|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: spanje v skupni postelji 14.5.2006 11:58:01
|
|
|
|
Anonimen
|
ja, mi tut spimo skupaj, pa je prav fino. Samo z očijem se mal težje crkljava :(
|
|
|
|
|
RE: spanje v skupni postelji 14.5.2006 15:08:11
|
|
|
|
petra.horzi
|
jz dam mojga zvečer ko zaspi v njegovo posteljico, pol k se prvič zbudi ponoč (to je lohk čez tri ure al pa čez 8 ur) ga vzamem pa k seb, in je pol do zjutri med nama, če pa celo noč spi-to je blo 2x do zdaj pa celo noč spi v svoji posteljici brez problema, tko da se oba dobr naspiva pa tud jz pol zjutri , če spi pr men, sploh ne vem kolkokrat sm ga dojila ponoč men je lažje tko:)
_____________________________
moj sonček je že "velik fant"
|
|
|
|
|
RE: spanje v skupni postelji 15.5.2006 19:32:11
|
|
|
|
Grascakinja
|
Tudi mi smo in še kombiniramo, da zvečer zaspi v svoji posteljci, okoli petih, ko pijemo "zajtrk", pa se ponavadi prestavimo v zakonsko posteljo in skup dremuckamo do šestih ali sedmih. Kakor kateri družini ustreza, tako naj spi.
|
|
|
|
|
RE: spanje v skupni postelji 15.5.2006 21:11:21
|
|
|
|
žužu
|
ma ni lepšega, kot stisniti se k mali štručki. naša je spala pri meni tri leta. sedaj pa noče več, je velika... še prehitro mine ta čas, ko se objemajo in cartajo z mamico, nikar jih ne odganjajte stran!
|
|
|
|
|
RE: spanje v skupni postelji 16.5.2006 14:56:18
|
|
|
|
Seven*
|
Magi, tole si pa super napisala..
_____________________________
Gospa sem.
|
|
|
|
|
RE: spanje v skupni postelji 16.5.2006 15:05:30
|
|
|
|
cuma
|
Včasih niso imeli niti elektrike in vode, pa so vseeno gor zrasli... ..., pa saj nihče ne potrebuje razlage ali opravičila zakaj spi in s kom in koliko časa... mislim da se sprašuje o načinu, kako zavarovati otroka pred padcem oz. poškodbami?! Lp in sladko spanje cuma
|
|
|
|
Dotikanje med nogami.
пеперутка16
Moj triinpolletnik se nenehno dotika svojega lulija in noče nehati. Poskusila sem ga na različne načine odvrniti, vendar ne deluje. Rada bi, če bi mi kdo, ki je imel podobno situacijo, napisal, kako jo je rešil. Hvala.