|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Znamke
8.1.2008 18:25:42   
gosavc
Jaz imam tudi nekaj znamk. Menjam jih pa seveda tudi za črtne kode čajev 1001 cvet oz nalepke nici. Se jih moram pa losati zaradi selitve, da bo čimamanj stvari za prenašati in tudi v novem stanovanju bo prostorska stiska.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 8.1.2008 22:19:12 >

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Znamke
9.1.2008 15:33:12   
truplo
A ni faj ta internet. No, nekako po naključju sem padel v to vašo debato in če že koga zanima, potem naj si ogleda Lenčovo domačo stran (http://freeweb.siol.net/stanisa1). Zbiranje znamk je zanimiv hobi, nova prijateljstva po vsem svetu, neprisilno učenje tujega jezika in na koncu lahko tudi zanimive in poceni počitnice. Torej če ne veste kako bi zamenjali svoje odvečne znamke, tukaj je nova ideja. In še to! Znamke zbira vsaj še nekaj milijonov ljudi po vsem svetu in kdor zbira znamke ne misli slabo!user posted image

Za tiste bolj zahtevne pa svetujem morda www.filatelija.com, na Lenčovih straneh pa je tudi še kakšen link na tuje spletne strani. Pa tudi ljubitelji/ce živali in ročnih del bodo morda našli kaj zanimivega pri Lenču.

Truplo ma vas rad!user posted image

(odgovor članu gosavc)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Znamke
9.1.2008 20:15:00   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

...No, če je katera za, nej se javi tukaj,
verjetno pa bo malce trajalo, preden jih jaz poslikam.

...
Se pa priporočam tistim, ki ne živite v Slo, za kakšen kupček vaših običajnih znamk, pa se vam enako oddolžim.
Enako mojmoj, se bo res treba dobit, pa vnovčit kofeuser posted image , zraven pa še malo zamenjat


a si predstavljate, da se dobijo 3 mamice z vozički...
otroc se derejo, mamice pa znamke ven in čist padejo v menjavo user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Znamke
11.1.2008 10:39:24   
truplo
[/quote]
a si predstavljate, da se dobijo 3 mamice z vozički...
otroc se derejo, mamice pa znamke ven in čist padejo v menjavo user posted image
[/quote]

Če ne bi prej prebral, da tudi ti zbiraš znamke.....user posted image

Moj nasvet, menda so kljub napredku medicine za otroka še vedno potrebna dva (vsaj) ata in mama, razen seveda v primerih, ko štorklja prinese otroka, kar pa je glede na to, da štorklje izumirajo že bolj redek pojav. Če se torej otroc derejo, ker so mamice zaposlene z menjavo znamk, naj bil bi še vedno kdo pri hiši, ki bi vsaj pogledal zakaj se otroc derejo. In še to! Najboljši čas je dokazano pavza med polčasoma fuzbalske tekme, ko očkoti niti nimajo pravega izgovora, zakaj ne bi malo poujčkali "štručke", ki se dere.user posted image

Tolk za mal dobre volje.

< Sporočilo je popravil truplo -- 11.1.2008 10:43:59 >

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Znamke
16.3.2009 12:41:58   
mateja1984
Tudi jaz sem pravi naslov,če ne veste,kam z odvečnimi znamkami. user posted image


_____________________________

Mateja

(odgovor članu truplo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?