega prodajalca baby-express, ki omogoča plačilo preko PayPala (torej ni treba še banki plačati provizije). Dobili pa v tednu dni.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avtosedež 9-18, katerega
4.12.2014 18:23:47   
Maxi mama
avtosedež beta ali mondeo na www.lorelli.si

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?