|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
25.7.2006 20:05:00   
Anonimen
Mali princ.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
26.7.2006 13:58:36   
x_srečka_x
DNEVNIK ANE FRANK, tako resnično je napisan da sem zraven potočila user posted image  Pa tudi vedno me je zanimala vojna

SRAMOTA ta pa govori o punci in njenih starših, je pa tudi tako resnično napisana saj govori o tem da čeprav smo vsi drugačni smo enkakopravni kar pa za mnoge ni res

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
7.8.2006 10:14:58   
KIRA
Plamen in Cvet: Kathleen E. Woodiwiss. Ne vem zakaj, ampak mi je pisana na kožo - ne v dobesednem pomenu, ampak jaz se zgubim v njej.
Pol pa mi je še ful dobro branje za na plažo : Maščevalec (jack Cannon).

Nekoč sem brala viktorijo holt, ampak bi rekla, da so njene knjige vplivale name v negativnem smislu - ker so izkrivile podobo resničnosti. Od življenja ne moreš pričakovat, da bo roman, pa da boš nekje našel princa na belem konju. Nekateri imajo črne konje namreč). user posted image user posted image user posted image user posted image
zadnje čase sploh ne berem več. nimam časa. raje čvekam na RR.user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 7.8.2006 10:17:33 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
7.8.2006 10:20:18   
Bubamaraa
Otroci z postaje ZOO.......


in pred dvema tednoma sem prebrala avtobiografijo od Franca Rogača "Ključ brezdomca", ki jo bom dala Danaji za prebrat, ko bo stara 15 let.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
7.8.2006 10:22:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA
Plamen in Cvet: Kathleen E. Woodiwiss. Ne vem zakaj, ampak mi je pisana na kožo - ne v dobesednem pomenu, ampak jaz se zgubim v njej


Joj Kira, jaz sem jo prejšnji teden spet prebrala. Požrla, ne prebrala. Sploh ne vem, kako da mi paše tako sranje od ljubezenskih zgodb, ampak jaz potem še tri dni sanjarim o tem, da se to dogaja meni user posted image  Mislim, da na čase iz mene useka nedozorela, nepotešena najstnica user posted image

A si njeno drugo knjigo, Zimska vrtnica, tudi brala? No ta je tudi taka. Jaz sem jo celo srednjo šolo in še na faksu znova in znova požirala.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
7.8.2006 10:25:27   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: KIRA
Plamen in Cvet: Kathleen E. Woodiwiss. Ne vem zakaj, ampak mi je pisana na kožo - ne v dobesednem pomenu, ampak jaz se zgubim v njej


Joj Kira, jaz sem jo prejšnji teden spet prebrala. Požrla, ne prebrala. Sploh ne vem, kako da mi paše tako sranje od ljubezenskih zgodb, ampak jaz potem še tri dni sanjarim o tem, da se to dogaja meni user posted image  Mislim, da na čase iz mene useka nedozorela, nepotešena najstnica user posted image

A si njeno drugo knjigo, Zimska vrtnica, tudi brala? No ta je tudi taka. Jaz sem jo celo srednjo šolo in še na faksu znova in znova požirala.


ne žal ne. bi jo pa rada. pred časom sem jo iskala, pa je nisem našla. morala bi se spokat do knjižnice. pa sem "lena" ratala glede pohodov v mesto.  ne da se mi 2 smrklji s sabo vlačit. user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak sem trdno odločena, da si bom nabavila/prebrala več knjig te avtorice. baje so vse ostale neke vrste nadaljevanje "plamen in cvet". to sem nekje prebrala na spletu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
15.8.2006 1:11:07   
feniks
meni se zdi, da me je vsaka knjiga pomalem spreminjala in dodajala vtise. Vsekakor knjiga v katero sem se tudi raziskovalno "spustila" je  Sveto pismo. Študirala sem jo več let, tudi herbrejščino in zgodovino za boljše razumevanje. Ravno ta knjiga je sprožila še druge tematike, kot so zgodovina, zemljepis, latinščina, prehrana...ma kup tega!
Alice Miller - Upor telesa;  Gabriel Gracia Marquez -100 let samote; Miyamoto Musashi - Knjiga petih prstanov; Apulej - Metamorfoze; celotna zbirka od Carols-a Castened-e... Obožujem enciklopedije o Naravi, živalih, vesolju in to so bile tudi prve knjige, ki mi jih je oče kupil.
Otoci s postaje Zoo je bila in mislim, da bo ostala legendarna knjiga (je marsikoga obvaravala zla..)



_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
15.8.2006 11:23:13   
Anonimen
Umetnost egoizma.
Ne vem avtorja.
Kmalu, ko sem jo prebrala sem se rešila ljudi, ki so bili name prisesani kot pijavke.
Od tedaj imam tak mir...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu feniks)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
15.8.2006 11:26:51   
Maxica
Imenovali so jo Dvoje src,
na drugo mesto pa bi dala Alkimista.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
17.8.2006 19:52:09   
Anonimen
Otroštvo: Dnevnik Ane Frank, Otroci s postaje ZOO
Mladost: Neznosna lahkost bivanja, Mali princ, Galeb
"Kasneje": knjige Slavenke Drakulić, Imenovali so jo dvoje src, Šabono itd.

Jih je pa verjetno še več, pa se jih zdajle ne spomnimuser posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
17.8.2006 21:16:54   
soncek&luna
Marlo Morgan: Sporocilo iz vecnosti

Cameron West: Prva oseba mnozine

Corinne Hofmann: Bela masajka

drugace pa mi je pogled na svet pred leti spremenil en fant s katerim sem hodila... to so bili prvi koraki na pozitivno...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
26.8.2006 10:22:58   
bobek05
Knjiga, ki jo imam trenutno najbolj v spominu: Philip Pullman - His Dark Materials (ali Njegova temna tvar - čeprav je v slo. nikoli nisem brala---prevod je za kozlat user posted image )... Knjiga je spremenila moj pogled na cerkev oz. še bolj okrepila moje mnenje o njej... Bila mi je tako všeč, da sem o njej napisala diplomo.

Drugače pa mi je veliko knjig všeč: iz otroštva se npr. spomnim Mi otroci s postaje Zoo, ki me je takrat precej pretresla; tudi Gimnazijka (ampak ok, takrat sem imela drugačne poglede na svet)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
26.8.2006 10:40:00   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Umetnost egoizma.
Ne vem avtorja.
Kmalu, ko sem jo prebrala sem se rešila ljudi, ki so bili name prisesani kot pijavke.
Od tedaj imam tak mir...user posted image user posted image user posted image



Podobno je name delovala knjiga Jane Bluestein Kako otroku postaviti meje in poskrbeti tudi zase. Princip se nameč da uporabiti na vseh ljudeh, ne samo na otrocih. Od takrat v širši familiji veljam za družinsko prasicouser posted image .

Leposlovja sem prebrala toliko, da ne bi mogla reči, da mi je katera konkretna knjiga spremenila življenje, na različne načine pa so se me dotaknile mnoge. Nazadnje Tolstojeva Vojna in mir in Murakamijev Norveški gozd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
30.8.2006 13:31:57   
Anonimen
Marija Sreš:
Ženska ženski

se splača prebrat!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
7.9.2006 17:32:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
11.9.2006 9:35:01   
polona2
Trenutno berem tretjo knjigo Davea Pelzerja, ne vem sicer, kaj mi bo pustila oz. če me bo spremenila,
vem samo, da se me že dolgo kakšna stvar ni tako globoko dotaknila, kot njegove knjige.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
14.9.2006 21:08:09   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: katarina2004

Do sedaj sta me samo dve knjigi spremenili moj nacin razmisljanja :
 
Paulo Coelho : Alkimist
Sergio Bambaren : Na morski obali
 
Res sta dobri!
 



Tudi meni, dodam pa še Sidharto in druge Hessejeve knjige

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
11.10.2006 5:13:33   
frufru
Očarljivi skupinski samomor, Delfin. Prva zato, ker se mi je odprl drugačen pogled na sicer hudo tematiko. Druga, ker sem lažje razumela dejanje moje dobre prijateljice, ki se je odločila končati življenje. Bolečina je ostalauser posted image , vendar lažje sprejemam njeno odločitev (čeprav spet iščem robčke). Morala je slediti svojim sanjam ali kot pravi delfin Daniel svojemu idealnemu valu.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
11.10.2006 7:02:22   
nataša k
Mi, otroci s postaje ZOO; Christiane F.

Resnična in do konca grozljiva. Sem jokala kot dež. Brala sem jo pred pribl. 10-15 leti, pa še jo zdaj znam na pamet.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
11.10.2006 23:28:32   
Pepita
Kako smo preživeli komunizem in se celo smejali
Paolo Coelho?!: Veronika se odloči umreti


_____________________________



(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
27.10.2006 11:02:09   
Anonimen
Barbara De Angelis-Si ti pravi zame?

Mi je pokazala,kaj resnično želim...

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
27.10.2006 11:26:23   
Felicity
Zagotovo je to knjiga Luise L.Hay - Življenje je tvoje.
Ko imam občasne krize, je to edino kar mi pomaga. Zato ima častno mesto v predalu nočne omarice. Neverjetno, kako ti par besed spremeni pogled na svet.user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Knjiga, ki vas je spremenila
28.10.2006 20:47:12   
Laubica
Felisyty se ti pridružujem in" še moč je v tebi"user posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?