|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
29.5.2007 19:59:46   
Seven*


IZVIRNO SPOROČILO: denmegy

Imam dva majhna otroka (eno leto - še ne hodi in dve leti in pol - hodi še prehitro:)))

Zanima me, kako greste ve s takimi otroci po nakupih. Malega dam v vozičku v prostor namenjen za otroke (to je OK). Kaj pa večji? Naša je včasih pridna in lepo hodi zraven mene, večinoma pa teka sem in tja in si ogleduje vse stvari in jaz jo moram ves čas gledati, tako da je z nakupi bolj tako. Kjer imajo tiste vozičke v obliki avtka je to super, saj je potem velika v avtku in jaz lahko nakupujem kolikor toliko v miru.

Kako torej nakupujete z dvema majhnima otrokoma?

LP


Nikoli ne kupujem z obema. Neizvedljivo in zahteva cisto prevec energije. En bi imel bombone, drugi bi rad tekal, en mece zemljico po tleh, drugi se dere, ker nisem kupila jabolk.  Hehe.. Hud podvig.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu denmegy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
29.5.2007 20:15:35   
tananejka
Jaz dam najmlajšo (15. mesecev) sedet  v nakupovalni voziček, dvojčici (4,5 let) pa hodita zraven.

Jaz se velikim nakupovanju z vsem 3mi puncami izogibam, ker ponavadi takrat pozabim kupit 3/4 stvariuser posted image user posted image ....drugi problem pa je privlečt nabavljeno kramo do avta in iz avta v hišouser posted image

Nikoli pa ne hodim kupovat cunje z njimi, grem kar sama in kupim za vse 3, pa še zase kajuser posted image

Drugače pa sta večji dve pridni in nimam problemov z letanjem za njimauser posted image , tamala pa zna kakšno ušpičituser posted image

Veselo šopiniranjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
29.5.2007 22:07:46   
anckabancka
Jaz med tednom vedno kupujem z obema - v lokalni trgovini. Tamali (5 mesecev) je v vozičku, bratec (skoraj 2 leti) pa nori po trgovini s svojim vozičkom, v katerega mečem naše nakupe.

Pa tud cunje si grem največkrat s tamalim nakupovat. Ga dam v Zappa in ga zapeljem kar v kabino, ko kaj pomerjam. Pa tavelikega sem tudi že popokala in šla. Sva skupaj pomerjala v kabini...

Je pa res, da taki nakupi terjajo kar nekaj živcev in energije več.user posted image   Ampak zaradi otrok sem skoraj tako mobilna kot prej. Grejo skoraj povsod z mano...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
29.5.2007 22:36:54   
frutka_
Zanalašč bom pisala z velikimi črkami, ker smo imeli eno fajn nesrečo z nakupovalnim vozičkom.


PROSIM, POLAGAM VAM NA SRCE DRAGE MAMICE! OTROKE IMEJTE V SEDEŽIH NA VOZIČKU ALI PA OTROŠKEM VOZIČKU.
ZARADI VARNOSTI!
IMELI SMO NAMREČ NESEREČO, KO SMO TAMALEMU DOVOLILI DA SEDI V VOZIČKU MED KUPLJENIMI REČMI. MALI  JE VSTAL KO SEM SE OBRNILA K NAKUPOVALNI POLICI.  VOZIČEK SE JE PREMAKNIL, MALI JE IZGUBIL RAVNOTEŽJE IN MI IZ NAKUPOVALNEGA VOZIČKA PADEL DIREKT NA GLAVO, NA BETONSKA TLA!


Kar je sledilo je bila seveda cela panika. Končali smo na urgenci na slikanju. K sreči ni bilo nič hujšega. Mali je imel par dni bolniške.

AMPAK ŠE VEDNO ME ZMRAZI KO VIDIM MAMICE, KI VOZIJO OTROKE V NAKUPOVALNIH VOZIČKIH, KER SO FULL NEVARNI!
NAJVARNEJŠI JE NAKUPOVALNI-AVTO, KER OTROKA NOTER LAHKO PRIPNEŠ IN TUDI ZATO, KER SEDI NIZKO
NE PA VISOKO V VOZIČKU! PAZITE SVOJE SONČKE
!


LP

(odgovor članu denmegy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
29.5.2007 23:15:20   
viv_
Jaz pa pike dobim, če vidim mulca med nakupljenimi stvarmi - on not lepo s čevlji, jaz bom pa dajala tja potem kruh, pa ne vem kaj še vse... Grrrrr...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
30.5.2007 17:46:38   
frutka_
Mi smo bili v Merkurju ob nesreči. Itak nimam navade tamalega s sabo vlačit po špeceriji. Ali gre možek ali jaz.
Takrat pa je bila nujno-morava-nekaj-pogledat varianta, ki se je na srečo končala srečno.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
30.5.2007 18:00:03   
viv_
No, če je bil Merkur, pol nej vam bo... V prehrambenih trgovinah mi gre pa takle res na živce. Isto kot v gostilnah, ko eni mulci skačejo s čevlji po stolih/klopeh... Kot da so otroški čevlji kaj manj umazani...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
31.5.2007 8:41:05   
Pajaca
Pri nas se je pa začel boj za avto.

Drgač pa gremo malokrat z otroci v trgovino, če res ne gre drugače. Večkrat se nakup opravi kar na poti iz službe. Če ne gre drugače, pa tavelika vozi mali vozek, tamal pa v tavelkem sedi. Ampak to je rečmo enkrat na mesec. Raj je pač en doma z otroci, drugi gre pa v šoping, če drugače ne gre. Pa ja tavelikih šopingov nikol ne opraviva z otroci, gre preveč energije.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
31.5.2007 10:32:48   
Lenny
Praviloma ne hodiva z otrokoma nakupovat. Moj dragi se je specializiral za tedenske nakupe user posted image , tako da je tudi meni obisk trgovine prihranjen.
Če pa se gre kupiti kaj drugega, je mini v svojem vozičku, maxi pa lepo zraven. V bistvu nista problematične, je pa res, da obiski trgovin za najina otroka bolj izjema kot pravilo.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako kupujete z dvema otrokoma
31.5.2007 12:55:21   
Enolla
Meni se zdite carice, ker sploh mislite na to, da šoping opravite z dvema. Jaz si z eno mikeno petardico ne upam, če ni moža zraven, ker enostavno avti, vozički niso zanimivi za dolgo.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?