
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Zaspanost med hranjenjem 9.6.2004 14:44:10
|
|
|
|
brina-1
|
Ojla! Zanima me kdaj imate goste obroke. Naša pikica se zjutraj najprej podoji (okrog 6.30), potem ji dam sadje čez dve uri in še nekako zdrži 10 min., ji dam malo soka ali čaja in gre spat (zaspi samo za 45 min). Od zadnje hrane poteče spet dve uri (približno). Ko pa je čas za kosilo (okrog 12.30) pa je tako zaspana, da ji uspe pojesti par žličk, potem se hitro podojiva in takoj zaspi (tokrat za uro in pol ali malo več). Stara je 6 mesecev in sva sicer z obrokom brez dojenja uspeli šele ta teden. Tudi popoldanski obrok (žitna kašica) nama je uspel, ker se je naspala v vozičku (pol urice). Zanima me kdaj ste se odločile za hranjenje. Ko je bil otroček dobro naspan? Ali ste vztrajale in ga hranile po žlički tudi, ko je bil strašno zaspan? Ali ste se takoj, ko je začel jokati odločile za dojenje? Pa še to. Midve imava sedaj 7 obrokov. Na približno dve uri. Pred tem sva jih imeli 6. Sem malo dolga, ampak upam, da mi boste pomagale. Hvala že vnaprej. En lep, vroč sončen pozdravček vsem na forumu! 
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiVIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
Alja in ....?mi_2Ime za bratcaAlex (
30%)

Luka (
38%)

nič od naštetega (
32%)
Število vseh glasov: 255Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!