|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neučakane
25.8.2006 8:25:39   
kepica
miny, to je že dober znak. Nas je pa kar nekaj, ki user posted image  ne pričakujemo konec meseca. Bi lahko odprle svoj postuser posted image  Jest upam, da nam vsem uspe. Smo na vezi...

lp
kepica

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Neučakane
25.8.2006 8:41:47   
miny
jp, nas je kr nekaj, se vidi da je bil avgust mrzel. ha, hauser posted image , smo na vezi

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Neučakane
25.8.2006 19:40:07   
Tadeja 1976
No midva se trudiva že pol leta,bo pa to najin drugi otročiček.Tudi jaz prvič nisem imela nobenih posebnih znakov,prvič je uspelo v petem poskusu.
Sedaj imam kar naprej kakšne posebne znake,ampak to je samo psiha. Prejšni mesec, pa tudi zdaj imam pogosto v ustih okus po kovini,vendar pa to očitno ni samo znak nosečnosti.Želim si, da user posted image  ne pride, enako želim tudi za vas, ki že nestrpno čakate ali pride, ali ne.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Neučakane
25.8.2006 21:36:21   
ANA_P
no, tudi jaz upam, da je ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image  - že šestnajstič upam - pa še kar upamuser posted image user posted image . Ne pričakujem je v začetku septembra, dva dni pred nepričakovano M pa imam pregled pri mojem G. Pa bomo videli! Upam, na najboljše - že spetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tadeja 1976)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Neučakane
26.8.2006 11:19:12   
notica
user posted image Pozdravljene!user posted image
Odhajam med user posted image !!!!!!Uspelo je v četrtem poskusu.Po nasvetu prijateljice oz.njenega bioenergetika, da so moji najbolj plodni dnevi v tisti lunini meni, ko sem bila rojena npr. zadnji krajec, sem poskusila. Mislim, da ni kaj izgubiti! Podatke o tem kakšna je bila luna v času vašega rojstva pa dobite na naslednjem linku: 
http://www.lunin.net/forum/index.php?act=Msg&CODE=03&VID=in&MSID=92455

Vsem želim, da čimprej ugledate user posted image user posted image !
Lep dan želim, noticauser posted image
 

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Neučakane
26.8.2006 11:26:55   
ANA_P
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM IN LEPO TER MIRNO NOSEČNOST TI ŽELIM!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Neučakane
26.8.2006 11:42:01   
Anonimen
Notica ČESTITAM!user posted image


(odgovor članu ANA_P)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Neučakane
27.8.2006 17:14:01   
miny
jeej, čestitke, pa hvala za link, bomo probali.

(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Neučakane
27.8.2006 17:57:59   
miny
notica, men ta link ne potegne, ali ti tam izračunajo ali so napotkiuser posted image

(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Neučakane
27.8.2006 18:02:08   
Anonimen
Čestitke Noticauser posted image user posted image user posted image , mogoče pa tudi nam uspe s temi napotki, nikoli ne veš, dokler ne poskusišuser posted image

(odgovor članu miny)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Neučakane
28.8.2006 9:20:07   
notica
oj, miny
- res je prišlo do majhne pomote. Tole bi pa res moral biti pravi: http://www2.arnes.si/~akranj2/koled.htm To je link na katerem je koledar verzija 4.5a v slovenskem jeziku. Enostavno klikneš in slediš navodilom-odpreš ali shraniš datoteko. In potem lahko vidiš čuda podatkov. Prosim sporoči, če bo vse ok.
Pa lep pozdrav, notica user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Neučakane
28.8.2006 9:49:59   
mavrična ribica
Notica, čestitam zauser posted image !!user posted image user posted image user posted image  

Želim ti zdravo in prijetno nosečnost!! Hvala da si nam dala link do koledarčka, mogoče je pa res kaj na tem....
Pozdravček, Mavrica.

(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Neučakane
28.8.2006 11:06:55   
miny
oj,user posted image . kako si kaj? ja sedaj je vse o.k. pa hvala lepa.

(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Neučakane
28.8.2006 12:57:11   
jasnicaa
Tudi jaz se pridružujem neučakankam. user posted image  ne čakam tam okoli 3.9, nekaj me dajejo simptomi, ki pa so lahko tudi psihološke narave.

Napete prsi, nenormalno sem žejna, utrujenost in pa tiščanje tam spodaj, včeraj k sem aktivno čistila kake tri urce pa sem imela spodaj kr močne krče.

Upam, da res ni samo na psihi, ker nikakor ne morem misliti na kar koli drugega kot pa na user posted image . Verjetno bom prvi test - kupila sem ga v Mullerju za zgodnje ugotavljanje nosečnosti, naredila kar v petek.

Upam, da bomo vse ki čakomo čimprej zagledale user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Neučakane
29.8.2006 10:27:10   
neycka
Pozdravljene!

Smo nazaj iz dopusta in je res tezko zopet prijeti za delo user posted image . Sem prebirala za nazaj in cestitam vsem novim user posted image !!!!
Meni zamuja user posted image  ze 14 dan, naredila ze dva testa in nic. Res je, da pri prvi nosecnosti, mi je test pokazal sele 5. teden nosecnosti. Je bilo se pri kateri takouser posted image  Ne razumem; v primeru, da nisem noseca, zakaj potem zamujanje? Morda le zaradi prevelikega pricakovanja in napetosti ob tem. Se moram malo umiriti user posted image .

Lep dan se naprej.

(odgovor članu jasnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Neučakane
29.8.2006 13:11:48   
nenna




Notica,ojla
Mam eno prošnjo zate.Si tolk dobra pa mi pomagaš izračunat ta lunin koledar.
Ne razumem ravno najbolj kaj ubistvu moram utipkat tam v tamalih kvadratkih.
A datum zadnje M,ali datum mojega roj.Kakšen izračun dobiš na koncu?A kdaj si ploden oz.kdaj boš zanosila?Mi lahko bolj natančno poveš.
Hvala ti user posted image lep dan
čao



(odgovor članu neycka)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Neučakane
30.8.2006 17:45:52   
notica
oj,
najprej vsem hvala za čestitke in lepe želje!
nenna, glede koledarja pa takole: v zgornji vrstici koledarja klikni Izračuni, nato Lunine mene, in v kvadratek vpiši letnico rojstva. Tako boš dobila podatek kakšna je bila luna v času tvojega rojstva npr. prazna luna, če vzameva za primer 15.10.1977. In ko je vsak mesec luna prazna, bi naj bila najbolj plodna. Da dobiš še natančno starost (v dnevih) lune pa klikni Večni koledar in v male kvadratke vpiši letnico tvojega rojstva npr. 15.10.1977 in dobiš podatek, da je takrat luna bila stara 3 dni. Na današnji datum je stara 6 dni-to je še vedno v okviru prazne lune in bi naj bila najbolj plodna.
Ojojoj,upam, da nisem še bolj zakomplicirala. Če kaj ni jasno, prosim kar vprašaj, ni problema.
Zaenkrat pa lep pozdrav!

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Neučakane
30.8.2006 23:40:48   
nenna




NOTICA,
Sory ampak jaz res ne razumem tega,tko sploh se ne spoznam na te lune.
A si tolk dobra pa mi ti izračunaš plodne dni.Moj roj.datum je 3.10.1970.
ojojoj,da si ne boš mislila,da se res tolk budasta.haha.
user posted image user posted image user posted image  hvala ti za prijaznost,tebi pa tvojemuuser posted image  pa želim,da se dobro počutita.



(odgovor članu notica)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Neučakane
2.9.2006 17:56:50   
petrinja
JUHU-JUHU-JUHUHU... pa nisem več med neučakanimi!  Clearblue mi je 2x pokazal +! Madonca, vriskam ko Kekecuser posted image user posted image . Tako sem vesela. da je poletje prineslo meni ljubo pikicouser posted image .

Vsem nestrpnicam pa želim veliko optimizma, in sem sigurna da bo kmalu ta stran kar zamrla, ker nobene ne bo več med neučakanimi, ampak bodo med srečkami nosečkamiuser posted image

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Neučakane
2.9.2006 20:08:58   
Tadeja 1976
Najprej Petrinji iskrene user posted image  in želja, da bo nosečnost potekala brez kakršnih koli zapletov. Jaz pa sporočam, da je user posted image  prišla.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Neučakane
3.9.2006 9:41:42   
ANA_P
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Neučakane
3.9.2006 17:43:05   
kepica
Tudi jaz mislim, da ta mesec ne bo nič. Danes me je obiskal nek rjavkast izcedek, za katerega sumin, da se bo spremenil kar v rdečega. In če je to user posted image , potem je točna, kot ura. Grem z optimizmom v tretji kroguser posted image

lp
kepica

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Neučakane
3.9.2006 19:03:26   
iwa
Čestitam petrinja! Lepo in zdravo user posted image !
Jaz mam ravno plodne dni tko da na veliko user posted image in upava na najboljše! Se pa ne obremenjujeva kaj preveč ker je treba uživat in si privoščit mladost, pa pride ob pravem času tud user posted image !

Želim vsem lep delavni teden!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Neučakane
5.9.2006 7:24:09   
Jasy
Spet razočaranje, moja user posted image je spet prišla. user posted image user posted image user posted image user posted image Res ne razumem zakaj se ni prijelo, saj sva z mojim user posted image na vsak drugi dan. Pa še Baby check mi je pokazal rahlo črtico, tak da sem čist zmedena. Ima mogoče katera od vas podobne izkušnje s tem testom?

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Neučakane
5.9.2006 7:40:05   
kepica
Jasy, jaz vem, da Baby checka ne kupim več. Že prejšnji mesec mi je pokazal bledo črtico, prav tako ta mesec. Prav to sem spraševala tudi tukaj na forumu, pa so punce rekle, da se pri teh testih naredi črtica, ko se test posuši. Zdej tega testa ne bom več delala. Sem pa ta mesec kupila Mullerjevega in je super. Poskusi in pokaže točno, brez nekih vmesnih črtic. Torej, test je ali pa ni pozitiven, ne pa BC, ko sploh ne veš, kaj je pokazal.

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?