|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2004
29.6.2006 11:00:47   
Blink1
No, sem klicala, pa pravijo da je to kar pogosto. Dokler ni rdeče in gnojno naj kar se le da namočim prstek in vlečem stran kožico od nohta. Mislim, da bo šlo, ker že če malo potegnem vidim konec nohta.

Glede avta pa tako...Neja ga je dobila že za 1. rojstni danuser posted image  Pa še zdaj nima neke funkcije. Ful ji je fajn not sedet, ne doseže pa pedal, tako da ni haskauser posted image  Bo pa. Ima pa džip od Peg Perega, ki je kar velik.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: JULIJ 2004
29.6.2006 11:35:28   
simone
Tud naš rad gleda NMK - ful sedi pri miru in resno gleda in se zraven tud smeji. Škoda da zdaj ni več Vzemi ali pusti, ker ta je bil za Lukasa zakon.
MI smo pa Lukasu kupli motor na akomulator in se zdaj( nekaj časa ni )ful vozi po stanovanju, pa tud od zunaj. Pravi frajer.
Lukas ponoči v spanju klical avto, avto

A ima Neja zaraščen nohet od rojstva, je nič ne boli oz.ji pritiska kožico. Najbolje, da greš do pediatra, on bo pogledal in bo točno vedel, kako in kaj, pa še ti boš pomirjena. Ubogo dete

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: JULIJ 2004
29.6.2006 11:44:33   
Blink1
Jeee...vzemi ali pusti je bil tudi pri nas zakon...Se je Neja kar drla po bajti: Aaaaaa putaaa...user posted image user posted image  Facauser posted image

No, nohtka pa nima zaraščenega od rojstva, ne boli je ko hodi ali ko ima čeveljčke. Za zdaj bom poskusila z mehčanjem kožice, ker mislim, da bo šel sam nazaj. Sem pa ga posrala, ko sem ji strigla nohtek. Bil je scepljen in sem tisti del, ki je stran štrlel, čisto do kože odrezalauser posted image user posted image  Zdaj pa raste za sebeuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: JULIJ 2004
29.6.2006 11:47:46   
Bubamaraa
Ja Danaja se je tudi vsak petek in soboto zvečer drla:: Pušti je, Pušti je, Zmagec je tuki  user posted image user posted image user posted image ..........

Drgač sem pa glih zdele zvedela, da grem lahk ob 14-ih iz službe, za jutri mi bodo pa že ob 12-ih čez prste pogledali...... bom šla pa z Danajo na bazen, če bo sonček......(če ne bo toče)

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: JULIJ 2004
29.6.2006 12:29:51   
Blink1
Frajerka..user posted image user posted image  jaz tudi grem danes prej...samo ne iz tako vesela razloga. Grem na pogrebuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: JULIJ 2004
30.6.2006 21:38:44   
Anonimen
moja pa po osmi nima kej tvja več gledat takrat bi mogla že spat, kar sicer ponavad še ne je p astriktno v pojstli. men je a un vzemi ali pusti tko antipatičen da preklopm v momntu k ga zagledam.


js pa isooo pogrešammmm!!!  a lohk že dam pridejo!!!

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: JULIJ 2004
3.7.2006 7:33:55   
Bubamaraa
Evo mene punce......

Po vikendu se spet mal oglašam.....Da povem, da smo v soboto bili na Okroglicah (slike so v albumu), kjer sva se spoznale z Total..... Bilo je super......Danaja in Nik sta tuk uživala, da vam ne morem povedat.....

Sem pa dons tuk zaspana, da komaj sedim....Se je tako prijetno shladilo, da bi najbolj pasalo spati.......user posted image

Danaja ga je danes ponoči mal srala, tko da sem mal zlomljena dons......Bo že......Drgač mi je pa cel teden zelo lepo spala.....Me zaspimo okoli desetih zvečer, in se je zbudla prvič ob šestih zjutri za flaško pa je pol naprej spala do pol devetih.....





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: JULIJ 2004
3.7.2006 9:15:04   
Blink1
Jutro punce

Jap...vikend je mimouser posted image user posted image  Je bilo kar fajn...se je malce shladilo. Je bilo kar fajn spatuser posted image

Ja, naša Neja med vikendom kar rada zjutraj malce potegne, tako da smo spali "celo" do osmihuser posted image . Danes pa je bil hudič spet vstat ob 6.00. je še bila kar v komi zjutrajuser posted image  Boščika...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: JULIJ 2004
3.7.2006 9:29:35   
simone
Halo,halo
kako bi spala, sem kot bi me nekaj povozlo. naš lumpek se je kr naprej zbujal, me klical, morala sem ga masirat.. Vikend je bil kar naporen.
Lukas ima pa cel julij počitniceuser posted image , ne gre v jasli in bomo tako profitirali 70% plačilauser posted image

Se že kaj pripravljate na rojstni dan naših malčkov. Me je mama včeraj vprašala, kaj mu naj kupi, pa sem bila brez idej. Dajte mi kakšno idejo . Kolo že ima, pa tud motor, gugalnico, tobogan ...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: JULIJ 2004
3.7.2006 11:53:12   
Bubamaraa
Ja res sem jaz tud taka, ku bi me kaj povozilo......Grozn me glava boli.......

Ja jaz tudi komaj čakam, od Danaje rojstni dan, ki ga bo praznovala s svojim atekom, ki pa ima rojstni dan 21.7........ Ja glede tortice sem se že odločila kam jo bom dala delat.....Zaželela si pa je Nodija, okus bom pa dala jogurtov, ker pride taka osvežujoča......Glede darila pa mislim, da sem že enkrat omenila, da ji bomo kupili tisti mali avto.....roza barve-hrošček......

 .........upam, da bo prilimalo slikco..........

drgač bomo pa praznovali 22.7.............

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.4.2008 11:53:41 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 9:09:20   
simone
So vaši malčki gledali v ponedeljek NMK - mali buda. Grema z Lukasom spat, pravi: mami, buda. Ha,ha user posted image

Ja mama rekla, da bi mu kupla avto, pa razmišljam, da za letos ima kar stvari za vozit, da še teh vseh ne uporabi, bi rajš drugo leto.
Torta  telebajseki, ker so še vedno najbolj in.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 10:35:38   
Blink1
Mi pa še ne vemo, kdaj bomo praznovali, ker bomo za rojstni dan ravno na dopustu. Bomo pa prej ali kasneje naredili. Seveda spet v dveh delih, ker za enkrat je potem preveč ljudi. Torta...Tom in Jerry in Nodi al nekaj takega. To ima moja mama - slaščičarka prekouser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=989213 no...tole se nam je pa dogajalo včeraj.

Hvala bogu, da ni kaj šlo na Nejo...že tak me je skoraj kapuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 10:46:14   
Anonimen
ojla!

mi trije pa dones potujemo na morje do nedelje, ker že čist preveč našo tisiko pogrešamo :)

praznovali bomo pa 15. s frendi pa 16. s familijo. v soboto mava še z eno kolegico skup k je mela njena hči 26.6. roj dan pa pride en kup bab z mulci isto starimi k so naši. to bo sam tko torta a kak snek. pol v nedelo mamo pa dedke pa babice, mogoče še strice in tete..še ne vem k oni tut ns nikol ne povabjo, no to bo pa piknik - roštilj pa torta pa to. kje bom torto vzela pa kašno še ne vem, pr sosed so neko slaščičarstvo odprl pa morm it ke mal pogledat kva majo.
za darilo smo pa dolg gruntal va bi ji kupil k ma že polhno rit vsega. pa smo hotl tak avto k ga bo danaja dobila pa se ga boji oz ji ni všeč če jo na dalinca voziš ko je v njem :) tko da smo raje skupaj z mojimi kupil tavelik bazen. un 3,5m premer pa 80 al 90 je visok. je bl dariu za celo familijo :) js sem ji pa še dodatno kupila knjigico zlatolaska in trije medvedi k je tko fletn zapakirana v kartonasto hiško pa 3 male plišaste medvedke ma zravn. tamala ma ful rada to pravljico zato sem ji jo kupila :)

ja nn dobr da tvoj mož ni še bl alergičn na ose al čebele da ga ni kuj dušit začel k to bi bla pa sploh panika user posted image

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 11:32:00   
simone
bogi, bogi ... samo , da je vse se dobro izteklo

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 12:48:50   
Bubamaraa
Ej grozn kaj se mu je zgodilo......... Sam ima res srečo, da nima alergije na Ose, ker bi bli lahk fajn neprijetno....... Pa da ni bila Neja zraven.........raje ne tuhtam na te stvari....ti ga le dej lepo crkljaj.........

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: JULIJ 2004
5.7.2006 13:18:45   
Blink1
Ja, hudiča...sej me je takoj poklical, naj Nejo primem ker je bila ene par metrov vstran od njega.

Alergičen pa je ravno toliko, da sem ga morala peljat...ker je že dobival izpuščaje, pa soseda je rekla, da je bolje da ga peljem...ona že ve.

Samo še zdravniku je bilo čudno, da ga je osa pičla v desno ramo, otekel pa je v lice. je bil tak, kot da bi imel teniško žogico v ustih.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: JULIJ 2004
6.7.2006 11:19:41   
simone
user posted image Groza, kaj se je včeraj zgodilo. Ni bil ravno ta pravi dan.
Pride včeraj sodelavka s svojo 3 mesece staro hčerkico na obisk v službo. Jo vzamem, da jo malo pocrkljam, ko jo pobožam po lasekah, opazim, da ima vdolbinico na glavico. Revici je bilo ful vroče, to rečem na glas in me njena mamica tako nadere!! kaj se grem, da stiskam glavico , da sem nora in kaj vem kaj še. Šokirana sem bila ful. Punčo sem samo pobožala.

Kaj je pa najbolj hudo in boleče, naš LUkas se je včeraj peljal z poganjalcem in padel na usta. Kri vsepovsod, ustnica ful otečena in dva zgornja zobka na sredini zlomljenauser posted image user posted image . Bogi naš otrok. Tako slabo vest imam, da se bom požrla. Danes sem ga peljala k zobozdravniku in je ugotovil, da so korenin o.k, da ne bo potrebno zaenkrat nič kaj delat. Naj ga opazujemo.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: JULIJ 2004
6.7.2006 11:27:38   
Bubamaraa
Glede sodelavke ti lahko rečem, da je prevdeč paniko zagnala.....Res da tudi sama nisem pustila da jo po glavi boža kakšen otrok, samo odrasla oseba pa vsaka ve, da božanje ne škodi.....Mogoče jo mal poporodna prsranarija grabi.....user posted image


O ti bogi Lucas.......Ja veš to je del otroštva......Tudi meni je Danaja, ko še ni dobro hodila v parku padla na zobe ob betonsko klopco in si je zlomila zobek, pa sem misllila, da me bo pobralo od skrbi, sam sem sem vzela to tku da spada zraven in si nimam kaj.....Pa tudi je bilo vse krvavo, in to sredi parka, pa je ena stara mama rekla "mami govori, otrok si je pa usta čist sesul" pa sem znorela in jo nahrulila, da če nima nič bolj pametnega za delat kot se vtikovati v tuja življenja naj gre naj na britof pokojnemu možu svečo prižgat, pa je bila pol čist tiho.....
ti se ne sekiraj, saj se bo vse zacelilo, zobki so pa tko al tko taprvi.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: JULIJ 2004
6.7.2006 12:15:45   
simone
Ja, saj vem, samo sta pa le sprednja zgornja zobka. Zdaj zgleda, kot bi mu škrba brba popapcala zobke.
kateri zobec pa manjka Danaji?
Ma res, se ful sekiram, ker ga ful pazim, mogoče celo preveč.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: JULIJ 2004
6.7.2006 13:14:04   
Bubamaraa
Leva zgornja enkica si ga je zlomila, desni ji je pa začel gniti, ker ima zelo boge zobke, pa še ful se ji krušjo......Pa kaj čmo, saj so ta prvi......važn da je tko zdrava, ker zaradi zobkov se pa ne bom sekirala.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: JULIJ 2004
6.7.2006 14:42:22   
Blink1
Ah...hudič je...ko nič slabega ne misliš, pa te nekdo tako nahruliuser posted image  Jaz bi tudi tole sodelavko malo čudno pogledala...Sej pa madoniš imaš doma svojega otroka pa menda veš kako in kaj.user posted image

Ja boščki bogi...user posted image  To pa je moral biti jok, kaj? Ko se zobek zlomi?. Jaz sem mislila, da se je Neji tudi, ko so ji šele rasli in je zgodrnja enka bila že zunaj, potem pa je šla nazajuser posted image  Ampak sem ugotovila, da bi to moral bit res hud jok, če bi se zlomila (in se je izkazalo, da se je pač nazaj skrila).

Sicer pa punce, ne se sekirat...tile tako padejo venuser posted image  ta druge je treba bolj čuvat pred zlomomuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: JULIJ 2004
9.7.2006 22:11:13   
Anonimen
evo nas! z morja smo že v petek prišli. ja smo pač taki da ponavad pobegnemo iz dopusta pred rokom sploh če je slabo vreme :) smo pa dons tolk bl užival pri babi na vrtu v tanovem bazenu k ga je tisa dobila za roj dan. dal smo ji prvič rokavčke in amala se je prelevila v pravo ribico :) lejte klele http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=995870&mpage=1


romana drgač pa kar se zobkov tiče. res da zrastejo novi sam se pa človk rs zasekira. men je tisa enkrat tko tut ubrisala da je mela tut polna usta krvi ampak hvala bogu ni blo nič zobkom. mi je pa zobarca rekla ko sem jo že pri ene 6. mescih peljala ker je mela neke rumene črte po njih da jo mormo opazvat če se ji bodo luščil al pa kej tazga da nej jo takoj nazaj prpelemo da ji jih bo z neko zaščitno zadevo premazala. k sreč ni blo treba. ne vem a ste vi danajo pelal kej k zobarju premazat? sej ne vem kok to kej pomaga pa vendarle??!!

simone js bi pa teli tvoji sodelovki lepo povedala če še ni nikol slišala da je otrok žejen če ma vdrto mečavo??! vrjetn jo v tej vročini samo doji pa še to vrjetno ne prov pogosto. babe smotane! bogi otrok!


(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: JULIJ 2004
10.7.2006 8:14:02   
Blink1
Ojla

Neja je bila pri zobarki ko je bila stara 1,5 leta. Pregledala ji je zobke (kolk se to pač da, pri takih malih). In je rekla, da ima zelo lepe zobke. vprašala je, kaj ji dajemo za pit in če ima flaško in dudo. Ja, itak da ima. No je rekla, da ji naj namesto sladkih sokov dajemo vodo (kar pride v poštev SAMO takrat, ko Neja hoče). Drugače pa ji vse sokove mešam z vodo. Večinoma pa pije Hippov instant čajček. Se mi zdi, da najbolj odžeja.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: JULIJ 2004
10.7.2006 10:19:40   
simone
Bravo Tisa, user posted image


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: JULIJ 2004
11.7.2006 7:19:26   
Bubamaraa
Ja glede premaza pa če priznam, jih ji nisem dala....bom še danes klicala zobozdravnico, sam upam,da ni na dopustu....... Mi se prav lepo pripravljamo na rojstni dan od Danaje.....Vabila imam že narejena....se je moj dragi tako lepo potrudil, da sem prov vesela...če katero zanima naj mi pošlje na zs e-mail pa ji pošljem vzorec.......ker meni je res lepo zrihtu......pa komaj čakam morjeeeeeeeeee..........

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?