|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SPOL OTROČKA
10.5.2006 12:04:21   
Anonimen
meni kitajci kažejo na user posted image . Na UZ pa ne vem, če naj vprašam al ne user posted image . Ne, vem, al sem čudna, me spolh ne zanima spol user posted image user posted image
MOgoče me bo začel, ko bo buši bolj zraseluser posted image

(odgovor članu bori1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SPOL OTROČKA
11.5.2006 7:30:42   
petruskaL
No sporočam, da glede na to da mi vse kaže na user posted image , sm se včeri pa na škarje usedla...user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SPOL OTROČKA
11.5.2006 11:44:19   
Anonimen
Po kitajskem user posted image , vsedla na nož, pa tudi vsi mi pravijo da sem noseča čisto za user posted image ...drugače pa na morfologiji ne bom spraševala in tudi v prihodnosti ne....se samo malo zabavam, da vidim kaj in kako gre vse skupaj...

(odgovor članu petruskaL)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SPOL OTROČKA
12.5.2006 0:24:24   
frrrr
js pa ne vem ali hočem vedet ali ne... itaq mi je vseeno, fantu tut... bolj mi je važno zdravje... če bo dete zdravo, bo vse kul

če me premaga radovednost, vam povem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SPOL OTROČKA
12.5.2006 23:05:25   
majas
Jaz sem do danes govorila-ne jaz pa nočem vedeti spola, da se ne bodo zmotili potem pa bom razočarana...pa me je danes na NS mučilo-in mi je rekla da bo user posted image pa sem bila tako vesela. Pa baje se meni tudi vidi da bo punčka, ker mi paše sladko ne kislouser posted image slabosti tudi niso velike in pogoste...pa v trgovini me vleče k oblekicam za punče...zdaj pa upam da ne bom razočarana!

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SPOL OTROČKA
13.5.2006 13:00:11   
Pilar
Prvič: kitjaska je pokazala fanta, vse vraže na fanta, rodila sem fanta.
Drugič: kitjsaka  na punčko, vraže kazale punčko, rodila punčko.
In še nekaj, jaz sem obakrat slutila, čutila kaj bo....saj, lahko bi se zmotila, ampak občutek je bil prav nor....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SPOL OTROČKA
13.5.2006 21:59:51   
andrejaz
Prvič - kitajska in UZ pokazala user posted image , dobili tudi user posted image
Drugič - kitajska in UZ kažeta na user posted image , če bo res pa bomo videli šele avgusta

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SPOL OTROČKA
16.5.2006 20:37:40   
frrrr
preizkusila sem kitajsko in uno škarje/nož -> oboje pokazalo user posted image
za UZ pa še vedno ne vem, no... kr ne morem se odločit... skoz sem govorla NE, zdej me pa mau firbec matra... je še kak mesec za počakat... bomo vidli takrat

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SPOL OTROČKA
16.5.2006 21:30:31   
Bonnie_RR
Meni je kitajska tabela napovedala punčko, UZ je "povedal" spol samo moji ginekologinji, ker nisem želela vedeti spola, rodila sem pa fantka.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SPOL OTROČKA
17.5.2006 13:58:07   
Anonimen
jaz se bom pustila presenetit...bomo vidli...

(odgovor članu bori1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SPOL OTROČKA
17.5.2006 14:15:29   
Ninica
Meni je kitajska karta pokazala user posted image  (v katero sicer ne verjamem najbolj - po kateri bi mogla biti jaz fantuser posted image ), UZ je pokazal user posted image  in rodili smo tudi user posted image .

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SPOL OTROČKA
17.5.2006 14:18:53   
Anonimen
Prosim, kakšna je fora z nožem in škarjami?

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SPOL OTROČKA
17.5.2006 14:21:14   
Anonimen
Aha, že vidim. Fora je, da imaš na koncu razrezan povšter user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SPOL OTROČKA
18.5.2006 23:32:03   
frrrr
to je bolj larifari... nekje sem zasledila tudi to metodo... in fant me je prav smešno gledal, ko sem mu rekla, naj mi pod en povšter da škarje, pod drugega pa nož... je mislil, da se mi e zmešalo :)
če se usedeš na tisti povšter, kjer je nož, bo user posted image ... kjer so pa škarje, pa user posted image

js ne bi glih kaj dala na to... čist melo me je tut, da bi se na tadrug povšter usedla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?