|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2004
13.6.2006 13:42:16   
Bubamaraa
Ja Danaja gre velikokrat ko je zapsana v pojsteljo, grem k njej ji rečem, da se gre mami še stuširat pa da pridem pol k njej in lepo zaspi.....Res je pridna, kar se tega tiče, sam ga je pa pol dons ponoči srala, da se mi je že skor zmešalo, ko sem mogla zjutraj ob 6-ih vstat......

bo že.....samo da so zdravi ti naši otroci......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JULIJ 2004
15.6.2006 8:22:02   
Blink1
Ojla

Ej...končno smo dočakali sonček in malo višje temperature. Naša koka se že veselo igra z vodo in 6x na dan zalije vse rože na vrtuuser posted image user posted image  Ne vem sicer kako je to dobro za rožice, ampak glavno da je mala srečna. In vodo naravnost obožuje, tako da ji ne moremo vzet veselja...vsaj dokler si je ne zliva na glavo...kar se tudi zgodi.

Kako je kaj pri vas ostalih? A imajo malčki tudi tako radi vodo? Mi naše lani na dopustu nismo spravili iz bazena za nič na svetu.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JULIJ 2004
15.6.2006 8:32:08   
Bubamaraa
Naša vodo naravnost obožuje... Drgač pa nič čudnega, ker prihaja iz plavalske družine....Bo pa danes šla z mamo in atom v Laško na "mali morje" pravi Danaja bazenu....Tudi mi smo zelo veseli, da je sonček, ker smo ga zelo dolgo čakali in upam, da bo obstal....da ne pride ta user posted image dež......

me pa nekaj zanima, ali ima kdo od vaših otrok probleme z prebavo? me sva tuk boge, da ji ne pomaga nič več nič.... sploh vam ne morem povedat kuk je to hudo...da povem kaj je bilo včeraj...kakala ni že 5dni in se je začela napenjat in je kar začela jokat in sem jo na hitro nesla na previjalni pult, ji dam pleničko dol in je imela boga revca črevesje čist razširjen (sem misla, da se ji bo raztrgal) in kakec na pol zunaj in ga sploh ni mogla porint naprej. in sem avtomatcko prijela robček in  prijela kakec ter ga z roko potegla ven....skratka sama sem kar jokala, tuk se mi je smilila, ker tuk hudo ni bil še nikoli....user posted image

pa da povem, da sva probale čist vse: od figovega kompota, actimel, ego, veliko tekočine spije, kamilic itd.....čist vse.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JULIJ 2004
16.6.2006 11:00:02   
simone
Romana25, Linex kapsule ali pa zjutraj na teške malo donata. Kaj pa pravi njena pediatrinja, kako bi ji lahko pomagala?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JULIJ 2004
16.6.2006 11:00:42   
simone
N&N, tvoja punčka hodi v vrtec?

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JULIJ 2004
16.6.2006 11:17:55   
Bubamaraa
Peditrinja pravi, da naj gledam kako se prehranjuje.....sam sem ji že veliko stvari črtala z jedilnika, sam vsega ji pa ne morem!!! ker pol ji lahk sam še juho kuham, ki naj bi super vplivala na prebavo.....

Kakšne kapsule pa so to???

Ker glih včeraj sem ji dala za popit vodo, kjer sem čez noč namakala laneno seme.....in tisto seme sem ji potem dala v jogurt...bomo videli, ker bom sedaj ji to dajala vsak dan kako bo pomagalo....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JULIJ 2004
16.6.2006 14:54:24   
Blink1
Ja, baje laneno seme pomaga pri prebavi. Mi sicer nimamo problemov, Neja aka vsak dan 2x. Verjamem pa, da je ful hudo, revica. Za kaj drugega pa ne vem kaj bi pomagalo...slivov sok, morda.

simone, Nejo pazi babica tako da ni v vrtcu. zaenkrat še ne razmišljamo o tem. Verjetno bo šla čez kakšno leto ali dve.

Kaj pa ve mislite o vrtcih...če pač imaš možnost babica servisa? jaz bi še malce počakala.

No, zdaj pa grem uživat čez vikend...se beremo v ponedeljek, če ne bo med vikendom kaj preveč časa :)

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JULIJ 2004
20.6.2006 21:23:06   
Anonimen
kok sem js za luno.šele zdej odkrivam neke nove forume :)) o naša tisa je tut 14.julij 2004. simone mela sem rok na dan ko se je tvoj lukas rodil :))

no hiter opis
tisa ima
16 kil
cca 96 cm
blond laske in rjave oči
je pridna punca in zelo veliko govori. motorično pa ni tolk zlo napredna, ampak opažam da se vsak dan kej novga nauči
pozna vse barve in nekaj črk, zapoje kup pesmic in pove nekaj zgodbic
najraje gleda knjige in risanke, igra se pa s plastičnimi živalicami in plišom
zelo rada ima živali sploh mačke, v živalskem vrtu je bla pa zanč čist fascinirana nad vsem
merka se pr babi kjer bo do 3. leta pol gre pa v vrtec
ma sestrico mijo 1.5 mesca
vsak k jo vidi ji reče o kako lep fantek čeprov je vsa v roza napravlena :))
dal smo ji uhančke in ji isti dan vzel dudo. to je blo en teden nazaj in zadeva je uspela! od takrat je ona tavelka punca in od takrat aprej tut špangice nosi??!! prej jih je kuj dol vrgla. nima pa dolgih laskov, ker ji kr nekak ne pašejo pa še ful švica zdele
zelo rada se vozi z vozičkom
sama še ne zna prov dobr jest
mlek pije izključno iz flaške dragč soke ji dajem iz flaše s slamco, ker se mi ne da skos za njo s kozarcem letat
ima že vse zobe..včer je vn prlezla zadnja petka
obožuje vodo, sam las si noče umivat prov rada čeprov se mi zdi da vsakič mn joka :)

za večerjo pa je skutko al pa čokolešnik. nikol ne dajemo nekih hudih večerij ker tut sami nimamo navade večerjat in se mi zdi da težka in preobilna hrana samo otežuje spanje. od kar nima dude je tut kr ukinla nočno flaško mlekakar sem zlo vesela. saj za zobe je dobr k si jih zvečer tko lepo umije pol pa posvinja nazaj s tem mlekom.

ja vragolije pa tut kdaj pogrunta. učer naprimer je bil en tak dan ko se je prvič zgol da ni hotla popoldne zaspat. je bla tečna k glista js pa še bl. pol je pa iz same žlehtnobe strgala eno knjigico, sem jo uzmerjala in razložila da se to ne dela pa ni minil pol ure k je šeeni strgala list. takrat me je pa mel da bi jo nasekala k zamorca :) tko žlehtobmo zut mačka vleče za rep me gleda zravn in se reži.še dobr da mamo miroljubnga mačka

drug teden gre pa na morje z babi an atom pol pa še mi za njimi..komi že čakam

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 9:00:07   
Bubamaraa
Dobrodošla LARA med nami Julijske 2004...... Zelo lepo ime ima tvoja hčerka......

punce morm povedat, da dajem Danaji Aktivia jogurt in sedaj upam da se bo prebava naglihala.... Ker čez dan ko smo doma je brez pleničke(upam da tega še nisem napisala) in je zelo važna, ker smo ji kupili mini wc, ki igra in se ji zelo dopade...... sedaj večinoma uživamo na balkonu v bazenu....v nedeljo gremo pa v Laguna-Ježica, kar vam zelo priporočam..... Je super bazen za otroke....

http://www.ljubljanaresort.si/si/index.php?D=37&cmd=33&file=ImageGallery_1.0.1&category=10

evo link pa si poglejte......komaj čakam.......

pišite kej........

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 10:04:46   
Blink1
U...fajn bazeni...samo predaleč za nasuser posted image user posted image  Sicer pa bomo mi šli kar v Ptujske toplice ali kaj podobnega.

Lara welcomeuser posted image user posted image  Pa se nas bo nekaj nabralo.

Neji smo včeraj tudi napihnili bazenček na terasi in je cel popoldan uživala v njem. Sploh ni hotela ven, tako da sem ob sedmih morala izliti vodo, da je bil mir. Se je pa veselo vlegala in si močila laseuser posted image user posted image Sama!!! Frajerka. Je pa cel čas tekala gola, lulala ne vem kdaj...Še nič ne rečeuser posted image  Bo že...Moram tudi kahlo privlečt ven.

Vročina pa je bila ful!! Namazala sem jo z Nivejinim 30 faktorjem, da je ne ožge.

Joj...komaj čakam, da gremo na morje..Ampak še vedno nismo nič rezervirali, ker imava oba nove službe in ne veva točno, kdaj bomo lahko šli.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 12:10:17   
Anonimen
ja hvala hvala za dobrodošlico.

romana dej povej kje ste kupl ta wc k poje. a poje če se polula not a kr tko? js bi tazga k poje če se polula not.
naša je že lepo lulala na kahlo..kadar si jo dalseveda ne da bi sama povedala. zdej pa usede se še polula pa nikol več??!! zanč sem jo mela v gatkah in jo skos sprašujem če bo lulala ona ne in jo dam na kahlo po neki časa. nič lulala. pol ji glih dobr dam gate gor pa se polulala vanje. user posted image  no ja že še ni zrela. sam za roj dan bi jo pa pojoč skret kupola. kako lepo darilo user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 12:23:51   
Bubamaraa
Lara kupila sem jo v BC na Rudniku v Ljubljani...Sam ne poje ko se polula, ampak ima takšen gumbek ki ga pritisne....Jaz Danaji rečem če gre lulat pa ko jo lulat gre in ko se polula v kahlico(mini wc) ji rečem da zato, ker je bila pridna lahk pritisne na gumbek in da ji bo zašpilala pesmica, ker je bila pridna punčka, ki lula v wc.....Se ji pa zelo dopade in je prov važna.... Ker zdele ko je poletje je najboljši čas, da se navadijo na  kahlico.... Jo pa nič ne silim, ker če hoče imeti pleničko ji jo dam... je pa že ene par dni ko smo doma nagec in jo večkrat vprašam če jo lulat. ko gremo pa ven ji pa dam pleničko, ker nočem hič prehitevati dogodke.....najprej jo hočem doma navadit pol zunaj kasnej pa ponoči....zaenkrat kar uspeva.... tko da jaz zdej priporočam, ker je poletje in je zelo dober as za odvajanje.....

aja pa še to; ta mini WC stane 3.990sit....meni se zdi zelo poceni.......ker so navadne kahnice čez jurjauser posted image

lp

pišite kaj

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 12:25:08   
Bubamaraa
upam, da bo prilimal slikco ko je danaja na Wc-ji......user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JULIJ 2004
21.6.2006 20:25:23   
Anonimen
hehe kok je fletna :)

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 8:17:45   
Blink1
Frajerka...

Jaz sem pa Nejo včeraj lovila okoli hiše, da bi šla na kahlico... Je bila brez plenice in je rekla, da gre akat...Kriza. Na kahlo pa ne, pa ne na wc, pa nič...

No, potem sem jo le prepričala, da je oblekla plenico in akala.user posted image user posted image  Kaj čem...pač noče...

Samo danes zjutraj, ko je moj šel v spodnjo kopalnico, pa sem rekla, da je ati šel sedet na kahlo,pa v jok, da bi ona imela kahlo...Ja, ziher...ful imamo čas ob sedmih zjutrajuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 10:03:01   
simone
lara dobrodošla.
Napisala si, da si imela rok 12.7.2004. Tudi jaz sem imela in sem točno na rok rodila. V ponedeljek ob 13 prišla v porodno, ob 16.10 se je rodil naš lumpek.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 10:14:38   
simone
lara, ful dobro kolo. Smo ga že iskali, pa so nam rekli, da se dobi samo v določenih prodajalnah. Pogovarjala sem se enkrat z eno mamico in je rekla, da je ta mali šele okrog 3 leta začel poganjat kolo.

Naš Lukas je že od meseca maja brez pleničke. V vrtecu mu jo dajo, samo ga vmes sprašujejo če ga tišči.
Ima pa zdaj eno finto, se sleče in leti v njegovo otroško sobo, (spi pa v spalnici) skoči na posteljo in se polula. user posted image Hudo. Ga bo že minlo. Mogoče bo pa mogli kupit to pojočo kahlico pa še cena ni pretirana.

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 10:24:03   
simone
pa še nekaj, včeraj mu gremo kupit v cicibana sandalčke. Izbiramo med dvojnimi. Eno so ble bolj trdo usnje, te ko smo kupli so bili mehkejši. Lukasu jih kar ubujem , se malo oddalji in vidim, mene je kar groza, da z desno nogico v gležnju hodi bolj noter. Grozauser posted image   Nikoli mu nismo dajali copatk, ker so rekli pediatri, da je boljš če je nogica prosta, kot vpeta. Pri čevljih nikoli ne gledam na ceno pa čeprav, dam za 2 para skupaj 20.000,oo.
Kaj menite, se je to bolj izrazito vidlo, ker so čevlji ,mehkejši ali kaj??
Grem doma sebe gledat pred ogledalo, pa saj tudi jaz ravno ne hodim čisto vredu (mislim kot manekenka)ravno.
Malo sem zakomplicirala, ampak sem bla res čisto paf, ker ga resno nismo nikoli ubuvali v kaj nekvalitetnega.
Malo me potolažite,


(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 11:23:18   
Bubamaraa
Simone bi ti vidla kako hodi Danaja.....ampak jaz pravim, da bo tudi to prišlo, da bo začela kontrolirati svojo hojo, in bo malo lepše hodila.......Pa tudi mi gledamo kakšne čeveljčke ji kupujemo in nikoli ne šparamo pri čevljih.....

Sem ji tudi v ponedeljek šla v cicibana kupiti opankice in copatke.....

glede lulanja na pojstelji, jaz mislim, da je to ena faza odraščanja.....ki kot si tudi sama rekla enkrat minila.......kahlica je pa zakon.......danes ko pridem domov bom naredila nov album od Danaje kako se kopa v bazenčku pri sosedih in doma na balkonu.....pa mal poglejte mojo princesko......

pište kej

lp  Romana

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 11:25:13   
Bubamaraa
Lara nekaj me zanima.....jaz imam v domačem računalniku tvoj meil, pa me zanima kdaj sva bile v kontaktu, da sem ti pisala, ker razmišljam pa ne vem zakaj se je šlo.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 12:10:03   
simone
ja, verjetno je res ena faza, ker sma mu mogoče preveč pozornosti polagala, ko se je v hlačke polul, ker zdaj ko ga ignoriram in ga vprašam, ko ti ne bo več pasalo da si v mokrih hlačkah se greva lahko preoblečt. Je dosti boljše. user posted image  mali točno ve, da to nalašč naredi, ker kliče mami, mami ššš , se sleče in te gleda ,pa že lula. Hvala bogu, da tega res ni dosti,

Hoja, mi je  včeraj  rekla prodajalka, da se z pravo obutvijo da popravit. Hudiča, ko pa zmeraj pazim,kaj kupim.  Moram malo pogledat druge otročeke kako korakajo.

Lep dan

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 12:19:53   
Bubamaraa
ja ti kar porajtaj druge otročke boš videla, da nobeden glih lepo ali čist pravilno koraka.....

ker Danaja sedaj hodi isto kot njen ati,.....kot bi njega gledala......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JULIJ 2004
22.6.2006 13:46:11   
Blink1
Da bi vidve videle Nejo....ko teka je kot raztrgan dohtaruser posted image user posted image  Noge in roke so povsod...in vedno mislim, da bo čofnila.

Sicer pa naša hodi nekako navznoter (kot da ima stopalca malce noter obrnjena), mislim, da je to že od rojstva. Pa ji kupujeva samo Ciciban čeveljčke.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JULIJ 2004
23.6.2006 21:35:12   
Anonimen
romana25 - pojma nimam o čem bi se midve menile po mailu :) ja skleroza pa to sej veš stare smo že :)

simone - o hudo da sva mele clo na ist dan rok. no zdej že 2 poznam. z eno se clo na kofe dobiva vsake tolk sam ona je 3 tedne prezgodej rodila. kje si pa rodila? js sem na jesnicah.
ja bicikl oz tricikl je pa švinov in kupil smo ga v hervisu za 18 jurjov. sam so jih mel tut v babycentru. če ga še kje vidm ti sporočim. gont pa itak da še ne zna. sem namontirala na balanco en štrik pa jo večem :) saj noge zna na pedalih držat :)

ja glede nogic pa tkole..mislm da to kako hodjo na not al na vn al to kontrolirajo pri treh letih na sistematskem in baje do takrat ni panike..saj pomoje. bom pa prašala dohtarco drug teden ko mam s tamalo mijo 1. posvetovalnco se mi zdi da tisa tut mal na not hod, js sem tut pa se mi je čist pozdravl. neki so me baje masiral pa spomnm se da sem po obraču unmu hula hup hodila bosa doma :) sam to sem bla že večja. ni panike res! js mam tiso skos boso, oz ma copate une štunfe z usnjenim mehkom podplatom k so res k bi bil bos. drgač pa moja tisa ful smešn teče..teče po prstih ne tko normaln. pa nogice tko čudn meče da se ji morm prov smejat pa zravn cvil tekala tekala :) hehe. face so ja ni kej.

ja lulanje..pr ns se priznam s tem najbl babi ukvarja. men se kr ne lub k mam čez celo dnevno tepih po tleh in se mi je enostavno ne da lovit ker se bi mi polulala direkt na tepih al pa kavč. sej jo dam v gatke, al pa zanč je bla cel dan pr babi v gatkah pa je šla 3x na kahlo čudežno ene 5x pa v hlačke. no saj tolk je dojela da že k lula reče da lula. že to je napredek. zdej mormo sam še do faze pridt da bo prej povedala da jo lulat k pa pol k že spusti. ta isti dan sem jo recimo skos sprašvala a te kej lualt greva na kahlco ona pa ne nočm in pol jo vseen dam sedi gor pa nč ne nardi. jo napravm nazaj ni pol minute pa spusti po nogah. ah ja! drug teden gre za 10 dni na morje z babi in atom pa upam da bo tm na morju k bo skos nagica kej več dojela. pa babi se skos daje s tem js pa nimam energije. je laži plenico namonirat pa je mir user posted image user posted image  na pojstlo je pa brez plenice niti ne spustim. slač se pa k sreč še ne sama!

< Sporočilo je popravil LARA -- 23.6.2006 21:36:23 >

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JULIJ 2004
24.6.2006 17:12:22   
Bubamaraa
O kakšna vročina..........user posted image

saj sem jo hotela, sedaj jo pa imamo.....user posted image

Danaja zdele pančka, ker je bila tuk tečna, da sem jo dala kar spati......Sam jo bom morala zbuditi, ker drgač ponoči ne bo hotela spati......

Mi gremo jutri na bazen.......jupi...........gremo pa Laguno-Ježica........da vidim, če je res tuk dobro kot na slikih zgleda....bomo videli....Vam pa javim kako je bilo......

In že kej razmišljate o rojstnem dnevu, ki ga bodo imeli kmali naši navihančki....????  Midva sva se odločila za piknik, ki bo pred hišo, pekli bomo od čevapčičev, ražnjičev, hrenovk itd...... Naročila bom pa še jogurtovo torto-Nodija.... Lani smo imeli Telebajska, letos si pa Danaja želi Nodija......In kaj jim boste kej kupili za rojstni dan???

lp   Romana

Lara a si ti tista, ki sem ti poslala slike od Danaje, ko je imela fleke(peta bolezen)?  Ker sem 100%, da sem ti mogla enkrat nekaj pisati, ker imam prov v spominu tvoj e-mail!!!! Sam se prov ne morem spomnit zakaj se je šlo!!!!








_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?