|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2004
14.3.2007 8:27:00   
Jančika_
StBarbara, bravo za izpite - jaz imam še vedno zimsko spanjeuser posted image .

Spacey, espešeli for ju: naš mali desetkilskiuser posted image knedl:

user posted image

Aja, spacey, pa ko si ravno tu - meni so v nosu našli 2,5cm velik polipuser posted image ; verjetno grem na operacijo. Jutri imam še alergologa, potem pa nesem vse izvide (tudi rtg sinusov) nazaj na ORL in mi bojo povedali, kaj zdaj.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: JULIJ 2004
14.3.2007 8:38:36   
StBarbara
še nekaj fotk user posted image

Bled

user posted image


Portorž


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: JULIJ 2004
14.3.2007 8:40:43   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

StBarbara, bravo za izpite - jaz imam še vedno zimsko spanjeuser posted image .



Sej ne vem, če sem jih naredila user posted image ...ampak cajt pa sem zabušla z njimi to je pomembno user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: JULIJ 2004
14.3.2007 9:58:37   
spacey
Aja, spacey, pa ko si ravno tu - meni so v nosu našli 2,5cm velik polip ; verjetno grem na operacijo. Jutri imam še alergologa, potem pa nesem vse izvide (tudi rtg sinusov) nazaj na ORL in mi bojo povedali, kaj zdaj.

Kriza. Še dobro, da si šla na ORL in tako dalje... Ne, meni niso našli nič, sem pa spet prehlajena in iz sinusov se mi kar luščijo kosi zasuškov gnoja. Bljek! Upam, da ti ta polip hitri in čim manj boleče odstranijo. Ptem boš imela vsaj mir.

10 kilski Knedel je pa itak cuker. Dejte kej apdejtat vaše "zajčke". user posted image  Lupčka lepotcema.

St. Barbara...kdaj ste bili v Portorožu? Mi smo "tu" doma...škoda, če bi vedli bi se lahko kej dobili. user posted image  Velik vaš dečko, s takimi lepimi plavimi učki.

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: JULIJ 2004
14.3.2007 15:24:25   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

St. Barbara...kdaj ste bili v Portorožu? Mi smo "tu" doma...škoda, če bi vedli bi se lahko kej dobili. user posted image  Velik vaš dečko, s takimi lepimi plavimi učki.


Smo skoraj vsak vikend pri vas user posted image , če je le lepo vreme user posted image ...mali res 100/h uživa v mivki user posted image .
Ponavadi gremo v tist Cocao lokal, al kaj je že, na kavico, mali pa brodi po pesku.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: JULIJ 2004
15.3.2007 15:22:24   
Bubamaraa
spet nobene nikjer......user posted image

vglaven je tako lep sonček, da se  mi rolaaaaaaaaaaaaa..........zjutri sem bila pri nečakinji na obisku, ker je bolnici...pol sem pa bila zmenjena s puncami iz zasavja iz RR-ja....smo pokofetkale pol pa skupi šle v park na sončka....je bilo zelo lepoooo..user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: JULIJ 2004
16.3.2007 15:11:34   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

spet nobene nikjer......user posted image



če je pa tak lep sonček uzuni user posted image .

Mi2 sva lih notri prišla, sva bla 4 ure vzunaj, tako, da sem čisto user posted image .


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: JULIJ 2004
16.3.2007 20:44:32   
Anonimen
evo mene!
za mano je prvi dan nove službe. mi je bilo za prvi dan kar všeč, dali so mi nov comp s flat monitorjem, dobim še mobija :) ja in s tem izgleda da 24 urno dosegljivost user posted image  

tamali dve sta me bli ful veseli k sem dam prišla..po dolgem času sem spet doživela kar neko obešanje po meni od tavelke in skrivnostno nasmihanje in slinjenje od tamale :) lepo vidt da te majo otroci radi :) prej smo si šle že kr mal na jetra k smo ble skos skupi :)

jutri pa na bajto delat!

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: JULIJ 2004
16.3.2007 20:50:07   
Jančika_
StBarbara, jaz sem bila danes zunaj 7 ur v kosu, najprej s tamalim, potem pa vsi skupaj. Sej ne vem, če naj sploh probam s kavča vstatuser posted image . Pa mam kondicije kolk češ od laufa, ampak tole je pa čist tu mač.

LARA, ja, manj te vidijo, rajši te imajouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: JULIJ 2004
16.3.2007 22:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

StBarbara, jaz sem bila danes zunaj 7 ur v kosu, najprej s tamalim, potem pa vsi skupaj. Sej ne vem, če naj sploh probam s kavča vstatuser posted image . Pa mam kondicije kolk češ od laufa, ampak tole je pa čist tu mač.

LARA, ja, manj te vidijo, rajši te imajouser posted image .



ojoj kok se vam da bit tolk zuni :) ok ne rečem na kaki plaži al pa na ležalniku na vrtu :P


(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: JULIJ 2004
17.3.2007 8:34:10   
Bubamaraa
morninggggggggg.......




kuk je lep sonček.....mi kar dogaja...pa ful sem naspidirana......user posted image


upam, da gremo danes nekam na izlet....ko je tako lep dan.....user posted image ....Jaz bi šla v Portorož...user posted image user posted image user posted image , sam morm deca iz pojstle spravit...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: JULIJ 2004
17.3.2007 21:27:31   
Anonimen
ja lep dan je bil..upam da ne sledi polarna zima??!!

midva sva dons do 3h delala na bajti tamali dve pa bli v varstvu pri babi. jutr bomo pa mal počival

tolk sem crknena da ne vem al bi šla spat al jest evrokrem??!!

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: JULIJ 2004
20.3.2007 11:57:06   
Bubamaraa
punce včeri cel dan nisem interneta.....in je glih tko zgledalo kot, da ne bi imela roki in nogi....grozno...kolk se folk zasvoji z netom....user posted image ...samnimam kej pomagat....priznam sem odvisna od neta...user posted image user posted image user posted image

pa sej smo vse...user posted image

drgač pa ta grozni sneg mi gre na živce in naj neha padatiiiiiiiiii in naj posije sonček in naj bo na mojemu balkonu 20+stopinj....user posted image  (moja želja)

Danaja pa nori kot zmešana ko je sneg...ne vem po kom ga ima tako rada..ker jaz in Sašo ga sovraživa....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: JULIJ 2004
20.3.2007 22:28:34   
TaRe*
Ojla

Pri nas pa smo imeli ta viked malo nesreče.
Tara je v soboto pri sošolcu padla z rolerji.Sledilo je šivanje brade .Ima kar 4 šive,a na srečo so spodaj,tako da se verjetno ne bo videlo,oz.vsaj dosti ne.
Včeraj popoldne pa mi je tamala iz ljubega miru zakuhala na 39.
Res da je že par dni smrkavček,ampak si nisem mislila,da se bo kaj razvilo iz tega .Danes pa ima že vnete učke,pa drisko,pa vse kar poje potem zbruha,ker tako močno kašlja...user posted image Jaz pa imam pred sabo zelo naporen teden,tako da mi je kar hudo,ko vem,da ne bom ob njej.Moj je vzel dopust,pa se bosta onedva crkljala,oz.gledala risanke.
Hudo mi je pa tudi zato,ker smo ravno ta vikend naredili akcijo ..dudo stran.
V vrtcu so jo v petek namerno izgubili pred spanjem.Na veliko začudenje je tamala brez problema zaspala in komaj me je dočakala,da mi je sporočila svoj dosežek.
Ko sem prišla ponjo,sta mi z varuško hiteli pripovedovat,da dude ni.....in mi je prišla na misel štorija od sodelavke,da je prišel škratek po dudo.To sem tamali omenila,klicala taščo,da je laufala v naše stanovanje skrit vse dude...........ko sva prišle domov sva iskale in iskale in ugotovile,da dud ni in da jih je verjetno odnesel tisti škrat.
Za nagrado ji je potem zvečer pred spanjem pustil pod posteljo darilo..velikega roza zajčka,ki mu je dala ime dudek.Brez pproblema je tako zaspala tisto in še naslednjo noč.Malo je bilo slabih trenutkov res(vmes jo je dvakrat tudi prinesel nazaj-in odnesel zajčka),vendar je ugotovila,da je bolje imeti zajčka,kot pa dudo.

No,sinoči pa je tako milo objokavala dudico,vsa vročična,da sem se odločila,da ji zdaj med boleznijo res ne morem vzet ne tega,ne onega...se bom spet mogla nekaj zmislit,ko bo zdrava.

no,dosti sem se razpisala,zdaj pa moram pod tuš...postla vabiuser posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: JULIJ 2004
21.3.2007 21:25:25   
Anonimen
hehe tare vi pa mate zgodbe s tole dudo. ja počak zdej da bo dobra pol pa vzet brez debate :) pri nas je en večer tulila res kot bi jo iz kože dajali pol je blo pa ok.

pr ns js delam dec je pa mama :) imajo se prov supr sam dec je mau živčen na vsake tok :)

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: JULIJ 2004
24.3.2007 16:00:08   
Anonimen
js pa mislm da bi se mogl tole temo zbrisat k sam gužvo dela :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: JULIJ 2004
24.3.2007 17:47:26   
TaRe*
Ampak res...jaz sem skoz na šihtu in ko končno uspem prit na računalnik komaj folgam vse prebratuser posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: JULIJ 2004
24.3.2007 19:20:45   
Bubamaraa
kr delite se norce punce.....

jaz obljubim, da se bom poboljšala....user posted image

drgač je pa dons tolk težak dan, da se mi rola.....glava me boli...nič se mi ne da....amprak res popolnoma nič.... vglavnem dan za spat....


in Lara kako je v novi službi????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: JULIJ 2004
27.3.2007 12:58:08   
TaRe*
Oj

Da se ne boste preveč matrale z iskanjem teme,jo bom malo prestavila višje.


No mi smo zdaj spet zdravi,danes smo bili na kontroli.Jutri pa gremo v vrtec.
Predvidevam,da bo spet kalvarija kot je bila prejšnjič,ko smo bili nekaj dni doma.Vsako jutro jok in stok..kaj jutro,že zvečer začne,pa spi slabo,pa tam ...uh,kaj me spet čaka.




_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: JULIJ 2004
27.3.2007 13:00:50   
Anonimen
no mi smo pa bolni. no jaz še najmanj, samo zjutraj me malo po grlu po praska. dec je gotov, tisa je že iz tahujšga ven se mi zdi, mija je pa dons celo noč skor prejokala, dec jo je pestvov da je na njem spala pa take fore. mislim da jo more tut ful gru bolet pa iz noska ji teče. v glavnem štala. pa celo zimo nismo bli nič bolni zdej pa tole.

ja šiht pa je..mal kaotično stanje ampak saj so me vzel zato da bomo stanje probal v red spravt :) v glavnem mi je fino ko se na šiht spočijem od mulcov pa ko pridem dam se spočijem od šihta :)

drgač pa vneto čakam al je bla tisa sprejeta v željeni vrtec al ne. me prov zanima! madonma!

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: JULIJ 2004
27.3.2007 21:14:12   
Bubamaraa
dober večer...

bogi ste vsi skupi...sam jih dosti poznam, ki so zelo zboleli...in baje neki razsaja...od virosov do angin je fulll in viroz...

jaz morm potrkat, da smo vsi zdravi in upam, da tko ostane...

drgač hodim v službo....jutri še delam pol sem pa do ponedeljka frej....jupiiiiiiiiii.....user posted image user posted image user posted image

v soboto se gremo pa v Atlantis kopat.....smo mislili iti v četrtek, pa smo prestavili....


lep večer.....pa pozdravte se vsi skupiiiii user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: JULIJ 2004
28.3.2007 14:36:10   
Anonimen
dons grem pa k frizerju! jeeeee! komi čakam :))

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: JULIJ 2004
28.3.2007 20:58:21   
Bubamaraa
pol pa hitr kako sliko prpopaj.....user posted image user posted image user posted image

da vidmo novo frizuro....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: JULIJ 2004
30.3.2007 8:39:34   
Anonimen
hehe me bo mogu najprej en slikat :)))

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: JULIJ 2004
30.3.2007 14:48:55   
Bubamaraa
no kr zrihti, da bomo ocenile.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?