|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meja
29.5.2006 17:03:56   
dulcinea
Živjo!

Ne vem sicer, če ta tema paše sem, ampak sem iskala, kaj podobnega pa...

Problem je sledeč. Imamo sosede (nekaj metrov meje), s katerimi so bili skregani že stari starši. Moj dedek je trdil, da je meja tam, kjer mi je pokazal, njihov pa je trdil, da je nekaj metrov na "našem". In to me zelo moti, ker bi rada ugotovila, kdo je imel prav. Zanima pa me sledeče, če katera ve, koliko stane godet, ki bi prišel to izmerit. Moja mami pravi, da je to zelo drago, jaz pa bi vendarle za vsak denar to rada ugotovila.

Hvala za vse informacije, ki mi jih boste dale.

Lep pozdrav Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meja
29.5.2006 17:09:04   
mala maja
odvisno od geodetskega biroja. Za obnovitev mejnikov imajo cene od 5.000(lahko še manj) pa ke do 10.000(lahko tudi več) VSAK MEJNIK da ne bo pomote. Mejnik je povsod tam kjer je meja s kakšno parcelo, pa na lomu(če ni ravna) pol so pa še not všteti podatki ki jih mora biro dobit od geodetskega zavoda slovenije(meni so rekli cca 60 tisoč) zdej pa seštej ...

Tam okoli 100 tisoč. PA lahko da je tud manj kakor sem napisala odvisno geodetskega biroja.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meja
29.5.2006 17:09:05   
manca79
Hja, prav poceni ni ampak se ti vseeno izplača, da imaš potem vsaj mir. Nazadnje sem od kolega dobila informacijo, da to stane okrog 100.000,00 sit.

< Sporočilo je popravil manca79 -- 29.5.2006 17:21:52 >


_____________________________

lp
M.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meja
29.5.2006 21:42:00   
dulcinea
A to pomeni, da morajo izmerit celo našo parcelo, al lahko samo tam, kjer mejimo na te sosede? Ker potem bi bila potrebna samo dva mejnika.

Pa hvala z ainformacije punci.

LP, Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meja
29.5.2006 21:54:10   
mala maja
ne zmerijo celo parcelo in obnovijo mejnike. če so pa le ti premaknjeni jih postavijo na novo. Vi bi plačali obnovitev mejnikov.

Je pa zadeva kar malo zakomplicirana ker na morate izvesti uradno meritev, na katero se vabljeni vsi lastniki sosednjih parcel. In če eden ne pride se stvar zavleče za cca 1m. Če kateri od lastnikov oporeka meji se lahko pritoži(kar si že napisala) in pol gre .... malo na sodišče malo doma pa malo na sodišče pa malo doma(mislim nagajanje-zmerjanje....) Sam vseeno je bolje da date zmerit boste res vsaj vedl kje so mejniki. Tudi tako je če se nekdo prioži in nima utemeljene zadeve se pač čaka 1m in pol se šteje kot da se je strinjal.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meja
29.5.2006 23:34:02   
Anonimen
na firmi mamo geodete in ti jutri povem točno ceno

nočko

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: meja
30.5.2006 7:54:10   
petra a
pokliči na več geodetskih podjetij, ker imajo zelo različne cene...ti priporočam

seznam geodetskih podjetij lahko dobiš na geodetski upravi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: meja
30.5.2006 8:37:55   
Anonimen
Naši geodeti pravijo tako:

Temu kar bi izvedli se reče UREDITEV MEJE:

70.000 fiksnih stroškov.
10.000 vsak mejnik.

Število mejnikov je odvisno od oblike parcele. Načeloma se jih postavlja na lomnih točkah. Če je meja v Liniji, pol je malo mejnikov, če je zelo lomljeno je mejnikov pač več.

Okvirno bi te zadeva pršla okol 100.000 sit



Naši fantje pridejo tudi na domuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: meja
30.5.2006 12:31:39   
dulcinea
Pikec0 in vse ostale. Najlepša hvala! user posted image user posted image user posted image

Bom še videla, kaj bomo naredili. Verjetno bom kar plačala, ker mi gre že pošteno na... no un del telsa, ki ga jaz nimam.

Hvala še enkrat, Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?